http://ikeahacker.blogspot.com/quote:
ikea heeft ze niet meer, ik heb de mijne via marktplaats gekocht , heb er zelf indelingen in gemaakt en berg daar mijn kralen in opquote:Op donderdag 17 juli 2008 21:09 schreef houtmannetje het volgende:
[..]
http://ikeahacker.blogspot.com/
http://www.instructables.com/group/ikeahacks/
maar als we dan toch met Ikeahacks bezig zijn, hier is een hack van mij voor en na staan naast elkaar voor de duidelijkheid
van deze kastjes de knopjes afgehaald en er zelf een paar nieuwe opgemaakt (de knopjes zijn zelfgemaakt dus) en in de osmo hardwaxolie gezet
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
detail knopjes
[ afbeelding ]
hmmm 1 laagje olie is dus niet genoeg
weet iemand of Ikea deze kastjes nog heeft?? ondanks het feit dat ik dan meubelmaker ben is het wel fijn als je lekker goedkoop een handig ladenkastje kan kopen![]()
quote:Op zondag 20 juli 2008 15:05 schreef Mr_Moon het volgende:
mijn luidspreakers voor:
[ afbeelding ]
en na een likje verf:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 21 juli 2008 19:26 schreef nein het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dat gewoon MDF is waar je overheen hebt geverfd? Hoe doe je dat netjes, eerst opschuren, en dan ontvetten? Ik zit er over te denken bij ikea DOCENT kast over te schilderen... (is nu donkerbruin, vind het niet echt bij mn vloer passen)
nein! Heb jij van de DOCENT kast toevallig nog een scharnier over voor een glazen deur?quote:Op maandag 21 juli 2008 19:26 schreef nein het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dat gewoon MDF is waar je overheen hebt geverfd? Hoe doe je dat netjes, eerst opschuren, en dan ontvetten? Ik zit er over te denken bij ikea DOCENT kast over te schilderen... (is nu donkerbruin, vind het niet echt bij mn vloer passen)
Hmm...nee sorry!! Ik heb nog wel wat bovenkantjes liggen voor die kastjesquote:Op maandag 21 juli 2008 20:42 schreef Burdie het volgende:
[..]
nein! Heb jij van de DOCENT kast toevallig nog een scharnier over voor een glazen deur?.
Bij Ikea Groningen heb je bij de uitgang een snoepautomaat met allerhande reserveronderdelen die je kwijt kan zijn. Voor 1 euro koop je zo'n reserveronderdeel en krijg je er meteen een waardebon a 1 euro voor Ikea-aankopen bij. Vrijwel alle scharniertjes/schroefjes etc zijn redelijk universeel bij IKEA, dus die voor jou zit er vast tussen!quote:Op maandag 21 juli 2008 20:42 schreef Burdie het volgende:
[..]
nein! Heb jij van de DOCENT kast toevallig nog een scharnier over voor een glazen deur?.
Gaat niet werken bij de scharnieren voor de glazen DOCENT deurtjes.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 10:39 schreef TruIvy het volgende:
[..]
Bij Ikea Groningen heb je bij de uitgang een snoepautomaat met allerhande reserveronderdelen die je kwijt kan zijn. Voor 1 euro koop je zo'n reserveronderdeel en krijg je er meteen een waardebon a 1 euro voor Ikea-aankopen bij. Vrijwel alle scharniertjes/schroefjes etc zijn redelijk universeel bij IKEA, dus die voor jou zit er vast tussen!
quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:12 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Gaat niet werken bij de scharnieren voor de glazen DOCENT deurtjes.
Als ik het eerder geweten had burdie had ik ze bewaard, maar een week of 3 geleden is mijn hele Docent collectie naar de stort verdwenen.
Hoogglans verf hequote:Op woensdag 30 juli 2008 15:14 schreef motorbloempje het volgende:
IKEA
wij mogen ook verhuizen eindelijk,en gaan iig een tafeltje (zo'n oud jaren 50 retro tafeltje met los blad) glad gebroken wit lakken om daar de tv en stereo/dvd/mulimedia-shizzle op te kunnen zetten.
het is al glad, dus moeten even gaan kijken hoe we het écht mooi glad gelakt krijgen, glanzend
en verder moeten we even kijken of er nog dingen verbouwd kunnen/moeten worden.
kwestie van de juiste roller/kwast gebruikenquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:29 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
en jamaar echt GLAD glad.. als in, zonder strepen enzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |