ehhh pakistan heeft de technologie uit Nederland. Nederland wilde ingrijpen maar mochten dat niet van de VS die hadden een of andere operatie die mislukt is en voila pakistan heeft een kernwapenquote:Op zondag 15 april 2007 22:10 schreef Frezer het volgende:
[..]
Tjah, het feit dat India en (vooral) pakistan kernwapens hebben is ook bepaald geen fijne gedachten, en daar is ook niks aan gedaan.
Iran maakt nu handig gebruik van het feit dat Amerika weinig kan.
boycotten maar daar is idd te weinig aan gedaanquote:Op zondag 15 april 2007 22:10 schreef Frezer het volgende:
[..]
Tjah, het feit dat India en (vooral) pakistan kernwapens hebben is ook bepaald geen fijne gedachten, en daar is ook niks aan gedaan.
Iran maakt nu handig gebruik van het feit dat Amerika weinig kan.
quote:Guided missile destroyer USS Chafee embarks from Pearl Harbor for Gulf
April 12, 2007, 11:00 AM (GMT+02:00)
The Chafee will join up with the USS Nimitz carrier strike group and operate with the Stennis aircraft carrier group in the vicinity of Iranian shores
Zucht...quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:00 schreef Kees22 het volgende:
Toch vind ik het merkwaardig: India en Pakistan hebben kernbommen, Israël heeft kernbommen, Rusland en China hebben ze, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk en de Verenigde Staten. In Nederland liggen ze opgeslagen.
En kerncentrales zijn nog veel meer verspreid en worden zelfs van alle kanten weer aanbevolen. Op grond van een quatsjverhaal dat ze geen bijdrage aan het broeikaseffect zouden leveren.
En nu doet iedereen opeens moeilijk over Iran! Heel vreemd! Je zou bijna achterdochtig worden!
een land als Iran kan je niet vergelijken met de landen die jij noemde.quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:00 schreef Kees22 het volgende:
Toch vind ik het merkwaardig: India en Pakistan hebben kernbommen, Israël heeft kernbommen, Rusland en China hebben ze, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk en de Verenigde Staten. In Nederland liggen ze opgeslagen.
En kerncentrales zijn nog veel meer verspreid en worden zelfs van alle kanten weer aanbevolen. Op grond van een quatsjverhaal dat ze geen bijdrage aan het broeikaseffect zouden leveren.
En nu doet iedereen opeens moeilijk over Iran! Heel vreemd! Je zou bijna achterdochtig worden!
waarom is die niet gelijk vertrokken met de nimitz? en hoe lang duurt het voordat die boot aankomt? het staat iig zo vast als een huis dat er militair ingegrepen gaat worden zoveel als er ligt en onderweg is OMG das echt veel...quote:Op maandag 16 april 2007 17:33 schreef -skippybal- het volgende:
Was volgens mij niet gepost, maar:
[..]
Waarom niet?quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:19 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
een land als Iran kan je niet vergelijken met de landen die jij noemde.
omdat het een gevaarlijk land is die door radicalen wordt bestuurtquote:
pakistan hebben we geprobeerd tegen te houden dat is mislukt zoals je eerder had kunnen lezen...quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:32 schreef Kees22 het volgende:
En dat geldt niet voor Israël, de VS, Rusland en Pakistan (min of meer in die volgorde)?
Pakistan tegenhouden is gelukt? Voorzover ik weet heeft Pakistan echt wel een atoombom.quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:37 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
pakistan hebben we geprobeerd tegen te houden dat is gelukt zoals je eerder had kunnen lezen...
de rest heeft ze al een behoorlijke tijd, dit is ook al meerdere malen aangegeven...
vertel eens waarom wil jij zo graag dat iran kernwapens krijgt? of ben jij zo naief om te denken dat ze daar niet mee bezig zijn![]()
typo inmiddels gefixt, en ze hebben kernwapens geen atoombom. (nee dat is niet hetzelfde)quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:45 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Pakistan tegenhouden is gelukt? Voorzover ik weet heeft Pakistan echt wel een atoombom.
En waarom mag het wel als het al een behoorlijke tijd geleden is, en niet als dat nu is?
we gaan onze kernwapens niet opruimen dus als je daarop wacht kan je lang wachten. wat betreft de tactische kernwapens die hebben ze alquote:Ik ben voor uitbanning van alle kernwapens, maar ik ben ook voorstander van eerlijkheid. Ik ben geen voorstander van kern"energie", en Ahmadinejad geloof ik ook niet. Dus ik wil niet graag dat Iran kernwapens krijgt, maar ik vind wel dat de rest van de wereld niet zo moet liggen zeiken.
Laat ze dan eerst hun eigen kernwapens maar eens opruimen. Maar de VS willen zelfs tactische kernwapens ontwikkelen. Dus wat emmeren die nou?
Wat is het verschil???? Meen ik serieus!quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:50 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
typo inmiddels gefixt, en ze hebben kernwapens geen atoombom. (nee dat is niet hetzelfde)
Nou dan, wat proberen ze anderen dan te ontzeggen wat ze zelf hebben. Of je, als ik het goed begrijp.quote:[..]
we gaan onze kernwapens niet opruimen dus als je daarop wacht kan je lang wachten. wat betreft de tactische kernwapens die hebben ze alzowiezo de bunkerbuster maar ze zullen er ongetwijfeld meer hebben.
vroeger hadden we de ABC wapens Atoom, Bilogische en Chemische wapens. dat is verandert na de komst van de neutronenbom wat dus een kernwapen is. Hierdoor is het ABC verhaal verandert in NBC namelijk: kern, Bilogische en Chemische wapens. de reden was simpel elk atoomwapen is een kernwapen maar niet elk kernwapen is een atoomwapen. net zoiets als bier en pils al het pils is bier maar niet al het bier is pilsquote:Op dinsdag 17 april 2007 00:55 schreef Kees22 het volgende:
Wat is het verschil???? Meen ik serieus!
omdat de wereldmachten macht willen behouden nogal logisch lijkt me.quote:Nou dan, wat proberen ze anderen dan te ontzeggen wat ze zelf hebben. Of je, als ik het goed begrijp.
OK. dat Kernwapen, Biologisch en Chemisch verandert tot NBC is logischquote:Op dinsdag 17 april 2007 01:14 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
vroeger hadden we de ABC wapens Atoom, Bilogische en Chemische wapens. dat is verandert na de komst van de neutronenbom wat die dus een kernwapen is. Hierdoor is het ABC verhaal verandertd in NBC namelijk: kern, Biologische en Chemische wapens. de reden was simpel elk atoomwapen is een kernwapen maar niet elk kernwapen is een atoomwapen. net zoiets als bier en pils al het pils is bier maar niet al het bier is pils![]()
[..]
omdat de wereldmachten macht willen behouden nogal logisch lijkt me.
het leven is niet altijd eerlijk. welkom in de grote boze mensen wereld.quote:Op dinsdag 17 april 2007 01:49 schreef Kees22 het volgende:
[..]
OK. dat Kernwapen, Biologisch en Chemisch verandert tot NBC is logisch![]()
Dat de wereldmachten ook de baas willen blijven, snap ik wel. Maar is het redelijk en eerlijk?
De neutronenbom (v).quote:Op dinsdag 17 april 2007 01:57 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
het leven is niet altijd eerlijk. welkom in de grote boze mensen wereld.
die dus een kernwapen isnee dat is niet goed gehehe die andere correctie klopte wel was inderdaad met een d (sue me
)
Kernwapens:quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:50 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
typo inmiddels gefixt, en ze hebben kernwapens geen atoombom. (nee dat is niet hetzelfde)
quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:00 schreef Kees22 het volgende:
En kerncentrales zijn nog veel meer verspreid en worden zelfs van alle kanten weer aanbevolen. Op grond van een quatsjverhaal dat ze geen bijdrage aan het broeikaseffect zouden leveren.
Ehm, dat is niet helemaal waar.quote:Op dinsdag 17 april 2007 08:29 schreef Frezer het volgende:
[..]
. Dit verhaal is quatsch idd. Voorlopig is het dé methode om stroom op te wekken zonder dat er co2 wordt geproduceerd.
Dat geldt natuurlijk ook voor een land als Pakistan. Musharraf ligt redelijk op één lijn met het westen, maar ik zou me er niet over verbazen als hij een keer aan de kant wordt gezet, bijvoorbeeld door extremisten.quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:31 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
omdat het een gevaarlijk land is die door radicalen wordt bestuurten ze kernenergie als excuus gebruiken om uranium te verrijken voor een kernwapen
Vertel.quote:
En Pakistan, en Saoedi-Arabië, en mogelijk meer.quote:Op dinsdag 17 april 2007 08:02 schreef Yildiz het volgende:
Vervolgens speelde Abdul fijn, ongetwijfeld volgens plan, zijn kernwapengegevens door aan Noord-Korea, Libië en Iran, als ik het goed had. In ieder geval 3 landen.
whatever, excuus is niet nodigquote:Op dinsdag 17 april 2007 02:10 schreef Kees22 het volgende:
[..]
De neutronenbom (v).
Dat is een tic van mij. Spelfouten. Typefouten is wat anders. Excuus, kan heel vervelend zijn.
als ze alleen maar katapulten hadden was er geen probleem en lagen er niet 4 vliegdekschepen met allerlei ondersteunende schepen in de perziche golfquote:Nee, ik weet wel dat het leven niet eerlijk is. Maar als je met allerlei wapentuig onder je arm eist, dat de buurjongens hun katapulten moeten neerleggen, val je voor mij toch wel door de mand.
Als men al een atoombom heeft dan moet die ook nog ergens naar toe geschoten worden, wat voor rakketten heeft iran dat het een dreiging voor ons (europa) zou vormen?quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:02 schreef GewoneMan het volgende:
Iran is een groot land met een behoorlijk leger en moderne wapens. Niet zo geavanceerd dan wij, en dat willen we graag zo houden.
Dat was de bedoeling dacht ik hem verkeerde plannen voor kernwapens meegeven zodat de hele meuk gesaboteerd zou worden en volgens mij is dat gedeeltelijk ook gelukt want zijn centrifuges zijn alles behalve efficient en het heeft nog vele jaren geduurd voordat ze daadwerkelijk werkten.quote:Op dinsdag 17 april 2007 08:02 schreef Yildiz het volgende:
Abdul Q. Khan, het toonbeeld dat het allemaal 1 grote show kan zijn.
De persoon die uiteindelijk door een Nederlandse dienst opgepakt is. De persoon die in een Amsterdamse rechtbank veroordeeld zou worden, waarna er ineens het dossier kwijtraakte (volgens minister van Justitie / AIVD), maar, volgens de voorzitter van de rechtbank en onze premier destijds, kwam de CIA gewoon op bezoek. Wie moet je dan geloven.
Vervolgens speelde Abdul fijn, ongetwijfeld volgens plan, zijn kernwapengegevens door aan Noord-Korea, Libië en Iran, als ik het goed had. In ieder geval 3 landen.
Ergens zijn er sceptici die beweren dat de plannen van Abdul niet deugen, en dat je er geen kernbom mee kunt maken. Op zich zou dat wel grappig zijn.
gemiddeld loopt zo`n land 50 jaar achter op het westen en dat willen we idd zo houden.quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:02 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
whatever, excuus is niet nodig
[..]
als ze alleen maar katapulten hadden was er geen probleem en lagen er niet 4 vliegdekschepen met allerlei ondersteunende schepen in de perziche golf![]()
Iran is een groot land met een behoorlijk leger en moderne wapens. Niet zo geavanceerd dan wij, en dat willen we graag zo houden.
men maakt iran goede progressie met de rakketten die ze hebben ik dacht dat ze griekenland net konden rakenquote:Op dinsdag 17 april 2007 11:37 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Als men al een atoombom heeft dan moet die ook nog ergens naar toe geschoten worden, wat voor rakketten heeft iran dat het een dreiging voor ons (europa) zou vormen?
Vooral de arrogantie van de opmerking "dat willen we graag zo houden" ja daar maak je natuurlijk geen iraanse vrienden mee.
Iran moet in de optiek van veel mensen zich als een soort hond gedragen en als we een stok weggooiern het ook netjes weer gaan halen. Dat doe je een paar keer, maar daarna ga je toch ook aan je eigen belangen als land denken.
Het grote probleem is en blijft natuurliujk dat de VS zelf in 1970 begonnen zijn met het verstrekken van nuclaire technologie aan iran, en nu zeggen we opeens jullie mogen die technologie niet gebrbuiken.
Je bent er iig eerlijk over.quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:46 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
gemiddeld loopt zo`n land 50 jaar achter op het westen en dat willen we idd zo houden.
Is het eerlijk nee, is het verstandig ja![]()
En van wie hebben we die informatie gekregen dat ze rakketten hebben die een bereik hebben van rond de 1600 kilometer?quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
men maakt iran goede progressie met de rakketten die ze hebben ik dacht dat ze griekenland net konden raken
betrouwbare bron of van onze verslaggeverquote:Op dinsdag 17 april 2007 12:04 schreef Basp1 het volgende:
[..]
En van wie hebben we die informatie gekregen dat ze rakketten hebben die een bereik hebben van rond de 1600 kilometer?
Diezelfde bron die ons verteld heeft over die verplaatsbare wmd labratoriaquote:Op dinsdag 17 april 2007 12:12 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
betrouwbare bron of van onze verslaggever![]()
En dat al in 1997, en nog steeds heeft iran die raketten niet. Maar we blijven maar alle leugens die ons verteld worden geloven.quote:
nee volgens mij het iraanse persbureau zelf was iets met de shahab 3 of zo ietsquote:Op dinsdag 17 april 2007 12:26 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Diezelfde bron die ons verteld heeft over die verplaatsbare wmd labratoria![]()
Of de bron die verteld heeft over de rakketten die irak zou gehad hebben en ook ons geraakt zou kunnen hebben![]()
[..]
En dat al in 1997, en nog steeds heeft iran die raketten niet. Maar we blijven maar alle leugens die ons verteld worden geloven.![]()
Dan is opeens het iraanse persbureau wel een betrouwbare bron maar als men andere berichten de wereld in gooit dan klopt het opeens niet. Nogal een selectieve nieuwsgaring zou ik dat willen noemen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:28 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
nee volgens mij het iraanse persbureau zelf was iets met de shahab 3 of zo iets
ach volgens mij staat het ook op globaldefense.org een vrij accurate site over de militaire hardware van een landquote:Op dinsdag 17 april 2007 12:42 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dan is opeens het iraanse persbureau wel een betrouwbare bron maar als men andere berichten de wereld in gooit dan klopt het opeens niet. Nogal een selectieve nieuwsgaring zou ik dat willen noemen.![]()
ligt eraan wat voor soort nieuws positief nieuws over iran is betrouwbaarder vanuit andere bronnen negatief nieuws is het iraanse persbureau beterquote:Op dinsdag 17 april 2007 12:42 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dan is opeens het iraanse persbureau wel een betrouwbare bron maar als men andere berichten de wereld in gooit dan klopt het opeens niet. Nogal een selectieve nieuwsgaring zou ik dat willen noemen.![]()
Jaja, uranium groeit aan bomen. Je hoeft het alleen maar te plukken.quote:Op dinsdag 17 april 2007 08:29 schreef Frezer het volgende:
[..]
. Dit verhaal is quatsch idd. Voorlopig is het dé methode om stroom op te wekken zonder dat er co2 wordt geproduceerd.
Inderdaad, daarvoor mijn respect. Maar ik geloof toch niet helemaal dat het verstandig is. Je maakt met een dergelijke houding namelijk geen vrienden (dat is nog tot daar aan toe) en wel vijanden (en dat geeft alleen maar trammelant).quote:
correctie wel dus.... shahab 3quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:26 schreef Basp1 het volgende:
En dat al in 1997, en nog steeds heeft iran die raketten niet. Maar we blijven maar alle leugens die ons verteld worden geloven.![]()
het wordt pas echt trammelant als die vijanden geavanceerde wapens hebben, gelukkig valt dat bij iran nog mee. laten we dat vooral zo houden.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:05 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Inderdaad, daarvoor mijn respect. Maar ik geloof toch niet helemaal dat het verstandig is. Je maakt met een dergelijke houding namelijk geen vrienden (dat is nog tot daar aan toe) en wel vijanden (en dat geeft alleen maar trammelant).
Iran is nooit een oorlog begonnen, als je kijkt naar de VS ben je morgen nog niet klaar...quote:Op woensdag 18 april 2007 00:13 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
het wordt pas echt trammelant als die vijanden geavanceerde wapens hebben, gelukkig valt dat bij iran nog mee. laten we dat vooral zo houden.
Ik vind bermbommen en zelfmoordenaars niet echt geavanceerd. Maar ze geven wel trammelant.quote:Op woensdag 18 april 2007 00:13 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
het wordt pas echt trammelant als die vijanden geavanceerde wapens hebben, gelukkig valt dat bij iran nog mee. laten we dat vooral zo houden.
jazeker maar stel je voor dat zo`n zelfmoordenaar controlle krijgt over een nuke (op welke manier dan ook)quote:Op woensdag 18 april 2007 02:00 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik vind bermbommen en zelfmoordenaars niet echt geavanceerd. Maar ze geven wel trammelant.
Ik bedoel dan op militair gebied he, op energie gebied zou het me een worst zijn voor mijn part bouwen we een reactor in iran die alleen voor energie gebriukt kan worden dat is mij best.quote:
je maakt beiden vergeet niet dat het dan verder gaat dan alleen iran als iran er 1 heeft wil de rest van de regio er ook 1 en dat zie je ook terug komen in het opnieuw opstarten van de kern"energie"programma`s daar.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:05 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Inderdaad, daarvoor mijn respect. Maar ik geloof toch niet helemaal dat het verstandig is. Je maakt met een dergelijke houding namelijk geen vrienden (dat is nog tot daar aan toe) en wel vijanden (en dat geeft alleen maar trammelant).
in vergelijking met een tank valt het nogal mee of een kruisraketquote:Op woensdag 18 april 2007 02:00 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik vind bermbommen en zelfmoordenaars niet echt geavanceerd. Maar ze geven wel trammelant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |