Doee Doee Doee!quote:Op dinsdag 10 april 2007 16:59 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja fijn, ging ik net ook een foto uploaden, hoeft het niet meer..
Omdat ik een scriptie moet schrijven.quote:Op woensdag 11 april 2007 09:02 schreef anti-virus het volgende:
[..]
Doee Doee Doee!
Waarom kom ik jou nooit tegen als je ws zo dicht bij mij woont?
zondagmiddag lig ik meestal tot 4 uur brak in bedquote:Op woensdag 11 april 2007 09:30 schreef Lotjeb het volgende:
Op een zondagmiddag (maar niet komende)
dat gebeurd mij ook regelmatig...quote:Op woensdag 11 april 2007 11:35 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
zondagmiddag lig ik meestal tot 4 uur brak in bed![]()
![]()
Is bedoelde dan ook eind van de middagquote:Op woensdag 11 april 2007 11:35 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
zondagmiddag lig ik meestal tot 4 uur brak in bed![]()
![]()
4 uur is toch eind van de middag?quote:Op woensdag 11 april 2007 11:47 schreef Lotjeb het volgende:
[..]
Is bedoelde dan ook eind van de middag![]()
Koelkast enzoquote:Op woensdag 11 april 2007 12:21 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Dat moet wel lukken, eventjes kijken hoe ik dat precies ga doen met werken en eventueel eten klaarmaken (de Dappermarkt is op zondag gesloten, nota bene!)
Bitterballen dusquote:Op woensdag 11 april 2007 14:40 schreef jimjim1983 het volgende:
als er bitterballen zijn dan is de kans 10x groter dat ik er ben
Herkenbaar maar om ze nou te gaan bellen a 20 cent per minuut en een half uur aan the phone te hangen?quote:Op woensdag 11 april 2007 17:48 schreef jimjim1983 het volgende:
dat k*nker UPC stuurde me laatst een rekening voor 50 euroterwijl ik alleen tv van ze heb
heb ik gebeld om te zeggen dat t niet klopt, zeggen ze dat t bij de volgende factuur wordt verrekend. krijg ik toch weer hetzelfde![]()
het is echt een abnormaal groot teringbedrijf dat UPC, als ik de baas daarvan op straat zou zien lopen zou ik m in elkaar slaan, jammer alleen dat ik niet weet hoe hij dr uitziet
dit is al de zoveelste keer dat ik problemen met ze hebkan je weer een halfuur met de 'klantenservice' gaan bellen voor 80 cent per minuut
![]()
daarom moet je t ook niet te ver vantevoren plannenquote:Op woensdag 11 april 2007 18:50 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
en wat als het kutweer wordt? sta je met je bitterballen in de regen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |