Thnx!quote:Op woensdag 25 april 2007 16:06 schreef chesna het volgende:
Gefeli met ondertrouw Diaan (ondanks dat er geen bal aan is behalve officiele papiertjes krabbelen)
Ja tuurlijk geniet ik maar ik had liever op mijn trouwen de medeling gedaan dat de kleine ook al onderweg is, maar ja niet dus, ik heb maar geduld denk ik
Dat hoop ik ook al 2 kersten.....quote:Op woensdag 25 april 2007 18:33 schreef Tally het volgende:
Ik hoop op ons 1 jarig jubileum te kunnen vertellen dat ik zwanger ben
Heb ik nog 5 a 6 weken...
quote:Op donderdag 26 april 2007 22:30 schreef Brighteyes het volgende:
Lieve meiden, ik moet iets bekennen.
Ik heb een beetje gelogen.
stinkie en ik zijn wel samen aan het rommelen, maar niet meer met het doel zwanger te worden want dan ben ik al.![]()
Ik had het helemaal niet verwacht deze maand, dus des te groter was mijn verbazing over het 2e streepje.
Ik hoop met heel mijn hart dat jullie me heel snel gaan volgen.
Hele dikke kus.
21 december. Dus nog heeeeeeeel ver weg.quote:Op donderdag 26 april 2007 22:32 schreef Annemiek78 het volgende:
BE, met recht van Harte Gefeliciteerd! Ben enorm blij voor jou en Stinkie!
Super... Het is je gegunt...
Wanneer ben je uitgerekend???
Maak er maar 19 december van dan, lieverd.quote:Op donderdag 26 april 2007 22:54 schreef Brighteyes het volgende:
21 december. Dus nog heeeeeeeel ver weg.
Jij wist het alquote:Op vrijdag 27 april 2007 08:12 schreef E.T. het volgende:![]()
![]()
hoef ik niet meer bang te zijn dat ik m'n toetsenbord voorbij praat![]()
Vandaag begonnen met de Clomid dus kan er nog weinig van zeggen.. Een uur geleden het eerste tabletje ingenomenquote:Op zaterdag 28 april 2007 08:37 schreef Mariposa het volgende:
Tally Hoe gaat het met de Clomid? Hopelijk valt alles mee. En vrijdag een echo, is het de eerste? Het blijft natuurlijk altijd spannend en leuk om in het binnenste van je lichaam te kijken Al heb ik nooit echo's voor mijn baarmoeder en eierstokken gehad, blijf ik de andere echo's die ik wel gehad heb altijd wel wonderlijk vinden
Ja, dat zou wel heel mooi zijn...!quote:Op zaterdag 28 april 2007 22:19 schreef Tally het volgende:
Je moet nu wachten op een eisprong gevoel? Of test je met ovulatietestjes of hoe doe je dat?
Ik krijg juist de echo om te kijken of er een eisprong gaat komen
Ik hoop ook dat we tegelijk naar het andere topic kunnen
Spannend weer Webkim... en die extra kilo's... ach, ' t is voor het goeie doel zullen we maar zeggenquote:Ik begin komende donderdag weer met prikken. Nieuwe ronde. Nieuwe kansen.
(En nieuwe extra kilo's, but lets not go there...)
Niet echtquote:Op woensdag 2 mei 2007 11:57 schreef Brighteyes het volgende:
Spannend Tally!![]()
Hoe het voelt... eh... de keren dat ik het voelde gewoon wat steekjes daar in die buurt. Niet echt heel scherp of zo, niet dat je dubbelslaat van de pijn, maar gewoon...Helpt echt hè.
Ik kan heeeeeeeeeeeel snel janken om van alles..Voor de rest een klote stoelgang.. Of gewoon niet zeg maar.. De hoofdpijn.. En wazig zienquote:Op woensdag 2 mei 2007 12:36 schreef Jose81 het volgende:
Tally, wat is ervan begrijp is dat het heel persoonlijk of je er wel wat van voelt. Ik voel nooit wat (maar ik weet ook niet of ik 'm altijd wel heb). Ik had wel een heel erg opgeblazen gevoel de afgelopen keer, maar dat kan ook van de Clomid zelf zijn of misschien waren het mijn darmen wel... kweet het ook niet...![]()
Ik heb wel van andere meiden gelezen dat ze idd of niks voelen, of wat lichte steekjes of juist een paar ergere steken. Laatst las ik dat iemand het zo erg voelde dat ze haast niet kon fietsen... dus tja, nu schiet je er nog niet veel mee op...![]()
Enne... heb je last van bijwerkingen?
Zoals ik al zei.. Ik jank om allesquote:Op woensdag 2 mei 2007 12:49 schreef Rottdog het volgende:
Tally misschien zie je vrijdag wel je superei in wording
Ja, de Clomid moet er juist voor zorgen dat er een eitje groeit, zodat je een eisprong krijgt (of misschien begrijp ik je nu verkeerd).quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:19 schreef Tally het volgende:
Hoezo denk je dat je de eisprong al gehad hebt?
En kan dat toch gebeuren tijdens het slikken van Clomid?
Mariposa, ik denk niet dat je nu al ongesteld bent geweest. Wat het wel is geweest weet ik niet. Maar je CD 1 moet je pas gaan tellen op het moment dat je bloedingvóór 12.00 uur 's middags is doorgezet... dat is de info die ik mee heb gekregen van de gyn om te weten wanneer je CD 1 hebt en dus weer kunt gaan beginnen met tellen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 21:13 schreef Mariposa het volgende:
Hier weet ik nog steeds niet echt wat, ik heb hier meer geschreven. Mijn lichaam is nu een mysterie voor mij.
Ik hoef niet te temperaturen van de gyn.. Dus weet ik niet wat mijn temperatuur doetquote:Op donderdag 3 mei 2007 15:34 schreef Jose81 het volgende:
[..]
Ja, de Clomid moet er juist voor zorgen dat er een eitje groeit, zodat je een eisprong krijgt (of misschien begrijp ik je nu verkeerd).
Mijn temperatuur is nu al een dag of 3 wat hoger (normaal rond 36,4-36,5 en nu 36,7-36,8). Dus, dat zou kunnen betekenen dat er TOCH een eisprong is geweest. Ik denk alleen dat ik het niet gemerkt heb, omdat ik dus blaasontsteking had en daar medicijnen voor had.![]()
Ik het trouwens wel dat mijn temperatuur niet in één keer omhoog gaat, maar dat 'ie langzaam omhoog klimt... de afgelopen dagen is mijn temperatuur zo 'gekommen': 36,4-36,5-36,6-36,8-36,7-36,8.
Hoe loopt jouw temperatuur normaal gesproken, Tally. Klimt 'ie ook of heb je ineens een hogere temperatur?![]()
Tja... hormonen, he?quote:Op donderdag 3 mei 2007 15:57 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik hoef niet te temperaturen van de gyn.. Dus weet ik niet wat mijn temperatuur doet
Ik ben blij dat ik morgenochtendvroeg mag dan hoef ik niet de hele dag in de zenuwen te zitten
Ik heb gister zitten janken als een babyIk zat mijn man te vertellen over de poes.. Die weer "rottigheid" had uitgehaald waar ik eigenlijk heel hard om moest lachen.. En in eens bedacht ik me dat andere mensen zo over hun kinderen praten.. Zo van weet je van *insert naam kleine* vandaag weer heeft gedaan en dat ik dat niet kan en zo over de poes praat
Was ook zo weer over..![]()
Bijzonder Diaan!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 08:54 schreef Diaan73 het volgende:
Ben gisteren naar een medium geweest.... met een groep en zij begon al vrij snel over onze kinderwens en dat het allemaal goed zou komen. Ze zag zelfs een meisje en kon mij ook zeggen wat de naam zou zijn. Dat heeft ze niet gedaan, maar wel een tweetal letters, die ook klopten. Was erg onder de indruk en heb nu even weer een stukje vertrouwen dat het uiteindelijk wel goedkomt met onze kinderwens. Ik heb in ieder geval een maansteen gekocht. Baat het niet, schaadt het niet.
Ook al mocht het allemaal niet zo zijn ze zei trouwens hele treffende dingen , het geeft me nu toch weer wat meer hoop.
Dank jequote:
Na het weekend moeten ze pas gaan springenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:22 schreef Diaan73 het volgende:
Tally wat een goed nieuwsJe gaat dus een leuk weekend
tegemoet.
En BE ik vond het idd ook erg bijzonder.... en voel me eigenlijk veel beter daardoor.
Maar het is zoiezo wel goed om vanaf de 10e dag te gaan vrijen.... dan zit er in ieder geval iets.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:23 schreef Tally het volgende:
[..]
Na het weekend moeten ze pas gaan springen
Maar ik maak het weekend wel leuk
Goed nieuws is het zeker..
Al ben ik niet opgelucht.. Maar waarom weet ik dan weer niet![]()
Goed zo!!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:03 schreef Tally het volgende:
Ja ik ben ook reuze blij.. En hoe meer ik er over nadenk hoe rustiger ik word eigenlijk..
Kan het nu wel een beetje loslaten![]()
Toch wel erg opgelucht eigenlijk
Thanksquote:
Oei, kan me voorstellen dat je dan schrikt en bang bent dat het misgaat...ppff!! Heftig lijkt me dat... en inderdaad ook eng...quote:Op zaterdag 5 mei 2007 14:30 schreef Brighteyes het volgende:
Nou, om heel eerlijk te zijn was ik er vannacht heilig van overtuigd dat het mis zou gaan. Ik voelde niks meer. Voelde me niet meer raar, voelde mijn borsten niet meer etc. etc.
Maar een testje later was ik toch weer wat gerustgesteld. De 'zwanger-streep' was er eerder dan de teststreep.
Dus ja, bij vlagen voel ik me superzwanger, maar het is ook wel echt heel eng hoor.
Ging altijd in mijn tieten porren of ze nog wel zeer dedenquote:Op zaterdag 5 mei 2007 14:30 schreef Brighteyes het volgende:
Nou, om heel eerlijk te zijn was ik er vannacht heilig van overtuigd dat het mis zou gaan. Ik voelde niks meer. Voelde me niet meer raar, voelde mijn borsten niet meer etc. etc.
Maar een testje later was ik toch weer wat gerustgesteld. De 'zwanger-streep' was er eerder dan de teststreep.
Dus ja, bij vlagen voel ik me superzwanger, maar het is ook wel echt heel eng hoor.
Nooit zo erg alleen deze keer dus dacht zelf al wel dat de eileiders gewoon wat gevoeliger zijn.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 22:08 schreef sombie het volgende
Voel jij je eisprong altijd zo erg, Rottdog, of alleen deze keer? Jij hebt toch die hsg gehad deze maand? Die heb ik vorige maand gehad en vond ik nogal pijnlijk. Daarna had ik ook die heel scherpe steken waarvan ik vermoedde dat eht mijn eisprong was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |