Doe ik ook wel, ik heb gewoon pechquote:Op dinsdag 1 mei 2007 17:31 schreef sjimz het volgende:
[..]
Als ze goede stats hebben moet je ze ook zo gebruiken op die goede stats![]()
Ik zal het eens proberenquote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:49 schreef PBateman1978 het volgende:
Misschien je verdedigings-linie iets dieper zetten, en de laatste 10/20 minuten timewasting vol aan zetten ?
(en waarom niet breed spelen als je wel voor focus passing over de flanken kiest eigenlijk ? )
Dat viel me ook al op. Ik speel een soortgelijk systeem maar dan een flat 4-5-1.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:49 schreef PBateman1978 het volgende:
Misschien je verdedigings-linie iets dieper zetten, en de laatste 10/20 minuten timewasting vol aan zetten ?
(en waarom niet breed spelen als je wel voor focus passing over de flanken kiest eigenlijk ? )
Vorige pagina ook al gevraagdquote:Op woensdag 2 mei 2007 11:46 schreef Sjechov het volgende:
Hebben we nog ergens een lijstje staan met wat goedkope talenten?
Volgens mij heb ik in het verleden zoiets eens voorbij zien komen, maar kan het niet weer vinden ...
Keepers:quote:Op woensdag 2 mei 2007 11:46 schreef Sjechov het volgende:
Hebben we nog ergens een lijstje staan met wat goedkope talenten?
Volgens mij heb ik in het verleden zoiets eens voorbij zien komen, maar kan het niet weer vinden ...
Ja hoorquote:Op woensdag 2 mei 2007 12:20 schreef Vakkie_W het volgende:
Zou Gerrard een goede spelmaker zijn?
Dat is wel een heel oud lijstjequote:Op woensdag 2 mei 2007 12:11 schreef donroyco het volgende:
[..]
Keepers:
Joris Delle
Vincent Degre
Jourdren
Verdedigers:
Garay
Middenvelders:
Vincenzo Esposito
Sunny
Mika Aaritalo
Chinedu Ogbuke (Edu)
Spitsen:
Charles-Andre Doudin
Marco Bertolina
Nikita Andreev
Net even uit mijn hoofd gedaanquote:
Wat niet kan, ik gebruik Xabi altijd als controleur, en Steven Gerrard is de creatieve manquote:Op woensdag 2 mei 2007 13:03 schreef Vakkie_W het volgende:
Kun je ook met 2 spelmakers spelen? Xabi Alonso en Steven Gerrard
Xabi als VM zetten die blijft dan strooien met passen, en Gerrard als 10quote:Op woensdag 2 mei 2007 13:03 schreef Vakkie_W het volgende:
Kun je ook met 2 spelmakers spelen? Xabi Alonso en Steven Gerrard
Op Eurosport? of ergens anders te bekijken, lijkt me wel mooi om te zienquote:Op woensdag 2 mei 2007 16:48 schreef sjimz het volgende:
Leuk dat nu op dit moment het euro -17 kampioenschap bezig is.
In de wedstrijd Spanje-Frankrijk spelen onder andere Bojan, Joris Delle, Henri Saivet en Omar Benzerga.
Leuk om al die FM talenten in het echt te zien spelen.
Het is op Eurosport te bekijken!quote:Op donderdag 3 mei 2007 10:31 schreef andre347 het volgende:
[..]
Op Eurosport? of ergens anders te bekijken, lijkt me wel mooi om te zien![]()
Jammer dat ik geen Eurosport hebquote:Op donderdag 3 mei 2007 10:32 schreef sjimz het volgende:
[..]
Het is op Eurosport te bekijken!
Volgens mij komt zo de herhaling van Spanje-Frankrijk.
hoeveel scoort milvesky per seizoen bij je ?quote:Op donderdag 3 mei 2007 12:20 schreef Linkovi het volgende:
Estrup wel, Brill weet ik niet, denk het wel. Hij speelde bij mij in 06/07 bij Hannover 96 (A)
Dit is zijn 2e seizoen bij mij. 1e seizoen 8 in de eredivisie en 15 totaal (met europees en beker). In het 2e seizoen staat hij nu op 6 in de eredivisie (uit 8 wedstrijden) en op 12 totaal. 1e seizoen was (hopelijk) dus een opwarmer.quote:Op donderdag 3 mei 2007 12:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
hoeveel scoort milvesky per seizoen bij je ?
13.25quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:51 schreef jorienvdherik het volgende:
Wat koste die ? 15 mil zeker
Kan Ääritalo nog mee komen, want in mijn games werd hij nooit goed genoeg voor de top?quote:Op donderdag 3 mei 2007 18:42 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Qua resultaten mag ik niet klagen.. Ääritalo ligt er echter nu ook al weer 2 maanden uit.. en dat allemaal tijdens wedstrijden. Heb overal 5-sterrentraining, de spelers zijn dus normaal gesproken in uitstekende conditie en ook m'n faciliteiten/fysiotherapeuten zijn uitstekend.. Het vertoonde spel is echter wel een stuk minder door het vele improviseren en ik pak mijns inziens teveel gele kaarten (25 in 33 wedstrijden)
Hij speelt vooral bij Onder -20 en af en toe mag 'ie invallen bij 't Eerste. Hij komt inderdaad kwaliteit tekort voor het topniveau.. Ik had 'm echter in seizoen 2 een contract voor 5 jaar aangebodenquote:Op donderdag 3 mei 2007 18:48 schreef andre347 het volgende:
[..]
Kan Ääritalo nog mee komen, want in mijn games werd hij nooit goed genoeg voor de top?
Een skin met .exe?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:15 schreef PPWB84 het volgende:
De beste skin tot nu toe:
Screenshots werken even niet, maar downloaden is zo gebeurd. Neem een kijkje:
LINK : http://www.mediafire.com/?dmornnn0qng
Scoort Briand veel bij jou?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 11:58 schreef Linkovi het volgende:
De grote held Purrel Frankel niet eens op de bank, schande.
Ik heb net de andere club uit Milan verslagen in een echte thriller (uit was 2-1 voor Milan). Zometeen maar even bijkomen tijdens RBC thuis.
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |