Nou, ze mag dit toch zeggen? En ik mag haar de grond in boren.quote:Op zondag 1 april 2007 17:35 schreef One_of_the_few het volgende:
je bent toch ervoor dat iedereen kan zeggen wat hij wil? Dan lijkt het me meer dan logisch om met dezelfde mensen te praten.
Niet nodig, want het is toch maar window-dressing.quote:Inplaats van dat je de standaard retoriek weer uit de kast haalt kan je ook op de punten ingaan waarom ze met hamas wil praten.
quote:Op zondag 1 april 2007 14:56 schreef Monidique het volgende:
Femke Halsema heeft geen gelijk.
Das niet zo vreemd hoor. Hamas blijft verkondigen alle joden uit te willen roeien en dat hun allerbelangrijkste doelstelling de totale vernietiging van Israel en al haar joodse inwoners is.quote:Op zondag 1 april 2007 17:37 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
praten met hamas in verband brengen met jodenhaat.
Zit het zo diep?
Dat doen ze niet en al zouden ze dat doen dan........ nahja ik zeg het maar niet.quote:Op zondag 1 april 2007 18:16 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Das niet zo vreemd hoor. Hamas blijft verkondigen alle joden uit te willen roeien en dat hun allerbelangrijkste doelstelling de totale vernietiging van Israel en al haar joodse inwoners is.
quote:Op zondag 1 april 2007 18:00 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Heel leuk en aardig, maar als je vrede wil, moet je juist gaan praten met mensen die dat niet willen. Maar dit is typisch Halsema.
Dat doen ze dus wel.quote:
quote:Op zondag 1 april 2007 20:13 schreef Ooster het volgende:
Dat doen ze niet en al zouden ze dat doen dan........ nahja ik zeg het maar niet.
Ik wil nog best geld inzamelen voor een lekkere atoombom hoor.quote:Op zondag 1 april 2007 21:12 schreef Godslasteraar het volgende:
en ik zeg: géén enkele euro hulp meer voor het Midden Oosten, geen één, nooit en te nimmer.
Misschien dat ze daarom beide deed?quote:Op zondag 1 april 2007 16:14 schreef Martijn_fijn het volgende:
Tja als je alleen de Palenstijnse gebieden bezoekt krijg je een eenzijdig beeld.
niet nodig, gewoon het MO volledig overlaten aan de inheemsen, zelfde effect.quote:Op zondag 1 april 2007 21:21 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik wil nog best geld inzamelen voor een lekkere atoombom hoor.![]()
Niet in het gesloten regeerakkoord. Het is maar betrekkelijk omdat het uit allemaal militante organisaties bestaat en daar zullen er best een aantal bij zitten die dat wel zeggen.quote:Op zondag 1 april 2007 21:03 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ze doen het wel maar jij vind het niet erg of zo?
In een perfecte wereld zou dit ook zeker het geval moeten zijn. Maar zolang het èèn van de meest succesvolle rekruteringsargumenten is voor jihadi's is zijn we verplicht in elk geval ons standpunt duidelijk te maken en pogen het conflict niet weer tot 1948 en 1967-achtige proporties uit te laten draaien. Hoewel de stelling of wij hier iets aan kunnen doen natuurlijk aanvechtbaar is.quote:Op zondag 1 april 2007 17:37 schreef TubewayDigital het volgende:
Laat die palestijnen en israelli's het lekker zelf uitzoeken. Waar bemoeien we ons mee.
Gelukkig weet jij als ongeinformeerde internetlurker er meer van he.quote:Op zondag 1 april 2007 14:59 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Ach, wat weet Halsema er nu van? Ze neemt het standpunt in die alle domme en niet-geïnformeerde mensen innemen inzake deze kwestie. In die zin is het ook niet verrassend dat ze deze mening toegedaan is.
met Hamas dusquote:Op zondag 1 april 2007 18:00 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Heel leuk en aardig, maar als je vrede wil, moet je juist gaan praten met mensen die dat niet willen
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?apage=1&cid=1173879228414&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFullquote:Hamas said on Sunday that it is "fully prepared" to repel an Israeli military invasion of the Gaza Strip.
Hamas spokesman Ismail Radwan said in response to reports that Israel was planning a major operation in the Gaza Strip, "Hamas and the Palestinian people are fully prepared for the next battle with the Israeli enemy. Our response will be painful because our men are prepared for jihad and martyrdom. Hamas remains committed to jihad as a strategic option for liberating all of Palestine. This enemy understands only the language of force and we will teach them an unforgettable lesson." (...)
Nee dan kan je beter Hamas steunenquote:Op maandag 2 april 2007 19:40 schreef retteketet het volgende:
Goed opgemerkt van Halsema. De duidelijke doch ongegronde voorkeur van Nederland voor Israël is ontzettend storend, en valt ook niet te rijmen met de ideeën waar Nederland voor zegt te staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |