Welcome to the clubquote:Op zondag 1 april 2007 23:54 schreef Turbo_Diesel het volgende:
kijken is bij mij nog een probleem
ging relaxt zeg. heel de snelweg 110-120 gereden, alleen ergens wegwerkzaamheden en moest daar 70quote:Op zaterdag 31 maart 2007 21:14 schreef jorienvdherik het volgende:
Morgen eerste lange rit eigenlijk. van rotterdam naar heteren. ben benieuwd
quote:Op maandag 2 april 2007 15:55 schreef Renesite het volgende:
Oh!
Men had wel gelijk, naar zijn 2 in de rotonde is zo gedaanMaar is het bruikbaar?
De eerste keer:
"Ja, je mag hem wel in de 2 zetten, maar zie je dát wel?"
Godverauto's boven op de rem op een rotonde wegens een rolstoelbejaarde.
Well done.
De volgende keer, had ik zo gedaan, geen punt. Alleen door het ondertussen ook nog praten half rond gegaan in plaats van 3 kwartDus de rotonde erna uit eigen initiatief maar 3 kwart gedaan. Ach, hij vond het wel grappig. En het is no big deal. ik kan het dus ook wel
![]()
Eh, mja, je zegt in dat topic dat je pas heel laat naar links kon kijken omdat er een huis in de weg stond, dus misschien zag de fietser jou ook niet?quote:Op maandag 2 april 2007 16:42 schreef immortalsean het volgende:
gare oude gast...
net bijna een fietser van z'n sokken gereden ... ik had gewoon voorrang.
quote:Op maandag 2 april 2007 16:45 schreef immortalsean het volgende:
[..]
heul niet! ... wel is het zo dat in woonerfen (dus geen 30km zones) er geen voorrangsregels gelden, en je het dus onderling moet oplossen ... maar dat was hier dus niet het geval.
zou iemand die hier verstand van heeft (vannelle?quote:Op maandag 2 april 2007 16:49 schreef simmu het volgende:
[..]
in een woonerf hebben voetgangers toch altijd voorrang? (en daarna fietsers, en daarna pas auto's)
nah nee, links kon ik goed zien, en ik had die fietser ook al lang gezien (toen 'ie nog netjes aan de rechter kant van zijn weg zat) ... maar ik moest rechts de straat in kunnen zien, waar dus een huis het zicht enigszins blokkeerde, om eventueel daar voorrang te geven ... daardoor had ik niet/laat gezien dat die fietser(van links) gewoon geen voorrang gaf.quote:Op maandag 2 april 2007 17:19 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Eh, mja, je zegt in dat topic dat je pas heel laat naar links kon kijken omdat er een huis in de weg stond, dus misschien zag de fietser jou ook niet?
Ik ben dan niet vannelle, maar ik heb wel een ANWB boek uit mijn hoofd geleerd.quote:Op maandag 2 april 2007 17:21 schreef immortalsean het volgende:
ik had het net in een ander topic over voorrangsregels:
zou iemand die hier verstand van heeft (vannelle?), misschien het kunnen verduidelijken?
Ah.quote:Op maandag 2 april 2007 17:23 schreef immortalsean het volgende:
nah nee, links kon ik goed zien, en ik had die fietser ook al lang gezien (toen 'ie nog netjes aan de rechter kant van zijn weg zat) ... maar ik moest rechts de straat in kunnen zien, waar dus een huis het zicht enigszins blokkeerde, om eventueel daar voorrang te geven ... daardoor had ik niet/laat gezien dat die fietser(van links) gewoon geen voorrang gaf.
Zo denk ik ook altijd als ik fietsquote:Op maandag 2 april 2007 17:25 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ah.
Dan was het een gevalletje 'ik krijg lekker toch altijd voorrang op dit kruispunt omdat automobilisten bang zijn mij omver te rijden, dus ik fiets gewoon lekker door'.
naja, m'n rij-instructeur, heeft altijd tegen me gezegd, van als je het vermoeden hebt dat iemand geen voorrang geeft, gewoon rustig doorrollen, zonder dat je ongelukken veroorzaakt, maar laat ze wel ff schrikken/ weten dat ze fout zitten.quote:Op maandag 2 april 2007 17:25 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ah.
Dan was het een gevalletje 'ik krijg lekker toch altijd voorrang op dit kruispunt omdat automobilisten bang zijn mij omver te rijden, dus ik fiets gewoon lekker door'.
Nee. Kijken om je heen, dingen zien wat er gebeurd (ik keek wel bij mijn schouder, maar opeens een auto boven op de rem.quote:Op maandag 2 april 2007 16:07 schreef Twisted_Logic het volgende:
Renesite, kijk jij met schakelen? Zo ja, dan moet je dat echt snel afleren.
quote:Op maandag 2 april 2007 17:21 schreef immortalsean het volgende:
ik had het net in een ander topic over voorrangsregels:
[..]
[..]
zou iemand die hier verstand van heeft (vannelle?), misschien het kunnen verduidelijken?
Dit is een van de drie afwijkende regels wat betreft een erf. Voor de rest blijven de gewone verkeersregels van toepassing.quote:Artikel 44.
Voetgangers mogen wegen gelegen binnen een erf over de volle breedte gebruiken.
Dat zeg ikquote:Op maandag 2 april 2007 19:40 schreef Ridocar het volgende:
Dit is een van de drie afwijkende regels wat betreft een erf. Voor de rest blijven de gewone verkeersregels van toepassing.
Volgens mij heeft diegene die je dat verteld heeft er vaag iets over gehoord ofzoquote:Op maandag 2 april 2007 20:06 schreef Demius het volgende:
Weet iemand de procedure voor versneld aanvragen? Ik hoorde dat je dan voor 2 uur naar het gemeentehuis moet gaan, kan iemand dit bevestigen?
als je een spoedaanvraag doet, moet die voor 2 uur binnen zijn op het gemeentehuis, als je het daarna aanvraagt is het geen spoedaanvraag.quote:Op maandag 2 april 2007 20:11 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Volgens mij heeft diegene die je dat verteld heeft er vaag iets over gehoord ofzo![]()
Voor 14.00 naar het gemeentehuis gaan wordt afgeraden, omdat je gegevens 'er dan nog niet zijn'. Ik geloof dat je een probleem hebt als je 's middags examen doet, want dan zou je pas de volgende dag je rijbewijs kunnen aanvragen.![]()
Maar als je gegevens er zijn, doe je gewoon een aanvraag, en je zegt dat je een spoedaanvraag wilt doen, dat is de hele procedure. En je betaalt 40 euro extra natuurlijk![]()
Zie je wel?quote:Op maandag 2 april 2007 15:55 schreef Renesite het volgende:
Oh!
Men had wel gelijk, naar zijn 2 in de rotonde is zo gedaanMaar is het bruikbaar?
Tja, piece of cake. Maar ik blijf erbij dat die rotondes bij mij in de buurt minimale grote zijn.quote:Op maandag 2 april 2007 23:23 schreef vannelle het volgende:
[..]
Zie je wel?
En het is zeer zeker bruikbaar, je maakt minder toeren dus voor jou is het rustiger, je snelheid is beter, 2e versnelling is niet zo "zenuwachtig" op het gaspedaal als de 1e......
Maarreuh........goed dat je het gedaan hebt!
quote:Op dinsdag 3 april 2007 00:33 schreef vannelle het volgende:
En ík blijf er bij dat de 1 niet is om in te blijven rijden, hoe klein de rotonde ook is.
In z'n 2 kun je ook langzaam rijden.....
Het zal wel komen, maar na 20+ lessen zou het er al moeten zijn joh.
Denk er eens over na: opschakelen op een rotonde hoefde nooit, terwijl het wel wenselijk is.
Je probeert het en het gaat nog ook! En dat na advies van een kale, lelijke vent op internet.
Van je eigen instructeur had je het eerder moeten kunnen verwachten toch?
Ik heb echt het idee dat jouw instructeur te makkelijk is, en dat kost jou extra lessen en geld. Zonde.
Mocht ik het fout hebben (denk het niet) dan bij deze alvast mijn excuses aan je instructeur.
Haha, ok, dan heb ik er vaag iets over gehoordquote:Op maandag 2 april 2007 22:16 schreef gothic-blackie het volgende:
als je een spoedaanvraag doet, moet die voor 2 uur binnen zijn op het gemeentehuis, als je het daarna aanvraagt is het geen spoedaanvraag.
Dan kun je toch dinsdag morgen naar het gemeentekantoor? Aangezien die op maandag middag gesloten is..!quote:Op dinsdag 3 april 2007 09:30 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Haha, ok, dan heb ik er vaag iets over gehoord![]()
Maar stel dat je op maandag om 4 uur de aanvraag doet, kunnen ze dan niet doen alsof je 'm op dinsdag voor 2 uur hebt gedaan zodat je woensdag je rijbewijs hebt? In plaats van zeer ambtenaarlijk zeggen 'helaas, na 2 uur, dus wacht maar 5 dagen'?
ben op me werkquote:
Zit er financieel nog niet inquote:Op dinsdag 3 april 2007 12:23 schreef Houniet het volgende:
[..]
ben op me werkkoop een wagen
dan gaan we meeten
![]()
bedanktquote:Op dinsdag 3 april 2007 14:49 schreef matthendriks het volgende:
Geldt toch alleen voor mensen van vóór 1980 o.i.d.?
Al in bezit van rijbewijs A of B?
Voor mensen die in het bezit zijn van een geldig rijbewijs A of B verandert er niets. Met een geldig rijbewijs A of B mag je in Nederland namelijk een bromfiets, snorfiets of brommobiel besturen.
Ging over mensen zonder rijbewijs... Die regeling vervalt:
Vrijstellingsregeling vervalt
Vanaf de ingangsdatum vervalt voor mensen die geboren zijn vóór 1 juni 1980 de vrijstelling voor het bromfiets theorie-examen. Zij zullen, net als iedereen, het theorie-examen voor het bromfietsrijbewijs met succes moeten afleggen. Mensen die zijn geboren voor 1 juni 1980 kunnen echter tot 1 oktober 2006 nog wel het bromfietscertificaat aanvragen bij het postkantoor of het CBR, zonder dat ze een examen moeten afleggen.
Ja dat is alweer een tijdje terugquote:Op dinsdag 3 april 2007 14:39 schreef Houniet het volgende:
wat gaat dat hard, weet nog wel toen je je cerfiticaat haalde voor je brommert
Succesquote:Op dinsdag 3 april 2007 15:39 schreef B_BOY het volgende:
vandaag proefexamen net gezakt.
morge voor uyt eggie
spannend.
Ehm, nee, geen tips. En wat is je doel, theorie halen of er ook daadwerkelijk iets van weten?quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:53 schreef Game_Error het volgende:
ik heb morgen theorie en ken er nog geen drol van, iedere keer bij et oefen examen haal ik 6 fout ofzo... heel irritant. iemand nog tips om dit te leren binnen de tijd? zodat ik zeker 6 fout of minder haal op het examen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |