Oh, maar het is niet semi-homofiel, hoor...quote:Op maandag 9 april 2007 15:19 schreef Sh0g het volgende:
Gravitation? Dat is toch ook zo'n serie over van die meisjes-achtige jongens en hun semi-homofiele uitspattingen.
Niets voor mij.
lekker kinky en het toont toch mannelijkheid als je ongegeneerd naar semi-homo's kan kijkenquote:Op maandag 9 april 2007 15:19 schreef Sh0g het volgende:
Gravitation? Dat is toch ook zo'n serie over van die meisjes-achtige jongens en hun semi-homofiele uitspattingen.
Niets voor mij.
Oh, puh-lease!quote:Op maandag 9 april 2007 15:23 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Oh, maar het is niet semi-homofiel, hoor...
Dus toch een serie voor jou...
ja echt welquote:Op maandag 9 april 2007 15:26 schreef zquing het volgende:
[..]
lekker kinky en het toont toch mannelijkheid als je ongegeneerd naar semi-homo's kan kijken
Ja, daar ook.quote:Op maandag 9 april 2007 15:32 schreef Jordy-B het volgende:
Ja, keiharde tentacle-actie in de bips, zeker...
Nee, 2 eps Utawarerumono gekeken zaterdag, maar verder kwam die downtime wel goed uit. Kon ik beter studeren voor de aankomende tentamens.quote:Maar goed, da's wel weer genoeg offtopic... Hebben jullie nog toffe series gezien tijdens de downtime (verhaaltje erbij, screenshotjes... you know the drill)
talpaquote:Op maandag 9 april 2007 15:37 schreef Sh0g het volgende:
[..]
ja echt wel
Ik toon mijn mannelijkheid wel door met de afstandsbediening in m'n linkerhand en een biertje in m'n rechterhand, talpa te vervloeken op zondagavond, tijdens de samenvattingen van de voetbal.![]()
ik haat dat zo erg, moet je alles gaan branden. Dan overal netjes opschrijven wat 't is en dan vergeten waar je die hele spindel dvd's ook weer gelaten hebquote:Op maandag 9 april 2007 17:08 schreef mschol het volgende:
zoo weer 6 dvd's met anime weggebrand, zit inmiddels bij de 37 dvd's, en dat zijn alleen de dvd's waar ik daadwerkelijk begonnen ben met nummeren
plotseling heeft me externe HD weer 80GB vrij..
opschijven is geen probleem, aan de boven kant staat anime en onder het midden staat het nummer (bv 037) en de spindels liggen op 1 hoopje bij al me andere dvd'squote:Op maandag 9 april 2007 17:12 schreef zquing het volgende:
[..]
ik haat dat zo erg, moet je alles gaan branden. Dan overal netjes opschrijven wat 't is en dan vergeten waar je die hele spindel dvd's ook weer gelaten heb
Gravitation is echt leuk :3quote:Op maandag 9 april 2007 14:56 schreef zquing het volgende:
[..]
![]()
[..]
mischien proberen je ouders iets te insinueren![]()
(j/k)
is gravitation nog tof? Ik wil hem ook nog zien
Helaas geen verhaaltje maar wel een trailer van The Skullman en nu maar afwachten wie het gaat subben. En muziek van Shiro Sagisu (Bleach) klinkt interresant.quote:Op maandag 9 april 2007 15:32 schreef Jordy-B het volgende:
Maar goed, da's wel weer genoeg offtopic... Hebben jullie nog toffe series gezien tijdens de downtime (verhaaltje erbij, screenshotjes... you know the drill)
MOET die kotssmiley nou?quote:Op maandag 9 april 2007 15:19 schreef Sh0g het volgende:
Gravitation? Dat is toch ook zo'n serie over van die meisjes-achtige jongens en hun semi-homofiele uitspattingen.
Niets voor mij.
Ik vond de animatie wel heel mooi tho. Ga deze zeker verder volgen, de eerste ep was leukquote:Op maandag 9 april 2007 14:17 schreef torn_Machina het volgende:
De eerste sub van Darker than Black is nu te downloaden. Dit maal gesubbed door Maiwaifu.
De kwaliteit en encoding is niet om over naar huis te schrijven. Timing loopt soms een stukje voor of achter.
Ik raad aan om te wachten op een fatsoenlijke sub en deze niet te downloaden.
247 MB voor slechte kwaliteit.![]()
De animatie is ook niets mis mee, alleen ik vond deze sub vrij matig.quote:Op maandag 9 april 2007 19:34 schreef Rahl het volgende:
[..]
Ik vond de animatie wel heel mooi tho. Ga deze zeker verder volgen, de eerste ep was leuk
een semi-homo is eigenlijk iemand die net niet homo is maar wel aan andere gozerts(op een niet volledig seksueelle manier) zit. Niet te verwarren met de Bi want die zit gewoon aan iedereen. Of je kan het natuurlijk ook helemaal anders zien, aangezien hij voor de helft houdt van het zelfde houdt hij enkel van hermafrodieten.quote:Op maandag 9 april 2007 18:26 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
MOET die kotssmiley nou?![]()
Misschien een erg domme vraag, maar wat houdt semi-homofiel precies in?
wdfquote:Op maandag 9 april 2007 23:07 schreef Jordy-B het volgende:
simoun? Is dat die serie met die meiden die met elkaar op de bek moeten als ze samen in zo'n ruimteschip gaan vliegen?
Yeah, goed uitgelegd. Het is een beetje zoals die tweeling in Ouran High School Host Club. Die zaten ook aan elkaar op een manier waarop normale broers niet met elkaar horen om te gaan.quote:Op maandag 9 april 2007 20:16 schreef zquing het volgende:
-knip-
iig laten we het houden op een homo die niet alle homo dingen doet maar ook niet echt bi te noemen valt
ofzo
Volgens mij is 't hem wel, hoor...quote:
ik denk niet dat je mecha als genre moet zien. Je hebt namelijk veel te veel soorten. Je kan niet RahXephon slecht vinden omdat er een mecha in voorkomt, dat zou zoveel afdoen aan de serie, die is namelijk zo veel meer. Er zijn dan natuurlijk wel series die draaien om de mecha maar zeggen dat alles waar een mecha in voorkomt niet leuk is....quote:
laat ik het dan zo zeggen: ik heb een hekel aan die robotjesquote:Op maandag 9 april 2007 23:46 schreef zquing het volgende:
[..]
ik denk niet dat je mecha als genre moet zien. Je hebt namelijk veel te veel soorten. Je kan niet RahXephon slecht vinden omdat er een mecha in voorkomt, dat zou zoveel afdoen aan de serie, die is namelijk zo veel meer. Er zijn dan natuurlijk wel series die draaien om de mecha maar zeggen dat alles waar een mecha in voorkomt niet leuk is....
heb je RahXephon gezien?quote:Op maandag 9 april 2007 23:56 schreef Sh0g het volgende:
[..]
laat ik het dan zo zeggen: ik heb een hekel aan die robotjes
zoiets als dit?:quote:Op maandag 9 april 2007 23:07 schreef Jordy-B het volgende:
simoun? Is dat die serie met die meiden die met elkaar op de bek moeten als ze samen in zo'n ruimteschip gaan vliegen?
quote:Op dinsdag 10 april 2007 00:08 schreef mschol het volgende:
[..]
zoiets als dit?:
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:
joah... dat joah...quote:Op dinsdag 10 april 2007 00:08 schreef mschol het volgende:
[..]
zoiets als dit?:
[afbeelding]
[afbeelding]
zie me edit, probeer ik et een beetje uit te leggen waar de serie over gaat, echter snap ik dat zoenen ook niet echtquote:
Joah, bij de media markt zien liggen.quote:
Haha maar ik denk niet dat je dat wat boeit. Dit is echt zo'n serie voor jou.quote:Op dinsdag 10 april 2007 00:19 schreef mschol het volgende:
[..]
zie me edit, probeer ik et een beetje uit te leggen waar de serie over gaat, echter snap ik dat zoenen ook niet echt
lijkt alsof ze dat moeten doen om dat ding op te starten ofzo??
alsof die serie om 't verhaal draaitquote:Op dinsdag 10 april 2007 00:19 schreef mschol het volgende:
[..]
zie me edit, probeer ik et een beetje uit te leggen waar de serie over gaat, echter snap ik dat zoenen ook niet echt
lijkt alsof ze dat moeten doen om dat ding op te starten ofzo??
quote:Op dinsdag 10 april 2007 00:27 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Joah, bij de media markt zien liggen.maar niet gekeken nee.
[..]
Haha maar ik denk niet dat je dat wat boeit. Dit is echt zo'n serie voor jou.![]()
toegegeven, het verhaal is idd wel wat verweg om duidelijk te herkennen... maar het zit er ergens...quote:Op dinsdag 10 april 2007 00:28 schreef zquing het volgende:
[..]
alsof die serie om 't verhaal draait
@shog, je moet rahxephon echt zien die is tof
beetje is een understatement.. Maar ik was dan ook iets van 15 toen ik hem zag, ga hem binnenkort nog maar een keer kijkenquote:Op dinsdag 10 april 2007 00:32 schreef Jordy-B het volgende:
Rahxephon is idd tof, maar volgens mij is 'ie wel een beetje traag.
Hoor ik dat nou goed, een man die niet van hentai houdt?quote:Op maandag 9 april 2007 23:39 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Yeah, goed uitgelegd. Het is een beetje zoals die tweeling in Ouran High School Host Club. Die zaten ook aan elkaar op een manier waarop normale broers niet met elkaar horen om te gaan.Daardoor heb ik die serie ook in de ijskast gezet, om dezelfde reden als Intronic toen gaf.
En jah aardbei, diesmiley MOEST. Ik vind het een waardeloos genre, zoals anderen niet van sport animé of ecchi houden, heb ik een hekel aan mecha, hentai en shonen-ai.
Hentai.quote:Op dinsdag 10 april 2007 13:30 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hoor ik dat nou goed, een man die niet van hentai houdt?Meeste mecha vind ik trouwens ook niets.
Shonen-ai daarintegen..![]()
En ik heb gewoon iets tegen kotssmileys, that's all.![]()
Heb je Grave of the Fireflies gezien? Ik hield het bij die film echt niet droog, hoor...quote:Op dinsdag 10 april 2007 14:30 schreef Sh0g het volgende:
Ik moet sowieso altijd heel erg in het verhaal zitten (dat dan ook echt steengoed moet zijn), wil ik überhaupt sterke emoties voelen bij animé. Ik vind het tof, leuk, spannend, etc, maar ik ga niet zitten grienen als er iets ergs gebeurd en ik krijg ook nooit echt een hekel aan characters (misschien als ze een irritante stem hebben ofzo). Bij Kimi ga Nozomu Eien had ik wel een moment van: damn, het zou je maar in het echt gebeuren, maar gaan zitten snotteren omdat er een leuk getekend meisje wordt aangereden: nee.
Inderdaad. Als je het daar droog kunt houden ben je een machinequote:Op dinsdag 10 april 2007 15:35 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Heb je Grave of the Fireflies gezien? Ik hield het bij die film echt niet droog, hoor...
het einde hequote:Op dinsdag 10 april 2007 15:35 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Heb je Grave of the Fireflies gezien? Ik hield het bij die film echt niet droog, hoor...
ik hield het wel droog, maar vraag niet hoe...quote:Op dinsdag 10 april 2007 15:35 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Heb je Grave of the Fireflies gezien? Ik hield het bij die film echt niet droog, hoor...
quote:
SPOILER: Grave of the FirefliesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
quote:Op dinsdag 10 april 2007 16:20 schreef Jordy-B het volgende:
[..]is volgens mij de enige keer dat ik echt tranen in mn ogen kreeg toen ik een anime keekSPOILER: Grave of the FirefliesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Those unforgettable days, for them I live"
d'r schijnen hentai/porno films/series te zijn waar verhaal in zit, echter bij de normale porno ben ik er nog nooit 1 tegen gekomen. door me broer, die handelt in legale dvd's, kom je de meest grote troep tegen, hij verkoopt zelfs wat hentai.. zag o.a. la pia carrot 2 staanquote:Op dinsdag 10 april 2007 15:51 schreef wdn het volgende:
[..]
Inderdaad. Als je het daar droog kunt houden ben je een machine![]()
lol.
Maar ik (als man van 38 zijnde) hou het ook niet droog bij minder zware anime dan GotF![]()
![]()
Dat is het probleem ook met hentai/porno in algemeen: er zit per definitie geen verhaal omheen. Sex in een anime/film ala. Maar dan niet als hoofdzaak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |