Oh dat heb ik dan ff gemist. Tegen wie zei ze dat? Daar hebben ze dan ook niet lang over nagepraat. . .quote:Op maandag 9 april 2007 18:54 schreef Talitha het volgende:
Ilona zei net zelf toch al dat ze over een kwartiertje weg gaat?
Tegen de groep die buiten zit. Ze reageerden er alleen niet echt op. Ik denk dat ze twijfelen wat ze nu moeten geloven.quote:Op maandag 9 april 2007 18:56 schreef Marrije het volgende:
[..]
Oh dat heb ik dan ff gemist. Tegen wie zei ze dat? Daar hebben ze dan ook niet lang over nagepraat. . .
Iemand onder ons heeft het een keer geprobeerd, maar haar kindertjes vonden Natasja maar eng dus dat doet ze nooit weer. Ben vergeten wie het was, Noekje? Sorry als ik me vergis!quote:Op maandag 9 april 2007 18:58 schreef DaanDobber het volgende:
Denk Natacia echt dat er andere kinderen kijken naar haar voorlees uur? Dat ouders hun kinderen zo neerzetten van HEYYY LUISTER EVEN NAAR TANTE NATAS
Zijn er daar al niet genoeg van?quote:Op maandag 9 april 2007 18:58 schreef RTM1988 het volgende:
er moet nu ff 1 komen die tegen huub is
hopelijk niet.quote:Op maandag 9 april 2007 19:00 schreef Sonique het volgende:
Ik weet zeker dat NL komt vanavond
Ik weet het ook niet meerquote:Op maandag 9 april 2007 18:58 schreef Talitha het volgende:
[..]
Tegen de groep die buiten zit. Ze reageerden er alleen niet echt op. Ik denk dat ze twijfelen wat ze nu moeten geloven.
Kan beter niet.quote:Op maandag 9 april 2007 19:00 schreef Sonique het volgende:
Ik weet zeker dat NL komt vanavond
Ze heeft al tegen huub gezegd dat ze weggaat..quote:Op maandag 9 april 2007 19:02 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Ilona komt met een mededeling
[afbeelding]
Als Natasja klaar is met voorlezenquote:Op maandag 9 april 2007 19:01 schreef blomst het volgende:
Op de Bank iedereen.
ER zit ook een RESET knop op je PC als het goed isquote:Op maandag 9 april 2007 19:02 schreef solara4 het volgende:
ik blijf dat kutwijf maar horen
Terugblik van het vertrek van Ilonaquote:
ja die had ik uit wilde een andere stream hoen, maar het is nu weer goedquote:Op maandag 9 april 2007 19:03 schreef donpsp het volgende:
[..]
ER zit ook een RESET knop op je PC als het goed is
HUH ?quote:Op maandag 9 april 2007 19:04 schreef DaanDobber het volgende:
Ilona ook nog eens over het voorlezen: Het komt niet eens meer op de streams.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |