schijnbaar want wij hebben dit seizoen niet eens voor de beker gespeeldquote:Op maandag 21 mei 2007 14:36 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
Dus hij bestaat echt! de bekerfinale
Gefeli iig!
Yes, op de medaille staat: district Oost, winnaar regiobeker Cat. B senioren 2006/2007. Op de voorkant het KNVB logo.quote:Op maandag 21 mei 2007 15:18 schreef rompompom het volgende:
Feli Vaduz! Ik neem aan dat die beker per district?
Daar moet je club je voor inschrijven. Sinds dit seizoen mag elk team me doen en ze blijven dan in dezelfde klasse.quote:Op maandag 21 mei 2007 16:38 schreef WEST het volgende:
[..]
schijnbaar want wij hebben dit seizoen niet eens voor de beker gespeeld![]()
Pics?quote:Op maandag 21 mei 2007 16:45 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Yes, op de medaille staat: district Oost, winnaar regiobeker Cat. B senioren 2006/2007. Op de voorkant het KNVB logo.
Waarom zouden ze naar een andere klasse gaanquote:Op dinsdag 22 mei 2007 09:45 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Daar moet je club je voor inschrijven. Sinds dit seizoen mag elk team me doen en ze blijven dan in dezelfde klasse.
ok dat wist ik niet, maar het bestuur kennende zullen ze dat nooit voor de 2 laagste teams bij ons doen...quote:Op dinsdag 22 mei 2007 09:45 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Daar moet je club je voor inschrijven. Sinds dit seizoen mag elk team me doen en ze blijven dan in dezelfde klasse.
speel je hoofdklasse? of is het gewoon junioren?quote:Op zaterdag 28 april 2007 23:03 schreef WEST het volgende:
5-0 verloren bij urkwe hebben vanwege de warmte maar 2x een half uur gespeeld. en dat was maar goed ook..., ik speelde de hele 2e helft maar aan het eind was ik gesloopt. We waren in de eerste helft te laf en de 2e helft waren wij veel sterker maar hun counterde steeds en wij misten een paar opgelegde kansen.
tja nog 1 wedstrijd gelukkig
*kuch*quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:58 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Zal vanavond eens kijken, moet lukken.
Waar is dat?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 10:24 schreef S-Two het volgende:
Wij komende week ook een toernooi. Dinsdag, donderdag en zaterdag een wedstrijd. We zijn zelf dit seizoen kampioen geworden in de vierde klasse maar op dit toernooi doen alleen maar hogere teams mee. Eerste wedstrijd tegen een hoofdklasser. Kan leuk worden dus.
Gronitas-toernooi. Dinsdag tegen ON.quote:
Bij mij wordt dat nog ff uitgesteld. Vandaag een reunie van m''n oude club. Ik ben benieuwd.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:04 schreef -Vaduz- het volgende:
De eerste voetballoze zaterdag. Is wel even wennen zeg.
Najah, er bestaat kans dat we drie keer keihard gaan verliezen, en daar zit ook niet echt op te wachten..quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:02 schreef Grulez het volgende:
[..]
Dat is leuk. Wij hebben alleen een toernooi bij Noordwolde gehad![]()
Wat hij zegt!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:11 schreef -Vaduz- het volgende:
Benieuwd of er genoeg bier is ingeslagen zeker.
Bij ons is het elk jaar voorafgaand aan de competitie dat je een bekercompetitie in poules van 3 speelt waar je (voor zover ik weet) automatisch voor wordt ingedeeld door de knvb. En dat is 8e klasse.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:22 schreef Yeahinho het volgende:
Vanavond op de club geweest, en maar meteen even gezegd dat wij volgend seizoen toch echt wel mee willen doen met die beker. Ze gingen er naar kijken....
Half uur later komen ze alweer terug "ja dat kan niet, want we zitten elke zondag al vol i.v.m. de competitie". Rot toch op man, dan spelen we voor mij part doordeweeks! Ze doen echt alles om ons tegen te werken....
Ja dat is ook waar. Wij zijn op dat toernooi 2e geworden. Viboa 2 (met spelers van het eerste?) was op doelsaldo eerste geworden. Terwijl wij helemaal niet compleet waren; de trainer deed mee en we hadden 4 jongens van 16 bij de 13 man sterke selectie...quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:16 schreef S-Two het volgende:
[..]
Najah, er bestaat kans dat we drie keer keihard gaan verliezen, en daar zit ook niet echt op te wachten..
[..]
Zal wel meevallen dit keer... ik zal me proberen in te houden, heb as dinsdag nl tentamen hequote:Wat hij zegt!![]()
Das pas dinsdag joh.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:17 schreef Grulez het volgende:
Zal wel meevallen dit keer... ik zal me proberen in te houden, heb as dinsdag nl tentamen he![]()
Zoals verwacht laatste geworden in de poule, ongelukkig met 1-2 verloren van het 5e. Weggespeeld door de A1 met 0-4, vervolgens tegen het 2e kwamen we 1-0 voor, uiteindelijk met 1-3 verloren.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:05 schreef mr_cucumber het volgende:
Morgen onderling toernooi. Wij, het laagste team, zitten bij het 2e het 5e en de A1 ingedeeld, eens kijken of we voor een stuntje kunnen zorgen
altijd leuk om van urk te winnenquote:Op zaterdag 9 juni 2007 20:42 schreef pekel het volgende:
Vandaag wederom een toernooi gewonnenUrk A1 verslagen in de finale, na strafschoppen. Ik stopte de laatste van Urk, en dus gewonnen.
![]()
Dan begint idd (hier althans) de competitie, dus lijkt me sterk.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:47 schreef VoreG het volgende:
Wij zijn ook ingeschreven voor de beker dit seizoen. Ben benieuwd. 1e week van september zou de 1e beker zijn.
Zo staat het in het mailtje dat ik heb gehad van de club?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:54 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Dan begint idd (hier althans) de competitie, dus lijkt me sterk.
Ah bedankt.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:04 schreef BliksemSchigt het volgende:
Competitie begint voor ons 17 September, lagere elftallen West is dat dan.
Het is je geluktquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:40 schreef Yeahinho het volgende:
Vaduz, vertel nog eens over die bekercompetitie aub.
Wij zijn - na veel gezeur van mij bij de club - namelijk alsnog ingeschreven voor het nieuwe bekerseizoen van de lage senioren!!
Ik heb iets gehoord over een poulesysteem (wedstrijden op zondag 19, 26 en donderdag 30 augustus), klopt dat? En hoeveel rondes moet je daarna nog? En wat voor teams (uit welke regio en klasses) doen er allemaal mee?? Enz.. enz...
Vertel op!! Ik heb er zin in! *stuitert*
bij ons wordt er ook wel op het oude hoofdveld van vroeger een balletje op donderdagavond en zaterdagmiddag getrapt.., maar het ontbreekt me aan tijd. Zaalvoetbal doe ik niet aan dat is me te link daarvoor heb ik een duur hoofdquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:11 schreef rompompom het volgende:
Ik blijf 'in vorm' door zomercompetitie zaalvoetbal en door, als het weer en werk het toelaten, met vrienden op dinsdag een balletje te trappen op een grasveldje bij een van de ouders achter. Dan spelen drie tegen drie of vier tegen vier op kleine doeltjes, dat is best wel lekker om te doen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |