Het lijkt me eerder een wolf in schaapskleren. Daarmee heeft hij het gered in het zakenleven, maar een voetbalcub is wat anders.quote:Op maandag 9 april 2007 17:51 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
HoezoScheringa is toch erg sympathiek? Wel erg geitenwollensokkerig, maar dat maakt toch niet uit?
Hee moooody,quote:Op maandag 9 april 2007 19:06 schreef Moody het volgende:
Ik vrees dat jullie kampioen gaan worden en daarvoor mogen jullie ons (Twente) wel bedanken volgend weekend, deal?
Dat denk ik ook wel. Het resterende programma is vrij eenvoudigquote:Op maandag 9 april 2007 19:29 schreef jorienvdherik het volgende:
Denk echt wel dat jullie komende 3 competitie wedstrijden winnen
Bescheiden was hij in het begin van zijn voorzitterschap. Die tijd is voorbij, op naar het volgende onderdeel van zijn stappenplan.quote:Op maandag 9 april 2007 18:19 schreef mcyodogg het volgende:
Verder vind ik dat hij wel eens wat bescheidenheid mist. Iets wat Van Gaal wel kent. Van Gaal zegt dat als een club als AZ kampioen wordt, dat ze het wel erg goed gedaan hebben. Terwijl als ik de uitspraken van Scheringa hoor, zou ik het bijna als een mislukt jaar betitelen als AZ volgend jaar niet dik de titel pakt.
Neuh, als ik een top 3 mag maken van wie de makkelijkste wedstrijden heeft, dan is het:quote:Op maandag 9 april 2007 19:30 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Dat denk ik ook wel. Het resterende programma is vrij eenvoudig
Mijn vader die voor AZ is denkt dat PSV misschien zelfs gaat winnen.quote:Op maandag 9 april 2007 20:37 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Neuh, als ik een top 3 mag maken van wie de makkelijkste wedstrijden heeft, dan is het:
1) Ajax
2) AZ
3) PSV
Vooral Twente thuis voor PSV wordt nog wel moeilijk, en Utrecht uit kan lastig zijn. Ben benieuwd hoe PSV dit gaat managen.Ajax hoeft alleen tegen rechterrijtje-ploegen te spelen in de vorm van NAC, Sparta en Willem II. Daarnaast moet AZ nog tegen Bremen en wie weet tegen Osasuna.
Dat wel. En ik hoop dat ze zich herpakken (waar ik al weken op hoop) en gewoon nog winnen van Twente, Utrecht, Vitessequote:Op maandag 9 april 2007 20:47 schreef Stereotomy het volgende:
Nouja, PSV staat wel gewoon bovenaan he nu
Ik had het AZ vorig jaar meer gegunt met hun spel toenquote:Op maandag 9 april 2007 21:49 schreef JoeyT het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat een ander team dan PSV kampioen zou worden. Maar het lijkt me wel een enorme stunt als AZ het wordt. Ik vind het wel een leuke club en ben benieuwd hoe ze het de aankomende jaren gaan doen.
Naja ik volg ze dit seizoen niet echt goed, maar dacht dat ze toch alleraardigst spelen?quote:Op maandag 9 april 2007 21:56 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ik had het AZ vorig jaar meer gegunt met hun spel toen![]()
Ik vond het vorig seizoen echt leuk om naar te kijken.quote:Op maandag 9 april 2007 22:00 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Naja ik volg ze dit seizoen niet echt goed, maar dacht dat ze toch alleraardigst spelen?
Ik ging regelmatig naar wedstrijden (in het het oude stadion nog) van AZ en vond de sfeer altijd wel leuk.![]()
Ach, hij is pas 19. De meeste spelers komen dan pas kijken, hij heeft er toch al weer 2.5 jaar ervaring bij.quote:Op maandag 9 april 2007 22:47 schreef Stereotomy het volgende:
Iedereen lachtte me uit aan het begin van het seizoen toen Koevermans zijn basisplaats kwijtraakte aan Dembélé: ik vond Koef een veel betere spits.
Wie het laatst lacht, lacht het best.![]()
Dembele is erg balvast, mooie acties, maar scoort te weinig.
Dit jaar spelen ze gewoon veel slimmer en veel meer als een topclub. Vorig jaar waren ze gewoon bezeten en wist je niet wat je van ze kon verwachten.quote:Op maandag 9 april 2007 22:23 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ik vond het vorig seizoen echt leuk om naar te kijken.
Dit jaar spelen ze ook wel aardig hoor, maar toch iets minder.
Klopt totaan de wintersport knalde de ze en erna zakten ze langszaam weg en konden ze het goede spel niet vasthouden.quote:Op dinsdag 10 april 2007 00:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dit jaar spelen ze gewoon veel slimmer en veel meer als een topclub. Vorig jaar waren ze gewoon bezeten en wist je niet wat je van ze kon verwachten.
Dembele moet werken aan een krachtiger schot. Zie bijvoorbeeld tegen Werderquote:Op maandag 9 april 2007 22:47 schreef Stereotomy het volgende:
Iedereen lachtte me uit aan het begin van het seizoen toen Koevermans zijn basisplaats kwijtraakte aan Dembélé: ik vond Koef een veel betere spits.
Wie het laatst lacht, lacht het best.![]()
Dembele is erg balvast, mooie acties, maar scoort te weinig.
Weer met rechts he. Dembele is erg linksbenig. Bij de gemiste penalty tegen Newcastle moest hij de rebound ook met rechts erin trappen: dat wilde hij niet, plaatste de bal naar zijn linkervoet, en werd door iemand van Newcastle onderuit geschoffeld voordat hij kon schieten.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:02 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Dembele moet werken aan een krachtiger schot. Zie bijvoorbeeld tegen Werder.
goed beargumenteerde opmerking..quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:12 schreef navigator het volgende:
Alles gaat nog mis voor AZ, mark my words.
Moet dat dan?quote:
Gezien de laatste jaren?quote:
Nou daar hebben onze immer en immer cynische DS ook weer...quote:
Dus jij bent zo iemand die eerst voor Ajax was, nu voor az is en waarschijnlijk over een paar jaar weer voor Ajax is?quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:53 schreef Stereotomy het volgende:
Afgunst
Ik ben voor AZ omdat ze het mooiste voetbal spelen op dit moment. Niet omdat ze prijzen pakken of alles winnen. Zelfs als ze het mooiste voetbal blijven spelen van Nederland de komende jaren maar steeds #2 of #3 blijven, dan kan me dat niets schelen. Natuurlijk is het voor de club en spelers leuker als ze wel een prijs pakken.
Grappig overigens die afgunst van andere supporters.
Die wou ik al niet inkoppen. Over een paar jaar staat die weer op 410quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:55 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dus jij bent zo iemand die eerst voor Ajax was, nu voor az is en waarschijnlijk over een paar jaar weer voor Ajax is?
Nee, voetbal kon me geen ene reet schelen vóór Shakhtar Donetsk - AZ in 2005.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:55 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dus jij bent zo iemand die eerst voor Ajax was, nu voor az is en waarschijnlijk over een paar jaar weer voor Ajax is?
Als we dit jaar in ieder geval 1 keer op de Waag mogen staan ben ik al tevreden, maar dat het zo ver in het seizoen nog steeds alle 3 de bekers kunnen worden had ik niet durven dromen!quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:01 schreef Reneuh het volgende:
Heerlijk dat het eindelijk weer eens een echt spannend slot van de competitie gaat worden. Het spannendst wordt het als PSV komende wedstrijd gelijk speelt en AZ en Ajax winnen. Dan is zeker nog alles mogelijk.![]()
Wat is dat toch voor een gezeik, iedere bijna iedere ajacied ziet nu opeens een AZ supporter als een "gloryhunter" of een "successupporter"...wat een gelul.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:55 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dus jij bent zo iemand die eerst voor Ajax was, nu voor az is en waarschijnlijk over een paar jaar weer voor Ajax is?
hoop je dat ?quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:12 schreef navigator het volgende:
Alles gaat nog mis voor AZ, mark my words.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |