aan alle jazz?quote:Op donderdag 12 april 2007 08:39 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik zei al, ik heb geen behoefte aan gino
Ik heb trouwens een hekel aan jazz
Ja, vooral Cosby Show Jazzquote:Op donderdag 12 april 2007 08:46 schreef milagro het volgende:
[..]
aan alle jazz?
hoe kun je nu een hekel hebben aan Chet Baker
Erg duur vind ikquote:Op donderdag 12 april 2007 00:39 schreef Klingon het volgende:
[..]
Reguliere editie kost 59 euro, de limited editie met handtekening 99 euro... zie hier.
DWDD was ingekort ivm het voetbal, de herhaling die je s'nachts zag zou dus korter hebben geduurd.quote:Op donderdag 12 april 2007 11:26 schreef rubbereend het volgende:
belachelijk toch eigenlijk, klagen dat je een korte uitzending hebt en dan vervolgens veel tijd gaan vergooien met die muziek. Ik vind sowieso die live muziek in DWDD niet echt passen.
Met een beetje geluk stopt ze dan met DWDD.quote:Details over het nieuwe tv-programma van De Breij zijn nog niet bekend.
Dat geloof ik niet, dat ze stop met DWDDquote:Op donderdag 12 april 2007 15:40 schreef Evil_Koekje het volgende:
[..]
Met een beetje geluk stopt ze dan met DWDD.
quote:
datquote:
Ik ben ook allergisch voor dat mens.quote:
De schaamteloze koningin van de zelfpromotie. Als ze niet zélf over haar boek begon, deden de gasten dat welquote:
Wie wil je dan op maandag? Ze is is goed ingewerkt en doet het hartstikke leuk. Matthijs is nou eenmaal de juiste man op de juiste plek, maar Claudia doet het zeker niet slecht.quote:Op donderdag 12 april 2007 15:40 schreef Evil_Koekje het volgende:
[..]
Met een beetje geluk stopt ze dan met DWDD.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |