abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_48614320
Deel 17 alweer, over de grootste band aller tijden!







De voorgaande delen zijn terug te lezen op:

Het Grote Beatles Topic
Het Grote Beatles Topic - Deel 2
Het Grote Beatles Topic - Deel 3
Het Grote Beatles Topic - Deel 4
Het Grote Beatles Topic - Deel 5
Het Grote Beatles Topic - Deel 6
Het Grote Beatles Topic - Deel 7
Het Grote Beatles Topic - Deel 8
Het Grote Beatles Topic - Deel 9
Het Grote Beatles Topic - Deel 10
Het Grote Beatles Topic - Deel 11
Het Grote Beatles Topic - Deel 12
Het Grote Beatles Topic - Deel 13
Het Grote Beatles Topic - Deel 14
Het Grote Beatles Topic - Deel 15
Het Grote Beatles Topic - Deel 16
Het Grote Beatles Topic - Deel 17

En mocht je niet precies weten over wie we het hebben (gefeliciteerd, je bent de enige):

"The Beatles was een popgroep uit Liverpool. De groep wordt beschouwd als een van de populairste en meest invloedrijke acts uit de geschiedenis van de popmuziek. Ze waren actief van 1962 tot 1969. De reacties van hun tienerpubliek bereikten binnen korte tijd een hysterische omvang ('Beatlemania'). Tijdens de tweede helft van hun carrière verrichtte de band pionierswerk in de geluidsstudio, waarmee ze in bredere kring lof oogstten. De eclectische benadering van de Beatles was een belangrijke factor in de ontwikkeling van de popmuziek, die ten tijde van hun carrière uitgroeide van een op Amerikaanse rhythm and blues gebaseerd genre, tot een veel breder georiënteerde vorm van muziek. Beatles-leden John Lennon en Paul McCartney worden gerekend tot de belangrijkste liedjesschrijvers in het genre. Naast dit tweetal bestond de groep uit George Harrison en Ringo Starr."

En hier nog wat handige linkjes:

Beatles.com: De officiële site van de Fab 4.
Johnlennon.com: De officiële site van John Lennon.
Lennon.net: Site ter nagedachtenis aan John Lennon.
John-lennon.com: Nog een site over John.
Paulmccartney.com: De officiële Sir Paul site.
Macca-central.com: Een McCartney fansite.
Mplcommunications.com: Publishing Company met onder andere McCartney materiaal.
Georgeharrison.com: Officiële site van, en ter nagedachtenis aan, George.
Ringostarr.com: Officiële site van Ringo, met erg leuk filmpjes.
Yoko-ono.com: Alles Yoko!
Petebest.com: Site van Pete Best, voorganger van Ringo.
Liverpoolbeatlescene.com: Alles over Liverpool en The Beatles.
Thebeatlesongs.com: Handige link voor als je de lyrics wil weten of de schrijver van een nummer etc.
Allmusic.com: The Beatles op Allmusic.com.
Wikipedia: The Beatles op Wikipedia. (Nederlands)
Wikipedia: Paul is dead gerucht.

Op de Engelse Wikipedia is trouwens heel veel Beatles informatie te vinden, namelijk over de Beatles zelf, hun geschiedenis, hun albums, (bijna) al hun nummers en nog veel meer. Natuurlijk is er ook veel info te vinden over John, Paul, George en Ringo. Neem daar dus ook zeker eens een kijkje.

En een paar leuke flash filmpjes:

Come Together


Tomorrow Never Knows


I Feel Fine


Maxwell's Silver Hammer


Glass Onion


Yesterday


En een aantal normale videoclips en live video's:

Video's

Live radio streams:

Beatles Radio
Beatles-A-Rama
MACCA Radio

Ook hebben de Beatles veel bootlegs, een aantal hiervan zijn te vinden op Geocities.

Ook hebben we hier op het FOK!forum drie keer een Beatles-tournament gehouden. De tournaments zijn terug te vinden op:

Beatles Tournament 2002 - winnaar: A Day In The Life
Beatles Tournament 2004 - winnaar: Strawberry Fields Forever
Beatles Tournament 2005 - winnaar: A Day In The Life

De openingspost kan hier terug gevonden worden!
pi_48614749


Flash filmpjes zijn gaaf trouwens
  zondag 22 april 2007 @ 21:59:28 #3
165512 MASD
Music is dead.
pi_48614762
tvp

Ik zou het btw wel leuk vinden als er weer een beatles tournament werd gehouden dit jaar
Long live music.
pi_48614979
Ik blijf EPP maar draaien. Ik moet zeggen dat het, ook al is het geen supertopper, wel een van z'n LEUKERE singles is van de afgelopen jaren. En dan dus vooral 'leuker', niet zozeer beter. Misschien wel de leukste van de laatste 15 tot 20 jaar.... (Dan heb ik het wel over singles, natuurlijk: ik heb Pauls keuze voor singles nooit zo kunnen begrijpen de afgelopen twintig jaar, omdat er op z'n albums vaak betere/leukere nummers stonden imho...)

EDIT:
'k Heb ff de discography doorgekeken. Als ik kijk naar singles die ik goed vond kom ik op:

Jenny Wren (2005)
Beautiful night (1997)
Once upon a long ago (1987)

De rest vind ik minder... En van deze 4 is er geen een net zo 'leuk' als EPP eigenlijk. (Nogmaals :leuk! Jenny Wren en Beautiful Night zijn mooier (maar imho niet echt singles!), en Once upon is helemaal top. )

Aan de andere kant.... het is een NIEUW nummer... Het is maar de vraag of ik het over een jaartje of zo nog steeds zo leuk vind in vergelijking met andere singles.

[ Bericht 42% gewijzigd door hello_goodbye op 22-04-2007 22:16:05 ]
pi_48615889
Nog even over Dylan en McCartney: wel grappig dat juist Dylan, DE MAN van de betere teksten zo'n bewondering heeft voor McCartney...! John was altijd 'de betere teksten-Beatle'... Dylan noemt John wel, maar hij is duidelijk 'in awe' van McCartney!

En wat het boek van Bob Spitz betreft: ik ben er net in begonnen (zit op p. 114) maar ik vind het een prachtig boek! Ik weet dat het boek is afgebrand door diverse Beatles-fanaten omdat diverse feiten niet kloppen, maar ik vind de SFEER erg goed neergezet. Je zit er echt bij. En ik heb al heel wat gelezen waar ik niet veel van af wist. Leuk om bijvoorbeeld de familieachtergronden eens wat duidelijker te zien. Ik vind het vooralsnog een lekker boek.
pi_48616237
quote:
Op zondag 22 april 2007 21:59 schreef MASD het volgende:
tvp

Ik zou het btw wel leuk vinden als er weer een beatles tournament werd gehouden dit jaar
Ik ook.
pi_48616340
quote:
Op zondag 22 april 2007 22:05 schreef hello_goodbye het volgende:
EDIT:
'k Heb ff de discography doorgekeken. Als ik kijk naar singles die ik goed vond kom ik op:

Jenny Wren (2005)
Beautiful night (1997)
Once upon a long ago (1987)
Tussen de haakjes staat de hit-notering in Engeland. 'Once Upon A Long' (10) is geweldig, 'My Brave Face' (18) is ondanks de productie een goed nummer. 'Hope Of Deliverance' (18) is catchy, al haat ik die percussie, haha. 'Young Boy' (19) en 'The World Tonight' (23) behoren tot mijn McCartney-favorieten, wat een songs! 'Beautiful Night' (25) blijft prachtig. Ondertussen heeft hij hits gehad met dance-remixes van 'Silly Love Songs', maar die waren niet van hem zelf. 'Silly Love Songs' is een Ibiza-kneiter geweest .
'Driving Rain' heeft geen hitnotering gehad, en terecht.... . 'Fine Line' (20) is veilig, maar wel gewoon goed. 'Jenny Wren' (22) is uniek, maar niet echt een favoriet van Chaos ofzo. McCartney komt door de jaren heen gewoon steeds met goede popsongs op de proppen.
quote:
Op zondag 22 april 2007 22:27 schreef hello_goodbye het volgende:
Dylan noemt John wel, maar hij is duidelijk 'in awe' van McCartney!
Ja, Lennon had Dylan niet meer zo hoog zitten rond 1980... Niet dat hij dat publiekelijk heeft toegegeven. Nee, het is wel te horen op een gestolen (!) dagboek-tape uit 1979, die ik eigenlijk liever niet had willen horen...
pi_48616439
quote:
Op zondag 22 april 2007 21:59 schreef MASD het volgende:
tvp

Ik zou het btw wel leuk vinden als er weer een beatles tournament werd gehouden dit jaar
ik ook, maar dan wel een Beatles tournament en niet Lennon of McCartney
pi_48616797
quote:
Op zondag 22 april 2007 21:59 schreef MASD het volgende:
Ik zou het btw wel leuk vinden als er weer een beatles tournament werd gehouden dit jaar
Yeah, yeah, yeah! In dit topic uit 2004 wordt besproken welk systeem kan worden gebruikt voor het tournament. In december van het vorige jaar bespraken we ook welke nummers toegelaten moesten worden tot het tournament. Dit is de 'defintieve' lijst geworden. We kunnen ook nog altijd een 'de zwakste schakel'-principe toepassen. Nummers gelijk verdeeld over één jaar, één periode of één album + singles. En daar telkens de paar 'minst beste' van wegstemmen. Op het einde een 'grande finale' met alle 'sterkste schakels' in een poule. Duurt wel lang, maar dan heb je ook wat.
pi_48619355
TEE
VEE
PEE
YEAH
YEAH
YEAH
  maandag 23 april 2007 @ 08:04:32 #11
31303 Frozen
Nothing in particular
pi_48621862
quote:
En wat het boek van Bob Spitz betreft: ik ben er net in begonnen (zit op p. 114) maar ik vind het een prachtig boek! Ik weet dat het boek is afgebrand door diverse Beatles-fanaten omdat diverse feiten niet kloppen, maar ik vind de SFEER erg goed neergezet. Je zit er echt bij. En ik heb al heel wat gelezen waar ik niet veel van af wist. Leuk om bijvoorbeeld de familieachtergronden eens wat duidelijker te zien. Ik vind het vooralsnog een lekker boek.
Wel jammer dat de schrijver eerst tig bladzijdes besteed an de jeugd van John, daarna iets minder aan Paul, daarna nóg minder aan George... en Ringo... ach ja, laat maar

Maarrrr, de sfeer is absoluut goed neergezet!
Nothing is real and nothing to get hung about
  maandag 23 april 2007 @ 11:54:51 #12
99672 HV
Ik moest bellen,
pi_48627284
The Beatles .

Had tot voor kort alleen nog maar het blauwe en rode verzamelalbum (nee niet normaal ik weet het ). Maar gelukkig heb ik nu bijna alle albums in mijn bezit .
want de klop doet het niet.
  maandag 23 april 2007 @ 12:10:13 #13
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_48627824
Grappig dat het Rolling Stones-topic (het 'grote' Rolling Stones-topic ) lang niet zo goed loopt. hoe zou dat komen?

Tevens tvp. Is er al meer te horen van Paul?
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_48627915
quote:
Op maandag 23 april 2007 12:10 schreef Rasing het volgende:
Grappig dat het Rolling Stones-topic (het 'grote' Rolling Stones-topic ) lang niet zo goed loopt. hoe zou dat komen?
Hebben die al een eigen topic dan?

Nouja, het zal te maken hebben met 't feit dat er hier op FOK! een grote Beatles-kliek zit, die menig topic volspamt.
pi_48628086
of met de meningen dat de Beatles gewoon beter zijn dan de Stones
pi_48631255
Niet veel nieuws, maar toch leuk om te lezen:
quote:
BEATLES TAKE BIGGER BITE OUT OF APPLE

Sunday April 22,2007
By Chris Goodman, Music Editor Have your say(0)


THE name is the most powerful in music and popular culture.

The Beatles were not just a Sixties sensation, they became a multi-million pound business empire.

Now 37 years after John, Paul, George and Ringo split, the music world is about to be reminded just who is the biggest kid on the block.

Record companies are in decline but The Beatles, represented by their corporation Apple Corps, are a sleeping giant who experts are predicting will rise again in 2007 and dominate the music industry. The two surviving band members and the estates of John and George could make hundreds of millions of pounds.

The imminent arrival of Beatles digital downloads – the last great bastion of undigitised music – is now cleared for take-off after a flurry of events that could finally see Apple open up to its full commercial potential after years of just saying ‘No’.

But the real story is a power struggle between Beatle credibility and crass commercialism which some key players believe will ruin The Beatles’ reputation and make the most influential group in history seem like any other band.

The industry is excited nevertheless. “The Beatles catalogue is the holy grail of the digital market,” says Genarro Castaldo, of music retailer HMV. “It’s the last great bastion of undigitised music.

“If it were finally available for download, it could set in motion a cultural shift, further cementing the enduring appeal and legacy of the Fab Four.

“It also underlines their continuing significance to the baby boomer generation and introduces them to a new and younger audience. I think this would mean as much, if not more, to the surviving members of the band as the huge revenues that are likely to be generated.

“To music fans it would be the final signal that digital downloads have truly come of age, while for record labels and retailers it could provide fuel to grow the digital market. It’ll also be a major media event, creating massive publicity for the band – not just in the UK but worldwide.”

The potential of this new Beatles activity is obvious. There are millions of pounds to be made, not least for the band’s record company EMI which announced yet more disastrous figures last week. A cash injection from The Beatles would set the share price rising again and allow the company to be sold, rather than be taken over.

Insiders say that Apple Computers – now most associated with iPods and music downloads – have considered buying EMI, Britain’s last independent major record company, but only if The Beatles went into the download market.
Now the way is clear, it is easy to see just how many parties stand to gain from the Beatles push. But will The Beatles? Neil Aspinall does not seem to think so.

Aspinall, the chief executive of Apple, is quitting the company after 40 years as keeper of The Beatles’ flame. The fifth Beatle, he has been head of the Corps since it started with the ethos of a hippy collective.

It quickly lost money and went bankrupt as the Beatles funded ever more outlandish ventures and allowed themselves to be taken advantage of by hangers-on.

But Aspinall, who went to the Liverpool Institute school with Paul McCartney and George Harrison and later acted as The Beatles’ road manager, turned all that around. He steadied the ship through The Beatles’ acrimonious 1970 break-up and remained friends with all four Beatles when they were not talking to each other.

But the speculation is that Aspinall hastened his retirement because he disapproved of the assault that the band is about to make on the world.

He has fiercely protected The Beatles’ integrity. Where other classic groups constantly reissue albums in different formats, the Fab Four drip-feed projects to the public.

In 1970, he immediately began collecting film footage and pictures, any evidence of The Beatles from around the world that the band had previously given out to anyone who wanted it. He turned them into the acclaimed Anthology project which included a popular TV series on the history of the band.

Aspinall never even allowed Beatles CDs to be discounted in the shops.

When I was unexpectedly introduced to Aspinall in Las Vegas after seeing the Cirque Du Soleil Beatles musical, Love, last year he frantically asked me my opinion.

My reply of “a triumph” was greeted with a loud sigh of relief and vigorous hand shaking. He was more nervous about the show’s impact than anyone else, anxious that his beloved Beatles should never have to compromise their integrity.

Apple under Aspinall was a notoriously secretive organisation, impervious to any and all inquiries. It never relented to the constant requests for Beatle branding on products and friends say that Aspinall would never be comfortable with the sort of activ­ity now planned.

Ironically, Aspinall has settled two court cases which paved the way for it – the long-running conflict with Apple Computers over the Apple name and a royalties dispute with EMI.

Apple Computers and EMI have also agreed to make the first DRM-free downloads available, downloads that can be played on any digital player, not just Apple’s iPod.

It means that the higher quality downloads the Beatles want to sell are now poss­ible because iTunes can sell them at a higher price than their regular batch. iTunes will saturate the world with Beatles advertising. There is talk of a green iPod pre-loaded with The Beatles catalogue, and branded mobile phones.

It could give The Beatles back their teen idol merchandising supremacy yet threaten their status as a cultural touchstone above profiteering.

“The Beatles At The BBC, the Anthology, the Love show – they were all Neil’s idea,” says one source close to Apple. “The difference was they were cool, that’s Neil’s thing.

“He’s not averse to making money, he’s just bored by the way they want to do it in a non-creative way. He’s an accountant by trade, he’s not some kind of purist Marxist.

“He did have a lot of disagreements with the Apple board, who are the representatives of The Beatles or of their widows. They’re lawyers, they care about The Beatles, but they’re not cool.

“Neil always thought it was very cool that the Beatles were the only band that you couldn’t download.”

The differences with his successor Jeff Jones are obvious. Jones, previously of SonyBMG, has been involved in the annual exploitation of the Elvis Presley catalogue. He knows how to sell a legend and his appointment is a significant indicator of things to come.

Those on the inside say he already has marketing and distribution deals to bring Brand Beatles to the world as never before. But Aspinall and the Beatles made sure that when Cirque Du Soleil wanted to do a Beatles show in Vegas, it was tastefully remixed by original producer George Martin and his son Giles. “We’re concerned about The Beatles’ legacy,” Giles told the Sunday Express at the time.

“Neil’s obviously hurt that it’s happened,” says one friend, “He’s probably made them between £300 and £400million. But it’s always been about being different, now they’re going to be like any other band. Neil never did the obvious.

“Everyone will say, ‘Well, The Beatles were the most over-promoted band in the world’. Yes, they were, between 1962 and 1969. But since then, Neil hasn’t put out constant remastered records. He’s done it really well.

“He’s put that into effect now because that’s what the board and The Beatles wanted, remastered music for the downloads. Paul is 65 in June, Ringo’s older, two are already dead, you could say, ‘does it matter?’ Well, Neil thinks so because it’s the legacy.”
http://www.express.co.uk/posts/view/5048
pi_48633675
Erg interessant hoe Aspinall het als zijn taak zag, om de band te 'beschermen', om hun exclusiviteit te behouden, en ze te behoeden voor sellout-gedrag.

Ik denk dan: Leuk, al die inspanningen, maar ik zie er het heil niet van in. De Beatles-CD's zijn belachelijk duur i.v.m. andere albums uit die tijd. Zeker aangezien de geluidskwaliteit niet optimaal is.

Dus ondanks dat Neil een prima kerel is, ben ik blij dat hij z'n honk bij Apple heeft verlaten.
pi_48635826
Lees ik dat goed?
"Insiders say that Apple Computers – now most associated with iPods and music downloads – have considered buying EMI"
pi_48635929
quote:
Op zondag 22 april 2007 22:27 schreef hello_goodbye het volgende:
Nog even over Dylan en McCartney: wel grappig dat juist Dylan, DE MAN van de betere teksten zo'n bewondering heeft voor McCartney...! John was altijd 'de betere teksten-Beatle'... Dylan noemt John wel, maar hij is duidelijk 'in awe' van McCartney!
Waar noemt Bob bovenstaande?
pi_48636044
quote:
Op zondag 22 april 2007 22:38 schreef mindgames het volgende:

[..]


[..]

Ja, Lennon had Dylan niet meer zo hoog zitten rond 1980... Niet dat hij dat publiekelijk heeft toegegeven. Nee, het is wel te horen op een gestolen (!) dagboek-tape uit 1979, die ik eigenlijk liever niet had willen horen...
Ik heb ook nog opnames gevonden idd van John met 3 Dylan-imitaties, wel interessant om te horen natuurlijk evenals het antwoord op Bob z'n Gotta Serve Somebody: Gotta Serve Yourself
pi_48636400
quote:
Op maandag 23 april 2007 15:04 schreef webfreak het volgende:
Erg interessant hoe Aspinall het als zijn taak zag, om de band te 'beschermen', om hun exclusiviteit te behouden, en ze te behoeden voor sellout-gedrag.

Ik denk dan: Leuk, al die inspanningen, maar ik zie er het heil niet van in. De Beatles-CD's zijn belachelijk duur i.v.m. andere albums uit die tijd. Zeker aangezien de geluidskwaliteit niet optimaal is.

Dus ondanks dat Neil een prima kerel is, ben ik blij dat hij z'n honk bij Apple heeft verlaten.
Wat webfreak zegt! Al snap ik nog steeds niet waarom hij oude masters in slechtere geluidskwaliteit voor de honderdste keer opnieuw uitbrengen met een sticker 'geremasterd' (compilatie '1') geen 'uitmelken' vond, en de orginele films, albums, enz. goed uitbrengen wél.
pi_48637355
quote:
Op maandag 23 april 2007 16:02 schreef Dylanesque het volgende:

[..]

Waar noemt Bob bovenstaande?
http://www.rollingstone.c(...)er-heard-him-before/
pi_48637452
quote:
Op maandag 23 april 2007 16:05 schreef Dylanesque het volgende:

[..]

Ik heb ook nog opnames gevonden idd van John met 3 Dylan-imitaties, wel interessant om te horen natuurlijk evenals het antwoord op Bob z'n Gotta Serve Somebody: Gotta Serve Yourself
Ja, 'Gotta Serve Somebody' zat John diep . Hij heeft een stuk of 10 gitaar én piano-demo's van zijn parodie 'Serve Yourself' opgenomen. Zelfs zoontje Sean heeft op 3-jarige leeftijd een eigen versie opgenomen . Dit is het nummer waar hij het langst aan heeft gewerkt, van de nummers die hij nooit heeft kunnen uitbrengen. Ook inderdaad die 3 Dylan-imitaties, als 'Mr. Diddle'. Daar over gesproken, ik citeer uit zijn dagboek-tape van 1979:
quote:
Was listening to the radio and Dylan's new single or album, or whatever the hell it is, came on. About "everybody's gotta get served"? I mean, what was it. "Ev... You've gotta serve someone... You've gotta serve somebody". So, he wants to be a waiter now. Must be a waiter for Christ. The backing was mediocre by Jerry Wexler and the singing was really pathetic and the words were just embarassing. So, here we sit, watching the mighty Dylan and the mighty McCartney and the mighty Jagger slide down the mountain. And blood and mud in their nails. Well, that's the way the world is. That's the way the world is, oh yes.
En zo gaat dat nog wel even verder tot:
quote:
The thing I wanted to add about McCartney, Dylan, Jagger, et al, is that they're all company men. In various disguises. But basically company men. Not forgetting the singing dwarf, Mr. Simon.
*proest* Singing dwarf, Mr. Simon!
pi_48637527
quote:
Op maandag 23 april 2007 12:10 schreef Rasing het volgende:
Grappig dat het Rolling Stones-topic (het 'grote' Rolling Stones-topic ) lang niet zo goed loopt. hoe zou dat komen?
Stones-fans zijn seks, drugs en rock 'n roll en leven er op los. Beatles-fans zijn nerdy en zitten op fok.
pi_48638280
quote:
Op maandag 23 april 2007 16:42 schreef mindgames het volgende:

[..]

Ja, 'Gotta Serve Somebody' zat John diep . Hij heeft een stuk of 10 gitaar én piano-demo's van zijn parodie 'Serve Yourself' opgenomen. Zelfs zoontje Sean heeft op 3-jarige leeftijd een eigen versie opgenomen . Dit is het nummer waar hij het langst aan heeft gewerkt, van de nummers die hij nooit heeft kunnen uitbrengen. Ook inderdaad die 3 Dylan-imitaties, als 'Mr. Diddle'. Daar over gesproken, ik citeer uit zijn dagboek-tape van 1979:
[..]

En zo gaat dat nog wel even verder tot:
[..]

*proest* Singing dwarf, Mr. Simon!
[afbeelding]
Het blijft toch verrassend hoe mensen die door Lennon te kakken werden gezet, toch vol lof over hem spreken.

Dylan is vaak het haasje in Lennon-interviews. Lennon heeft vaker gezegd dat hij Bob helemaal niet zo bijzonder vond. Omgekeerd was dat wel zo.
Ook Jagger bleef een trouwe fan, ondanks dat John hem vanalles verweet.
"Singing dwarf" Paul Simon wijdde zelfs een nummer aan Lennon na diens dood.

Blijkbaar pikt men het van John. Als McCartney ooit iets dergelijks had gezegd, was hij er niet mee weggekomen.
pi_48639016
quote:
Op maandag 23 april 2007 17:01 schreef webfreak het volgende:
Blijkbaar pikt men het van John. Als McCartney ooit iets dergelijks had gezegd, was hij er niet mee weggekomen.
Ja, opvallend hé. Toch weet ik ook niet zeker of alle genoemde mensen deze obscure en gestolen diary-tape ooit gehoord hebben... Ik kan me voorstellen dat ze niet in bezit zijn van alle Lennon-bootlegs . Daar komt bij dat het nummer van Paul Simon uit 1981 is, en deze dagboek-tape pas sinds 1999 circuleert. In het openbaar heeft hij deze nare dingen nooit gezegd. Hij is altijd wel kritisch over Dylan geweest. Over McCartney ook, maar aan het eind van de rit was er toch 'peace and love'. Btw, die beruchte dagboek-tape is gestolen door klootzak Fred Seaman. Dit was de persoonlijke assistent van Lennon in 1979 en 1980. Hij wist dus precies waar Lennon al zijn tapes verstoptte in het Dakota-gebouw. Een week na de dood van Lennon waren er ineens 400 persoonlijke foto's weg, en een hele boel tapes, inclusief dé banden van John in de studio in 1980 en de complete takes van 'Grow Old With Me' . Ook wordt hij er van beschuldigd een complete kledingkast van John te hebben meegesmokkeld. Lees ook dit artikel uit 2002.

  maandag 23 april 2007 @ 17:58:48 #27
18026 Thelonious
le samouraï
pi_48640222
quote:
Is helaas alweer verwijderd door Rolling Stone.
Keeping an eye on the world going by my window.
  maandag 23 april 2007 @ 19:51:46 #28
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 23 april 2007 @ 20:40:53 #29
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_48646420


[ Bericht 96% gewijzigd door satecl op 23-04-2007 20:56:21 ]
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  maandag 23 april 2007 @ 21:51:31 #31
18026 Thelonious
le samouraï
pi_48649388
Het McCartney- interview staat online!
http://www.rollingstone.c(...)immortals/#more-2537
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48649639
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:40 schreef satecl het volgende:
[afbeelding]
pi_48650864
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:51 schreef Thelonious het volgende:
Het McCartney- interview staat online!
http://www.rollingstone.c(...)immortals/#more-2537
Thx!
pi_48652976
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:51 schreef Thelonious het volgende:
Het McCartney- interview staat online!
http://www.rollingstone.c(...)immortals/#more-2537
Jammer dat er wederom niks nieuws wordt gezegd.
Paul is af en toe net een tapeloop-machine, als het op interviews aankomt.
pi_48658533
Ja, maar aan de andere kant... het verhaal is al zo vaak verteld en we kennen het allemaal zo goed... op een bepaald moment is er ook niets nieuws meer te vertellen natuurlijk...!
  Redactie Frontpage dinsdag 24 april 2007 @ 10:20:05 #36
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48659241
quote:
Op maandag 23 april 2007 23:35 schreef webfreak het volgende:

[..]

Jammer dat er wederom niks nieuws wordt gezegd.
Paul is af en toe net een tapeloop-machine, als het op interviews aankomt.
ROFL!
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48659736
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 09:50 schreef hello_goodbye het volgende:
Ja, maar aan de andere kant... het verhaal is al zo vaak verteld en we kennen het allemaal zo goed... op een bepaald moment is er ook niets nieuws meer te vertellen natuurlijk...!
Dat komt omdat de interviews te zeer 'opgezet' zijn.
Er zijn genoeg dingen die verdomd interessant zouden zijn voor de doorgewinterde Beatles-fan, maar waar simpelweg niet naar gevraagd wordt.
Waarom niet? Omdat dat niet is toegestaan. Omdat McCartney die vragen niet wil. Hij wil gewoon z'n PR-praatje houden, en meer niet.

Dat is gewoon Macca: alles organiseren, niets aan 't toeval overlaten. Dat zie je ook aan z'n liveshows; alles is uitgeschreven.
pi_48660258
Komt hij nog een keer naar Nederland? Ik heb eigenlijk wel zin in een Paul McCartney concert. Hey Juuuuuddee..
  Redactie Frontpage dinsdag 24 april 2007 @ 12:07:08 #39
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48662535
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 10:39 schreef webfreak het volgende:

[..]

Dat komt omdat de interviews te zeer 'opgezet' zijn.
Er zijn genoeg dingen die verdomd interessant zouden zijn voor de doorgewinterde Beatles-fan, maar waar simpelweg niet naar gevraagd wordt.
Waarom niet? Omdat dat niet is toegestaan. Omdat McCartney die vragen niet wil. Hij wil gewoon z'n PR-praatje houden, en meer niet.

Dat is gewoon Macca: alles organiseren, niets aan 't toeval overlaten. Dat zie je ook aan z'n liveshows; alles is uitgeschreven.
Klopt, maar vergeet niet dat hij ook afhankelijk is van veel agents die bepalen wat er precies gaat gebeuren. Ik vraag me af in hoeverre Macca daar zelf inspraak in heeft!
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48670746
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 10:55 schreef DrDentz het volgende:
Komt hij nog een keer naar Nederland? Ik heb eigenlijk wel zin in een Paul McCartney concert. Hey Juuuuuddee..
In de Metro van deze week stond dat hij in de nabije toekomst weer in Europe wil touren....
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in-->
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
  dinsdag 24 april 2007 @ 15:58:45 #41
165512 MASD
Music is dead.
pi_48671249
quote:
Op zondag 22 april 2007 22:52 schreef mindgames het volgende:

[..]

Yeah, yeah, yeah! In dit topic uit 2004 wordt besproken welk systeem kan worden gebruikt voor het tournament. In december van het vorige jaar bespraken we ook welke nummers toegelaten moesten worden tot het tournament. Dit is de 'defintieve' lijst geworden. We kunnen ook nog altijd een 'de zwakste schakel'-principe toepassen. Nummers gelijk verdeeld over één jaar, één periode of één album + singles. En daar telkens de paar 'minst beste' van wegstemmen. Op het einde een 'grande finale' met alle 'sterkste schakels' in een poule. Duurt wel lang, maar dan heb je ook wat.
Gewoon 2 nummers het tegen elkaar op laten nemen, en dat de beste dan door gaan. Dat lijkt mij het beste
Long live music.
  dinsdag 24 april 2007 @ 18:55:55 #42
18026 Thelonious
le samouraï
pi_48677521
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 09:50 schreef hello_goodbye het volgende:
Ja, maar aan de andere kant... het verhaal is al zo vaak verteld en we kennen het allemaal zo goed... op een bepaald moment is er ook niets nieuws meer te vertellen natuurlijk...!
Met de juiste vragen had het interview wel nieuwe elementen kunnen bevatten. Referenties naar dingen die in het boek van Spitz staan bijvoorbeeld.
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48679060
Hm, ja, okay. Die interviewer was ook wel erg vol ontzag. Hij lachte werkelijk overal om en zo. Een beetje TE, wellicht.
  dinsdag 24 april 2007 @ 19:49:44 #44
18026 Thelonious
le samouraï
pi_48679215
Ik zou waarschijnlijk ook niet verder komen dan
Keeping an eye on the world going by my window.
  dinsdag 24 april 2007 @ 20:10:25 #45
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48680057
Alles beter dan het interview van Reinout Oerlemans met McCartney vorig jaar...

"When are you coming to the Netherlands? Then I go to your concert! And I take my kids with me! "
pi_48687405
Er valt ondertussen al heel wat meer te beleven op www.meyesight.com!
pi_48702699
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 15:58 schreef MASD het volgende:

[..]

Gewoon 2 nummers het tegen elkaar op laten nemen, en dat de beste dan door gaan. Dat lijkt mij het beste
Eerste ronde:
Sorteren op jaar van opname
Opdelen in groepen van 9 nummers en laten stemmen.(bijvoorbeeld 1 à 2 weken). Achteraf gaan de eerste 3 per groep automatisch door naar de volgende ronde, de laatste drie vallen automatisch af.
De middelste drie gaan in een 1 tegen 1 competitie (opnieuw gesorteerd op jaar van opname)

Tweede ronde
De overblijvers worden in een grote pot gegooid en willekeurig 1 tegen 1 gezet. Bij onduidelijke stemming (bv. 1à2 stemmen verschil) gaan ze allebei door naar de volgende ronde

Doorgaan tot er een winnaar is!
pi_48703626
Yeah, dat sorteren op jaar van opname vind ik een puik plan.
En het idee dat nummers die zijn afgevallen opnieuw kunnen terugkomen is ook goed.
Als 'Mr. Moonlight' in de eerste ronde tegenover 'Revolution 9' staat en 'Here Comes The Sun' tegenover 'Something', krijg je natuurlijk een wat vertekend beeld.
  woensdag 25 april 2007 @ 13:59:15 #49
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_48704225
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 20:10 schreef TNA het volgende:
Alles beter dan het interview van Reinout Oerlemans met McCartney vorig jaar...

"When are you coming to the Netherlands? Then I go to your concert! And I take my kids with me! "
Volgens mij vond zélfs Paul het vervelend dat zn hielen zo ontzettend gelikt werden.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_48704613
quote:
Op woensdag 25 april 2007 13:59 schreef Rasing het volgende:

[..]

Volgens mij vond zélfs Paul het vervelend dat zn hielen zo ontzettend gelikt werden.
Ja, hij liet Reinout nog mooi even weten dat hij de artiest was, op een subtiele manier.
  woensdag 25 april 2007 @ 14:11:46 #51
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_48704696
quote:
Op woensdag 25 april 2007 14:09 schreef mindgames het volgende:
Ja, hij liet Reinout nog mooi even weten dat hij de artiest was, op een subtiele manier.
Hoe deed ie dat? Zo goed herinner ik t mij niet meer.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_48705619
quote:
Op woensdag 25 april 2007 14:11 schreef Rasing het volgende:

[..]

Hoe deed ie dat? Zo goed herinner ik t mij niet meer.
Het is ook niet zo goed bijgebleven bij mij .
Reinout stelde een vraag over hoe hij zijn privé-leven met zijn artiesten-leven scheidt, ofzo.
McCartney zei zoiets als dat hij bij zijn kinderen gewoon 'Paul' is en als Reinout met zijn kinderen komt kijken hij overal handtekeningen moet uitdelen en hij de artiest op het grote podium is.

Nou ja, probeer het terug te kijken en te zien of het dan wél duidelijk overkomt .
  woensdag 25 april 2007 @ 15:48:39 #53
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48707633
Toen Oerlemans over zijn kinderen begon vroeg McCartney maar hoe oud ze waren. Nee, dan besteed je je tijd lekker met één van de grootste sterren ter wereld. Dan heb ik liever Ivo Niehe, die vindt zichzelf wel stoer (Vandaag praat ik met een man die ik tot de groten der aarde mag rekenen), maar is tenminste niet zo giechelend zenuwachtig als Oerlemans. Laat die maar lekker met z'n kinderen spelen.

Tot zover mijn anti-Oerlemansbetoog, ontopic maar weer
  Redactie Frontpage woensdag 25 april 2007 @ 18:14:12 #54
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48712200
http://download12.rbn.com(...)mccartney_issues.mp3

Macca komt los! Over Amerika: You really need a new leader
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48712616
Was al gepost op pagina 1.
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48724940
Volgens de geruchten wordt er gewerkt aan een videoclip voor het nummer "Dance Tonight". Hierin zal een Paul look-a-like te zien zijn.

Foto van de set:

Macca-imitator Neil Tudor samen met acteur Mackenzie Crook (jaja, van The Office!)

Hij lijkt in elk geval wel

Bron: Maccareport.com
  donderdag 26 april 2007 @ 09:02:17 #57
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48728741
quote:
Op woensdag 25 april 2007 23:54 schreef webfreak het volgende:
Volgens de geruchten wordt er gewerkt aan een videoclip voor het nummer "Dance Tonight". Hierin zal een Paul look-a-like te zien zijn.

Foto van de set:
[afbeelding]
Macca-imitator Neil Tudor samen met acteur Mackenzie Crook (jaja, van The Office!)

Hij lijkt in elk geval wel

Bron: Maccareport.com
Dat moet dan wel de eerste videoclip ooit zijn met een look-a-like van een look-a-like
pi_48729162
Paul en Neil kennen elkaar al langer:
quote:
Neil was personally requested by Sir Paul McCartney for his latest assignment!! This was to appear at Paul "Wix" Wickens 50th Birthday party on April 29th 2006 instead of Sir Paul, as he was otherwise engaged! Mr Wickens had been Pauls keyboard player in his world-wide touring band since 1990.Sir Paul advised Neil what to wear during the engagement and also requested that Neil play "Yesterday" on his semi acoustic, for Wix.Neil received the ultimate compliment from Wix' wife, Margo..who said that "Even the diehards had to look twice!".

A picture of Neil and Wix at the event
pi_48730308
quote:
Op zondag 22 april 2007 22:52 schreef mindgames het volgende:

[..]

Yeah, yeah, yeah! In dit topic uit 2004 wordt besproken welk systeem kan worden gebruikt voor het tournament. In december van het vorige jaar bespraken we ook welke nummers toegelaten moesten worden tot het tournament. Dit is de 'defintieve' lijst geworden. We kunnen ook nog altijd een 'de zwakste schakel'-principe toepassen. Nummers gelijk verdeeld over één jaar, één periode of één album + singles. En daar telkens de paar 'minst beste' van wegstemmen. Op het einde een 'grande finale' met alle 'sterkste schakels' in een poule. Duurt wel lang, maar dan heb je ook wat.
Mogen de Love versies niet meedoen? Daar staan toch ook een hoop sterke versies tussen...
  Redactie Frontpage donderdag 26 april 2007 @ 10:33:13 #60
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48730780
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48730841
quote:
Ik vind um wel grappig.
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in-->
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
  Redactie Frontpage donderdag 26 april 2007 @ 10:37:40 #62
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48730907
Ik ViNd Um VoOrahL LeEg
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48731701
quote:
Op donderdag 26 april 2007 10:33 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Nou de cover van de nieuwe Macca plaat is in elk geval goed waardeloos:

klik
Mega suf inderdaad.
What was he thinking...
  donderdag 26 april 2007 @ 11:20:04 #64
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48732308
quote:
Ik vind dat 'ie wel een mooie handtekening heeft Verder vind ik zijn cdcovers over het algemeen waardeloos. Ach, misschien wordt zijn plaat wel slechter als de cover mooier wordt. Dit is tenminste een vertrouwd beeld
  donderdag 26 april 2007 @ 14:51:32 #65
135316 phish852
Tiocfaidh ár Lá
pi_48739577
is deze al voorbij gekomen?
quote:
RECENSIE "MEMORY ALMOST FULL"

Het album is heel anders dan voorgaande albums van Paul McCartney.



Naar aanleiding van de single "Ever Present Past" dacht ik dat de andere tracks dezelfde weg zouden inslaan, maar ze lijken er totaal niet op. De productie is over het gehele album erg verschillend. Er zit echt diepte in Paul's vocalen. Hij zingt naar hartelust, vooral op "Gratitude" en "Only Mama Knows". Het laatste nummer is een van Paul's meest rockende nummers ooit.
"Memory Almost Full" is beter dan "Chaos and Creation in The Backyard" omdat er meer op geexperimenteerd wordt. Bijvoorbeeld het nummer "House Of Wax". Het is de "Riding To Vanity Fair" van "Memory Almost Full", maar donkerder en met fantastische orkestrale arrangementen. (De cello maakt hier het verschil).

Jullie kunnen ook uit kijken naar de oprechte vocalen van "You Tell Me" (waar ook enkele uitstekende productie-effecten in zitten) en naar "The End Of The End", het laatste nummer van de medley.
Fans zullen erg van dit album genieten!

Bron: maccareport.com
Vert.: Rob van de Bijl
Last.FM
Everybody seems to think I'm lazy
I don't mind, I think they're crazzy
pi_48742213
Waarom klinkt Lennon zo raar op Real love (Beatles versie) terwijl hij op de akoustische versie zijn normale stem heeft?
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in-->
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
pi_48742284
quote:
Op donderdag 26 april 2007 16:06 schreef Honky het volgende:
Waarom klinkt Lennon zo raar op Real love (Beatles versie) terwijl hij op de akoustische versie zijn normale stem heeft?
Goeie vraag. (Luuk, kom er maar in )

De demo die ze hebben gebruikt was een andere take (met piano). Die was volgens mij van mindere kwaliteit.
Geen idee dus, waarom ze niet gewoon de gitaar-demo hebben gebruikt.
  donderdag 26 april 2007 @ 16:26:26 #68
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48742935
quote:
Op donderdag 26 april 2007 14:51 schreef phish852 het volgende:
is deze al voorbij gekomen?
[..]
Interessant, bedankt!
pi_48745193
quote:
Op donderdag 26 april 2007 16:08 schreef webfreak het volgende:
Goeie vraag. (Luuk, kom er maar in )
LOL @ webfreak.
Ze hebben de stem van John flink omhoog gepitcht (versneld afgespeeld) om de stem op de zelfde toonhoogte als de muziek te krijgen. 12% zelfs! Er is erg omslachtig gewerkt. Maar bedenk ook dat dit in 1994/1995 digitaal is opgenomen, met de beste mogelijkheden van die tijd. De langste tijd er is gewerkt aan het oppoetsen van de demo. Door al die snufjes en effecten klonk het al een stuk onnatuurlijker, maar ja... Ik hoor niets verkeerds aan de originele demo's. Wat ruis, dat is alles. Wat ze wel niet allemaal met 'Free As A Bird' hebben uitgespookt is wéér een ander verhaal. Dat klinkt als een fucking ruimteschip.
Wel tof dat ze aan het eind van dat nummer de conclusie van de demo van John ('Turned out nice again!') achterstevoren hebben gespeeld en het dan klinkt als 'wwith Jjjjohnnn Lennuuunn". Terug naar het onderwerp.

Er zijn zo'n 20 (!) verschillende demo's uit 1979 en 1980, alleen al op bootlegs. Piano, gitaar, beide, zonder stem, met stem, overgedubt, niet overgedubt, met drumcomputer, zonder drumcomputer. Alle mogelijke keuzes. Ze hebben gekozen voor de onduidelijkste overgedubte piano-demo. Maar die was wel het meest compleet. De overgedubte piano-demo take 5 opgenomen tussen 5 en 9 juli 1980, om precies te zijn . De laatste demo die hij van het nummer heeft opgenomen.

Paul heeft de zanglijn op de achtergrond nogmaals ingezongen toen ze er in 1994/1995 aan werkten, luister maar goed... In plaats van dat ze Time Stretching gebruikt hebben om de stem van John op de juiste plek te krijgen, hebben ze dus de toonhoogte veranderd. Nu klinkt het als Chipmunk. Ook hebben ze zijn piano proberen weg te halen, en steeds uit te faden. Niet zo fraai. Nogmaals, ik weet niet hoe de techniek in 1994/1995 was, op het gebied van deze moeilijke klusjes. Maar zeker is dat er duidelijkere en betere demo's van het nummer zijn. Alleen, daar zong hij vaak een andere tekst (bv. 'Real Life') of veranderde het nummer in 'I'm Stepping Out', 'Starting Over', 'Baby Make Love To You' of 'Girls And Boys'. Die versies zijn niet allemaal zo compleet als de gebruikte versie. Maar, de piano-demo van take 4 (is ook de versie die op de Lennon Anthology en zijn meest recente compilatie staat) is perfect, bijvoorbeeld. Ik heb gelezen dat Yoko van elk nummer één demo aan The Threetles heeft gegeven, dus het kan de keus van Yoko's team zijn geweest.

Toch is de Beatles-versie magisch. In 2031 komt op Anthology 4 een alternatieve take uit van 'Real Love', met een andere demo en de nieuwste technologie.
quote:
George: I hope somebody does this to all my crap demos when I'm dead, make them into hit songs.
  donderdag 26 april 2007 @ 19:13:37 #70
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48748231
quote:
Op donderdag 26 april 2007 17:31 schreef mindgames het volgende:

[..]

LOL @ webfreak.
Ze hebben de stem van John flink omhoog gepitcht (versneld afgespeeld) om de stem op de zelfde toonhoogte als de muziek te krijgen. 12% zelfs! Er is erg omslachtig gewerkt. Maar bedenk ook dat dit in 1994/1995 digitaal is opgenomen, met de beste mogelijkheden van die tijd. De langste tijd er is gewerkt aan het oppoetsen van de demo. Door al die snufjes en effecten klonk het al een stuk onnatuurlijker, maar ja... Ik hoor niets verkeerds aan de originele demo's. Wat ruis, dat is alles. Wat ze wel niet allemaal met 'Free As A Bird' hebben uitgespookt is wéér een ander verhaal. Dat klinkt als een fucking ruimteschip.
Wel tof dat ze aan het eind van dat nummer de conclusie van de demo van John ('Turned out nice again!') achterstevoren hebben gespeeld en het dan klinkt als 'wwith Jjjjohnnn Lennuuunn". Terug naar het onderwerp.

Er zijn zo'n 20 (!) verschillende demo's uit 1979 en 1980, alleen al op bootlegs. Piano, gitaar, beide, zonder stem, met stem, overgedubt, niet overgedubt, met drumcomputer, zonder drumcomputer. Alle mogelijke keuzes. Ze hebben gekozen voor de onduidelijkste overgedubte piano-demo. Maar die was wel het meest compleet. De overgedubte piano-demo take 5 opgenomen tussen 5 en 9 juli 1980, om precies te zijn . De laatste demo die hij van het nummer heeft opgenomen.

Paul heeft de zanglijn op de achtergrond nogmaals ingezongen toen ze er in 1994/1995 aan werkten, luister maar goed... In plaats van dat ze Time Stretching gebruikt hebben om de stem van John op de juiste plek te krijgen, hebben ze dus de toonhoogte veranderd. Nu klinkt het als Chipmunk. Ook hebben ze zijn piano proberen weg te halen, en steeds uit te faden. Niet zo fraai. Nogmaals, ik weet niet hoe de techniek in 1994/1995 was, op het gebied van deze moeilijke klusjes. Maar zeker is dat er duidelijkere en betere demo's van het nummer zijn. Alleen, daar zong hij vaak een andere tekst (bv. 'Real Life') of veranderde het nummer in 'I'm Stepping Out', 'Starting Over', 'Baby Make Love To You' of 'Girls And Boys'. Die versies zijn niet allemaal zo compleet als de gebruikte versie. Maar, de piano-demo van take 4 (is ook de versie die op de Lennon Anthology en zijn meest recente compilatie staat) is perfect, bijvoorbeeld. Ik heb gelezen dat Yoko van elk nummer één demo aan The Threetles heeft gegeven, dus het kan de keus van Yoko's team zijn geweest.

Toch is de Beatles-versie magisch. In 2031 komt op Anthology 4 een alternatieve take uit van 'Real Love', met een andere demo en de nieuwste technologie.
[..]
Kan je nou gewoon goed quoten en vertalen of heb je hersens als een spons?
pi_48748972
quote:
Op donderdag 26 april 2007 19:13 schreef TNA het volgende:

[..]

Kan je nou gewoon goed quoten en vertalen of heb je hersens als een spons?
Ik schrik zelf ook wel een beetje als ik lees wat ik allemaal wel niet voor een (misschien onzinnige) details weet. Ik lees ontzettend veel over alles wat met Beatles te maken heeft, en heb een dusdanige interesse daarin dat ik alles tot in de details onthoud. Maar als ik (zoals nu) zo'n uitgebreid verhaal typ check ik altijd wel even of alles klopt.
  donderdag 26 april 2007 @ 19:35:10 #72
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48749087
quote:
Op donderdag 26 april 2007 19:32 schreef mindgames het volgende:

[..]

Ik schrik zelf ook wel een beetje als ik lees wat ik allemaal wel niet voor een (misschien onzinnige) details weet. Ik lees ontzettend veel over alles wat met Beatles te maken heeft, en heb een dusdanige interesse daarin dat ik alles tot in de details onthoud. Maar als ik (zoals nu) zo'n uitgebreid verhaal typ check ik altijd wel even of alles klopt.
Daarmee ben je wel een betrouwbare aanvulling in dit topic, keep up the good work
pi_48749277
quote:
Op donderdag 26 april 2007 19:35 schreef TNA het volgende:

[..]

Daarmee ben je wel een betrouwbare aanvulling in dit topic, keep up the good work
Dank u, dank u...!
pi_48749696
quote:
Op woensdag 25 april 2007 23:54 schreef webfreak het volgende:
Volgens de geruchten wordt er gewerkt aan een videoclip voor het nummer "Dance Tonight". Hierin zal een Paul look-a-like te zien zijn.

Foto van de set:
[afbeelding]
Macca-imitator Neil Tudor samen met acteur Mackenzie Crook (jaja, van The Office!)

Hij lijkt in elk geval wel

Bron: Maccareport.com
Ik wou net zeggen: hij lijkt voor geen meter. Blijkt het de linker te zijn. Ik dacht ff snel dat het Paul met een imitator was
pi_48750950
quote:
Op donderdag 26 april 2007 19:53 schreef DrDentz het volgende:

[..]

Ik wou net zeggen: hij lijkt voor geen meter. Blijkt het de linker te zijn. Ik dacht ff snel dat het Paul met een imitator was
In de bovenste foto lijkt die andere meer op Kid Rock.
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48751716
quote:
Op donderdag 26 april 2007 19:53 schreef DrDentz het volgende:

[..]

Ik wou net zeggen: hij lijkt voor geen meter. Blijkt het de linker te zijn. Ik dacht ff snel dat het Paul met een imitator was
LOL
quote:
Op donderdag 26 april 2007 17:31 schreef mindgames het volgende:

<knip>
Fraai stukje geschiedenis weer hoor
pi_48752542
Een Anthology-achtige docu: The Compleat Beatles
http://www.youtube.com/watch?v=P2kJfAXuzcM&mode=related&search=

Weet niet of het wat is, ben het nu aan het kijken.

Kan deel 2 en 3 niet vinden.

[ Bericht 7% gewijzigd door Thelonious op 26-04-2007 21:18:19 ]
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48752942
Wow, thanks voor het antwoord. Wat vinden jullie hier trouwens van de Love CD? Ik vind hem zelf wel tof gedaan.
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in--&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
pi_48753091
quote:
Op donderdag 26 april 2007 21:21 schreef Honky het volgende:
Wow, thanks voor het antwoord. Wat vinden jullie hier trouwens van de Love CD? Ik vind hem zelf wel tof gedaan.
Ik luister alleen naar A Day in the life en I am the Walrus vanwege het heldere geluid. Being for the benefit vind ik wel aardig, maar het origineel vind ik toch beter.
Tomorrow never knows vind ik tenenkrommend, terwijl het origineel een van mijn absolute favorieten is.
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48753497
quote:
Op donderdag 26 april 2007 21:10 schreef Thelonious het volgende:
Een Anthology-achtige docu: The Compleat Beatles
http://www.youtube.com/watch?v=P2kJfAXuzcM&mode=related&search=

Weet niet of het wat is, ben het nu aan het kijken.

Kan deel 2 en 3 niet vinden.
Helaas is het nogal incompleat.
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48756164
The Compleat Beatles wordt algemeen beschouwd als de beste docu over The Beatles uit de pre-Anthology periode. Ik heb 'm op dvd, maar ja, daar hebben jullie niets aan...
pi_48756253
Ik had de persoon die die paar delen had geplaatst al een berichtje gestuurd of hij/zij de rest ook kan plaatsen.
Hoe lang duurt die docu?
Keeping an eye on the world going by my window.
pi_48757026
Zo'n twee uur, denk ik wel!
pi_48770905
De Love plaat heeft wel aangetoond dat er nogal wat kwaliteitswinst te halen is uit de oude opnames, staat er wat dat betreft nog iets in de planning met heruitgaves van oud werk?
"That rug really tied the room together".
pi_48782283
quote:
Op vrijdag 27 april 2007 11:27 schreef Art_Core het volgende:
De Love plaat heeft wel aangetoond dat er nogal wat kwaliteitswinst te halen is uit de oude opnames, staat er wat dat betreft nog iets in de planning met heruitgaves van oud werk?
Dat is de vraag waarop iedereen graag een antwoord wil. Waarschijnlijk staat er wel iets in de planning qua remasters, maar de vraag is wanneer.
pi_48782395
Wilde je iets zeggen, MrBadGuy...? (EDIT: O, je hebt ondertussen al iets gepost. )

@Art-Core: er doen hardnekkige geruchten de ronde dat alle originele Engelse lp's geremasterd worden uitgegeven. Maar niets is ECHT zeker... Er komen HAAST 100% zeker wel mp3's van al het Beatle-materiaal op iTunes te staan, maar in hoevere die geremasterd zijn en zo.. geen idee. Ook de vraag of alles opnieuw op cd wordt uitgebracht is nog steeds niet met zekerheid beantwoord. Jammergenoeg.
  Redactie Frontpage vrijdag 27 april 2007 @ 19:57:21 #87
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48788775
Ik heb me toch een mooie bootleg binnen gehaald vandaag?!

Een geweldige cd (Yellow Dog) met veel out-takes van het John Lennon/Plastic Ono band album!

Dubbel album!
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48794956
quote:
Op vrijdag 27 april 2007 19:57 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Ik heb me toch een mooie bootleg binnen gehaald vandaag?!

Een geweldige cd (Yellow Dog) met veel out-takes van het John Lennon/Plastic Ono band album!

Dubbel album!
Bedoel je soms dé nieuwe Yellow Dog releases waar we hier en hier over spraken?
Raad eens wie die bootleg het internet op heeft geholpen .

pi_48795310
quote:
Op vrijdag 27 april 2007 23:33 schreef mindgames het volgende:

[..]

Bedoel je soms dé nieuwe Yellow Dog releases waar we hier en hier over spraken?
Raad eens wie die bootleg het internet op heeft geholpen .

Ron Brandsteder?
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in--&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
pi_48795387
quote:
Op vrijdag 27 april 2007 23:46 schreef Honky het volgende:

[..]

Ron Brandsteder?
Juist.
  Redactie Frontpage zaterdag 28 april 2007 @ 10:45:57 #91
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48801181
quote:
Op vrijdag 27 april 2007 23:33 schreef mindgames het volgende:

[..]

Bedoel je soms dé nieuwe Yellow Dog releases waar we hier en hier over spraken?
Raad eens wie die bootleg het internet op heeft geholpen .

Waarom denk je dat ik hier post moehaha
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48801230


Paul McCartney
Memory Almost Full
Release 1 juni 2007
Produced by David Kahne

Er komen 3 versies:

Deluxe Limited Edition 2 Disc Version
6-panel digipack
Disc 1: standaard album
Disc 2: 3 bonustracks + interview

Special Edition
1CD, standaard album
Booklet heeft diagonaal gevouwen bladzijden (en dat is het enige verschil met de normale versie)

Standard Edition
1CD, standaard album, standaard booklet

Tracklist:

1. Dance Tonight
2. Ever Present Past
3. See Your Sunshine
4. Only Mama Knows
5. You Tell Me
6. Mr Bellamy
7. Gratitude
8. Vintage Clothes
9. That Was Me
10. Feet in the Clouds
11. House of Wax
12. The End of the End
13. Nod Your Head

Bonus tracks 2Disc Deluxe Limited edition:

1. Why So Blue
2. 222
3. In Private
4. Paul McCartney interview by Jefferson Hack
  Redactie Frontpage zaterdag 28 april 2007 @ 10:51:17 #93
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48801261
Nou, dan klopt de tracklist toch aardig
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
  Redactie Frontpage zaterdag 28 april 2007 @ 10:52:13 #94
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48801282
Overigens debiel dat er weer drie versies uitkomen.

Breng gewoon één plaat uit. Gezeik altijd.
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48801326
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 10:52 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Overigens debiel dat er weer drie versies uitkomen.

Breng gewoon één plaat uit. Gezeik altijd.
tja, na Heather moet ie weer wat verdienen
  zaterdag 28 april 2007 @ 11:31:32 #96
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48802014
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 10:49 schreef mindgames het volgende:
[afbeelding]

Paul McCartney
Memory Almost Full
Release 1 juni 2007
Produced by David Kahne

Er komen 3 versies:

Deluxe Limited Edition 2 Disc Version
6-panel digipack
Disc 1: standaard album
Disc 2: 3 bonustracks + interview

Special Edition
1CD, standaard album
Booklet heeft diagonaal gevouwen bladzijden (en dat is het enige verschil met de normale versie)

Standard Edition
1CD, standaard album, standaard booklet

Tracklist:

1. Dance Tonight
2. Ever Present Past
3. See Your Sunshine
4. Only Mama Knows
5. You Tell Me
6. Mr Bellamy
7. Gratitude
8. Vintage Clothes
9. That Was Me
10. Feet in the Clouds
11. House of Wax
12. The End of the End
13. Nod Your Head

Bonus tracks 2Disc Deluxe Limited edition:

1. Why So Blue
2. 222
3. In Private
4. Paul McCartney interview by Jefferson Hack
Bedankt voor het posten van de links naar de fragmenten... helaas vallen ze me wel tegen Ik hoor er niet echt de geniale invloeden in die McCartney regelmatig heeft. Naja. Het zijn maar fragmenten. Hopelijk bevalt het hele album me beter.
pi_48802909
Klinkt goed,
Only mama knows en ever present past vind ik het ebste klinken van de 3.
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in--&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
pi_48805498
Ik loop er nog niet bepaald warm voor.
Only Mama Knows en Dance Tonight doe me beiden niks.
  Redactie Frontpage zaterdag 28 april 2007 @ 14:10:02 #99
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48805534
kom op mensen, jullie horen maar een paar seconde...
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
  Redactie Frontpage zaterdag 28 april 2007 @ 16:05:11 #100
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48807717
Aight,

Aanstaande herfst gaat Macca door Europa touren.
Sparen maar.
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
  zaterdag 28 april 2007 @ 16:10:21 #101
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48807817
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 14:10 schreef TheGrandWazoo het volgende:
kom op mensen, jullie horen maar een paar seconde...
Dat geeft me helaas toch een realistische indruk!
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 16:05 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Aight,

Aanstaande herfst gaat Macca door Europa touren.
Sparen maar.
Goed nieuws! Bron?
  Redactie Frontpage zaterdag 28 april 2007 @ 16:14:21 #102
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48807882
Maccareport.com
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48849825
Complete versie 'Dance Tonight' beschikbaar . Goede album-opener.
  maandag 30 april 2007 @ 02:14:49 #104
41286 Price
The Abominable Dr. Phibes
pi_48856832
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 16:05 schreef TheGrandWazoo het volgende:

Sparen maar.
Helaas wel. Ik heb m'n kaartje van 10 nov. 1989 achter het frontje van Tripping the Live Fantastic.
F 47,50 staat er opgedrukt. Dat is 21,55 Euro! Destijds ook veel geld.
You Should Have Seen Them Kicking Edgar Allan Poe
pi_48860584
Ondertussen is Meyesight.com verder geupdate. Er staat nu een uitgebreid bericht van Paul, waarin hij vertelt over het nieuwe album, en zich afvraagt wat mensen er van zullen vinden.
  dinsdag 1 mei 2007 @ 11:38:31 #106
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_48883947
quote:
Op zondag 29 april 2007 21:36 schreef mindgames het volgende:
Complete versie 'Dance Tonight' beschikbaar . Goede album-opener.
waar?
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_48884425
Leuk, A Hard Days Night in het Filmhuis Den Haag
  dinsdag 1 mei 2007 @ 12:01:18 #108
132492 Honky
Rockster
pi_48884627
Weet iemand aan wat voor prijzen je moet denken bij zo'n concert?
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in--&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
pi_48885130
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 12:01 schreef Honky het volgende:
Weet iemand aan wat voor prijzen je moet denken bij zo'n concert?
In 2003 was de goedkoopste plaats 70 euro, geloof ik.

Reken nu dus maar op een goeie 100, voor een staanplaats..
Ik hoop wel dat 'ie wederom Gelredome kiest. Dat was goed te doen. ALLES behalve de Arena graag.
  dinsdag 1 mei 2007 @ 13:06:37 #110
11502 nipeng
The last ride is free
pi_48886614
De bootleg beatles in de effenaar hadden jullie al gezien?

2008

http://www.effenaar.nl/event.php?e_id=705
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 11:38 schreef Rasing het volgende:

[..]

waar?
Zal wel met reden zijn dat mindgames geen link geeft.
  dinsdag 1 mei 2007 @ 13:19:53 #111
132492 Honky
Rockster
pi_48887070
Vanavond o.a. Ringo bij Willem Duys om 20.50 waarbij Ringo Duys'
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in--&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
pi_48887220
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 12:16 schreef webfreak het volgende:

[..]

In 2003 was de goedkoopste plaats 70 euro, geloof ik.

Reken nu dus maar op een goeie 100, voor een staanplaats..
Ik hoop wel dat 'ie wederom Gelredome kiest. Dat was goed te doen. ALLES behalve de Arena graag.
60, en ja, graag weer het Gelredome. Ik ga hem met liefde weer kijken, maar artiesten in de Arena sla ik over (zie ook: Police, Genesis).
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  dinsdag 1 mei 2007 @ 13:43:06 #113
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48887822
Paul McCartney is een legende. Ik ga nog kijken als 'ie op een zeepkist in de Albert Heijn staat.
pi_48887865
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 13:43 schreef TNA het volgende:
Paul McCartney is een legende. Ik ga nog kijken als 'ie op een zeepkist in de Albert Heijn staat.
Dat heeft ongetwijfeld dan ook een betere akoestiek .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  Redactie Frontpage dinsdag 1 mei 2007 @ 15:03:34 #115
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48890350
De overlevende Beatles komen bij elkaar om een nieuwe single uit te brengen. Het gaat om Now And Then, dat al in 1994 door Yoko Ono aan Paul, George en Ringo werd gegeven om verder uit te werken binnen het Anthology project.

Destijds bleef het nummer liggen. Het plan is nu om Ringo het drumwerk te laten doen en om gitaarwerk van George uit de Beatlesarchieven te vissen, om de single zo het label van The Fab Four te kunnen geven. Oorspronkelijk was het idee om op elke aflevering van Anthology een nieuwe single te presenteren, maar dat lukte maar in twee van de drie gevallen.

Een bron: "Paul ging naar Yoko om te informeren of er nog demo's van werk van John waren. De deal was dat Paul John zo introduceren in de Rock And Roll Hall Of Fame als tegendienst. Yoko is op dat punt niet gierig en gaf Paul drie nummers. Free As A Bird en Real Love werden uitgebracht, Now And Then bleef liggen." Volgens Jeff Lynne, die de sessies produceerde, werd een middag aan Now And Then gewerkt. In 1995 zei hij: "Het was een dag, of liever een middag. Het nummer had een refrein, maar bijna geen coupletten. We maakten een werkversie, maar maakten het niet af. Het was een bluesachtige ballad in A mineur. Een mooi nummer. Ik vond het prachtig en wenste dat we het af zouden maken."

McCartney heeft nu en dan gesproken over de wens om het nummer alsnog af te maken. Daarbij refereerde hij soms aan John's originele titel voor het nummer, I Don't Want To Lose You. "Het had geen heel goede titel en er moest aan gewerkt worden", zei hij vorig jaar. "Het had een prachtig couplet en John zong. Maar George wilde het niet doen. Het beste was om weer om met John te werken. Om hem in de koptelefoon te horen, het was alsof hij in de kamer hiernaast was. Het was als een onmogelijke droom." Na het overlijden van George is Paul toch teruggegaan naar het oorspronkelijke plan en wil hij het afmaken op de manier waarop hij en John gewoonlijk werkten, zodat het een echte Lennon-McCartney compositie wordt. "Wie het heeft gehoord zegt het een soort couplet en refrein heeft, niet meer dan een skelet. George wilde het niet doen, omdat het geen kwestie was van alleen stemmen toevoegen, of wat drums en het dan afmaken. Het nummer moest echt nog opgebouwd worden. De genialiteit van The Beatles was voor een belangrijk deel gebouwd op Lennon en McCartney. Het was normaal dat een van de twee met een idee aan kwam en dat de ander het afmaakt. Dit is eenzelfde situatie en het is een mogelijkheid voor een nieuwe Lennon-McCartney compositie. In het begin van de jaren negentig werd Paul gevraagd waarom hij weer op toernee ging. Hij was rijk en had het in feite niet nodig. Maar Paul zei dat hij voelde dat hij nog een groots nummer in zich had. Hij heeft altijd vertrouwd op zijn intuïtie en het lijkt er nu op dat het nummer is gekomen.

(Bron: dailyexpress.co.uk)
(vert.: Cor Dol)
Moet dit nou...
Belachelijk idee.
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48891178
Ik heb er niks op tegen. Als er iemand is die wat van het nummer kan maken, dan is het Paul wel. Mocht het toch niks worden, dan is het jammer maar ook niet meer dan dat. Mocht het wel wat worden dan hebben we er een leuk 'nieuw' nummer bij en misschien wel nieuwe mensen die de Beatles muziek hierdoor gaan ontdekken.
pi_48891790
Ah, ik wist dat de geruchten-stroom rond dit nummer weer eens op gang moest komen. De laatste keer is toch alweer 3 maanden geleden .

Dit is een oude mythe die om de zo veel tijd weer eens opgetrommeld wordt. Het is een verkeerd geïnterpreteerde quote uit een interview met McCartney en een ander interview met Jeff Lynne. Twee jaar geleden werd er aan Paul gevraagd hoe ver ze nu echt met het nummer waren gekomen in 1995/1996. Zijn antwoord was dat ze vroegtijdig gestopt waren met opnemen omdat George het niet zag zitten. Maar hij vind het zeker zonde dat het nooit voltooid is. Eind vorig jaar werd deze quote plots groot uitgemeten in Britse tabloids met als kop: "Derde reunie-single op de plank!!!", opgeleukt met de bekende quotes van 'anonieme bronnen'. Daarna hebben serieuze nieuws- en popbladen, zelfs Rolling Stone, hier uitgebreid melding van gemaakt.

Nog maar kort geleden werd het gerucht alwééér opgepikt nadat iemand aan Yoko Ono had gevraagd wat ze er van vond "dat McCartney het nummer ging voltooien". Ze gaf een kort antwoord, dat ze "er niet tegen is, maar dat het aan Paul en Ringo ligt of ze er iets mee willen doen." Toen kwamen de tabloids weer in actie, door te zeggen dat "het nooit uitgebrachte Beatles-nummer wordt afgemaakt en uitgebracht door Paul en Ringo!!". Nu las ik deze week weer dat 'een anonieme bron' wist te vermelden dat Paul en Ringo in het geheim aan het werken zijn aan het nummer. Sure. Er is gewoon geen verhaal hier .

Neemt niet weg dat ik "I Don't Want To Lose You" de mooiste niet-uitgebrachte Lennon-demo vind.
pi_48900574
Michel Gondry (één van s'werelds meest innovatie regisseurs, bekend van enkele legendarische videoclips en natuurlijk films als Eternal Sunshine of The Spotless Mind) zal de clip voor Dance Tonight gaan regisseren, zo valt op te maken uit een filmpje van Meyesight.com
pi_48905809
Over Now and then: van mij hoeft het eigenlijk niet zo nodig... Alhoewel Free as a bird best aardig klinkt nu vond ik het toen een klap in m'n gezicht... Als je aan The Beatles denkt, denk je aan creativiteit, originaliteit en revolutionaire ideeen. Free as a bird was een leuk niemendalletje maar niet het nummer waarvan je kon zeggen YES! Hier zijn The Beatles weer! Het was gewoon 'gaan met die banaan', akkoordjes spelen, la la la en klaar. Dat idee...

Als Paul er nou eens iets GEWAAGDS mee zou doen... Iets waar je verbaasd van zou staan... Maar DAT zit er toch niet meer in, denk ik...
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 20:10 schreef webfreak het volgende:
Michel Gondry (één van s'werelds meest innovatie regisseurs, bekend van enkele legendarische videoclips en natuurlijk films als Eternal Sunshine of The Spotless Mind) zal de clip voor Dance Tonight gaan regisseren, zo valt op te maken uit een filmpje van Meyesight.com
Sterker nog, hij heeft het al gedaan! Je gaat je dan wel afvragen wat nou de single gaat worden...
  woensdag 2 mei 2007 @ 08:51:49 #120
132492 Honky
Rockster
pi_48916405
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 22:07 schreef hello_goodbye het volgende:
Over Now and then: van mij hoeft het eigenlijk niet zo nodig... Alhoewel Free as a bird best aardig klinkt nu vond ik het toen een klap in m'n gezicht... Als je aan The Beatles denkt, denk je aan creativiteit, originaliteit en revolutionaire ideeen. Free as a bird was een leuk niemendalletje maar niet het nummer waarvan je kon zeggen YES! Hier zijn The Beatles weer! Het was gewoon 'gaan met die banaan', akkoordjes spelen, la la la en klaar. Dat idee...

Als Paul er nou eens iets GEWAAGDS mee zou doen... Iets waar je verbaasd van zou staan... Maar DAT zit er toch niet meer in, denk ik...
[..]

Sterker nog, hij heeft het al gedaan! Je gaat je dan wel afvragen wat nou de single gaat worden...
Dat had ik bij Real Love wel.

Anyway, in de metro stond dat Natalie Portman in de nieuwe Macca clip zal spelen.
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in--&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
  woensdag 2 mei 2007 @ 09:56:18 #121
178246 Sexy_Sadie
Doesn't care
pi_48917768
Hoi, nieuw hier, ben gelijk op zoek gegaan naar een Beatles-topic

Paul McCartney
Ja, ik mag weer :6
*O* 9-12-2009 @ Paul McCartney *O*
  woensdag 2 mei 2007 @ 10:11:43 #122
132492 Honky
Rockster
pi_48918129
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 09:56 schreef Sexy_Sadie het volgende:
Hoi, nieuw hier, ben gelijk op zoek gegaan naar een Beatles-topic

Paul McCartney
Welkom in hét Beatlestopic. Het is ook altijd interessant om de voorgaande 17 topics te lezen, staan ook veel wetjes ed in.
Beste lied OOIT met het woord "mieren" er in--&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
  woensdag 2 mei 2007 @ 10:20:11 #123
178246 Sexy_Sadie
Doesn't care
pi_48918344
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 10:11 schreef Honky het volgende:

[..]

Welkom in hét Beatlestopic. Het is ook altijd interessant om de voorgaande 17 topics te lezen, staan ook veel wetjes ed in.
Dat wordt flink lezen dan

En bedankt
Ja, ik mag weer :6
*O* 9-12-2009 @ Paul McCartney *O*
  woensdag 2 mei 2007 @ 11:08:28 #124
41286 Price
The Abominable Dr. Phibes
pi_48919928
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 09:56 schreef Sexy_Sadie het volgende:
Hoi, nieuw hier, ben gelijk op zoek gegaan naar een Beatles-topic

Paul McCartney
Welkom Maharishi
You Should Have Seen Them Kicking Edgar Allan Poe
  woensdag 2 mei 2007 @ 11:10:17 #125
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_48919990
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 09:56 schreef Sexy_Sadie het volgende:
Hoi, nieuw hier, ben gelijk op zoek gegaan naar een Beatles-topic

Paul McCartney
Mooie User-Name
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  woensdag 2 mei 2007 @ 11:14:08 #126
178246 Sexy_Sadie
Doesn't care
pi_48920140
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 11:10 schreef satecl het volgende:

[..]

Mooie User-Name
Ik vond 'm ook wel goed

Dank allemaal, ik voel me hier al helemaal welkom
Ja, ik mag weer :6
*O* 9-12-2009 @ Paul McCartney *O*
pi_48920366
Woeiii, heb gisteren de acoustische demo's van All Things Must Pass gedow.. ehh... gekregen.
Anyhow: fantastische opnames!! De nummers klinken een stuk beter zonder 3 drumstellen, 6 gitaren en 12 blazers erachter

---
Ohja, welkom, Sadie.
  Redactie Frontpage woensdag 2 mei 2007 @ 11:46:48 #128
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48921293
Naja beter...anders.

Ben zelf wel een fan van overproductie en Wagneriaanse toestanden maar de essentie is absoluut een stuk intenser op deze manier! Bootleg valt uiteindelijk wel een beetje uit elkaar op het laatst want er staan een aantal nummers op die hij godzijdank niet heeft uigebracht.
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48923548
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 11:21 schreef webfreak het volgende:
Woeiii, heb gisteren de acoustische demo's van All Things Must Pass gedow.. ehh... gekregen.
Anyhow: fantastische opnames!! De nummers klinken een stuk beter zonder 3 drumstellen, 6 gitaren en 12 blazers erachter

---
Ohja, welkom, Sadie.
Heeft die plaat ook een naam?
pi_48923666
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 11:46 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Naja beter...anders.

Ben zelf wel een fan van overproductie en Wagneriaanse toestanden maar de essentie is absoluut een stuk intenser op deze manier!
Ik hou ook wel van flinke productie op z'n tijd, maar bij ATMP ligt 't er te dik op. Alles is helemaal dichtgeplakt, en de galm is niet te harden.

Dat terwijl Spector toch grotendeels sublieme producties op z'n naam heeft staan (Imagine klinkt bijvoorbeeld wel heel mooi).
pi_48925105
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 11:21 schreef webfreak het volgende:
Woeiii, heb gisteren de acoustische demo's van All Things Must Pass gedow.. ehh... gekregen.
Anyhow: fantastische opnames!! De nummers klinken een stuk beter zonder 3 drumstellen, 6 gitaren en 12 blazers erachter

---
Ohja, welkom, Sadie.
Wtf, webfreak. Dit is gewoon eng. Ik heb gisteravond exact dezelfde avatar in .gif gereed gemaakt om te uploaden en hier als webicon te gebruiken! Precies.

Oh ja, over de All Things Must Pass-demo's. Heb je 'Art of Dying' en 'Let It Down' van Silent Sea CD's gedow.. ehh... gekregen? Meest complete overzicht zonder de 3 drumstellen, 6 gitaren en 12 blazers .
George heeft in 2000, bij de remaster van ATMP, verteld dat hij een mogelijkheid wilde zoeken om al die overproductie van ATMP af te halen... Op de eerder genoemde bootlegs is dat al mooi te horen, hoe dat zou kunnen klinken. Binnenkort dus: "All Things Must Be... Naked" ?
Nog een leuk berichtje over één van de vele drummers op ATMP:
quote:
Ringo Starr's memory isn't what it used to be, he can't remember playing on the debut album by his former Beatle bandmate George Harrison. Starr actually performed on most of the classic 1970 triple album All Things Must Pass, but said, "I don't think so. I don't know."

He tells US magazine Rolling Stone, "I played on All Things Must Pass - which is funny because George called me (when he was preparing to reissue the album), and said, 'Ringo, are you on All Things Must Pass?' I said, 'I don't think so. I don't know.'

"Then he calls back two weeks later after he'd researched it, and he says, 'You fucker, you were on 80 per cent of the record!' I said, 'Hey, it was a long time ago.'

Bron: PostChronicle
Welkom, Sexy_Sadie!
  woensdag 2 mei 2007 @ 15:11:50 #132
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48927921
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 22:07 schreef hello_goodbye het volgende:
Over Now and then: van mij hoeft het eigenlijk niet zo nodig... Alhoewel Free as a bird best aardig klinkt nu vond ik het toen een klap in m'n gezicht... Als je aan The Beatles denkt, denk je aan creativiteit, originaliteit en revolutionaire ideeen. Free as a bird was een leuk niemendalletje maar niet het nummer waarvan je kon zeggen YES! Hier zijn The Beatles weer! Het was gewoon 'gaan met die banaan', akkoordjes spelen, la la la en klaar. Dat idee...
Ik vind Free As A Bird een erg mooi nummer, met name het "Whatever happened to.."-gedeelte, wat mij betreft weer een voorbeeld van de prachtig gevoelige zangstem van Paul. Laat hem maar weer een nummer bewerken; als het niets is is het niets, als het lukt hebben we er weer een mooi nummer bij
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 11:14 schreef Sexy_Sadie het volgende:

[..]

Ik vond 'm ook wel goed

Dank allemaal, ik voel me hier al helemaal welkom
En ook namens mij welkom hier!
  woensdag 2 mei 2007 @ 15:18:04 #133
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_48928146
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:11 schreef TNA het volgende:
Ik vind Free As A Bird een erg mooi nummer, met name het "Whatever happened to.."-gedeelte, wat mij betreft weer een voorbeeld van de prachtig gevoelige zangstem van Paul. Laat hem maar weer een nummer bewerken; als het niets is is het niets, als het lukt hebben we er weer een mooi nummer bij
Jammer dat George alleen het verkorte 'Whatever happened to'-stukje zong (mocht zingen van Paul). Ik vond z'n stem bijzonder mooi op dat stuk.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_48928522
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 13:48 schreef mindgames het volgende:

[..]

Wtf, webfreak. Dit is gewoon eng. Ik heb gisteravond exact dezelfde avatar in .gif gereed gemaakt om te uploaden en hier als webicon te gebruiken! Precies.
da's echt freaky ja.
Ik heb 'm ook gisteravond in elkaar geschroefd. Ik kwam op 't idee toen ik 't Shea-concert aan 't kijken was.
(Heb ook nog een avatar gemaakt van 't shot daarna, waar Paul in de lach schiet en een rondje draait )
pi_48928583
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:28 schreef webfreak het volgende:

[..]

da's echt freaky ja.
Ik heb 'm ook gisteravond in elkaar geschroefd. Ik kwam op 't idee toen ik 't Shea-concert aan 't kijken was.
(Heb ook nog een avatar gemaakt van 't shot daarna, waar Paul in de lach schiet en een rondje draait )
Je gaat het niet geloven, dat was ook mijn tweede keus.
Was je de DarthDisc-versie aan het kijken? Wat is-ie mooi hé .
  woensdag 2 mei 2007 @ 15:32:11 #136
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48928658
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:18 schreef Rasing het volgende:

[..]

Jammer dat George alleen het verkorte 'Whatever happened to'-stukje zong (mocht zingen van Paul). Ik vond z'n stem bijzonder mooi op dat stuk.
George mag allang blij zijn met dat stukje want Pauls stem is veel mooier, discussie gesloten!
  woensdag 2 mei 2007 @ 15:32:52 #137
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48928684
Zeg, mindgames en webfreak, zijn jullie misschien familie van elkaar zonder dat jullie het weten?
pi_48928737
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:32 schreef TNA het volgende:
Zeg, mindgames en webfreak, zijn jullie misschien familie van elkaar zonder dat jullie het weten?
Er is een kans dat we elkaar beter kennen .
  woensdag 2 mei 2007 @ 15:49:51 #139
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_48929295
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:32 schreef TNA het volgende:
George mag allang blij zijn met dat stukje want Pauls stem is veel mooier, discussie gesloten!
O, sorry

Ik vond het wel opvallend, volgens mij vond George dat hele Anthologyproject geen zak aan. Hij mag de helft zingen van wat Paul deed, en Paul mocht als eerste; op de DVD zie je de 'Threetles' jammen in de tuin bij George: Paul heeft de tijd van zn leven met de ukelele, terwijl George zich kapot zit te ergeren. Ook in de studio is het Paul die allerlei liedjes speelt en de andere twee die maar wat doen.

'Get Back'-sessies all over again.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_48930387
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:49 schreef Rasing het volgende:
(...) op de DVD zie je de 'Threetles' jammen in de tuin bij George: Paul heeft de tijd van zn leven met de ukelele, terwijl George zich kapot zit te ergeren.
George negeert Paul gewoon... Ook in Abbey Road maakt hij wat cynische opmerkingen richting Paul.
George Martin speelt de tape van 'Golden Slumbers' af en laat horen dat op Take 1 al bass én piano te horen zijn. Een eerste take wordt natuurlijk niet overgedubt, als een veel latere take de basis-take wordt waar ze aan verder werken. Dit moet dus betekenen dat de hele band, of in ieder geval 3 mensen, op die eerste take meespelen. Als Paul piano speelt en zingt, wie speelt dan de basgitaar? George Martin zegt: "Het klinkt niet alsof jij dit speelt toch, George?". George Harrison reageert (vanaf 02:00) met: "Het klinkt alsof er helemaal niemand op mee speelt!", en een duivelse lach . Paul kijkt vaak verbeten na een opmerking van George op de Anthology-video .
  Redactie Frontpage woensdag 2 mei 2007 @ 16:18:25 #141
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48930448
En als ze Tommorow Never Knows instarten en je de sitar voorbij hoort jengelen zegt McCartney: aa...this is serieus music
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48930525
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:29 schreef mindgames het volgende:
Was je de DarthDisc-versie aan het kijken? Wat is-ie mooi hé .
Ha, die staat nu op Usenet! Nou ja, momenteel komt 'ie binnendruppelen, hij is nog nog niet compleet. Hopelijk staat 'ie er morgen helemaal op. Jullie hebben het toch over deze:

http://www.bootlegzone.com/album.php?name=DD-DVD11§ion=1

Da's nog niet de 'nieuwe' versie met het originele geluid, neem ik aan...? Die zit er toch ook nog aan te komen?
  woensdag 2 mei 2007 @ 16:25:51 #143
139330 TNA
For the stars that shine
pi_48930785
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 16:19 schreef hello_goodbye het volgende:

[..]

Ha, die staat nu op Usenet! Nou ja, momenteel komt 'ie binnendruppelen, hij is nog nog niet compleet. Hopelijk staat 'ie er morgen helemaal op. Jullie hebben het toch over deze:

http://www.bootlegzone.com/album.php?name=DD-DVD11§ion=1

Da's nog niet de 'nieuwe' versie met het originele geluid, neem ik aan...? Die zit er toch ook nog aan te komen?
Is Lennon hier Amish geworden?





Zoek de verschillen
  Redactie Frontpage woensdag 2 mei 2007 @ 16:30:17 #144
95179 TheGrandWazoo
Zelfmoord is een optie! Bazbo
pi_48930925
HIJ LEEFT NOG!
Hoianghuzhouhiuphoeginglau is goedemorgen, hoor ik Bassie en Adriaan al zingen; nou, ik versta d'r geen kút van!
(Superworm)
pi_48930979
HIj leeft nog in je Beatles-cd. Gelukkig was de uitvinding van het vastleggen van muziek toen al voltooid. Anders moesten we het nu doen met een hoop bladmuziek en beatles-covers.
pi_48931155
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 16:19 schreef hello_goodbye het volgende:
Ha, die staat nu op Usenet! Nou ja, momenteel komt 'ie binnendruppelen, hij is nog nog niet compleet. Hopelijk staat 'ie er morgen helemaal op. Jullie hebben het toch over deze:

http://www.bootlegzone.com/album.php?name=DD-DVD11

Da's nog niet de 'nieuwe' versie met het originele geluid, neem ik aan...? Die zit er toch ook nog aan te komen?
Ja, dat is de nieuwe DarthDisc, zoals ik al eerder had aanbevolen. Er is nu al een nieuwe versie met origineel geluid gemaakt door iemand anders. Maar ik wacht liever op de versie van de bootlegger waar we het een tijdje geleden over hadden. Audio-kanaal met overgedubt geluid, audio-kanaal met origineel geluid, enz. Zijn video-bron is nog beter dan de DarthDisc.

Ik heb de bootleg (His Master Choice / Yellow Dog, met het originele geluid van Shea Stadium) nu een tijdje in mijn bezit. Het is grappig om te horen dat ze Help! in de studio nog meer hebben verpest dan het al op de originele opname was, haha. Lennon had echt auto-cue nodig, op sommige momenten. Nu is het wachten op de volgende fijne release van 'His Master Choice / Yellow Dog'. Onuitgebrachte opnames van de Walls&Bridges-sessies van Lennon, in net zulke goede kwaliteit als de vorige bootlegs die begin dit jaar zijn uitgebracht.
pi_48931256
quote:
Volgens Concord Music Group/Hear Music zal "Ever Present Past" de eerste Amerikaanse single van "Memory Almost Full" worden.

In de rest van de wereld zal dat "Dance Tonight" zijn.
Paul's album zal in de winkel en via download te verkrijgen zijn als het uitkomt. "Memory Almost Full" is de eerste keer dat er een album van McCartney verkrijgbaar is via download.
Verder kunnen we melden dat Macca de drums bespeelt in de video van "Dance Tonight".

Op Paul's nieuwe site http://www.meyesight.com is kortgeleden een nieuwe 'achter de schermen'-video gepost. En in één van de scenes drumt Paul!
Mooi, 2 singles dus ook 2 keer verschillende B-kanten ?
pi_48932410
Ha, dus twee singles! Dat verklaart veel.

Hm, die nieuwe Shea-dvd lijkt mij ook interessanter! Vooral dat originele geluid! En een betere bron: da's mooi. Enig idee wanneer die uitkomt? Ik download deze sowieso wel even om te bekijken natuurlijk.
pi_48933081
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 17:08 schreef hello_goodbye het volgende:
Ha, dus twee singles! Dat verklaart veel.

Hm, die nieuwe Shea-dvd lijkt mij ook interessanter! Vooral dat originele geluid! En een betere bron: da's mooi. Enig idee wanneer die uitkomt? Ik download deze sowieso wel even om te bekijken natuurlijk.
Hij is ergens deze maand klaar met het vele editen. Maar omdat er veel mensen zich er mee bemoeien, op een postieve manier, kan het wat vertraging opleveren. Er zijn wat ideeën die misschien uitgevoerd gaan worden. Btw, check je PM's op 'dat andere forum' .
pi_48933290
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 16:25 schreef TNA het volgende:

[..]

Is Lennon hier Amish geworden?

[afbeelding]

[afbeelding]

Zoek de verschillen
Lennon trok een Amish-pakje aan,
George een Western-kostuum,
Paul ging voor een zakelijke outfit,
en Ringo was vergeten dat er een fotoshoot gepland stond.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')