Inderdaad, wie ben jij?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 17:45 schreef clumsy_clown het volgende:
Maar hé, wie ben ik.
Als dat echt zo is, snap ik werkelijk niet waarom jij altijd de noodzaak voelt je te verdedigen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 13:46 schreef kastanova het volgende:
[..]
Whehehe, alsof ze me uberhaupt in real life kennen.
Doe jij eens een gok hoeveel vrouwen ooit tegen me gezegd hebben dat ze me niets vinden, of nog beter, aangaven níet te snappen waarom vrouwen zich in godsnaam met mij inlieten...
Hell, vrij logisch, ik schrijf zelfs columns waarin ik ze ronduit en volledig afzeik.
Maar weeg dat af tegen een leuke, gezellige zelfs enigszins komische babbel, mensenkennis, inzicht in de vrouwelijke denkwijze en een acceptabel koppie, et voila, na 1 avondje stappen vinden ze me onwijs tof en willen ze zo snel mogelijk nogmaals afspreken...
Djeez, de vrouwelijke, naieve denkwijze die in de meeste gevallen ook nog eens gespeend is van ook maar enige mensenkennis baart me echt steeds meer zorgen...
Ik kan mezelf behoorlijk intersubjectief zien, oftewel, ik zie mijn eigen persoontje ook gewoon als discussieonderwerp.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 18:40 schreef dawg het volgende:
Als dat echt zo is, snap ik werkelijk niet waarom jij altijd de noodzaak voelt je te verdedigen.
pick anyquote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:07 schreef Twinkle20 het volgende:
Ja idd bij welke stelling zijn we?
Wil ook meedoen![]()
Je mag zelf ook wat verzinnen. geef je visie, weet ik veel. Typ!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:13 schreef Twinkle20 het volgende:
Waar mag ik uit kiezen?
Tietenfoto's doen het altijd goedquote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:16 schreef CherryLips het volgende:
O, dit topic loopt ook als een tiet zie ik.
Dat was ook de opzet eigenlijk.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 17:45 schreef clumsy_clown het volgende:
Lijkt me handiger als er 1 stelling per keer wordt besproken. Maar hé, wie ben ik.
Idd ik ga ook eens een dag werkenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:16 schreef CherryLips het volgende:
O, dit topic loopt ook als een tiet zie ik.
Je moet je baas ook gewoon zeggen dat je een laptop mét internet op je bureau wilt hebben t.b.v. van je sexleven.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:45 schreef martijn_AR het volgende:
[..]
Idd ik ga ook eens een dag werken
en we zijn al weer 5 pagina's verder
Staat dat niet bij iedereen in de arbeidsvoorwaarden dan?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:47 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Je moet je baas ook gewoon zeggen dat je een laptop mét internet op je bureau wilt hebben t.b.v. van je sexleven.
* martijn_AR bladert door de AV...quote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:48 schreef Misstique het volgende:
[..]
Staat dat niet bij iedereen in de arbeidsvoorwaarden dan?.
Ze hebben je in het ootje genomen!!!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:55 schreef martijn_AR het volgende:
[..]
* martijn_AR bladert door de AV...
nope![]()
quote:Nice people finish last en voor sommigen was er uberhaupt geen hoop.
nou dan ga ik er ook maar leuk iets over zeggenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:10 schreef martijn_AR het volgende:
maar even ontopic. Ik hou me maar vast aan een eerder gemaakt statement :
[..]
Nee hoor, het is zo. Maar ach, ik kan er goed mee leven.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:14 schreef liefie_ het volgende:
[..]
wat een absurde statement is dat nou weer!
Als je dat denkt is het idd zo, vicieuze cirkel enzo.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:19 schreef Q. het volgende:
[..]
Nee hoor, het is zo. Maar ach, ik kan er goed mee leven.
jij hebt het hele relatie gebeuren al op gegeven op je 3 geloof ik majaquote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:19 schreef Q. het volgende:
[..]
Nee hoor, het is zo. Maar ach, ik kan er goed mee leven.
Nee hoor, ik ga nog steeds recht vooruit, alleen lekker alleen zonder de balast van een relatie aan mn poot. Ik heb bij mn laatste relatie wel gemerkt dat het niets was voor mij, ik heb mn vrijheid hard nodig.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:20 schreef Misstique het volgende:
[..]
Als je dat denkt is het idd zo, vicieuze cirkel enzo.
M'n diamanten huwelijk haal ik in ieder geval niet meerquote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:10 schreef martijn_AR het volgende:
maar even ontopic. Ik hou me maar vast aan een eerder gemaakt statement :
[..]
Wie wel tegenwoordigquote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
M'n diamanten huwelijk haal ik in ieder geval niet meer.
Vrijheid is een subjectief gegeven. Het is een gevoel. Het zit dus tussen de oren en niet in de relatie. Als je je niet prettig voelt in een relatie wordt het een balast. En balast is niet handig. Maar dat wil niet zeggen dat dit geldt voor elke relatie.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:26 schreef Q. het volgende:
[..]
Nee hoor, ik ga nog steeds recht vooruit, alleen lekker alleen zonder de balast van een relatie aan mn poot. Ik heb bij mn laatste relatie wel gemerkt dat het niets was voor mij, ik heb mn vrijheid hard nodig.
Ja, daar ben ik niet zo goed in. Dus ben ik beter af alone.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:59 schreef martijn_AR het volgende:
[..]
Vrijheid is afspraken maken en elkaar ruimte gunnen, dat blijft onderhandelen.
Of je komt iemand tegen met wie de onderhandelingen soepeltjes verlopenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:01 schreef Q. het volgende:
[..]
Ja, daar ben ik niet zo goed in. Dus ben ik beter af alone.
Ik reken er niet meer op. Ik heb collega's die 50 zijn, die zijn gewoon mij over 20 jaar. Best triest.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:03 schreef martijn_AR het volgende:
[..]
Of je komt iemand tegen met wie de onderhandelingen soepeltjes verlopen
het schijnt ook automatisch te moeten gaan..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:01 schreef Q. het volgende:
[..]
Ja, daar ben ik niet zo goed in. Dus ben ik beter af alone.
Ik heb er erg veel moeite mee om het toe te geven (ook tegenover mijzelf), maar deze gedachten zijn mij de laatste paar maanden niet geheel vreemd...quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:05 schreef thaleia het volgende:
Ik wil wel weer eens iets serieus. Godzijdank heb ik geen hevige kinderwens zoals sommige van m'n even oude en even single vriendinnen, dus het hoeft niet op stel en sprong te gebeuren, maar ik wil wel weer eens iets serieus. Zolang je single bent kun je best weleens het bed delen met iemand, als je dat wilt, maar het is dan toch gewoon veel afstandelijker dan wanneer je er echt diepe gevoelens bij hebt. Ik wil wel weer eens voelen hoe het is als die diepe gevoelens er wel zijn
Ik doe niet meer aan gevoelens, been there, didn't like it. Een leven zonder emotie, dat is voor mij het hoogst haalbare in het leven.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:05 schreef thaleia het volgende:
Ik wil wel weer eens voelen hoe het is als die diepe gevoelens er wel zijn
Q niet! Q houdt standquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:24 schreef thaleia het volgende:
Ach ga toch weg QZodra je tegen een charmante deerne aanloopt ga je onherroepelijk voor de bijl
De kans alleen dat dat gebeurt is uiteraard nihil. Ik ben al jaren geen vrouw meer tegengekomen die mij ook maar minimaal interesseerde. Ik zie het ook niet gebeuren dat dat gaat veranderen de komende jaren.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:24 schreef thaleia het volgende:
Ach ga toch weg QZodra je tegen een charmante deerne aanloopt ga je onherroepelijk voor de bijl
Bier bedriegt niet. Bier is eerlijk, Bier........quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:26 schreef Misstique het volgende:
Bovendien heeft Q vrouwen vervangen door bier. Dát is zijn grote liefde.
Zo Herkenbaarquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:27 schreef Q. het volgende:
Ik ben al jaren geen vrouw meer tegengekomen die mij ook maar minimaal interesseerde.
Bier is vies.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:27 schreef martijn_AR het volgende:
Bier bedriegt niet. Bier is eerlijk, Bier........
Jij begint de voordelen ook in te zien?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:27 schreef martijn_AR het volgende:
[..]
Bier bedriegt niet. Bier is eerlijk, Bier........
Nee, ik probeer me in te levenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:30 schreef Misstique het volgende:
[..]
Jij begint de voordelen ook in te zien?.
Same here, jarenlang hetzelfde gedacht. Tot het toch gebeurde.quote:
Uiteindelijk verkiest (bijna) iedereen hoe dan ook een relatie boven het single zijn. Je probeert het niet voor niks telkens opnieuw, hoe vaak het ook is mis gelopen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:15 schreef Mokster het volgende:
[..]
Ik heb er erg veel moeite mee om het toe te geven (ook tegenover mijzelf), maar deze gedachten zijn mij de laatste paar maanden niet geheel vreemd...
Q2.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:27 schreef martijn_AR het volgende:
[..]
Bier bedriegt niet. Bier is eerlijk, Bier........
Bedankt voor de samenvatting.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:39 schreef Dhr_JJ het volgende:
Hoe dan ook, je kan uit beide (single en relatie) je voordelen halen
Precies. Einde topicquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:42 schreef martijn_AR het volgende:
Om er weer maar eens een dooddoener in te gooien:
Alles heeft zijn voors en zijn tegens
Is dat niet gewoon zelfbescherming? Dat je je interesse bij voorbaat al wegstopt omdat het hopeloos lijkt?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:27 schreef Q. het volgende:
[..]
De kans alleen dat dat gebeurt is uiteraard nihil. Ik ben al jaren geen vrouw meer tegengekomen die mij ook maar minimaal interesseerde. Ik zie het ook niet gebeuren dat dat gaat veranderen de komende jaren.
Ook. De ervaring leert dan ook dat dat meer dan noodzakelijk is. Maar ik heb ook dingen meegemaakt waardoor het me allemaal niet meer interesseert eigenlijk....quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:45 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon zelfbescherming? Dat je je interesse bij voorbaat al wegstopt omdat het hopeloos lijkt?
Ik ben ook niet snel in een gozer geïnteresseerd hoor. De laatste die ik leuk vond waren allebei zwaar christelijk, één van die twee zag en ziet me niet eens staan, ik ben als lucht voor hem. Het schiet niet echt op zo.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:45 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon zelfbescherming? Dat je je interesse bij voorbaat al wegstopt omdat het hopeloos lijkt?
Mmja, ik als Turkse viel regelmatig op Oerhollandse jongens, dat wil ook niet altijd even goed werkenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben ook niet snel in een gozer geïnteresseerd hoor. De laatste die ik leuk vond waren allebei zwaar christelijk, één van die twee zag en ziet me niet eens staan, ik ben als lucht voor hem. Het schiet niet echt op zo.
en dat ze het niet menenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:05 schreef liefie_ het volgende:
dus ik denk dat als mensen zeggen van ja het zit er gewoon allemaal niet meer in en zo dat dat is vanwege een vervelende relatie in t verleden of andere ervaring of zo...
nou ja ik denk dat veel mensen het misschien ook wel oprecht denkenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:19 schreef thaleia het volgende:
[..]
en dat ze het niet menen
Ik geloof er niets van dat zovelen hier werkelijk nooit meer iets willen en werkelijk geloven dat het er niet in zit en dat op zo jonge leeftijd al. Ik geloof eerder dat wij in dit topic nogal dol zijn op drama. Ik hou daar ook wel van, maar over mijn liefdestoekomst lukt het me maar niet om te doemdenken.
Uiteraard!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:20 schreef liefie_ het volgende:
[..]
nou ja ik denk dat veel mensen het misschien ook wel oprecht denken
maar ik denk alleen dat het voor zon 90% van de mensen hier allemaal wel mee valt en wel "op zn pootjes terecht komt"
eenschquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:20 schreef liefie_ het volgende:
[..]
nou ja ik denk dat veel mensen het misschien ook wel oprecht denken
maar ik denk alleen dat het voor zon 90% van de mensen hier allemaal wel mee valt en wel "op zn pootjes terecht komt"
Ik denk dat door die instelling mensen vaak minder goed doen op relatie gebied dan ze eigenlijk zouden kunnen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:20 schreef liefie_ het volgende:
[..]
nou ja ik denk dat veel mensen het misschien ook wel oprecht denken
maar ik denk alleen dat het voor zon 90% van de mensen hier allemaal wel mee valt en wel "op zn pootjes terecht komt"
nou ja soms heb je gewoon tijd nodig om jezelf wel zeg maar klaar te voelen voor een relatie en die manier van denken te doen veranderenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:48 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Ik denk dat door die instelling mensen vaak minder goed doen op relatie gebied dan ze eigenlijk zouden kunnen.
Dat heb ik nou nooit. Daar zou je uit kunnen concluderen dat ik dan misschien onbewust toch nog niet wil, maar daar geloof ik niet in. Soms kom ik nl ineens iemand tegen waardoor ik er ineens helemaal klaar voor benquote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:51 schreef liefie_ het volgende:
terwijl ik nu zoiets heb van ja misschien is het zo gek nog niet en opeens zie ik overal interresante mensen
ik zeg ook niet dat ze er eerst niet waren of dat ze allemaal opeens leuker zijn gewordenquote:Op woensdag 28 maart 2007 00:01 schreef thaleia het volgende:
[..]
Dat heb ik nou nooit. Daar zou je uit kunnen concluderen dat ik dan misschien onbewust toch nog niet wil, maar daar geloof ik niet in. Soms kom ik nl ineens iemand tegen waardoor ik er ineens helemaal klaar voor benMaar omgekeerd werkt het zo bij mij niet: dat ik er klaar voor ben en dan ineens allemaal leuke mannen tegenkom.
Het zou met vacatures trouwens ook wel zo mogen werken, want ik wil best eens een andere baan
Dan is het handig om te weten dat je zonder emoties (de incompentie in het herkennen en tonen daarvan, dat is) je veel meer irrationele keuzes maakt.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:18 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik doe niet meer aan gevoelens, been there, didn't like it. Een leven zonder emotie, dat is voor mij het hoogst haalbare in het leven.
Ik denk dat al dat gebeuren en de stres je wel laat voelen dat je leeft.quote:Op woensdag 28 maart 2007 01:04 schreef Friek_ het volgende:
Toch verheerlijk ik dat 'bezette' leven helemaal niet, het vreet namelijk vrije tijd, geld maar vooral vrijheid. Je krijgt er ineens een stel verantwoordelijkheden ten opzichte van iemand anders erbij. Niet alleen in seksuele zin (mits je een monogame relatie hebt), maar ook in emotionele zin. Je kan niet zomaar alles doen, je moet rekening houden met diegene waarmee je leeft op dat moment.
Dat ligt niet aan het feit of je single of bezet bent, maar hoe je je leven inricht.quote:Op woensdag 28 maart 2007 01:33 schreef Lipton-Anubis het volgende:
[..]
Ik denk dat al dat gebeuren en de stres je wel laat voelen dat je leeft.
Als single zijnde gebeurt er mischien geen reet in je leven.
' k doe zelf veel meer wanneer er om mij heen meer gebeurt. Mijn leven nu is gewoon saai.
(ook geen goeie reklame voor mezelf)
Dat heeft niets met goed aanpakken te maken. Als je je niet vrij kan voelen in een relatie, maak het dan maar uit. Siamese tweeling gedragquote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:28 schreef Twinkle20 het volgende:
Die vrijheid kun je ook krijgen binnen een relatie als je dat goed aanpakt denk ik
Mensen met een gebrek aan hobby's/eigen bezigheden dus.quote:Op woensdag 28 maart 2007 07:55 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat heeft niets met goed aanpakken te maken. Als je je niet vrij kan voelen in een relatie, maak het dan maar uit. Siamese tweeling gedrag
En ik dacht dat ik saai wasquote:Op woensdag 28 maart 2007 08:55 schreef Frezer het volgende:
[..]
Mensen met een gebrek aan hobby's/eigen bezigheden dus.
Lijkt me geen onrealistische gedachte als het in 27 jaar nog nooit gelukt is.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:19 schreef thaleia het volgende:
werkelijk geloven dat het er niet in zit en dat op zo jonge leeftijd al.
Kwestie van nog meer tijd... maar ik begrijp dat het kut voelt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:03 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Lijkt me geen onrealistische gedachte als het in 27 jaar nog nooit gelukt is.
juist nietquote:Op woensdag 28 maart 2007 09:31 schreef lavAzza het volgende:
[..]
Kwestie van nog meer tijd... maar ik begrijp dat het kut voelt.
Sommigen zullen altijd alleen blijven hoor. Maar idd, voordat je het loodje legt kun je niet zeggen dat het nooit voor je weggelegd zal zijn.quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:31 schreef lavAzza het volgende:
[..]
Kwestie van nog meer tijd... maar ik begrijp dat het kut voelt.
Dat laatste is waar, maar op een gegeven moment hoeft het denk ik ook niet meer.quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:39 schreef Frezer het volgende:
[..]
Sommigen zullen altijd alleen blijven hoor. Maar idd, voordat je het loodje legt kun je niet zeggen dat het nooit voor je weggelegd zal zijn.
Als je een droommeisje ontmoet en je bent 40, zou je dan nee zeggen omdat je zo lang hebt moeten wachten? Of is er een andere reden?quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:42 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat laatste is waar, maar op een gegeven moment hoeft het denk ik ook niet meer.
Jij bent te jong voor mij, zul je bedoelenquote:
Dat weet ik niet, vermoedelijk niet, maar misschien ook wel. Maar dat kun je pas echt beoordelen als het zo ver is.quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:43 schreef lavAzza het volgende:
[..]
Als je een droommeisje ontmoet en je bent 40, zou je dan nee zeggen omdat je zo lang hebt moeten wachten?
Juist, maar het keert zich dus ook om dat je niet zeker weet dat je zou afwijzen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:47 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, vermoedelijk niet, maar misschien ook wel. Maar dat kun je pas echt beoordelen als het zo ver is.
Welke fase date jij dan? Als ik vragen magquote:Op woensdag 28 maart 2007 09:46 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Jij bent te jong voor mij, zul je bedoelen![]()
Ik date mannen die in een bepaalde levensfase zitten, die fase zit jij vermoedelijk nog niet in. En nee, ik knap af op mannen met kinderen maar ik wil wel graag een zekere mate van volwassenheid terugzien bij mannen. In jouw specifieke geval knapte ik af op de rel met Rianne.![]()
Daarvoor vond ik je bestmaar toen had ik nog die relatie
![]()
Ik denk mannen die een beetje weten wat ze willen bereiken en op die koers zitten. Die dus een soort zekerheid hebben, en niet onvolwassen aankloten.quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:56 schreef Dhr_JJ het volgende:
[..]
Welke fase date jij dan? Als ik vragen mag![]()
Je kan zekerheid hebben en onvolwassen aankloten toch?quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:58 schreef lavAzza het volgende:
[..]
Ik denk mannen die een beetje weten wat ze willen bereiken en op die koers zitten. Die dus een soort zekerheid hebben, en niet onvolwassen aankloten.
Het blijft een gis
Over het algemeen mannen die bezig zijn met hun carriere en die zich niet echt af laten leiden door relaties. Meestal zijn dat mannen van een jaar of 28, of ouder. Zelfstandige types die hun ruzies niet op een forum uitvechten enzoquote:Op woensdag 28 maart 2007 09:56 schreef Dhr_JJ het volgende:
[..]
Welke fase date jij dan? Als ik vragen mag![]()
Misschien heb ik ook totaal ongelijk. We zullen het wel merkenquote:Op woensdag 28 maart 2007 10:02 schreef Dhr_JJ het volgende:
[..]
Je kan zekerheid hebben en onvolwassen aankloten toch?![]()
Waarom zulke mannen? Ben jij ook bezig met een carriere? En laat je je ook niet afleiden door relaties?quote:Op woensdag 28 maart 2007 10:06 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Over het algemeen mannen die bezig zijn met hun carriere en die zich niet echt af laten leiden door relaties. Meestal zijn dat mannen van een jaar of 28, of ouder. Zelfstandige types die hun ruzies niet op een forum uitvechten enzo. Gewoon het type normale man die al eerder een relatie heeft gehad of heeft samengewoond, iemand met levenservaring.
Als ik zulke mannen tref ben ik ook niet afgeleid neequote:Op woensdag 28 maart 2007 10:08 schreef Dhr_JJ het volgende:
[..]
Waarom zulke mannen? Ben jij ook bezig met een carriere? En laat je je ook niet afleiden door relaties?
quote:Op woensdag 28 maart 2007 10:09 schreef lavAzza het volgende:
Omdat ze denkt dat ze minder gezeik veroorzaken omdat ze steviger in hun schoenen staan en meer levenservaring hebben. Het gaat dus allemaal wat soepeler en relaxter? Niet het standaard jaloezie / control-freak gezeur.
Ok ik hou op met voor je te praten
Nou dan ben ik toch ouder dan een 23-jarigequote:Op woensdag 28 maart 2007 10:12 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
![]()
Jij snapt het! Is wel redelijk wat ik bedoel ja, ik denk wel dat oudere mannen mij meer ruimte kunnen/willen geven dan de doorsnee 23-jarige die nog erg bezig is zijn territorium af te bakenen en niet rustig kan wachten tot ik naar hem toekom. Bovendien: ik ben erg gecompliceerd af en toe, oudere mannen trekken dat veel beter en reageren daar, zoals het hoort, redelijk laconiek op waarmee ik de ruimte krijg om zelf te ontdekken dat ik fout bezig ben enzo.
Er zijn altijd uitzonderingen he? Het wil echt niet zeggen dat iemand minimaal 28 moet zijn, heulemaal niet want er zijn ongetwijfeld genoeg mannen van mijn leeftijd die wel zo volwassen zijn en er zijn er ook van 28 die voor 17 door kunnen. Maar doorgaans verwacht je bovenstaande karaktertrekken bij mannen van eind twintig of ouder.quote:Op woensdag 28 maart 2007 10:13 schreef lavAzza het volgende:
Yay, ben ik niet compleet nutteloos voor een territorium afbakende 23-jarige![]()
Goed plan! Weet je meteen of dat meer / minder of evenveel je ding is als mannen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 10:14 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Trouwens: nu ik toch single ben wil ik mijn lesbische kant ook eens gaan ontdekken maar ik wil dat niet via internet regelen. Dus binnenkort ga ik lekker naar een gaybar!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |