Misschien bedoel je dat als moeders zichzelf verwaarlozen, je dat zielig voor hun kinderen vindt?quote:Op woensdag 11 april 2007 17:13 schreef Bass-Miss het volgende:
Ok, er zullen tussen de dikke, oude moeders idd vast ook hele leuke moeders zitten die veel leuke dingen ondernemen met hun kinderen.
Ik schetste maar een beeld.
Is dit richting mij?quote:Op woensdag 11 april 2007 19:08 schreef leonieke het volgende:
Mag ik misschien zeggen dat ik een hekel heb aan het feit dat mensen zomaar denken dat je te veel eet als je dik bent?
Nee, hoor. Helemaal niet.quote:
Oké, sorryquote:Op woensdag 11 april 2007 19:28 schreef leonieke het volgende:
[..]
Nee, hoor. Helemaal niet.
Het topic was: dingen die je nooit meer wilt horen... Oke, niet echt OUD-gerelateerd mijn opmerking, maar ik heb een hekel aan die gedachte. Van OUD'ers en van niet-OUD'ers.
Wat ben je toch aan het edittenquote:Op woensdag 11 april 2007 20:07 schreef Brighteyes het volgende:
Toch maar niet.
Ja, maar dat zou weer machtsmisbruik zijn, een ander kan dat ook niet.quote:Op woensdag 11 april 2007 22:28 schreef bibi het volgende:
Be had je niet beter heel je bericht kunnen weghalen? Nu vraagt iedereen zich af wat je had geschreven
Kom op dames, streep eronder en weer lief zijn tegen elkaar!quote:Op donderdag 12 april 2007 08:50 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, maar dat zou weer machtsmisbruik zijn, een ander kan dat ook niet.
Iedereen die een beetje kan nadenken kan ook zelf wel verzinnen wat ik geschreven had.
Daar is dat kampvuur voorquote:Op donderdag 12 april 2007 09:29 schreef Brighteyes het volgende:
Nou, om dan on-topic te blijven... een banjo, die wil ik nooooit meer horen!
Pff, dus ze is plaszindelijk, draagt alleen nog graag een luier omdat ze het fijn vindt (en voor de grote boodschap) en dat vindt "men" al een probleemquote:Op vrijdag 13 april 2007 20:18 schreef Ireth het volgende:
Ow Malo! Zo herkenbaar! Suus is dus 3j5m en is plaszindelijk, maar schreeuwt dus moord en brand als ze alleen een onderbroek aan krijgt! Complete paniek, ze wil gewoon die luier om. Die luier blijft ook de hele dag droog (op poepen na) en het commentaar wat je er op krijgt!
Als het van de zomer zwembadjesweer is en ze in haar zwembroek loopt raakt die luier vanzelf wel naar de achtergrond.. maar volgens iedereen is het zo fout...
Inderdaad lekker belangrijk. Het komt vanzelf. Fleur is overdag wel zindelijk, maar 's nachts zeker nog niet. En dat zal ook nog wel even duren. Ze plast als ze in haar diepste slaap zit. (we hebben het getest door zonder luiers te laten slapen en op de pot te zetten).quote:Op vrijdag 13 april 2007 20:27 schreef MaLo het volgende:
[..]
Pff, dus ze is plaszindelijk, draagt alleen nog graag een luier omdat ze het fijn vindt (en voor de grote boodschap) en dat vindt "men" al een probleemBelachelijk zeg, het komt vanzelf wel dat ze zonder luier wil lopen
.
Nog een opmerking die ik nu ook vaak hoor: Mijn kind was met zijn TWEEDE verjaardag al zindelijk!
Mijn schoonmoeder heeft me ook al 4 keer verteld dat mijn vriend al vķķr zijn tweede verjaardag zindelijk was, dat hij dat meteen dag en nacht was en dat er nķķit een ongelukje was gebeurd.
Boeiend.
quote:Op vrijdag 13 april 2007 14:17 schreef Grijs het volgende:
"Twee kinderen is echt wel genoeg voor jullie!"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. snappen toch niks van baby's.'
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
Ja, ik moest mezelf echt bedwingen om niet ontzettend veel verbaal geweld te gaan gebruiken! Alsof allochtonen geen goede moeders zouden kunnen zijn! Grom!!! Ik dacht meteen: dit is een goeie voor dat topic in OUD.quote:
Dankje.... denk ik...quote:
quote:Op vrijdag 13 april 2007 22:07 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
In het Kruidvat hielp ik een Islamitische vrouw met het uitzoeken van kunstvoeding. Niemand anders leek daar zin in te hebben... Goed en wel, nog even een praatje gemaakt over de kleine, vriendelijk gevraagd hoe het verder ging. Zij bedankt, betaalt en gaat de winkel uit. Hoor ik achter me: 'Ik snap niet dat ze de moeite neemt. DieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. snappen toch niks van baby's.'![]()
Zeg het dan zo zacht dat niemand het kan horen! Ongelofelijk he!...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
quote:Op zaterdag 14 april 2007 21:31 schreef PM-girl het volgende:
Zeg het dan zo zacht dat niemand het kan horen!
Nee, ik twijfelde straks al dat het weer een lastige reactie is (immers woorden op het scherm ipv irl).quote:Op zaterdag 14 april 2007 22:40 schreef Leah het volgende:
[..]
![]()
Eigenlijk is dit ook een hele erge opmerking.
Je bedoelt het vast niet zo.
Zoiets dacht ik alquote:Op zaterdag 14 april 2007 22:43 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Nee, ik twijfelde straks al dat het weer een lastige reactie is (immers woorden op het scherm ipv irl).
Ik bedoel, het is al erg zat dat mensen zo denken. En als je het dan als kruidvat-medewerkster zo nodig moet delen met je collega, doe het dan nog zachtjes zodat je klanten het niet horen. Representatief enzo.... (al is dat de meeste KV-medewerksters vreemd)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |