Bedankt ik vond ook dat RKC het verdiende. Niet dat ik RKC zo goed vond maar de Graafschap... bijna bedroevend wat er op het veld stond. Allemaal slome eenheidsworsten op het middenveld en in de verdediging. Iedere snelle speler van RKC liep ze zo voorbij.quote:Op donderdag 4 juni 2009 08:45 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Allereerst, gefeliciteerd op basis van de drie wedstrijden hebben jullie het verdient.
Dan nog een reactie op deze:
[..]
Dat is gelul. Toen De graafschap de laatste keer in de eerste divisie speelde hadden we elke week 8.000 man op de tribunes. Dat kun je niet betitelen als niet veel. Bovendien was het stadion de laatste maanden voor promomtie totaal uitverkocht.
Lag het aan mij, of zat dat die afgekeurde goal van RKC in de tweede helft niet in de 'lange samenvatting' van RTL? Zelf heb ik de wedstrijd eerst in het stadion bekeken, maar op tv heb ik dat moment gemist.quote:Op donderdag 4 juni 2009 09:50 schreef MMUFC het volgende:
Ik vind het wel grappig dat De Graafschap trainer het schandalig vindt dat het eerste doelpunt van RKC goedgekeurd werd, maar niet hoort over het "buitenspel-doelpunt" wat volgens mij absoluut geen buitenspel was..
Verder vind ik het wel leuk dat RKC terug op het hoogste niveau is.. Heb eerlijk gezegd niet zoveel met De Graafschap, maar heb ook niets tegen ze..
En dit verwachten jullie komend jaar weer, want die indruk heb ik weleens van RKC supporters?quote:Op donderdag 4 juni 2009 10:14 schreef Beauregard het volgende:
[..]
en hebben jaren achtereen aantrekkelijk voetbal in de eredivisie laten zien. Regelmatig, hoe belachelijk ook, meestrijden om Europees voetbal. Bij tijd en wijlen reuzendoder. Ik heb er zin an.
Ik weet het niet.. heb de samenvatting op RTL niet gezien.. heb het live op Omroep Brabant gekeken.. maar dit was geen buitenspel.. volgens mij liep Benjamin nog achter de man van de assist.. en die werd gedekt door een De Graafschap speler..quote:Op donderdag 4 juni 2009 10:14 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Lag het aan mij, of zat dat die afgekeurde goal van RKC in de tweede helft niet in de 'lange samenvatting' van RTL? Zelf heb ik de wedstrijd eerst in het stadion bekeken, maar op tv heb ik dat moment gemist.
Ik verwacht dit jaar minimaal een plaats in het linkerrijtje.quote:Op donderdag 4 juni 2009 10:39 schreef groenen het volgende:
[..]
En dit verwachten jullie komend jaar weer, want die indruk heb ik weleens van RKC supporters?
Die riepen het hardst tegen Volendam en VVV supporters dat ze na 1 jaar weer terug zouden zijn in de Jupiler League, maar denken nu zelf direct weer aan te sluiten in de eredivisie middenmoot.
No one cares about us and we don't carequote:Op donderdag 4 juni 2009 10:14 schreef Beauregard het volgende:
[..]
En van toepassing: 'NO ONE LIKES US WE DON'T CARE'.
Eh, nee.quote:Op donderdag 4 juni 2009 11:19 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
No one cares about us and we don't care
Lijkt me meer van toepassing.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze 'caren' dat er een club met uitstraling degradeert en er een grijze muis voor terug komt.quote:Op donderdag 4 juni 2009 11:48 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Eh, nee.
Gejank over het imago en de achterban van RKC geeft aan dat ze wel degelijk 'caren'.
Jullie schuldquote:Op donderdag 4 juni 2009 12:22 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Ze 'caren' dat er een club met uitstraling degradeert en er een grijze muis voor terug komt.
Ik had Martens ook gezien bij de ingang van het stadion, hij stond zich te verschuilen achter een plantquote:Op donderdag 4 juni 2009 12:07 schreef DuvelDuvel het volgende:Wat een feest. Zaten trouwens nog veel bekende op de tribune. Heb nog even met Martens gesproken. Hij komt niet terug helaas
Ik las: Hij stond te schuren met een plantquote:Op donderdag 4 juni 2009 13:35 schreef Vandalist het volgende:
[..]
Ik had Martens ook gezien bij de ingang van het stadion, hij stond zich te verschuilen achter een plant.
En Benschop... Zal die nu nog een jaar blijven? Is ver met Groningen inmiddels, maar nu kan ie ook Eredivisie spelen.quote:Op donderdag 4 juni 2009 10:38 schreef Blawh het volgende:
Ben benieuwd wat jongens als Snoyl en Mulder gaan doen.
Als Benschop en RKC slim zijn behouden ze hem nog een jaartje, is echt een groot talent. Of ze moeten nu echt goed kunnen cashen...probleem is alleen dat ze dan meteen naar een zelfde type spits opzoek moeten aangezien er maar een fatsoenlijke rondloopt. Daarmee beantwoord ik ook de andere vragen. Voskamp zal RKC weer mogen verlaten (heeft weinig gespeeld en geen indruk kunnen maken) en Vink tja..... wat zal ik er van zeggen. Leuk vooral breekijzer in te brengen maar van mij mag ie weg, weinig talentvol (is een bekende meen ik van jou toch?)quote:Op donderdag 4 juni 2009 17:18 schreef methodmich het volgende:
[..]
En Benschop... Zal die nu nog een jaar blijven? Is ver met Groningen inmiddels, maar nu kan ie ook Eredivisie spelen.
En zullen ze Voskamp willen halen? Mag Vink blijven? Wat doen jongens als Obodai? Veel vraagtekens nog wel dus.
Goed onderbouwdquote:Op donderdag 4 juni 2009 17:25 schreef Red_85 het volgende:
stadion skihut komt terug in de eredivisie. Schijthekel aan deze club, dus hoop dat ze snel weer verdwijnen
Soort van ja. Contract van Vink loopt nog een jaar door, Voskamp is zonder contract nu (bij Excelsior loopt af). Denk dat je wel gelijk hebt bij Voskamp, al is het misschien nog handig om hem erbij te hebben, als dat financieel kan. Vink zal voor de Eredivisie vermoedelijk of eigenlijk wel zeker tekort komen, idd hoogstens nog als breekijzer. Maar dan zullen ze hem misschien verhuren of zijn contract verbreken, ben erg benieuwd.quote:Op donderdag 4 juni 2009 17:28 schreef Vandalist het volgende:
[..]
Voskamp zal RKC weer mogen verlaten (heeft weinig gespeeld en geen indruk kunnen maken) en Vink tja..... wat zal ik er van zeggen. Leuk vooral breekijzer in te brengen maar van mij mag ie weg, weinig talentvol (is een bekende meen ik van jou toch?)
Het aardige was ook dat de RKC-reporter voor de krant een 90+-jarige man was, die elk jaar maar weer zielsgelukkig was met een perskaart zodat hij stukjes over 'zijn' RKC kon schrijven. Ik had tot daarvoor allemaal niets met RKC, maar ben er dankzij m'n stage bij de krant in Waalwijk wel anders tegen gaan kijken.quote:Op donderdag 4 juni 2009 18:50 schreef Acathla het volgende:
Vast wel. Qua adverteerders bij een huis aan huis krant in Waalwijk zat het ook altijd wel goed. Ook in deze slechte periode.
quote:Op donderdag 4 juni 2009 20:38 schreef Borizzz het volgende:
Gefeliciteerd met de promotie!
Helaas ten koste van ons maar ja.
Maar die TT: lopen jullie niet wat te hard van stapel?
Blijf er eerst maar eens in volgend seizoen.
Ik twijfel eraan eigenlijk. Hij is erg wisselvallig vind ik Daarnaast is niet de echte doelpuntenmachine waarvoor hij ooit wel gehaald is.quote:Wat vinden de RKC-ers btw van Benson, is hij eredivisie waardig?
quote:RKC wil contacten met Brands, Gudde en Jol aanboren
05/06/2009 09:11
Nu RKC Waalwijk zeker is van promotie naar de Eredivisie staat de club voor de taak de selectie op peil te brengen. De Brabantse club kijkt daarbij met een schuin oog naar Ajax, AZ en Feyenoord.
'Topclubs zien ook dat RKC altijd een opleidingsclub is gebleven', verklaart trainer Ruud Brood (foto) in het Algemeen Dagblad. 'Misschien dat zij jonge jongens aan ons willen verhuren. Bij Ajax zit trainer Martin Jol en bij AZ is Marcel Brands technisch directeur, beiden hebben een RKC-verleden. En de vader van verdediger Wouter Gudde is directeur van Feyenoord.'
RKC is volgend het AD op zoek naar vier tot vijf versterkingen, onder wie een nieuwe doelman. Voor die positie is Khalid Sinouh een van de kandidaten. De 34-jarige keeper is transfervrij na zijn vertrek bij Hamburger SV en stond in het verleden al zeven seizoenen onder contract in Waalwijk.
RKC hoopt van de huidige selectie Dustley Mulder en Ferne Snoyl langer vast te leggen. Van beide spelers loopt het contract binnenkort af. Trainer Ruud Brood hoopt daarnaast dat de 39-jarige Rob Maas nog een seizoen wil blijven voetballen. De toekomst van Luwamo Garcia en Frank van Mosselveld is onzeker. Ook dit tweetal heeft een aflopend contract.
Dat plus nog altijd zijn zelfde riedeltje na een wedstrijd (we stonden wel/ niet goed, tegenstander ging opportuun spelen, we waren onrustig aan de bal) doet me het ergste vrezen voor RKC volgend seizoen. Zelfkritiek en reflectie kent hij niet, vandaar dat ik niet denk dat hij van zijn fouten heeft geleerd.quote:Trainer Ruud Brood hoopt daarnaast dat de 39-jarige Rob Maas nog een seizoen wil blijven voetballen.
Een TT van zondag 15 april 2007 @ 20:15...quote:Op donderdag 4 juni 2009 20:38 schreef Borizzz het volgende:
Gefeliciteerd met de promotie!
Helaas ten koste van ons maar ja.
Maar die TT: lopen jullie niet wat te hard van stapel?
Blijf er eerst maar eens in volgend seizoen.
Toen zaten ze nog in de Eredivisie he?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 11:57 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Een TT van zondag 15 april 2007 @ 20:15...
Ja, en halve finale van de beker.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 12:13 schreef JeffreyADO het volgende:
[..]
Toen zaten ze nog in de Eredivisie he?
Nee vind Benson niet goed genoeg voor de eredivisie, maar wie weet in voetbal is alles mogelijk.quote:Op donderdag 4 juni 2009 18:21 schreef DeVinger het volgende:
Ook leuk voor Benji trouwens, weer terug in de Ere.
Wat vinden de RKC-ers btw van Benson, is hij eredivisie waardig?
Kan me hier volledig in vinden... en Maas die heeft onderhand een rollator nodig.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 11:40 schreef Blawh het volgende:
[..]
Dat plus nog altijd zijn zelfde riedeltje na een wedstrijd (we stonden wel/ niet goed, tegenstander ging opportuun spelen, we waren onrustig aan de bal) doet me het ergste vrezen voor RKC volgend seizoen. Zelfkritiek en reflectie kent hij niet, vandaar dat ik niet denk dat hij van zijn fouten heeft geleerd.
ADO wou Voskamp eerst ook..quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:11 schreef methodmich het volgende:
Ze gaan dus toch met Voskamp om de tafel zitten. Mocht dat niets worden, zijn er nog zes clubs die Voskamp een aanbieding hebben gedaan.
Ik zie niet in wat ze met hem moeten..... ik zie als ik eerlijk ben ook zijn kwaliteiten niet echt. Hij is sloom, heeft geen techniek, is niet echt een aanspeelpunt, neusje voor de goal heeft ie nu ook niet echt (op de wedstrijd tegen exelcior na dan), is net niet lang genoeg. Dan kunnen ze net zo goed met Vink doorgaan die kan iig met zijn lengte nog doorkoppen en in de rest heeft hij net zoals Voskamp ook geen meerwaarde.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 19:36 schreef JeffreyADO het volgende:
[..]
ADO wou Voskamp eerst ook..
Vind m nou niet helemaal geweldig..
Gelukig zorg jij ook bij deze dit topic levendig te houden....quote:Op zaterdag 6 juni 2009 10:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hele seizoen zie je niemand in dit topic en nu ze gepromoveerd zijn...
Inderdaad, hopla, allemaal op de bandwagon!quote:Op zaterdag 6 juni 2009 10:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hele seizoen zie je niemand in dit topic en nu ze gepromoveerd zijn...
Is hij nog Eredivisie-waardig?quote:Routinier Maas wacht op signaal van RKC
Geschreven op zondag, 7 juni om 20:01
Aanvankelijk leek de samenwerking tussen Rob Maas (39) en het gepromoveerde RKC Waalwijk na dit seizoen voorbij te zijn. Coach Ruud Brood houdt de routinier, die deze zomer transfervrij is, echter graag bij zijn elftal. Zelf houdt de Eindhovenaar nu alle opties open over een mogelijk langer dienstverband in Waalwijk. “Ik dacht eerst dat het nu over was”, zegt Maas aan AD/Sportwereld. “Maar veel jongens debuteren in de eredivisie, terwijl ik daar niet van onder de indruk raak. Misschien zoekt RKC iemand die deze spelers stuurt. Ik hoor wel wat de club wil en kan”, aldus de verdediger die dit seizoen vijftien competitieduels voor RKC speelde.
Maas kent als voetballer een rijke carrière. Zo speelde hij in eigen land ook voor FC Eindhoven, Feyenoord en Heracles Almelo. Verder was de speler in Duitsland actief voor Arminia Bielefeld, Hertha BSC en MSV Duisburg.
Dat dus.quote:Op maandag 8 juni 2009 09:33 schreef Vandalist het volgende:
Ik begrijp er ook niks van wat Brood in hem ziet. Hij is zo traag als een slak. Daarnaast heeft RKC in de tijd dat Maas ipv Obodai speelde nooit goed gespeeld. Maas kon het in de eerste divisie al niet belopen.....
Maar ja Brood selecteert nu eenmaal graag zijn vriendjes en Obodai (imo één van de beste RKCers) is dat duidelijk niet. Dus RKC heeft geluk dat die bejaarde Maas meer dan de helft van het seizoen geblesseerd is geweest.
Als Brood zo nodig een vriendje bij de selectie wil hebben neem Maas dan als assistent ofzo. Maar ja als het aan mij ligt mogen Maas en Brood beide hun heil ergens anders gaan zoeken.
Huh, hoe weet je dat? Is het programma 2009-2010 nu al bekend? Zo ja, waar?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 14:14 schreef Vandalist het volgende:
RKC opent het seizoen tegen AZ. Das balen, dat betekent dat evt. spelers van AZ pas na de eerste wedstrijd gehaald worden....... maar als ik eerlijk ben denk ik dat RKC sowieso over 2 wkn (vd Vegt is op vakantie) een of twee spelers probeert te halen en vervolgens wacht op spelers die afvallen bij de grotere clubs.... dus de echte versterkingen zie ik toch pas na AZ komen.
Voordeel is dat tegen AZ toch verloren mag worden met of zonder versterkingen.
Is inmiddels al ontkracht door KNVB. Uiteraard zal het wel ergens op gebaseerd zijn, volgende week dinsdag zou het concept aan de clubs voorgelegd worden..quote:Op dinsdag 9 juni 2009 14:56 schreef Beauregard het volgende:
Ah, Elf schijnt het te hebben...
http://www.elfvoetbal.nl/?action=n&id=77035&etitel=czo2MDoiRXJlZGl2aXNpZTogUm9kYSBKQyBlbiBTcGFydGEgUm90dGVyZGFtIG9wZW5lbiBuaWV1dyBzZWl6b2VuIjs=
Lijkt me inderdaad niet echt waarschijnlijk. Ben benieuwd wie er nu eigenlijk een nieuw contract krijgt.quote:Op maandag 15 juni 2009 13:18 schreef Vandalist het volgende:
Utrecht dus ipv AZ.
Kruiswijk zou trouwens in de belangstelling staan van RKC (bron HLN). Kan me niet voorstellen dat ie komt maar goed..... het zou zeker wel een versterking zijn ;-).
Hoop dat hij snel bijtekendquote:'NAC in de markt voor Snoyl'
NAC Breda heeft interesse in de transfervrije Ferne Snoyl. Hoewel de linkermiddenvelder kan bijtekenen bij zijn huidige club RKC Waalwijk, houdt de promovendus rekening met een vertrek.
Volgens Omroep Brabant zijn drie Eredivisieclubs geïnteresseerd in de 24-jarige Snoyl, die eerder voor Feyenoord, FC Den Bosch, Aberdeen en NEC speelde. NAC Breda zou er daar één van zijn, meldt de omroep dinsdag. Snoyl gaat volgende week met de verschillende clubs om de tafel.
Snoyl kan ook bij RKC blijven. De Waalwijkers willen het aflopende contract verlengen. Ook Dustley Mulder, waarvoor NAC ook al eens op de tribune zat, en Frank van Mosselveld verkeren in die positie.
Er zijn een aantal contracten die afliepen en doordat Rkc lang niet wist of ze ere of eerste divisie zouden spelen zijn die niet verlengd. Opzich logisch maar het nadeel is dus dat de echt goede spelers zoals Snoyl misschien wel vertrekken dan. Het zal ook een beetje aan Mitiliga liggen of Snoyl gaat.quote:Op woensdag 17 juni 2009 09:19 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Als jij kan kiezen tussen NAC en RKC, wat zou jij dan doen? Ik neem aan dat RKC al eerder een contract aangeboden heeft, dat hij die weigerde is een teken aan de wand. Als ze nu pas met contractverlenging aankomen zou ik sowieso weg zijn.
quote:RKC Waalwijk heeft eerste aankoop binnen
Derk Boerrigter komt per ingang van komend seizoen de gelederen van RKC Waalwijk versterken. De jonge vleugelaanvaller tekent voor twee seizoenen, met een optie op nog een seizoen, bij de promovendus.
Boerrigter speelde de voorgaande twee jaren voor FC Zwolle. Bij de Overijsselse eerstedivisionist kwam hij tot elf doelpunten in 63 optredens. Boerrigter genoot zijn opleiding bij FC Twente, alvorens hij de stap zette naar het beloftenelftal van Ajax.
Algemeen directeur Henry van der Vegt is opgetogen met de komst van de 22-jarige aanvaller. "Derk is een jonge, talentvolle speler met veel snelheid en creativiteit. Daarnaast beschikt hij over een prima voorzet", zegt de directeur op de website van de Waalwijkers.
Geen fan van Van Mosselveld?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:36 schreef Vandalist het volgende:
RKC heeft inmiddels Wevers, Snoyl, Mulder en helaas ook Mosselveld contractverlening aangeboden.
Ben benieuwd wie er bij tekent. Verwacht dat ze met Wevers en Mosselveld zo rond zijn.
Verassend..quote:'RKC strikt Porto-speler Barbosa'
In Helder Barbosa lijkt RKC Waalwijk zijn nieuwe linksbuiten te hebben gevonden. Volgens Portugese media komt de aanvaller voor één seizoen op huurbasis over van topclub FC Porto.
De Brabantse promovendus zou daarnaast een optie tot koop hebben bedongen bij Porto. Aldaar komt hij niet in aanmerking voor speeltijd; het afgelopen seizoen werd hij binnen de landsgrenzen verhuurd aan degradant Trofense.
Barbosa gold in zijn vaderland altijd als groot talent en doorliep diverse nationale jeugdselecties. De afgelopen seizoenen liep de loopbaan van de 22-jarige dribbelaar echter niet als gehoopt; Sinds zijn debuut in 2006 speelde hij pas vijf duels voor de hoofdmacht van Porto.
Idd, ken hem verder niet. Wel een linkspoot erbij dat is gunstig. Nu nog een linksback en een linkshalf.quote:
Hoop dat hij het beter doet dan die andere speler die op huurbasis van Porto overkwamquote:
Wotte zijn mattie bedoel je, ik hoop dat dit iets is dan heeft RKC nog iets aan die huur destijds gehad. Hij is iig snel en linksbenig.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 17:01 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Hoop dat hij het beter doet dan die andere speler die op huurbasis van Porto overkwam
Raar dat de rest maar 1 seizoen krijgt. Zijn ze alsnog transfervrij volgend jaar.quote:Van Mosselveld (foto) kan voor twee jaar bijtekenen bij RKC. Mulder, Snoyl en Wevers hebben alleen een aanbieding gekregen voor het komende seizoen
Raar dat de rest maar 1 seizoen krijgt. Zijn ze alsnog transfervrij volgend jaar.quote:Op woensdag 24 juni 2009 01:18 schreef DuvelDuvel het volgende:
[quote]Van Mosselveld (foto) kan voor twee jaar bijtekenen bij RKC. Mulder, Snoyl en Wevers hebben alleen een aanbieding gekregen voor het komende seizoen
Staat op de Heerenveen site wat over, binnen RKC is het vrij stil. Het is wel duidelijk dat ze nog op zoek zijn naar een centrale verdediger. Dus ik geloof er wel in dat ze geinteresseerd zijn......quote:Op woensdag 24 juni 2009 09:58 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Wat gehoord over Henrico Drost?
Mooi dat Wevers blijft alleen blijf ik het raar vinden dat het maar een 1-jarig contract is.quote:Promovendus RKC Waalwijk gaat de aflopende contracten van Jurgen Wevers en Frank van Mosselveld verlengen. De spelers tekenen maandag een nieuwe verbintenis, meldt Omroep Brabant.
De dertigjarige doelman Wevers staat vijf seizoenen onder contract in Waalwijk en tekent voor een extra jaar. Hij stond 22 competitieduels onder de lat bij RKC. Van Mosselveld (25) blijft de komende twee jaargangen actief bij de club. Hij heeft er inmiddels drie opzitten.
De contracten van Dustley Mulder en Ferne Snoyl liepen eveneens af aan het einde van het vorige seizoen/ Zij hebben nog geen overeenkomst bereikt met RKC over een langer verblijf met de club. De Waalwijkers willen graag door met het tweetal.
Jij zegt dat van Mosselveld op de foto staat.quote:Op zondag 28 juni 2009 21:44 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ja dat is Huntelaar. Vrij duidelijk lijkt me ook.
Die is toch kaal?quote:Op maandag 29 juni 2009 10:32 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Jij zegt dat van Mosselveld op de foto staat.
Een veld kale mossels :pquote:
Dacht dat je mijn UI bedoelde maar je maakte een grapjequote:Op maandag 29 juni 2009 10:32 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Jij zegt dat van Mosselveld op de foto staat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |