nee gewoon van Marwijk.quote:Op donderdag 26 april 2007 11:38 schreef Aanvoerder het volgende:
Tijd voor een Zuid-Amerikaanse trainer dan?
Waaaaaat?quote:Op donderdag 26 april 2007 12:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Dortmund er het maximale uit kunnen halen.
Dat lijkt mij ook niet.quote:Op donderdag 26 april 2007 12:23 schreef Lemming22 het volgende:
Van Marwijjk wordt echt gezien als De Verlosser.
Ik snap dat dus echt niet. Koeman verneukt het wel heel erg, maar Van Marwijk is niet de persoon die ons weer op de rails gaat krijgen.
De aankopen van Koeman zijn gewoon vrij redelijk en Affelay is veel beter geworden onder Koeman.quote:Op donderdag 26 april 2007 12:26 schreef Saekerhett het volgende:
Koeman had bij ons ook het geluk dat hij mocht teren op de aankopen van Co Adriaanse: Maxwell, Ibrahimovich, Galasek... Dat waren echte sleutelspelers destijds. En toen kwam Koeman met aankopen als Sikora, Soetaers, Van Damme en Sonck... Alleen bij ons duurde het wat langer voordat het effect zichtbaar was.
Als Van Marwijk jullie nieuwe trainer wordt, sta ik er niet gek van te kijken als Van Bommel weer heel snel terug is daar in Eindhoven...
Niet echt, maar als Hiddink dit seizoen was gebleven, zou dit elftal echt veel beter presteren, vooral na de winterstop.quote:Op donderdag 26 april 2007 12:28 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
De aankopen van Koeman zijn gewoon vrij redelijk en Affelay is veel beter geworden onder Koeman.
Of waren de aankopen van Robert, Ball, Sibon, Beasley, Vayrinen, Culina, Thomson, Feher, Reiziger van Hiddink zo geweldig?
quote:Op donderdag 26 april 2007 12:34 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Is maar de vraag of PSV zonder Alex en Koné ook gepresteert had. Verder heeft PSV gewoon pech gehad dat ze verloren van AZ,dat Luque op het laatste moment niet kwam en dat Salcido geblesseerd raakte
Verder heeft Koeman ook niet bepaald geluk gehad dat Ooyer in een keer weg wou en VoH op het laatste moment verkocht werd
quote:Ronald Koeman moest erfenis overnemen
door Frans van den Nieuwenhof
De neergang van PSV is ingezet onder het regime van president-commissaris Jan Timmer. Stabiliteit ontbreekt.
Timmer bracht de clubcultuur een klap toe door boegbeelden als Harry van Raaij en Guus Hiddink buitenspel te zetten. Met hun vertrek is ook de ziel van PSV verschraald.
Koeman, zo ongeveer de vijfde kandidaat op PSV's verlanglijst, moest een erfenis overnemen die veel zwaarder woog dan hij in eerste instantie kon veronderstellen. De club had immers een complete technische staf vervangen. Nog steeds heerst er intern onbegrip over het gemak waarmee de voormalige assistenten Fred Rutten en René Eijkelkamp na twee succesjaren de deur is gewezen. Zij hadden in de kleedkamer een zekere continuïteit kunnen waarborgen.
PSV is daar uiterst onzorvuldig mee omgegaan. De club had de nieuwe assistent (Jan Wouters) al vastgelegd, voordat duidelijk werd wie hoofdtrainer zou worden. Vervolgens bedong Koeman dat hij Tonny Bruins Slot mocht meenemen naar Eindhoven. Dit trio heeft een veel minder hechte band met de spelers dan het vorige. Ook de lichtzinnige manier waarop een speler als André Ooijer plotseling mocht vertrekken, heeft impact gehad op de cohesie binnen PSV. Koeman werd ermee geconfronteerd. Met minimale middelen moest hij de geslagen gaten in de selectie opvullen. Noodgedwongen kwam de club terecht bij Kluivert, Tardelli, Alcides en Sun. De persoonlijke voorkeur van Koeman lag vaak bij andere spelers en het siert hem dat hij daarover nooit zijn frustratie kenbaar heeft gemaakt. Helemaal toevallig is dat niet. Bij de aanstelling van Koeman werd hem duidelijk gemaakt, dat niet hij maar het technisch management een beslissende stem zou krijgen bij transfers. Koemans aankoopbeleid bij vorige clubs was daarvoor de aanleiding.
Intussen hield de directie hem steeds een aantrekkelijke worst voor. Door de introductie van het spelersfonds en de herfinanciering van het stadion zouden middelen beschikbaar komen om PSV verder te versterken. Twee jaar na het lanceren van die mooie plannen is er nog steeds niets gebeurd.
Het falen van PSV op de transfermarkt is mede inherent aan de manier waarop Timmer de club in de greep wilde houden. Niet een autonome directie of de technische specialisten nemen bij PSV de beslissingen; dat doen de commissarissen, die voor het merendeel geen enkele affiniteit met de voetbalwereld hebben. Timmer en zijn mensen kenmerkten zich vaak door opportunistisch personeelsbeleid. De functie van hoofd opleidingen ging de afgelopen vijftien jaar al acht keer over in andere handen. Voorzitter Rob Westerhof hield het met moeite twee jaar vol en het wekt ook bevreemding dat PSV er een jaar over heeft gedaan om Jan Reker op te sporen als meest ideale algemeen directeur.
In een cultuur waar stabiliteit ontbreekt, gedijt topsport maar moeilijk. Daar kan Koeman net zo weinig aan veranderen als een eventuele opvolger.
???quote:Op donderdag 26 april 2007 12:54 schreef djnospinzone het volgende:
Heeft iemand die photoshop van Koeman / Saddam?
Van Sport.fok, die heeft het weer van AD.quote:Cocu: "Geen sprake van onrust"
Phillip Cocu, de aanvoerder van PSV, heeft vandaag ontkend dat er sprake is van onrust bij de Eindhovense club. De afgelopen berichtten diverse media dat de spelersgroep, en dan met name de Zuid-Amerikaanse spelers, het niet meer zien zitten in trainer Ronald Koeman.
"Ik heb niet gemerkt dat er wat speelt", aldus de routinier die het logisch vindt dat er in een selectie van 25 spelers ook voetballers zitten die ontevreden zijn. "Dat was bij Hiddink zo, dat is nu zo en dat zal altijd zo zijn."
De afgelopen weken verspeelde PSV als koploper van de eredivisie een voorsprong van 11 punten. Met nog één wedstrijd te gaan hebben de Eindhovenaren het behalen van de titel niet meer in eigen hand.
Ik hoop het, maar het zal me niet verbazen dat hij gaat stoppen na dit seizoen.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:55 schreef jorienvdherik het volgende:
gaat die cocu nou nog een jaar door bij psv ?
Dortmond was ook failliet dus zo slecht zijn die aankopen niet geweest. Als je echt geld te besteden hebt en je koopt dan wat R. Koeman de hele tijd koopt dan heb je het over slechte aankopen.quote:Op donderdag 26 april 2007 12:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Goede aankopen die Ebi, Amoah, Van der Gun, Pienaar en Gentenaar
Als ze derde worden spelen ze de tweede ronde eerst thuis.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:22 schreef rubbereend het volgende:
Nee, eerste ronde eerst uit en de 2e ronde ligt aan tegen wie ze moeten en hoeveelste ze gaan worden.
Als Koeman blijft gaat hij 100% zeker weg, mocht Koeman gaan dan is er een kans dat hij er nog een jaartje aan vastplakt.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:55 schreef jorienvdherik het volgende:
gaat die cocu nou nog een jaar door bij psv ?
Welnee, Koeman en Cocu zijn dikke vrienden en er is geen sprake van een crisis, niks van gemerkt, aldus Cocu in eigen persoon.quote:Op donderdag 26 april 2007 18:54 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Als Koeman blijft gaat hij 100% zeker weg, mocht Koeman gaan dan is er een kans dat hij er nog een jaartje aan vastplakt.
quote:26/4/2007 - Interesse Sevilla voor Farfan?
De geruchtenwebsite Tribalfootball komt met een quote van Jefferson Farfan dat Sevilla interesse zou hebben getoond in een transfer van de aanvaller. Uit welke bron dit bericht komt, is ons nog onduidelijk en darabij dus ook de betrouwbaarheid hiervan.
PSV Netwerk
"Sevilla heeft interesse op dit moment en zij willen mij al een lange tijd. Ik kan niet ontkennen dat het een team is welke me fascineert. Ze wonnen de UEFA Cup onlangs en zijn in gevecht om het kampioenschap in Spanje. Het is een ambitieuze club die ook Europees wil groeien met jonge spelers."
Sevillaquote:
Ik denk ook niet dat hij deze kans laat schieten als dit waar is. Maar Sevilla moet natuurlijk wel het clausulebedrag betalenquote:Op donderdag 26 april 2007 21:12 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Wel een mooie club voor hem.
Een kleine 15 miljoen als de geruchten kloppen.quote:Op donderdag 26 april 2007 21:15 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat hij deze kans laat schieten als dit waar is. Maar Sevilla moet natuurlijk wel het clausulebedrag betalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |