quote:Geacht panel-lid,
Voor ons panel zijn wij op zoek naar jongens en meisjes in de leeftijdvan 13 t/m 19 jaar. Wij willen u vragen of u iemand kent in de leeftijd die het leuk vindt omnet als u ook lid te worden van inVotes. Voor elk lid dat u aanbrengt ontvangt u 100 ePoints. Ook degene die zich inschrijft (via u) ontvangt dan zelf gratis 100ePoints! Zoals u weet kunt u die punten inwisselen voor een tegoed bijbol.com, Free Record Shop, Wehkamp en nog wat andere online winkels. We zoeken dus alléén jongeren van 13 t/m 19 jaar. Alleen voor deze ledenontvangt u 100 ePoints! Hieronder staat de actie link die u naar uw vrienden en bekenden kuntsturen. Alléén als ze zich via deze link inschrijven ontvang u en hij/zij voor deinschrijving 100 ePoints. Deze actie loopt t/m 30 september 2007.In de eerste week van oktober worden dan je ePoints bijgeschreven.
http://panel.noties.nl/invotes/signup/?jongeren:7ucclgvql
Alvast bedankt voor je medewerking. Met vriendelijke groet, Nellie Jonk,No Ties BV - Online Research Solutions
Ik heb er geen ervaring mee, maar als ik op de site kijk en zie dat ze prijzen verloten dan denk ik: Laat maar...quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:35 schreef Bergie88 het volgende:
Ik heb net een aanbod gekregen van mijnpanel.nl.
Hoe zijn jullie ervaringen met dit onderzoeksbureau???
Ik mag hem ook gaan proberen. Om eerlijk te zijn heb ik echt geen flauw idee van welk bureau het ook alweer kwam.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 10:37 schreef Syrena het volgende:
[..]
Zijn er hier nog meer mensen die die nieuwe tandpasta mogen proberen? (Aquafresh Iso-Active). Ik weet niet meer via welk bureau het looptmaar ik dacht via Ciao.
Ik heb net gekeken, al mijn punten staan er nog, openstaand saldo ook.quote:Op maandag 15 oktober 2007 12:44 schreef Zana het volgende:
is iemand lid van opinionbar toevallig, sinds een paar dagen zijn al mijn punten uit het saltooverzicht verdwijnen en op mijn e-mail reageren ze niet echt (snel), nog meer mensen dit probleem???
Oeh nice, ik zal denk ik ook iets erover posten na afloop.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:47 schreef MissX het volgende:
Ik ben al geweest vorige week. Mijn reactie staat hier Opera in de bioscoop
MS leuk als je jou ervaring daar ook post als je bent geweet.
Ik heb hem ook gekregen, kan helaas geen vrij regelen.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:34 schreef moemoe het volgende:
Via Buzzer ga ik zondag naar een uitzending van een opera voorstelling in de V.S. Dit zal in Pathe te zien zijn.
Nog meer mensen die gaan?
Ik heb vorige week vrijdag bij inVotes nog een Bol.com-bon aangevraagd en gekregen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 01:08 schreef Zana het volgende:
Ik heb vandaag na de uitbetaalmogelijkheden bij inVotes gekeken en zie opeens maar nog twee dingen staan ( Plutosport en Nationale tijdschriftenbon). Kon je vroeger daar niet uit meer mogelijkheden kiezen, oa bol bonnen en wehkamp bonnen????![]()
Spannend Syrena. Het is toch niet toevallig koffie? Daar hadden ze een hele tijd geleden ook zo'n mysterieuze enquete over. Bij mij zou er ook op de 12e een bon zijn opgestuurd maar ik heb nog niks ontvangen. Mijn moeder heeft hem al bijna een week binnen. Ik zit vol spanning te wachten want ik heb bijna een Nintendo DS bij elkaar gespaard.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 14:50 schreef Syrena het volgende:
Ik mag misschien bij Nipo iets testen maar ik mag niet vertellen wat danKreeg een hele "geheimhoudingsverklaring" voor mijn neus
In mijn online overzicht staat dat er 12 oktober een bon uitgekeerd heb gekregen, maar die heb ik nog niet ontvangen. Sturen ze die dingen altijd aan het eind van de maand of zodra je genoeg punten hebt? Ik weet 't niet meer.
Normaal krijg ik altijd een mailtje van meneer Leo dat ze me een bon gaan sturen, maar volgens mij heb ik dat deze keer ook niet gehad.
Wat leuk zeg, een Nintendo DS bij elkaar gespaard van enquetes, leuk doel zo! Lang over gedaan?quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:42 schreef m@x het volgende:
[..]
Spannend Syrena. Het is toch niet toevallig koffie? Daar hadden ze een hele tijd geleden ook zo'n mysterieuze enquete over. Bij mij zou er ook op de 12e een bon zijn opgestuurd maar ik heb nog niks ontvangen. Mijn moeder heeft hem al bijna een week binnen. Ik zit vol spanning te wachten want ik heb bijna een Nintendo DS bij elkaar gespaard.
Een half jaar, misschien ietsjes langer denk ik. Maar ik doe wel aan heel veel van die dingen mee. Eigenlijk alles waar je bol.com bonnen mee kan verdienen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:45 schreef Mikani het volgende:
[..]
Wat leuk zeg, een Nintendo DS bij elkaar gespaard van enquetes, leuk doel zo! Lang over gedaan?
Terwijl er daarvoor echt al veel echt gerichte vragen zijn gesteld met je mening over bep. zaken.quote:Beste Ciao lid,
Hartelijk dank voor uw interesse, maar helaas hebben wij al genoeg deelnemers in uw groep, voor dit onderzoek. We zullen u spoedig voor nieuwe ondezoeken uitnodigen.
Dat is echt zo vaak met ciao. Die onderzoeken daar schieten echt niet op.quote:Op vrijdag 2 november 2007 14:55 schreef Impry het volgende:
Mooie naaistreek, doe een of andere enquete, ben er zo'n 10 minuten mee bezig, op het eind nog een paar classificatievragen (woonsituatie/inkomsten/leeftijd/etc) krijg ik het volgende:
[..]
Terwijl er daarvoor echt al veel echt gerichte vragen zijn gesteld met je mening over bep. zaken.
Ging maar over ¤ 0,50, maar het gaat om het idee...
Test&Vote doe ik niets meer voor. Ik vroeg me steeds al af waar mijn punten bleven, blijkt dat er tegenwoordig heel vaal "win" staat, in plaats van "krijg." Voor "win" ga ik niet die achterlijk lange enquetes invullenquote:Op dinsdag 13 november 2007 14:48 schreef Lucky_Strike het volgende:
Nou ja zeg, ik kreeg net een reactie op mijn mail aan Test and Vote:
Bedankt voor uw email. De verlopen punten zijn punten die 2 jaar of ouder zijn. Ze worden aan het eind van elke maand verwijdert. We zijn hier in mei mee begonnen. We hebben dit aan onze leden laten weten via de Nieuwsbrief en op de ’Nieuwspagina’ op de site http://nl.testandvote.com. Ik kan de verlopen punten helaas niet terugstorten op uw account.
De punten worden afgeschreven om onze database up to date te houden.
Denkt u er alstublieft aan dat de punten aan het eind van elke maand verlopen. Vergeet punten die bijna 2 jaar oud zijn dus niet in te wisselen voordat het te laat is.
Bedankt voor uw begrip.
Ik heb hier dus echt helemaal gen begrip voor! Wat een onzin. Ik krijg toch gewoon betaald voor 'werk' dat ik voor hen doe. Als ik mijn salaris niet binnen 2 jaar opmaak, neemt mijn baas het toch ook niet terug?
Edit: ik heb het nog even nagekeken, ze hebben gewoon in totaal 8020 punten afgeschreven!
Nooit last gehad van SPAM naar aanleiding van deze onderzoeksbureaus! En zoals je ziet doen tientallen mensen het hier zo!quote:Op dinsdag 13 november 2007 17:41 schreef bladibladibla het volgende:
Is het echt zo simpel? Je vult via Invotes wat enquetes in en je kan in ruil daarvoor voor bol.com-bonnen sparen?
Klinkt ideaal, zeker met mijn bol.com verslaving
Krijg je dan niet heel veel last van spam enzo? Ik krijg allemaal het idee dat er wel een addertje onder het gras moet zitten...
Ik krijg niet zo vaak uitnodiging van InVotes. Ciao, Nipo, Polland en Intomart doen 't beter bij mij.quote:Op woensdag 14 november 2007 11:33 schreef bladibladibla het volgende:
Ik heb me net aangemeld bij Invotes, eens kijken hoe het bevalt. De site is in ieder geval erg overzichtelijk
Krijg je trouwens vaak uitnodigingen voor onderzoeken?
Zo simpel is het en ik heb absoluut geen spam, in elk geval niet van Ciao en Nipo.quote:Op dinsdag 13 november 2007 17:41 schreef bladibladibla het volgende:
Is het echt zo simpel? Je vult via Invotes wat enquetes in en je kan in ruil daarvoor voor bol.com-bonnen sparen?
Klinkt ideaal, zeker met mijn bol.com verslaving
Krijg je dan niet heel veel last van spam enzo? Ik krijg allemaal het idee dat er wel een addertje onder het gras moet zitten...
Oh echt? Handig!! Ik hoef nog maar 40 cent tot 20 euro trouwens, maar toch.quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:43 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik zie nu net dat ze bij Intomart de betalingstermijn hebben verlaagd van 20 naar 10 euro. Ik wacht wel even tot begin december, dan wordt mijn saldo weer verhoogd door de vaste onderzoeken. Kan ik eindelijk nieuwe wasmanden kopen bij Blokker van mijn VVV-bonnen
Bij de "goede" advertentiebureaus is het zo dat ze je geen spam mogen sturen anders worden ze uit hun brancheorganisatie gekicked.quote:Op dinsdag 13 november 2007 17:41 schreef bladibladibla het volgende:
Krijg je dan niet heel veel last van spam enzo? Ik krijg allemaal het idee dat er wel een addertje onder het gras moet zitten...
Mij bellen ze heel af en toe. Ze vragen altijd of het gelegen komt. Ik heb een keer nee moeten zeggen, toen vroegen ze of ze een andere keer terug mochten bellen en daar heb ik ja op gezegd.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:29 schreef R-Mon het volgende:
Ik wil me bij nipo gaan aanmelden maar ik moet een telefoonnummer invullen. Wordt je ook door ze gebeld? Of gaat alles via post/internet.
Je kunt ook aangeven dat je helemaal niet gebeld wilt worden.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:53 schreef Syrena het volgende:
[..]
Mij bellen ze heel af en toe. Ze vragen altijd of het gelegen komt. Ik heb een keer nee moeten zeggen, toen vroegen ze of ze een andere keer terug mochten bellen en daar heb ik ja op gezegd.
Ik ben nu twee jaar lid en ze hebben 3 keer gebeld. Voor de rest alles via internet of post.
Dat wist ik niet meer zeker, vandaar dat ik dat niet gepost heb.quote:Op zaterdag 1 december 2007 10:51 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Je kunt ook aangeven dat je helemaal niet gebeld wilt worden.
Ik probeer 'm nu in te vullen maar het schiet niet op. Te weinig servercapaciteit? Ik merk het wel vaker nl.quote:
Bij CIAO hebben ze me dat een paar keer geflikt, stel oplichters. Ik heb dat afgezegd.quote:Op donderdag 20 december 2007 12:11 schreef Zana het volgende:
ik kreeg nu steeds vaker enquêtes waar ik eerst heel veel vragen moet beantwoorden en dat ik helemaal aan het einde dan toch maar niet aan het profiel voldoe
vandaag bijvoorbeeld van Ciao in de e-mail stond dat het een enquête is van 5 min voor 0.25 ¤ , nu is de beloning al niet denderend, maar toen ik de vragen over steden volledig had ingevuld kwam "Bedankt voor je deelname aan deze enquête. Je hebt een deelname gewonnen aan onze meest recente sweepstakes! Helaas werd je gediskwalificeerd voor deelname aan deze enquête, omdat je niet voldeed aan de specifieke eisen."
Ook bij multiscope is mij dat een paar keer gebeurd.
Hebben jullie diezelfde ervaring???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |