Nee, het is af en toe vrij rottig te lezen. Vooral de scherpheid, eerder het gebrek daaraan, maakt het lastig om te lezen. Dus het ligt niet aan jou.quote:Op woensdag 18 april 2007 13:40 schreef Atreidez het volgende:
Ben ik nou de enige die dat stuk voor geen meter kan lezen ?(qua scherpheid, en uiteraard omdat het duits is).
Ah, dankje Sanger. Ik wou niet de eerste zijn die er om vroeg.quote:Op woensdag 18 april 2007 14:53 schreef sanger het volgende:
Kan iemand het vrij vertalen?
quote:Op woensdag 18 april 2007 14:56 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Ah, dankje Sanger. Ik wou niet de eerste zijn die er om vroeg.
Zeker als TTK-mod kan ik dat niet doen
quote:'Baby, I can't drive my car!' - Schumacher
April 18, 2007
Berlin, Germany - German Formula 1 driver Ralf Schumacher has revealed deep frustrations with his Toyota race car and believes there is no sign of the problems being fixed in time for the Spanish GP in May.
Schumacher's contract will expire at the end of this 2007 season, no extension has been mentioned, he's feeling the heat and far from happy with the car's handling. The next GP will be in Barcelona on May 13 so he has less than a month to sort out his issues.
"I can't drive the car like I want to, it simply does not fit my driving style," Schumacher said after a less-than-satisfactory race in Bahrain last weekend in which he finished 12th.
Matters were not helped when his Toyota team mate Italian Jarno Trulli finished seventh in Bahrain to take seventh in the Drivers' table, four ahead of Schumacher's 11th, yet the German is reported to earn 10-million euro more than his colleague.
Trulli's contract has already been extended until 2009 but Toyota bosses have given no hints that Schumacher will be asked to stay on.
Schumacher is staying cool under pressure and his manager, Hans Mahr, is confident that extension talks will open in the next few months.
The car is being modified for the next race but Schumacher remains concerned: "The problem will not just go away, changes have been made before the next race in Barcelona, but they won't help my situation much."
BMW's motorsport manager Mario Theissen, his former employer, commented: "This is certainly no happy situation - not only for Ralf but for the whole team,"
Schumacher has scored only three podium finishes in the last two years. - AFP
quote:Zenuwenvoedsel.
Sutil heeft derde startcrasdh op rij, ligt echter beter in het team dan Albers.
In het kort komt het artikel er op neer dat er een zenuwenoorlog tussen Sutil en Albers bij Spyker aan de gang is.
In Maleisie heeft Christijan Albers een voedselvergiftiging verzwegen voor het team, omdat hij niet wilde dat reserverijder Winkelhock hem zou vervangen. Hij wil zich koste wat het kost bewijzen ten opzichte van Sutil. Pas op de startopstelling wist het team wat er aan de hand was. Hij moest de race ook vanwege gezondheidsredenen opgeven.
Het team gaf als officiele reden aandrijvingsproblemen op om hem te beschermen, hoewel dit verzwijgen binnen het team zwaar werd opgevat.
Zelfs als Winkelhock had kunnen invallen had hij weinig kunnen uitrichten omdat hij al tijden niet fatsoenlijk getest heeft.
Daarom hoopt hij binnenkort op een fatsoenlijke test.
Van de Garde zal voorlopig niet kunnen testen op vrijdag, omdat hij nog steeds geen superlicentie heeft. Deze rechten liggen volgens Super Aguri woordvoerder Audetto bij hen, en dat zal zo blijven totdat het probleem om het klantenchassis is opgelost, of dat van de Garde een afkoopsom heeft betaald. De prijs daarvoor daalt snel.
Bij Spyker willen ze Albers, zo goed als het kan helpen. Afstemmingstechnisch is er nauwelijks een probleem om de auto aan de wensen van Sutil en Albers aan te passen verzekert Gascoyne, maar dan moet Christijan wel weten wat hij wil.
In Bahrein had Albers de mogelijkheid zich 'vrij te zwemmen', omdat Sutil voor de derde achtereenvolgende keer een crash bij de start had. Sutil: "Voor mij werd alles opeens langzamer."
Niet alleen de voorvleugel, maar de hele neus moest vervangen worden, wat hem op een ronde achterstand zette.
<<stukje tekst mist>>
De tijden die hij met de harde banden reed waren snel genoeg om Barrichello te kunnen verslaan, als hij die problemen bij de start niet had gehad. Maar misschien start hij wel te goed.
Hoewel met een ronde achterstand, liep Sutil langzaam in op Albers. Daardoor opgeschrikt stegen (of daalden?) zijn rondetijden met 1,5 seconde.
<<Onduidelijk stukje>>
Gascoyne serveert zenuwenvoedsel. "Wij hebben beide rijders een video laten zien van alle trainingen waaruit blijkt dat niet alleen zij, maar ook andere rijders, over het zand uitgleden op Bahrein. Met de nieuwe [ausbaustufe?> maken wij de voorkant duidelijk harder. Christijan had eerst moeite met de stabiliteit aan de achterkant, die hij pas op de tweede dag in Maleisie onder controle kreeg. Nu heeft hij alleen meer testkilometers nodig. Die krijgt hij voor Barcelona. Meer kunnen we niet doen, de rest ligt aan hem."
Dat weet heel Nederland! SNELLER!!!!! Dát wil ie!quote:Als er 1 coureur is bij Spyker, en voorhen bij Midland en Minardi, die wist hoe hij de auto wilde dan was het Albers wel.....
Afstellen bedoel ikquote:Op donderdag 19 april 2007 00:01 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat weet heel Nederland! SNELLER!!!!! Dát wil ie!
HHF is een lulquote:
Pfff.... moet ik dit nu op elke pagina in elk formule 1 topic lezen??? 't Wordt een beetje saai....quote:
Goeie man??quote:Op donderdag 19 april 2007 14:01 schreef Sally het volgende:
[..]
Pfff.... moet ik dit nu op elke pagina in elk formule 1 topic lezen??? 't Wordt een beetje saai....![]()
Misschien ga ik dit bezuren, maar: wat heb je eigenlijk tegen de goeie man...??? Heeftie je wat misdaan ofzo?
http://www.racexpress.nl/index.php?nav=Artikel&nid=6644quote:Geen F1 demo en Jos Verstappen; Euro Racing Roermond van de baan
Uitgegeven door Bas Kaligis 19 april 2007 16:36
Euro Racing Limburg van de baan
Het autosportevenement Euro Racing Limburg dat gepland stond voor 23 en 24 juni 2007 gaat niet door. Dit maakten gemeente Roermond en Rotterdam Racing vandaag bekend. Voornaamste reden voor het afblazen van het evenement is de financiele haalbaarheid. Wethouder Van Rey: "Door inzet van velen is het in de afgelopen maanden mogelijk gebleken een geweldige hoeveelheid werk te verzetten. Het is daarom erg spijtig dat Euro Racing Limburg geen doorgang kan vinden".
Historie
Op 3 januari hebben de gemeente Roermond, de Provincie Limburg en evenementenorganisator Rotterdam Racing besloten om samen de haalbaarheid voor een autosportevenement op de locatie A73 ter hoogte van Roermond te onderzoeken. Diezelfde avond is dit nieuws op spectaculaire wijze wereldkundig gemaakt tijdens de nieuwjaarsreceptie van de LWV in de Roertunnel.
Besluit
Afgelopen woensdag heeft het college van B&W besloten om zich aan te sluiten bij de door Rotterdam Racing in het haalbaarheidsonderzoek geformuleerde conclusies. Concreet betekent dit dat het evenement Euro Racing Limburg geen doorgang kan vinden ondanks al het werk dat er de afgelopen maanden door alle partijen is verricht. Het evenement blijkt te complex om in dit korte tijdsbestek neer te zetten. Ook zijn er niet voldoende sponsoren gevonden om een acceptabele toegangsprijs te kunnen garanderen.
Robert Heilbron, Rotterdam Racing: "Mijn complimenten voor de gemeente Roermond en de provincie Limburg voor hun lef, enthousiasme en inzet in de voorbereidingen van dit evenement. Ik betreur het dat het bedrijfsleven in Limburg daar niet in mee is gegaan, zonder steun uit het bedrijfsleven is het neerzetten van zo'n groot evenement onmogelijk."
quote:Op donderdag 19 april 2007 14:10 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Goeie man??
Hoe kom je aan die illusie??
Vertaling van dit artikel.quote:Op donderdag 19 april 2007 14:27 schreef kevin6188 het volgende:
Dat zenuwen-gedoe, uit welk blad komt dat?
Ja, dat weet ik. Maar uit welk blad komt dat, Motorsport aktuell of wat? Dan valt tenminste een beetje in te schatten hoe betrouwbaar het is.quote:
Albers snapt het niet helemaal geloof ik. Zijn Spyker is NIET het beste uit de autosport en een F16 is niet het beste uit de luchtvaart.quote:20 April, 15:16 | Spyker coureur Christijan Albers zal vandaag de strijd opnemen tegen een F-16 van de Nederlandse luchtmacht. Formule1wereld.nl is daarbij aanwezig en kreeg de gelegenheid om zowel de coureur als de piloot enkele vragen te stellen.
Op de vraag wat Albers van de strijd verwacht, antwoordde hij: ?Ik heb Ralf Aarts, de piloot, gesproken. Hij zal een geducht tegenstander worden. Ik heb enkele proefstarts gezien die hij maakte en ik moet zeggen dat ik daar best van onder de indruk ben. Hoe ik mijn eigen kansen inschat? Natuurlijk ga ik voor de winst, maar hoe het af zal lopen? Geen idee. Het wordt of heel erg close of het verschil zal behoorlijk groot zijn. We hebben uitgerekend hoe we dit unieke evenement het beste kunnen benaderen, maar dat is amper te doen. Maar je weet maar nooit?. Spyker heeft wel een kleine aanpassing aan de auto van Albers gedaan. Albers: ?We hebben een stukje voorvleugel weggehaald om wat meer snelheid te kunnen genereren, dus we zullen wel zien. Ik vindt dit wel erg gaaf om te doen. Dit is voor Nederlandse begrippen een unieke happening. Het beste uit de autosport versus het best uit de luchtvaart. Ik ben erop gefocust en hoop dat ik de juiste shiftlights kan vinden. We hebben hier echter niet op getraind. Het enige dat ik niet kan gebruiken is wielspin, maar ik ben er klaar voor?, aldus de Nederlander. ?Ik ga mijn uiterste best doen?.
Ralf Aarts was iets genuanceerder toen hem gevraagd werd wat hij ervan vindt. ?Verhoudingsgewijs zal de Spyker sneller starten, daar ben ik van overtuigd, maar op een bepaald moment komt mijn toestel op het punt dat er extra lucht de motor wordt ingezogen en daar houdt mijn vliegtuig wel van. Dan zal ik sneller zijn omdat de extra lucht meer voorstuwing genereert. Het enige probleem wat ik zal krijgen is om het toestel zolang mogelijk aan de grond te houden, maar ik bereik na 350 meter het punt dat ik de lucht in moet, anders worden te banden te heet. ?We zien wel wat de uitslag van deze voor Nederlandse begrippen unieke happening zal worden. Ik heb er zin in?.
Wel voor de Nederlandse begrippen waar hij op doeltquote:Op vrijdag 20 april 2007 15:44 schreef vosss het volgende:
[..]
Albers snapt het niet helemaal geloof ik. Zijn Spyker is NIET het beste uit de autosport en een F16 is niet het beste uit de luchtvaart.
De Dome van Lammers is anders ook niet traag...quote:Op vrijdag 20 april 2007 15:49 schreef sanger het volgende:
[..]
Wel voor de Nederlandse begrippen waar hij op doelt
Je hebt gelijk. Ik vraag me af welke sneller zal zijn op het rechte stuk, en het circuit.quote:Op vrijdag 20 april 2007 15:56 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
De Dome van Lammers is anders ook niet traag...
plus dat de f16 al jaren een van de meest gebruikte toestellen isquote:Op vrijdag 20 april 2007 15:49 schreef sanger het volgende:
[..]
Wel voor de Nederlandse begrippen waar hij op doelt
Ja, weet ik ook niet eigenlijk. Qua rondetijd op een circuit als Zandvoort zal de Spyker wel sneller zijn.quote:Op vrijdag 20 april 2007 15:58 schreef sanger het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ik vraag me af welke sneller zal zijn op het rechte stuk, en het circuit.
De Dome vaak ook niet (helaas).....quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:00 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Ja, weet ik ook niet eigenlijk. Qua rondetijd op een circuit als Zandvoort zal de Spyker wel sneller zijn.
Maar op rechte stukken....
Maar sowieso zal de Spyker het geen 24 uur uithouden
Ging het ook nu om diverse afstanden? Of 1 run?quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:04 schreef sasquatsch het volgende:
Hoorde net op de radio dat de F16 met miniem verschil gewonnen heeft!
(Net zoals de EuroFighter won van Schumacher)
Bronquote:Ecclestone guarantees Turkish GP future
Formula One supremo Bernie Ecclestone has said that Turkey will continue to host an F1 race for at least the next 15 years, after taking control of the Istanbul Park track on Friday.
Ecclestone sparked speculation about his future plans when he appeared in Turkey on Thursday in the build-up to this weekend's MotoGP event.
But his intentions were finally made clear at a press conference on Friday morning when he announced he had taken control of the venue, in a deal that is reported to be worth at least 130 million Euros.
"I did this investment by myself," Ecclestone was quoted as saying by Gazzetta dello Sport. "I'm glad to have many people around supporting me.
"I can guarantee F1 will race in Istanbul until 2021."
The Hermann Tilke-designed track joined the F1 calendar in 2005, and received near-universal praise from drivers and teams for its challenging layout, plethora of overtaking opportunities, and state-of-the-art facilities.
Today's announcement has led to speculation that MotoGP would lose its Turkish round, with Dorna chairman Carmelo Ezpeleta telling autosport.com this morning that the race's future was not guaranteed after this season.
1 run (afstand weet ik niet), met een paar meter verschil gewonnen door de F16.quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:06 schreef sanger het volgende:
[..]
Ging het ook nu om diverse afstanden? Of 1 run?
Van schumacher winnen is een eitjequote:Op vrijdag 20 april 2007 16:04 schreef sasquatsch het volgende:
Hoorde net op de radio dat de F16 met miniem verschil gewonnen heeft!
(Net zoals de EuroFighter won van Schumacher)
En het filmpje staat er dan ook niet meer....quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:37 schreef vosss het volgende:
Spyker vs F16
Daar staat een filmpje. Waar je overigens geen zak op ziet.
Jezus zeg, als je de moeite neemt om die kant op te ketsen met een camera.....neem dan ook ff de moeite om een fatsoenlijk duidelijk filmpje te schieten zeg
op www.formule1.nl staan als het goed is een aantal filmpjesquote:Op zaterdag 21 april 2007 00:36 schreef Sally het volgende:
[..]
En het filmpje staat er dan ook niet meer....
doet nie??quote:Op zaterdag 21 april 2007 12:41 schreef Googolplexian het volgende:
video op rtlgp
Googol is blij met de dubbele afspeelsnelheid in geval van het interview
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |