ik ben benieuwd na het veld daar, 2 week geleden in rouveen was het hard en droog doen mijn sloffen ook geen plezier mee.quote:Op zaterdag 28 april 2007 12:35 schreef Grimm het volgende:
[..]moeten wij morgen ook, heeft met die ploegen van de eilanden te maken.
Ik heb weer allemaal vocht in me kniedoor al die harde velden
quote:Op zaterdag 28 april 2007 15:48 schreef -Vaduz- het volgende:
De drinkflessen waren niet zo te vertrouwen vandaag, 1 was gevuld met jenever.
Laakkwartier..altijd gezellig..quote:Op maandag 30 april 2007 10:23 schreef rompompom het volgende:
De laatste wedstrijd van het seizoen en we zijn volledig weggespeeld. Dankzij een val op mijn schouder kon ik zelf niet meedoen, dus mocht ik als scheids getuige zijn van een 0-9 nederlaag tegen het Haagse Laakkwartier...
Dit team viel erg mee hoor. Wellicht omdat ze zo makkelijk wonnen, maar dat zullen we nooit weten. Ik heb tijdens de wedstrijd amper voor overtredingen hoeven fluiten in ieder geval.quote:
Een nieuwe ervaring wellicht. We horen het na afloop wel.quote:Op maandag 30 april 2007 19:56 schreef Grulez het volgende:
Morgenavond met het 4e tegen kampers voetballen met een jetlag... ik ben ernstig benieuwd![]()
Ah..dat is over het algemeen wel het geval. Als ze makkelijk winnen zijn het je beste vrienden, wordt er iets meer weerstand geboden berg je dan maar..tenminste, dat is mijn ervaring tegen Laakkwartier.quote:Op maandag 30 april 2007 23:19 schreef rompompom het volgende:
[..]
Dit team viel erg mee hoor. Wellicht omdat ze zo makkelijk wonnen, maar dat zullen we nooit weten. Ik heb tijdens de wedstrijd amper voor overtredingen hoeven fluiten in ieder geval.
Naar 't zaterdags of 't zondags?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 18:43 schreef Grulez het volgende:
Trouwens zojuist met Stanley_C mijn transfer van volgens seizoen naar Velocitas rondgemaakt.
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 18:43 schreef Grulez het volgende:
Trouwens zojuist met Stanley_C mijn transfer van volgens seizoen naar Velocitas rondgemaakt.
quote:Op maandag 7 mei 2007 13:02 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Gisteren de een-na-laatste wedstrijd tegen RKPSC.
De uitwedstrijd hedden we met 9-0 verloren, maar wij zijn de laatste tijd in de winning mood. Helaas zijn zij dat ook.
In de 5e minuut vereschalkte onze laatste man met een wonderschone lob de keeper. Helaas was het de onze. Gelukkig kwamen we door twee razendsnelle counters op 2-1. Vlak voor rust viel ook de 3-1 en we gingen tevreden rusten. Na rust kwamen wij niet zo fit de kleedkamer uit als de tegenstander, en zij scoorden vrij snel achter elkaar de 3-2 en 3-3. daarna kabbelde de wedstrijd gestaag tot zijn eind en was de 3-3 volkomen terecht.
Ik zelf kon na vijf minuten weer van het veld af. Ik tikte de bal links langs een speler op en wou rchts langs hem op gaan. de tgenstander haalde echter uit naar de plek waar eerst de bal was, maar nu mijn linker enkel. Aangezien mijn enkel al het halve seizoen niet naar behoren functioneert, was het voorbij. Waarom kom ik toch altijd met mijn slechte enkel in dit soort situaties?
Welke klasse kom je dan in te spelen?quote:
6e klasse... maar wel op normaal nivo (dus geen reserve klasse).quote:Op zaterdag 12 mei 2007 21:11 schreef Noca het volgende:
[..]
Welke klasse kom je dan in te spelen?
Vanmiddag weer lekker gebald. 4-2 overwinning. Eindelijk een wedstrijd waarin ik geen kramp heb gehadGaat de goede kant op met de conditie en dat merk ik langzaamaan in het veld. Zelf de 4-0 nog gescoord met een kopbal. Op het laatst zakten we wat in en kregen we nog 2 lullige goals tegen.
De hele zomer ga ik doortrainen zodat ik volgend seizoen volledig fit begin![]()
Dat hebben we komend weekend met het 1ste elftal.quote:Op maandag 21 mei 2007 12:23 schreef Thomas87 het volgende:
Gefeliciteerd!!
We hadden met ons team een zuipweekendje op Ameland, wat natuurlijk zeer geslaagd was![]()
Dus hij bestaat echt! de bekerfinalequote:Op maandag 21 mei 2007 12:32 schreef -Vaduz- het volgende:
de KNVB- bekerfinale voor lage senioren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |