renz0r | zondag 10 september 2006 @ 23:10 |
Google Earth Google Earth is een programma waarmee je de aarde van bovenaf kunt bekijken. Allerlei typische sightseeing-beelden komen voorbij:van bijvoorbeeld de Eiffeltoren tot de beruchte letters bij Hollywood. Het programma is door Google ontwikkeld en is via deze link te downloaden. Vorige delen Eervolle vermelding voor een poging in DIG Google Earth - Explore, Search and Discover 1) Google Earth 2) Google Earth deel 2 3) Google Earth #3 4) Google Earth - #4 - 5) Google Earth - #5 - nu met censuur Korte FAQ Waar vind ik ...? Er zijn al tig mooie locaties gevonden en deze zijn verzameld in de enige echte FOK! Google Earth Wiki Voeg daar dus ook locaties eventueel met plaatje toe en kijk daar AUB voordat je hier post dat je iets gevonden hebt Draait dat programma wel een beetje op mijn PC? Dat ligt er natuurlijk maar net aan. Maar met een PC met een Pentium III processor, 256MB geheugen, 3D-videokaart, kabelinternet en Windows XP moet het wel lukken. Huh! Als ik inzoom op mijn woonplaats is alles vaag! Hoe kan dat? Dat kan goed kloppen. Het overgrote gedeelte van de satellietbeelden die Google gebruikt zijn nog niet op 'stoeptegel'-niveau. Van Nederland zijn alleen een gedeelte van Amsterdam, een gedeelte van Rijnmond, het gebied tussen Den Haag en Zandvoort, een stukje Zuidoost-Brabant en stukjes Limburg te zien op kleine schaal. Het is de bedoeling dat in de loop van de tijd er meer gedetailleerde satellietbeelden beschikbaar worden. Iemand zegt dat er op de coördinaten ''34°08'02.71"N, 118°19'18.27"W'' iets gaafs te vinden is. Hoe krijg ik dat te zien? - Klik op '''Tools > Search''' - Klik vervolgens op het tabblad '''Fly to''' - Copy-paste daar dan de coördinaten uit het Fok-topic - Nog even op search klikken je wordt er direct naar toe gevlogen. OK, maar hoe krijg ik nou die coördinaten uit dat programma dan ? - Druk CTRL + N .. een knipperende placemark verschijnt in het midden van je scherm - Verschuif deze eventueel naar de preciese plek - Druk op Advanced - Druk op het tabblad location - Kopieer eventueel eerst de longtitude achter de latitude gescheiden met een komma __°__'__.__"N , __°__'__.__"W (N/Z | O/W ) - kopieer de locatie en verspreid je vondst Dat zoeken werkt voor geen meter ... HELP ? Standaard zoekt GE in Amerika, of ongeveer in de buurt waar je bent. maar dit gaat niet perfect. Maar zoek je nou naar een plaats binnen nederland dan kan je het beste zoeken op '''naam, netherlands''' op die manier kom je zelfs in één keer in Zuna* (ruim 300 inwoners) terecht Maar hoe kom ik nou op een andere wijze aan een gps positie ? Probeer het eens met Maporama Zijn er nog meer leuke dingen te doen dan Indien men iets gevonden heeft kan men niet enkel de locaties kopieeren, je kan een placemark namelijk ook opslaan en deze op een andere computer laden dit werkt ook andersom , er zijn via keyhole (keyhole is overgenomen door google) allerlei leuke dingen te downloaden veel staan al standaard in GE via de keyhole community layer maar behalve plekjes is het ook mogelijk om plaatjes , al dan niet dynamisch, 'bovenop' GE te laden .. denk hierbij aan de actuele radarbeelden of een high resolutie plaatje van iets wat (nog) niet zo scherp is (bijv het bekende hotel in dubay, of area51) ook aardig , GPX en LOC bestanden zijn in te lezen, deze worden vaak gebruikt binnen GPS communities denk bijvoorbeeld aan gpstrack.nl waarvan alle routes binnen Google Earth te laden zijn let op deze bestanden via het open menu , niet via explorer openen. Maar dat is alles , sateliet beelden van bovenaf bekijken ? Nope, je kan ook gebruik maken van Tilt Down, dit is de rechterschuifbalk en bijhorend plus en minus knopje waardoor je schuin kan kijken en alle bergen in relief ziet (nee niet de holterberg) Nou eindelijk alles ? Nope, ook standaard van veel grote steden (denk Amerika) zijn er vele grote gebouwen opgenomen en deze zijn via dezelfde Tilt zeer duidelijk te zien , zet hiervoor het buildings vinkje aan. In de professionele (maar helaas betaalde) versie van GE is het mogelijk om zelf gebouwen te maken, dus mogelijk is er nog een rijke nederlander met veel tijd en energie die al neerlands pracht digitaal namaakt. Ik verveel me ? Misschien is het Fok! Random Google Earth Plek Spel iets voor jou ! Zoom helemaal uit , klik de aarde aan, sleep krachtig opzij (.. naar boven of diagonaal ) en laat los. als het goed is zal je aarde nu een tijd ronddraaien, wacht x seconden totdat je een groene veeg langs ziet komen en klik om de aarde te stoppen. zoom nu in en kijk of er er redelijk hoog resolutie beeld in de buurt is , of zoom gewoon zo ver mogelijk in en kijk in een kleine omtrek wat er voor mooie, grappige, leuke, indrukwekkende, .... ,... dingen te ontdekken zijn. Hier kun je mooie vondsten kwijt. Zijn dit live beelden ? Nee, sterker nog sommige foto's zijn zelfs bijna 3 jaar oud, maar anderen zijn vrij recent. Wat een prutsprogramma, ik wil gewoon scherpe foto's van nederland ? Dit zijn sateliet beelden en hopelijk hoeven we niet te lang te wachten op heldere beelden desalniettemin de collega's luchtfoto's via terradesk sateliet via nasa world wind (of via sourceforge) microsoft virtual earth Wat een prutsprogramma, ik zie alleen een witte aardbol ? Probeer eens via preferences de weergave in te stellen op Direct3d in plaats van DirectX en waar heb je die OP verstopt ? hier Ik heb geen zin om te klikken op die link naar het verzamelplekje voordat ik drie mooie voorbeelden gezien heb ! Goed idee dat maakt de OP ook wat mooier 1) 2 3 | |
renz0r | zondag 10 september 2006 @ 23:13 |
Game on! | |
sungaMsunitraM | zondag 10 september 2006 @ 23:15 |
tvp Echt puik dat je nu heel NL kan zien | |
Ranja_Ranja | zondag 10 september 2006 @ 23:15 |
Sinds wanneer is er meer beeldmateriaal? Ik heb vorige week mn eigen huis opgezocht, en was het vaag, nu ik dit zie is het goed (ik heb beter gezien, maar toch) | |
jna | zondag 10 september 2006 @ 23:18 |
Toch is Den Haag nog het beste | |
opgebaarde | zondag 10 september 2006 @ 23:19 |
zo gaaf, even tvp omdat ik morgen op eigen pc zit en dan eens kan gaan checken hoe mijn krib eruit ziet volgens google | |
Vava | zondag 10 september 2006 @ 23:33 |
Ziet er een stuk beter uit nu, mijn huisje staat er redelijk duidelijk op! | |
__Saviour__ | zondag 10 september 2006 @ 23:38 |
te vantastisch programma | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 00:03 |
Wow, mijn huis in Utrecht staat er nu ook haarscherp op! Ik kan de auto herkennen die er al tijden voor de deur staat! Foto is aan de stand van de zon te zien ergens in de ochtend genomen, en ik was thuis want ik kan gewoon mijn raam open zien staan! Dat kan ook wel want aan de leegheid op bijv de oude gracht te zien is de foto op een zondag gemaakt, of het is nog erg vroeg. De foto is zo scherp dat ik kan zien wat er in het Beatrix theater vlakbij speelt: mama mia the musical! En die is er al een flinke tijd niet meer. Er staat (c) 2006 onder de foto, maar de foto is dus in 2005 gemaakt. Er staan ook nog huizen op die in 2005 gesloopt zijn, bij de damstraat tegenover de albert hein... | |
renz0r | maandag 11 september 2006 @ 00:16 |
Kan je de code geven zodat ik kan zien waar het precies is? | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 00:25 |
Omgeving Utrecht Centraal Station zeg maar, aan de jaarbeurszijde. Het Beatrix theater met de poster van Mama Mia is op 52° 5'17.39"N en 5° 6'26.76"E. De huizen die inmiddels al gesloopt zijn staan op 52° 5'31.60"N en 5° 6'13.31"E. | |
18konijn | maandag 11 september 2006 @ 00:28 |
quote:De foto's van Utrecht zijn op een woensdagochtend gemaakt, want bij ons staat de vuilnisbak buiten en in dezelfde straat nog meer. Aan de kleur van de bomen (pril groen, sommige nog kalig) is te zien dat het ergens eind april geweest moet zijn. En omdat een rij populieren al gekapt is en de nieuwe boompjes net geplant zijn, is de foto uit 2005. Ik gok op woensdag 27 april 2005. | |
Vava | maandag 11 september 2006 @ 00:42 |
Wat is dit eigenlijk? 51°59'26.84"N 5° 3'23.47"E | |
ROG | maandag 11 september 2006 @ 01:01 |
quote:Militair terrein. | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 01:04 |
quote:Na wat creatief gegoogle kom ik op de "Defensie Pijpleiding Organisatie" van de Koninklijke Luchtmacht. http://www.luchtmacht.nl/dpo/ | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 01:06 |
Zo zie je maar dat die censuur geen ruk uitmaakt; je interesse wordt er alleen door geprikkeld en dmv google vind je zo wat er precies zit. | |
Vava | maandag 11 september 2006 @ 01:12 |
quote: Het hoofdkantoor in Noordwijk ben ik dan ook al tegengekomen Dit soort dingen wekken inderdaad nieuwsgierigheid op! | |
The_Terminator | maandag 11 september 2006 @ 01:19 |
Oeps, hier was dus al een topic over.... Ik had al een topic geopend omdat NL nu veel duidelijker was... Staat jou huis al op Google Earth? | |
Vava | maandag 11 september 2006 @ 01:23 |
Hoe zit het dan met de kerncentrale in Borsele, die staat er toch erg duidelijk op, 51°25'56.56"N 3°43'1.04"E Ik ben nu aan het zoeken naar Covra, opslagplaats voor radioactief afval maar kan het vooralsnog niet vinden. -edit- misschien is het dit: 51°26'56.93"N 3°36'6.66"E [ Bericht 15% gewijzigd door Vava op 11-09-2006 01:32:12 ] | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 01:46 |
quote:Nee, daar zit (oa) Petroplus, een oliemaatschappij. Covra zit hier: 51°26'44.37"N 3°43'42.09"E en het is niet gecensureerd. Adres staat gewoon op hun site, inclusief kaartje. | |
Vava | maandag 11 september 2006 @ 02:00 |
quote:Ah thanks! Maar hoe zoek je dan op adres? Ik heb wel het adres ingetypt in de zoekregel maar dan werd er niks gevonden. Ik had het ingetypt als: "1 straatnaam, plaats, land" en ook geprobeerd met eerst de straatnaam en dan nummer. | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 02:03 |
Ik heb gewoon naar het kaartje gekeken, de Spanjeweg staat er niet op in GE maar het is vrij duidelijk te zien: http://www.covra-nv.nl/800x600/images/route2.jpg | |
Isabeau | maandag 11 september 2006 @ 02:06 |
quote:Dat van die huizen wijst je naar 2005, Mama Mia niet aangezien dat in het begin van 2006 nog speelde. Thuis ga ik ook mijn huis opzoeken | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 02:09 |
quote:Ja, tot 11 februari 2006 om precies te zijn, maar toen waren de bomen nog niet groen. | |
Vava | maandag 11 september 2006 @ 02:11 |
quote:Ah ik verwachtte geen kaartje en zocht dus ook niet verder | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 03:22 |
quote:Ja, maar als het woensdag is, waar is de markt bij Vredenburg dan? Rond die tijd (het kan niet veel vroeger dan een uur of 9 zijn want de zon komt pas rond 7en op in april) is die er al wel of zijn ze iig al aan het opbouwen. Het plein is nu helemaal leeg. Of het is veel vroeger op de ochtend, uurtje of 7 ofzo maar dan moet het ook later in het jaar zijn; eind mei of juni ofzo. | |
Klonk | maandag 11 september 2006 @ 07:04 |
overal in Nederland die censuur bij militaire dingen, gelukkig zijn de engelsen en duitsers een stuk makkelijker 51°12'6.26"N, 6° 7'42.26"E | |
MoChe | maandag 11 september 2006 @ 08:13 |
tvptje | |
TARAraboemdijee | maandag 11 september 2006 @ 09:32 |
tvp Google Earth Quiz editie Nederland pt 4 wordt opeens een stuk leuker [ Bericht 59% gewijzigd door TARAraboemdijee op 11-09-2006 12:14:39 ] | |
18konijn | maandag 11 september 2006 @ 10:04 |
quote:Hé, daar heb je gelijk in. De markt is er heel vroeg al, dus die zou te zien moeten zijn. Twee mogelijkheden: of Lunetten en het Vreeburg zijn op verschillende dagen gefotografeerd, of de kliko's in onze straat zijn toch de bruine (donderdag), al lijken ze beslist grijs (woensdag)... | |
NewOrder | maandag 11 september 2006 @ 13:51 |
quote:Ze zijn de KMA vergeten 51°35'30.69"N 4°46'29.06"E | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 14:16 |
Die censuur is heel inconsequent, in ieder geval begrijp ik het criterium niet wanneer iets gecensureerd wordt. Kerncentrales zijn allemaal gewoon te zien in full detail, maar een onafhankelijke oliemaatschappij wordt wel gecensureerd. Het ministerie van defensie ook maar het binnenhof weer niet... | |
jna | maandag 11 september 2006 @ 15:14 |
quote:Het binnenhof is gewoon toegankelijk voor iedereen dus heeft niet veel zin. | |
__Saviour__ | maandag 11 september 2006 @ 17:03 |
53°13'26.26"N, 5°45'24.88"E Dikke censuur weer. Het is nauwelijks te herkennen als vliegveld | |
Klonk | maandag 11 september 2006 @ 17:05 |
whehehe | |
BdR | maandag 11 september 2006 @ 17:11 |
Vraagje: Is er ook een manier om een "extractie" te maken van een gedeelte van de kaart, van 1 stad of wijk ofzo. Dus dat je dan een groot JPEG bestand krijgt, die je op poster formaat zou kunnen laten afdrukken. Zoiets als dit dus.. http://www.spaceimaging.com/gallery/top1001/venice.htm Je kan wel zelf bezig met screenshots en dan knippen-plakken in Photoshop enzo, maar kan het ook makkelijker? (ook gevraagd in dit topic Staat jouw huis al op Google Earth? maar misschien dat hier iemand het weet?) | |
__Saviour__ | maandag 11 september 2006 @ 17:13 |
Nee, niet direct via Google Earth zelf. Zulke functies zitten als het goed is wel in Google Earth Plus, maar die is niet gratis (wel een gratis proefperiode dacht ik). | |
pfaf | maandag 11 september 2006 @ 17:20 |
Super! Eindelijk heel Nederland, ik kan me weer uren vermaken. | |
Schorpioen | maandag 11 september 2006 @ 17:28 |
quote: Er staan ook maar 18 placemarks bij dat het het Mil. vliegveld is. | |
Merkie | maandag 11 september 2006 @ 17:29 |
Je kunt de spelers van Utrecht zien trainen op het veld naast de Galgerwaard . Jammer dat de meeste foto's van belabberde kwaliteit zijn . Zo scherp als Utrecht heb je ze bijna niet. Verschil: [ Bericht 14% gewijzigd door Merkie op 11-09-2006 17:39:26 ] | |
Frollo | maandag 11 september 2006 @ 17:34 |
Eindelijk een scherp Nijmegen! De tijdelijke donjon: 51°50'52.28"N, 5°52'12.52"E | |
Ericjuh | maandag 11 september 2006 @ 17:35 |
gisteren weer aantal uren druk geweest met het bekijken van nederland efteling enz | |
jna | maandag 11 september 2006 @ 17:35 |
quote:Volgens mij alleen Den Haag en Utrecht inderdaad. Ik las in de krant dat de gemeente er zelf voor kunnen zorgen dat ze er scherp opkomen. | |
Merkie | maandag 11 september 2006 @ 17:42 |
quote:Moeten ze maar doen dan. In Capelle is het gewoon nog steeds behoorlijk slecht . | |
pfaf | maandag 11 september 2006 @ 17:58 |
Assen is ook erg scherp. | |
TARAraboemdijee | maandag 11 september 2006 @ 18:03 |
quote:Dat klopt. Assen, Den Haag, Amsterdam, Utrecht en Rotterdam staan er duidelijker op. Bij Assen kun ke goed zien dat de kwaliteit minder wordt als de gemeentegrens gepasseerd wordt. maar tot vorige week was de rest van Nederland helemaal bagger, dus dit is een aanzienlijke verbetering. | |
Geqxon | maandag 11 september 2006 @ 19:26 |
Is er eigenlijk al iets van een simpel programmatje dat je met een auto door Google Maps kan manouvreren? Zou wel enorm tof zijn | |
Agiath | maandag 11 september 2006 @ 19:37 |
quote:Waar ligt ie dan, ik zie niks bij kaatsheuvel | |
__Saviour__ | maandag 11 september 2006 @ 19:43 |
51°39'0.86"N, 5° 2'45.70"E | |
densmee | maandag 11 september 2006 @ 21:26 |
hoe selecteren jullie de coordinaten want ik wou ook de coordinaten van de efteling geven maar dit was nogal lastig om over te typen | |
Vava | maandag 11 september 2006 @ 21:39 |
quote:Dat staat heel handig uitgelegd in de OP! quote: | |
Saekerhett | maandag 11 september 2006 @ 21:44 |
51°28'39.22"N , 0°29'15.36"W Vliegtuig on final en er staat er ook nog een klaar voor vertrek | |
Klonk | maandag 11 september 2006 @ 21:45 |
tof | |
Klonk | maandag 11 september 2006 @ 21:46 |
en het is volgens mij een air france toestel | |
TARAraboemdijee | maandag 11 september 2006 @ 21:47 |
-edit- was al gezegd | |
Vava | maandag 11 september 2006 @ 21:56 |
Dat landende toestel is volgens mij idd van Air France | |
FlyingFox | dinsdag 12 september 2006 @ 00:29 |
Nog effe lekker zitte nzoeken naar vanalles en nogwat: De hoofdstad van Madagaskar, op ene heuvelrug gebouwd. Dat ding in Sydnie, Austraië. Stukje Syberië, Rusland. Vage basis in het westen van Rusland. Neen dit is géén centre parks. Nuuk, de hoofdstad van Groenland. Eilandjes, betwist door Rusland en Japan. Maffe airstrips in het noorden van Oezbekistan. Een vreemde spiraal in de buitenwijken van Mexicostad, Mexico. Het reuzenrad van Prypiat, in het noroden van Oekraïne, vlakbij de Chernobyl-reactor. En de hoofdstad van Mongolië. | |
TARAraboemdijee | dinsdag 12 september 2006 @ 00:58 |
Dat 'ding' in Sydney is The Syndey Opera House | |
Molline | dinsdag 12 september 2006 @ 14:25 |
53°22'46.74"N , 6°30'04.60"E en effe draaien .... | |
Frollo | dinsdag 12 september 2006 @ 14:44 |
quote:Wat schattig, de kinderen van de boer mochten ook een stukje inzaaien. | |
Molline | dinsdag 12 september 2006 @ 14:51 |
lief hè? Zoekende naar de huizen van BN'ers kwam ik dit tegen: 52°17'17.28"N , 5°10'32.15"E (rare weerspiegeling). Weet iemand waar de coordinaten van huizen van welgestelde Nederlanders te vinden zijn? Ik wil weleens bij JP in de achtertuin kijken ... | |
Agiath | dinsdag 12 september 2006 @ 15:02 |
52°26'15.08"N, 5°45'23.59"E Six Flags + Lowlands terrein (staat alleen leeg ) | |
TARAraboemdijee | dinsdag 12 september 2006 @ 15:07 |
quote:Die rare weerspiegeling werd hier ook al genoemd (aan het eind van het topic) Staat jouw huis al op Google Earth? | |
TARAraboemdijee | dinsdag 12 september 2006 @ 15:08 |
quote:Bij ask.com niet Hoewel het niet Lowlands is wat dan gaande is, maar Opwekking | |
Agiath | dinsdag 12 september 2006 @ 15:23 |
quote:??? Nee natuurlijk niet bij ask.com dit is google earth... En bij het six flags terrein is ook altijd lowlands | |
Harmen1984 | dinsdag 12 september 2006 @ 15:24 |
Hij bedoelt dat het terrein bij Ask.com in gebruik is, maar dan een ander evenement. Dus je ziet dan allemaal tenten enzo. | |
TARAraboemdijee | dinsdag 12 september 2006 @ 15:25 |
quote:Ik bedoelde te zeggen dat bij maps.ask.com het evenemententerrein van Six Flags niet leegstaat maar afgeladen vol is, ga maar eens kijken. Echter is dat niet vanwege Lowlands, maar vanwege Opwekking (ieder jaar met pinksteren op hetzelfde terrein) | |
Frollo | woensdag 13 september 2006 @ 10:53 |
Iemand al overgestapt op versie 4 beta en is die een beetje stabiel? | |
__Saviour__ | woensdag 13 september 2006 @ 12:24 |
Beta 4 is er al weer een hele tijd en werkt veel fijner. De interface is anders en neemt veel minder ruimte in. | |
Frollo | woensdag 13 september 2006 @ 12:26 |
quote:'Een hele tijd', kom op zeg, net twee maanden. Ik loop dat niet continu bij te houden hoor. Maar goed, ik ben er inmiddels ook mee aan de slag gegaan en hij is inderdaad wel prettig. Wel mis ik de knopjes om roads en borders snel aan- en uit te zetten. Moet je toch weer gaan scrollen in dat Layers vak. | |
Frollo | woensdag 13 september 2006 @ 12:28 |
O ja, dat knopje om snel de tilt te resetten, dat is er ook niet meer. | |
__Saviour__ | woensdag 13 september 2006 @ 12:30 |
jawel, dubbelklikken op de linkerknop van de tiltschuif | |
Frollo | woensdag 13 september 2006 @ 12:38 |
quote:Tnx | |
Vava | woensdag 13 september 2006 @ 14:09 |
Is 4 ook sneller dan 3? | |
Frollo | woensdag 13 september 2006 @ 14:22 |
quote:Ik merk geen verschil. | |
thulsen | woensdag 13 september 2006 @ 15:30 |
-edit- Spam [ Bericht 96% gewijzigd door Misstique op 13-09-2006 17:51:56 ] | |
__Saviour__ | woensdag 13 september 2006 @ 15:32 |
quote:qua ophalen van data van de server niet. wel zou de beeldopbouw wat stabieler zijn | |
Urquhart | woensdag 13 september 2006 @ 15:55 |
Verslavend programma hoor. Ik zit me de hele middag alweer te vermaken met de nieuwe scherpe foto's van Nederland | |
Vava | woensdag 13 september 2006 @ 16:44 |
Dan ga ik straks 4 installeren | |
thulsen | woensdag 13 september 2006 @ 16:44 |
4 is een grote verbetering tov 3 ja | |
BdR | woensdag 13 september 2006 @ 17:23 |
nu.nl: Noordwijk wil van Google-vlek af vlek is hier te zien | |
ROG | woensdag 13 september 2006 @ 17:34 |
quote:RTL Nieuws (of zo'n ander RTL nieuwsprogramma) had een blinde vlek in Utrecht maar konden ter plaatse niks raars vinden, aangebeld bij een makelaar die het ook niet wist. Een deskundige wist te vertellen dat er dus bijvoorbeeld tegenover de schouwburg in Utrecht een defensie-telefooncentrale verscholen zat achter het front van een ogenschijnlijk normale woning vroeger. En dit was misschien ook hier van toepassing, kijkers konden RTL mailen als ze een antwoord hadden en nu vraag ik me af of er al wat bekend is. | |
__Saviour__ | woensdag 13 september 2006 @ 17:36 |
Voor gebruikers is dit programma natuurlijk prachtig, maar het is weer een stapje op weg naar wereldheerschappij voor Google. Heel de wereld in kaart hebben is altijd handig. Nog even en ze maken zelf hun eigen beelden met Google-sattelieten. | |
__Saviour__ | woensdag 13 september 2006 @ 17:37 |
quote:deze dus 52° 5'41.14"N, 5° 8'25.95"E dat vraag ik me net ook af in het andere google earth topic (beetje verwarrend. mods, fix dat eens. mergen ofzo) | |
Zwansen | woensdag 13 september 2006 @ 18:11 |
Huh, ik zie iets heel raars in Purmerend. Het is een soort weerspiegeling van de zon, maar dan heel groot. Vlakbij gedempte Where. | |
pfaf | woensdag 13 september 2006 @ 18:17 |
quote:Waar? | |
pfaf | woensdag 13 september 2006 @ 18:18 |
quote:Zo bereikt zo'n vlek alleen maar het tegenovergestelde. | |
__Saviour__ | woensdag 13 september 2006 @ 18:30 |
Ook wel gaaf in berggebieden: de functie Terrain aanzetten. Dan worden hoogtegegevens verwerkt in de map. Zonder terrain: met terrain | |
Zwansen | woensdag 13 september 2006 @ 18:41 |
quote:ff kijken hoe ik die coordinaten kan vinden. | |
Zwansen | woensdag 13 september 2006 @ 18:42 |
lat=52.5114085255, lon=4.95028155752 Werkt dit? | |
pfaf | woensdag 13 september 2006 @ 18:42 |
quote:Ik heb het gevonden, mooi inderdaad. Ik denk dat het wel een 'gewone' weerspiegeling is. | |
Zwansen | woensdag 13 september 2006 @ 18:46 |
quote:Een klein stukje naar het Zuidwesten lijkt wel een vreemd stoplicht. | |
pfaf | woensdag 13 september 2006 @ 18:56 |
quote:Die paarse, groene en rode stipjes op dat kruispunt!!?! Vreemd stadje zeg, dat Purmerend! | |
pfaf | woensdag 13 september 2006 @ 19:01 |
quote:Mooi is dat ja, ook nu met de Ronde van Spanje, waar je de route van elke rit kunt downloaden. Ook in Nederland is het natuurlijk een geweldige feature. Zo heb ik vanmiddag op deze molshoop gemountainbiked, mét terrain-functie aan. | |
Vava | woensdag 13 september 2006 @ 19:16 |
Dat ziet er mooi uit! Grappig gebouw in de vorm van een krab en iets naar het noorden ligt Sea World 27°58'2.13"S 153°25'39.77"E | |
Schorpioen | woensdag 13 september 2006 @ 19:38 |
Kijk hier, een halve auto! 52° 5'22.28"N 5° 6'15.36"E | |
Zwansen | woensdag 13 september 2006 @ 20:00 |
quote:Kun je de route van de Vuelta downloaden? Zozo, ben jij ff bij de tijd. | |
deliberator | woensdag 13 september 2006 @ 20:04 |
quote:nieuw modelletje | |
Bhai | woensdag 13 september 2006 @ 21:42 |
quote: | |
Agiath | woensdag 13 september 2006 @ 21:59 |
quote:Oh, sorry | |
Vava | woensdag 13 september 2006 @ 22:37 |
52° 6'4.92"N 5° 8'19.93"E Is dit dezelfde persoon die ook in RTL Nieuws was? | |
TARAraboemdijee | donderdag 14 september 2006 @ 08:08 |
quote:Die vreemde weerspiegeling heb ik gevonden. Daarvan zijn er wel meer. Maar dat vreemde stoplicht kon ik niet vinden. Heb je coordinaten? | |
zatoichi | donderdag 14 september 2006 @ 23:47 |
quote:Ik zat net ook even te kijken naar Utrecht; en volgens mij is de datum dat de foto's zijn genomen nog eerder; op zich worden sommige bomen snel groen; vooral omdat je ziet dat het erg licht groen is. Daarnaast was mijn tuin nog helemaal betegeld; en die heb ik vlak na mijn verjaardag (21 maart) beplant. Ook zie je bijvoorbeeld bij het Tuindorp west complex van die struiken met gele bloemen, en die komen vanaf begin maart op volgens mij. In de krant hadden ze het over oktober en november vorig jaar, maar daar klopt niets van volgens mij. Verder wel leuke details; ik zie mijn ikea tafeltje in de tuin staan; plus een stoel ernaast. Jammer dat ik er net niet op zat... | |
SteveBravo | vrijdag 15 september 2006 @ 09:24 |
VLIEGTUIGJE GEVONDENN!! de man! 30° 7'55.60"N 31°27'17.35"E | |
SteveBravo | vrijdag 15 september 2006 @ 09:25 |
de foto's in utrecht dateren van het voorjaar 2005 | |
TARAraboemdijee | vrijdag 15 september 2006 @ 09:39 |
quote:Ik zie echt niet bijzonders op die coordinaten. Alleen wat rare kuilen in het zand. | |
SteveBravo | vrijdag 15 september 2006 @ 09:59 |
quote:sorry, moest dit zijn!! 30° 5'59.11"N 31°26'37.82"E | |
pfaf | vrijdag 15 september 2006 @ 10:01 |
quote:Ja Zwans, zo leer je nog eens wat. | |
NordicBlue | vrijdag 15 september 2006 @ 11:12 |
Hoe kan je op een straat zoeken in google earth? , het is altijd zon gepuzzel | |
Molline | vrijdag 15 september 2006 @ 11:13 |
Dat moet in google maps ... of je pakt er een routeplanner bij. | |
Schorpioen | vrijdag 15 september 2006 @ 13:13 |
quote:Het lukt niet altijd maar soms kan je gewoon zoeken op "straat, plaats, land". In NL gaat dit vaak mis (de Herengracht in Amsterdam kan ie niet eens vinden) maar ik heb al straten in gehuchtjes in het buitenland weten te vinden op deze manier. | |
__Saviour__ | vrijdag 15 september 2006 @ 13:28 |
quote:da's idd lastig. je kunt het bijv. opzoeken op www.map24.nl Dan Roads aanzetten in Google Earth, en dan de straat zoeken | |
SterkStaaltje | vrijdag 15 september 2006 @ 13:54 |
Ik was eigenlijk op zoek naar concentratiekampen/vernietigingskampen van de nazi's. Maar kwam dit tegen. Dat was het huis waar de terroristen de 11 olympische deelnemers gegijzeld hielden. 48°10'46.84"N, 11°32'56.65"E München organiseerde in 1972 de Olympische Zomerspelen. Deze Spelen zullen vooral herinnerd blijven om het gijzelingsdrama wat er plaatsvond. Hierbij werden 11 Israelische atleten gegijzeld door een groep Palestijnse terroristen. Bij een mislukte bevrijdingsactie kwamen de 11 atleten allemaal om het leven. 48° 8'19.49"N, 11°36'26.54"E Hitlers appartament in munchen, Hitlers appartment in Munich in the 2nd floor (US: 3rd floor) of that building. Adress is Prinzregentenplatz 1. It was the only appartment in Germany were he lived completely as a private person. Geli Raubal shot in 1931 herself in this appartment. Today it is a police station. [ Bericht 26% gewijzigd door SterkStaaltje op 15-09-2006 14:04:13 ] | |
BdR | vrijdag 15 september 2006 @ 14:38 |
via nu.nl vreemde vormen in kielzog http://maps.google.com/?ll=53.436077,6.109643&t=k Grote schroef op een schip http://maps.google.com/?ll=51.972874,4.128094&t=k Pieter Baan Centrum, mensen op dak http://maps.google.com/?ll=52.077895,5.132104&t=k | |
Keiichi | vrijdag 15 september 2006 @ 15:02 |
Vermoedelijk mijn auto | |
glasbak | vrijdag 15 september 2006 @ 16:09 |
quote:Hoe zijn deze coordinaten over te nemen in GE? | |
Sensation89 | vrijdag 15 september 2006 @ 16:09 |
Ik heb een iets gespot wat op een raket lijkt in Iran, en ik heb er een placemark bijgezet maar toch krijg ik geen kans de coordinaten te kopieren. | |
frankium | vrijdag 15 september 2006 @ 16:14 |
schaapie? 29°46'16.34"S, 21° 0'30.64"E visje vangen 26°39'51.71"S, 15° 8'47.88"E iets van zeeleeuwen ofzo 18°26'42.89"S, 12° 0'42.12"E [ Bericht 21% gewijzigd door frankium op 15-09-2006 16:27:22 ] | |
Sensation89 | vrijdag 15 september 2006 @ 16:16 |
hahaha lol! | |
Sensation89 | vrijdag 15 september 2006 @ 16:25 |
29°35'8.23"N 52°33'52.67"E Wat is dit ding? | |
frankium | vrijdag 15 september 2006 @ 16:29 |
1 of andere gemeenschap in Afrika 18°20'9.70"S, 16°20'25.10"E somalische herders 1°25'40.04"S, 40° 5'17.13"E | |
frankium | vrijdag 15 september 2006 @ 16:30 |
quote:geen idee maar die zie je wel vaker, iets van rook ofzo? | |
frankium | vrijdag 15 september 2006 @ 16:47 |
check die beesten, springen die nu zo ver 15°50'20.55"S, 27°11'50.21"E | |
ne0n | vrijdag 15 september 2006 @ 17:14 |
23°29'37.27"S, 122°48'7.63"E lol, lake dissapointment! | |
__Saviour__ | vrijdag 15 september 2006 @ 17:27 |
26°50'18.00"S, 152°57'34.15"E Crikey ! | |
ne0n | vrijdag 15 september 2006 @ 17:28 |
33°18'31.07"N, 44°23'22.40"E | |
frankium | vrijdag 15 september 2006 @ 17:44 |
quote:en vlakbij, human shields± 33°16'36.29"N, 44°25'38.10"E | |
ne0n | vrijdag 15 september 2006 @ 17:47 |
quote:staat op dat dak ! | |
ne0n | vrijdag 15 september 2006 @ 17:48 |
iemand alberto al gespot? | |
glasbak | vrijdag 15 september 2006 @ 18:33 |
quote:Hier misschien? 52°21'30.40"N 4°52'6.13"E | |
Sensation89 | vrijdag 15 september 2006 @ 18:43 |
quote:Het leek meer op een soort raket of satteliet. | |
glasbak | vrijdag 15 september 2006 @ 19:04 |
-Mo- | vrijdag 15 september 2006 @ 21:04 |
Kut, ik zit nu alleen nog maar te Google Earth'en. | |
SterkStaaltje | vrijdag 15 september 2006 @ 21:35 |
Als je google earth community aanzet krijg je echt veel extra info over bepaalde plekken. Zit nu Irak een beetje af te struinen. Stikt er echt van de bunkers vliegveldjes, zwaar beveiligde terreinen, overal en nergens kom je gevechtsvliegtuigen tegen die in de middle of nowhere lijken te staan. | |
Ericjuh | vrijdag 15 september 2006 @ 21:49 |
weet je wat mensen.. ik ga zo naar buiten en dan ga ik zwaaien.. wie mij vind op google earth krijgt van mij veel speculaas!! | |
LennyKravitz | zaterdag 16 september 2006 @ 01:18 |
51°55'20.15"N 4°27'41.27"E Wonen hier nu de smurfen? | |
DaMook | zaterdag 16 september 2006 @ 02:05 |
mijn huis Helaas niet scherper dan dit te krijgen | |
frankium | zaterdag 16 september 2006 @ 10:30 |
Gebombardeerde bunkers Koeweit 29°21'7.21"N, 47°30'19.15"E | |
frankium | zaterdag 16 september 2006 @ 10:36 |
Highway of Death 29°35'36.84"N, 47°39'36.78"E | |
glasbak | zaterdag 16 september 2006 @ 13:01 |
quote:Die moet ik snel eens gaan bekijken! | |
Ratelslangetje | zaterdag 16 september 2006 @ 17:39 |
Mijn huis. | |
The_BoezelaaR | zaterdag 16 september 2006 @ 18:43 |
Wat ik wel tof vind is dat er in Afrika enkele zeer mooie high-res gebieden te vinden zijn. Heb al een groep olifanten, nijlpaarden en kamelen enzo gevonden, heel gaaf Zoeken naar wilde dieren in Afrika is erg tof | |
glasbak | zaterdag 16 september 2006 @ 19:03 |
quote:coordinaten willen we zien | |
Echo99 | zaterdag 16 september 2006 @ 20:12 |
De kazerne van het Korps Mariniers in Rotterdam is helemaal "verdriehoekt" | |
rickybee | zaterdag 16 september 2006 @ 20:26 |
20°37'46.11"N 87° 4'16.64"W Ons hotelleke in Playa del Carmen, Mexico En daar iets ten noorden aan de zee met die parasollen netjes op een rij, dat was het bijbehorende strandtentje | |
Schorpioen | zaterdag 16 september 2006 @ 20:45 |
quote:Neehee, hier is nou juist de lol dat je zelf zoekt! | |
Agiath | zaterdag 16 september 2006 @ 20:59 |
quote:Is dat dat ding uit Goldeneye? | |
TARAraboemdijee | zaterdag 16 september 2006 @ 22:40 |
quote:Ja, en uit Contact en nog wat andere films: Arecibo Observatory | |
SANCTAsimplicissimus | zaterdag 16 september 2006 @ 23:04 |
quote:Jij en je Bijzit worden geacht op een Groningenmeet te zijn. | |
TARAraboemdijee | zaterdag 16 september 2006 @ 23:10 |
quote:Jij volgens mij ook Anyway, de plannen waren wat veranderd en opeens waren we vandaag pas 22:00 thuis, we gaan nu richting bed omdat we er morgen erg vroeg weer uit moeten. Volgende keer beter | |
vuurwerkman | zondag 17 september 2006 @ 00:36 |
quote:http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=51%C2%B028%2739.22%22N+,+0%C2%B029%2715.36%22W&ie=UTF8&z=18&ll=51.460799,-0.444447&spn=0.002289,0.006689&t=k&om=1&iwloc=A Concordes ? | |
__Saviour__ | zondag 17 september 2006 @ 00:37 |
Ja. Wel oude foto's dan, de concordevloot is al lang niet meer in bedrijf | |
Oosthoek | zondag 17 september 2006 @ 01:40 |
Google earth is verslavend. | |
JimmyJames | zondag 17 september 2006 @ 03:11 |
Mijn god, Groningen is eindelijk in high def Weet iemand sinds wanneer? | |
TARAraboemdijee | zondag 17 september 2006 @ 07:06 |
quote:Een week nu ongeveer. Geldt trouwens voor heel Nederland | |
MoChe | zondag 17 september 2006 @ 09:35 |
vliegveld gilze rijen geblocked 51°33'32.44"N 4°55'10.93"E | |
LennyKravitz | zondag 17 september 2006 @ 16:11 |
4°11'22.15"N 73°31'45.60"E Ziet er apart uit... | |
D-MIXXX | zondag 17 september 2006 @ 18:09 |
quote:Iets naar rechts en je ziet een mooi watervliegtuigje 4°11'29.43"N 73°32'0.19"E | |
Drumpie | zondag 17 september 2006 @ 18:31 |
Iemand gehoort van dat wijf die topless in der tuin lag | |
PieterBas | zondag 17 september 2006 @ 18:33 |
Tja, lig je lekker in de tuin.. denk je een beetje privacy te hebben.. wordt er een luchtfoto van je tuintje gemaakt | |
__Saviour__ | zondag 17 september 2006 @ 18:34 |
quote:52° 4'43.36"N, 4°19'58.00"E | |
winterapfel | zondag 17 september 2006 @ 18:49 |
m'n google earth doet vaag heeft het tot 2 weken geleden of zo altijd correct gedaan, maar nu vage storingen. Als redding geprobeerd met de nieuwe (beta) versie, maar het zelfde effect. Zie plaatje het is niet alleen de afbeeldin, zie ook beneden, coordinaten zie er ook raar uit. Iemand enig idee??? | |
Drumpie | zondag 17 september 2006 @ 18:52 |
quote:, iemand nog interessante dingen om te bekijken , en komen er ooit nog betere fotos van dopen? | |
Arnold_fan | zondag 17 september 2006 @ 18:53 |
In dat skyline zie ik alleen grote amerikaanse steden en Parijs? | |
D-MIXXX | zondag 17 september 2006 @ 19:18 |
quote:Ze is niet de enigste die het warm had; 52° 4'46.88"N 4°19'52.70"E | |
Susie | zondag 17 september 2006 @ 19:32 |
18° 2'22,78"N, 63° 7'8,25"W Op het mooie Sint Maarten. Strange, als ik het nu zoek, vind ie het niet... | |
Schorpioen | zondag 17 september 2006 @ 19:33 |
quote:Als een schone install van GE niet helpt dan zal het waarschijnlijk iets met je videokaartdrivers zijn of misschien je videokaart zelf wel... Doen andere toepassingen die directX gebruiken (spellen ofzo) het nog wel goed? | |
DaMook | zondag 17 september 2006 @ 19:33 |
Damn ik wil op mijn huis ook zo ver in kunnen zoemen | |
Ratelslangetje | zondag 17 september 2006 @ 19:43 |
De Efteling! 51°38'58.05"N 5° 3'1.05"E | |
XMN8R | zondag 17 september 2006 @ 20:06 |
quote: quote: quote:Den Haag Bruist! 52° 4'25.25"N, 4°18'57.97"E | |
winterapfel | zondag 17 september 2006 @ 20:20 |
quote:aangezien ik hier begreep dat er verder geen problemen zijn heb ik een schone install gedaan.. hielp niet. Daarna videokaart opnieuw geinstalleerd nu weer helder beeld! | |
LennyKravitz | zondag 17 september 2006 @ 20:25 |
53° 9'34.30"N 158°27'7.71"E migguh! of deze... het kleine is nog kleiner in het klein... 52° 5'58.12"N 4°17'51.59"E | |
LennyKravitz | zondag 17 september 2006 @ 20:27 |
quote:Lijkt wel een lijk | |
LennyKravitz | zondag 17 september 2006 @ 20:36 |
23°42'16.55"N 90°24'30.27"E vechten om een aanlegplaats? | |
ROG | zondag 17 september 2006 @ 21:08 |
quote:Heheh. Verderop zie ik rare identieke eilandjes met elk een schoorsteen/vuurtoren, iemand enig idee? 23°45'50.48"N 90°20'17.25"E | |
LennyKravitz | zondag 17 september 2006 @ 21:30 |
20°23'30.91"N 45° 8'9.65"E of 20°15'43.34"N 44°44'46.59"E In de woestijn heb je geen graan... dus geen graancirkels... aliens komen er echter wel | |
D-MIXXX | zondag 17 september 2006 @ 21:39 |
quote:dat dacht ik ook al | |
D-MIXXX | zondag 17 september 2006 @ 21:40 |
quote:wat zijn dat? | |
ROG | zondag 17 september 2006 @ 21:43 |
quote:Irrigatieprojecten. Vanuit het middelpunt gaat er een grote stang met sproeinstallatie rond op een stel wielen. edit: voor land-/tuinbouw dus. | |
vuurwerkman | zondag 17 september 2006 @ 23:01 |
37°38'33.76"N,115°47'31.77"W wannabee talpa | |
LennyKravitz | zondag 17 september 2006 @ 23:23 |
29°46'6.89"N 95°20'34.77"W Hier rijden een aantal mensen een wisse dood tegemoet... RIP! | |
Schorpioen | zondag 17 september 2006 @ 23:51 |
52° 5'27.08"N 5° 6'24.02"E Loopt er nou iemand op het dak? Of is het iets anders, want het is dan wel een flinke reus....! | |
Ratelslangetje | maandag 18 september 2006 @ 00:12 |
quote:Het is een reus die naar boven kijkt. Ik heb geen idee wat het is, misschien gooien ze hun vuilniszakken wel op het dak ofzo. | |
SteveBravo | maandag 18 september 2006 @ 00:37 |
quote:gewoon een broekie aan hoor | |
creno | maandag 18 september 2006 @ 10:45 |
attractiepark Slagharen: 52°37'20.49"N, 6°33'49.26"E land van ooit: 51°41'37.93"N, 5°10'15.86"E | |
Frollo | maandag 18 september 2006 @ 11:43 |
Is er geen mogelijkheid om ongewenste/debiele Google Earth Community-placemarks te verwijderen? Een soort wiki-systeem waarmee onnodige placemarks weer uit de database weggestemd kunnen worden? Ik bedoel, dit gaat toch gewoon nergens meer over? Dat je een placemark zet bij een naakte man op een dak en die uploadt naar de community, da's nog wel grappig, maar dit soort onzin kost mij processorkracht en verpest het uitzicht. | |
RoaRRR | maandag 18 september 2006 @ 13:17 |
In de buurt van Veenendaal En ons huisje met dakterras... | |
madtheswine | maandag 18 september 2006 @ 13:45 |
quote:daar zie je toch helemaal niks van..? | |
BdR | maandag 18 september 2006 @ 13:54 |
quote:"lons dale" http://maps.google.com/?ll=51.978533,5.565659&t=k | |
LennyKravitz | maandag 18 september 2006 @ 17:09 |
Iemand die weet waar in afrika je luchtfoto's van wilde dieren kan zien... er zijn nl. enkele high-resolution foto's van... | |
Urquhart | maandag 18 september 2006 @ 17:14 |
quote: | |
SteveBravo | maandag 18 september 2006 @ 18:09 |
Vage Shit 35°29'22.73"N 139°50'5.88"E | |
__Saviour__ | maandag 18 september 2006 @ 18:17 |
quote:Ventillatieschacht voor tunnel | |
SteveBravo | maandag 18 september 2006 @ 18:23 |
40° 8'7.98"N 124°12'11.77"W en dit? | |
D-MIXXX | maandag 18 september 2006 @ 18:32 |
quote:een speedbootje neem ik aan | |
__Saviour__ | maandag 18 september 2006 @ 21:38 |
13°50'48.11"N, 100°29'34.29"E Bangkwang Central Prison. De gevangenis from hell waar die nederlander jarenlang vast heeft gezeten. | |
H_T | maandag 18 september 2006 @ 22:09 |
De locatie 52° 5'40.79"N 5° 8'25.88"E ziet er bij mij uit als een verzameling vlekken. Weet iemand waarom? Kan me niet voorstellen dat er iets interessants staat vlakbij de Berenkuil in Utrecht | |
vuurwerkman | maandag 18 september 2006 @ 22:11 |
18°46'42.44"N 145°40'19.80"E Raket inslag ofzo 16° 1'13.37"N 146° 3'40.21"E Weet iemand wat die kruizen zijn ? | |
LennyKravitz | maandag 18 september 2006 @ 22:20 |
27°10'29.49"N 78° 2'32.58"E de taj mahal | |
Ratelslangetje | maandag 18 september 2006 @ 22:38 |
quote:Die eerste lijkt idd op een krater, maar waar die kruizen voor zijn...géén idee. | |
-CRASH- | maandag 18 september 2006 @ 22:47 |
In New York bouwen ze ook erg scheef [ Bericht 16% gewijzigd door -CRASH- op 18-09-2006 23:00:26 ] | |
__Saviour__ | maandag 18 september 2006 @ 22:49 |
quote:oefendoelwitten voor bommenwerpers http://www.globalsecurity(...)lon-de-medinilla.htm | |
Ericjuh | maandag 18 september 2006 @ 23:03 |
weet iemand wat dit is: 25°57'38.41"S, 51°30'33.74"W dacht eerst dat het wolken waren, maar dat zijn geen wolken! | |
-CRASH- | maandag 18 september 2006 @ 23:19 |
quote:Laaghangende bewolking | |
SterkStaaltje | maandag 18 september 2006 @ 23:19 |
quote:Volgens mij zijn het wel wolken. Of ik elk geval iets van nevel,.. | |
-CRASH- | maandag 18 september 2006 @ 23:22 |
quote:Klopt op sommige plekken zie de de schaduw ervan | |
Klonk | maandag 18 september 2006 @ 23:23 |
gewoon lage bewolking/mist/nevel in een dal. | |
__Saviour__ | maandag 18 september 2006 @ 23:23 |
als je iets opvallend ziet, moet je de Google Community aanzetten. Want misschien dat iemand anders er al een placemark met info over heeft gezet. | |
deliberator | maandag 18 september 2006 @ 23:26 |
quote:lijkt me eerder schuimend water van watervallen. hmzzz, bij nader inzien niet. | |
__Saviour__ | maandag 18 september 2006 @ 23:46 |
Fox River State Penitentiary uit Prison Break 41°32'49.59"N, 88° 4'26.29"W In het echt ook een gevangenis geweest, namelijk Joliet Prison | |
DaMook | maandag 18 september 2006 @ 23:53 |
quote:Zoiets lijkt het wel, ik dacht ook al aan laaghangende mist ofzo. Nog een vraagje, wat is dat wat je in het water ziet ? Dat heb ik al op meer plaatsen gezien. Al die rechte lijnen ed | |
-CRASH- | maandag 18 september 2006 @ 23:55 |
quote: Mischien vliegtuigstrepen... (zag er net 1 in de Alpen) | |
-CRASH- | dinsdag 19 september 2006 @ 00:09 |
Toch idioot.... De Nederlandse Mill.vliegvelden hebben ze onherkenbaar gemaakt..... Maar de Amerikaanse kun je ze gewoon bekijken. | |
__Saviour__ | dinsdag 19 september 2006 @ 00:11 |
quote:google maakt de beelden niet zelf (al zal het niet lang meer duren voordat er googlesattelieten zijn ) ze krijgen ze aangeleverd van tig bedrijven over de hele wereld. de nederlandse foto's zijn eerst gefilterd door defensie waarschijnlijk | |
-CRASH- | dinsdag 19 september 2006 @ 00:29 |
Rondom het vliegveld van Tuscon is een enorm vliegtuigkerkhof En dit is nog maar een klein stukje van het geheel [ Bericht 56% gewijzigd door -CRASH- op 19-09-2006 00:52:58 ] | |
DaMook | dinsdag 19 september 2006 @ 00:59 |
dit bedoel ik dus Hier zie je dat water trouwens ook net als bij dat van Ericjuh. Maar dat in het water dus, wat is dat toch Dit plaatje is trouwens 38° 8'5.14"N 13°22'17.60"E Op Sicilie | |
DaMook | dinsdag 19 september 2006 @ 01:02 |
quote:Vet Wat zijn de coordinaten ? | |
TARAraboemdijee | dinsdag 19 september 2006 @ 07:47 |
quote:Moet je even zoeken naar posts van Frankium in dit topic. Hij gaf een aantal van die foto's (dmv coordinaten) | |
-CRASH- | dinsdag 19 september 2006 @ 10:23 |
quote:30°09'49.75"N, 110°49'59.09"W [ Bericht 2% gewijzigd door -CRASH- op 19-09-2006 10:31:32 ] | |
SterkStaaltje | dinsdag 19 september 2006 @ 13:17 |
quote:Bij die kom je in de bergen uit, dit zijn de exacte: 32° 9'55.28"N, 110°51'48.08"W Als je google earth community aanzet krijg je te zien welke vliegtuigen het zijn. Er staan me een hoop vliegtuigen, jezus. [ Bericht 12% gewijzigd door SterkStaaltje op 19-09-2006 13:29:40 ] | |
mart1976 | dinsdag 19 september 2006 @ 15:48 |
48°19'47.14"N, 57°26'0.33"E Diverse vreemde zaken: - twee vlammen, grappig in beeld gebracht - een lijnenspel waar je u tegen zegt (een "veld" is circa 10 km groot!) - Veel witte (?) meren in de omgeving (iets naar links en iets naar boven) Mocht iemand opheldering kunnen verschaffen... graag. | |
-CRASH- | dinsdag 19 september 2006 @ 19:17 |
quote: quote:Zoutmeren | |
denka | dinsdag 19 september 2006 @ 20:12 |
deze vraag zal zeker wel eens een keer gesteld zijn, area 51 is dat ook area 51 en waarom is deze dan niet vaag gemaakt? | |
__Saviour__ | dinsdag 19 september 2006 @ 20:14 |
je ziet alleen wat landingsbanen en gebouwen, daar is niks interessant aan. het geheime spul speelt zich binnen en onder de grond af. | |
denka | dinsdag 19 september 2006 @ 20:16 |
quote:oke | |
biertapper | woensdag 20 september 2006 @ 11:48 |
Een paar honderd voetbalstadions over de gehele wereld als placemarks http://bbs.keyhole.com/ubb/download.php?Number=61497 Gewoon ff openen en ze staan allemaal in google earth | |
WEST | woensdag 20 september 2006 @ 11:51 |
quote:ja leuk ik zie onze buren er wel op maar wij staan er niet op | |
Megalomaniac | woensdag 20 september 2006 @ 15:50 |
tvp | |
Madine | woensdag 20 september 2006 @ 16:12 |
Boggle, nou dat was een leuk programma | |
Nega | woensdag 20 september 2006 @ 16:17 |
Ik kan die coordinaten ook niet doen... | |
geelkuikentje | woensdag 20 september 2006 @ 17:48 |
Hier strandbal in Berlijn: 52°30'40.49"N, 13°22'40.30"E Volgens Google Earth 23 meter in diameter | |
Gesloten | woensdag 20 september 2006 @ 17:58 |
52°24'12.41"N 6°36'43.32"E Waarom staat er een vlek bij dat huis? | |
Ratelslangetje | woensdag 20 september 2006 @ 18:14 |
quote:Hoezo niet? | |
Ratelslangetje | woensdag 20 september 2006 @ 18:21 |
quote:Haha geinig. | |
geelkuikentje | woensdag 20 september 2006 @ 18:47 |
48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E Beestje! | |
-CRASH- | woensdag 20 september 2006 @ 19:00 |
quote:Vlek !?! Ik zie alleen schaduwen van de bomen. quote:Attack of the killer ants | |
Ratelslangetje | woensdag 20 september 2006 @ 19:04 |
quote:He?!Hoe kan dat nou? | |
ROG | woensdag 20 september 2006 @ 20:20 |
quote:Inderdaad, die vuile mafkees met z'n rondje Groene Hart.. | |
Schorpioen | woensdag 20 september 2006 @ 20:30 |
quote:Er staat een placemark bij die een mogelijke verklaring geeft, dat dat beest gewoon bij het inscannen tussen plaat en afbeelding is geplet, vooral omdat er door de druk een grote drol uit z'n kont geperst wordt Je zit inderdaad ook geen schaduw, maar toch vind ik het wat vaag, lopen ze die satellietbeelden in te scannen dan? Worden die niet rechtstreeks digitaal aangeleverd? | |
GSMboy | woensdag 20 september 2006 @ 22:36 |
quote:PICS!!! | |
Centurion_NL | woensdag 20 september 2006 @ 22:50 |
Vreemd groot voertuig in Vegas: 36°10'31.28"N, 115° 8'12.15"W | |
-CRASH- | woensdag 20 september 2006 @ 23:18 |
quote:Die blaw met wit is een bus | |
Ratelslangetje | woensdag 20 september 2006 @ 23:23 |
quote: | |
-CRASH- | donderdag 21 september 2006 @ 00:04 |
Waarom zouden ze de vliegtuigen "onherkenbaar" maken? Links boven B-52 Bomber Daaronder B-1 Lancer (rechts nog 2) En zo te zien staat er ook een U-2 (boven het grote gebouw) [ Bericht 23% gewijzigd door -CRASH- op 21-09-2006 00:11:27 ] | |
nemesis_ | donderdag 21 september 2006 @ 12:31 |
Gebouwen moeten aanstaan: 35°38'20.72"N 139°53'21.94"E Een gebouw midden op de snelweg? | |
highway101 | donderdag 21 september 2006 @ 12:35 |
In Tokyo kan alles. | |
Dirk-Kuijt | donderdag 21 september 2006 @ 12:38 |
51°28'38.97"N, 0°29'2.35"W Ligt dat nou aan mij of gaat dat helemaal mis? Het rechtse vliegtuig is bezig met snelheid maken. De middelste is aan het wachten tot hij kan vertrekken en de linkse is al bezig met landen | |
TARAraboemdijee | donderdag 21 september 2006 @ 13:10 |
quote:Je ziet 4 vliegtuigen in dat rijtje, 2 mogelijkheden: 1: ze landen vlak achter elkaar. Het ziet er naar uit dat geeneen bezig is met vertrek, maar allemaal aan het landen zijn 2: het zijn allemaal dezelfde vliegtuigen, een Airbus 320, kans is dat de foto's vlak na elkar genomen zijn zodat je eigenlijk hetzelfde vliegtuig 4x in een momentopname ziet. | |
Ratelslangetje | donderdag 21 september 2006 @ 14:54 |
quote:Je hebt gelijk! Die auto's zouden dus dóór het gebouw heenrijden. Foutje van Google Earth? | |
__Saviour__ | donderdag 21 september 2006 @ 14:55 |
quote:Nee, Google heeft altijd gelijk. | |
Ratelslangetje | donderdag 21 september 2006 @ 15:20 |
quote: | |
Molline | donderdag 21 september 2006 @ 15:44 |
quote: | |
highway101 | donderdag 21 september 2006 @ 20:18 |
quote:Nee, das een ballon. Dan kan je een stukje omhoog en uitzicht over de stad hebben. Is vlakbij het Sony-center, Potsdamer Platz en Brandenburger tor. | |
Saekerhett | donderdag 21 september 2006 @ 20:56 |
quote:Hij is al weggehaald (tenminste ik zie hem niet) | |
__Saviour__ | donderdag 21 september 2006 @ 21:00 |
nee, het staat er nog steeds. Je moet wel buildings aanzetten om het te zien | |
The_Emotion | donderdag 21 september 2006 @ 23:17 |
hehe, die gekke jappen! is het niet mss een tolpoortje? | |
-CRASH- | donderdag 21 september 2006 @ 23:20 |
quote:drive-in afhaalchinees rn ik meen chinees | |
highway101 | donderdag 21 september 2006 @ 23:21 |
Chinees? Yakitori of Sushi bedoel je | |
Saekerhett | donderdag 21 september 2006 @ 23:38 |
quote:Heb ik, maar ik heb nog een oudere versie, kan dat het zijn? | |
SteveBravo | vrijdag 22 september 2006 @ 09:59 |
volgens mij een tank! 33°47'45.06"N 44°36'3.23"E | |
Ratelslangetje | vrijdag 22 september 2006 @ 12:15 |
Kamelen en geiten. 15°17'54.76"N 19°25'47.06"E | |
calvobbes | zaterdag 23 september 2006 @ 10:18 |
Onder het kopje actueel: De werkplaats/remise van de Duitse Transrapid. 52°52'20.25"N, 7°21'0.58"E | |
calvobbes | zaterdag 23 september 2006 @ 10:25 |
quote:In de buurt van Bagdad Wat onverwacht In de buurt van Amersfoort een trainingsparcours voor tanks 52° 8'18.70"N, 5°18'46.47"E Daar iets rechts van is een militaire basis, maar die is geblockt... | |
LennyKravitz | zaterdag 23 september 2006 @ 13:07 |
quote:Zijn gewoon een soort paaseieren dit... | |
LennyKravitz | zaterdag 23 september 2006 @ 13:38 |
Wat is dit ?? 21° 6'56.24"N 11°22'47.92"W | |
__Saviour__ | zaterdag 23 september 2006 @ 13:43 |
volgens google community is dat 'Richat Structure formed when a volcanic dome hardened and gradually eroded, exposing the onion-like layers of rock.' | |
Ratelslangetje | zaterdag 23 september 2006 @ 13:53 |
quote:Beter kijken jij. | |
LennyKravitz | zaterdag 23 september 2006 @ 14:29 |
quote:ok easter eggs dan... | |
Ayaxola | zaterdag 23 september 2006 @ 14:45 |
Leuk om Area 51 gewoon goed te kunnen zien | |
Ratelslangetje | zondag 24 september 2006 @ 15:30 |
8° 2'47.87"N 20°26'44.68"E Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn? | |
-CRASH- | zondag 24 september 2006 @ 15:32 |
quote:Een heli die rondjes draait | |
bolivian | dinsdag 26 september 2006 @ 00:49 |
Vreemde zaken in Hawaii: 22°13'11.39"N 159°35'6.82"W Een nieuwe ijstijd? | |
LennyKravitz | dinsdag 26 september 2006 @ 01:11 |
quote:Vaag ja... de zee is daar aardig wat hoger dan het land. zo'n 300ft. Tsunami? Leg de kaart eens wat platter... ziet 't er nog gekker uit... | |
bolivian | dinsdag 26 september 2006 @ 01:17 |
quote:Tsunami caught in the act, . | |
__Saviour__ | dinsdag 26 september 2006 @ 01:35 |
daar zit echt iets fout met de hoogtegegevens | |
Ayaxola | dinsdag 26 september 2006 @ 14:42 |
Vrouw topless op Google Earth Haha | |
FlyingFox | dinsdag 26 september 2006 @ 15:34 |
quote:Roos. | |
Avenger84 | woensdag 27 september 2006 @ 11:46 |
Weet iemand waarom dit deel van Utrecht onherkenbaar is gemaakt? 52°05'42.23"N 5°08'29.26"E Er staat geloof ik een landhuis maar dat hoeft toch niet geheim te blijven? | |
Ratelslangetje | woensdag 27 september 2006 @ 13:41 |
quote:Ik denk dat er wel meer dan alleen een landhuis staat. Die hele buurt is onherkenbaar. | |
Ericjuh | woensdag 27 september 2006 @ 17:50 |
quote:volgens mij nu gefixed.. want ik zie het niet meer! | |
winterapfel | woensdag 27 september 2006 @ 18:08 |
quote:hmm, hier wel nog!! en nog wel meer vage dinen rondom dit eiland: | |
Ericjuh | woensdag 27 september 2006 @ 18:20 |
oeps.. sorry.. werkt nog wel! had terrein niet aanstaan | |
Ayaxola | woensdag 27 september 2006 @ 19:51 |
quote:Zou het misschien een krater van een meteorietinslag kunnen zijn? | |
-CRASH- | woensdag 27 september 2006 @ 23:03 |
quote:Helaas.... USGS Richat Structure Image taken 1/11/2001 The so-called Richat Structure is a geological formation in the Maur Adrar Desert in the African country of Mauritania. Although it resembles an impact crater, the Richat Structure formed when a volcanic dome hardened and gradually eroded, exposing the onion-like layers of rock. | |
The_Emotion | donderdag 28 september 2006 @ 11:43 |
Darth Vader gespot in Mongolië 47°54'53.79"N 106°55'44.87"E Wat is dit? Het lijken wel tekeningen 37°48'37.78"N 107°19'15.36"W | |
-CRASH- | donderdag 28 september 2006 @ 12:04 |
quote:Een uitgedroogd meer !?! Want iets naar rechts zie je de contouren van een grote rivier | |
Ace1 | donderdag 28 september 2006 @ 21:50 |
Is google maps niet veel scherper? | |
TARAraboemdijee | donderdag 28 september 2006 @ 21:55 |
Google Maps en Google Earth gebruiken dezelfde foto's | |
Ace1 | donderdag 28 september 2006 @ 22:08 |
ow vaag... Die foto's die ik hier allemaal zie zijn nou niet echt detailed.. maar kan aan mij liggen. | |
MoChe | donderdag 28 september 2006 @ 22:36 |
lees hier al een paar keer over satelietfotos maar dat zijn het dus niet he... het zijn gewoon fotos die door vliegtuigen worden gemaakt.... | |
-CRASH- | donderdag 28 september 2006 @ 22:47 |
quote:Lees wiki eens..... | |
TARAraboemdijee | vrijdag 29 september 2006 @ 07:12 |
quote:Ik zie hier trouwens nergens een Darth Vader Wat bedoel je precies? | |
The_Emotion | vrijdag 29 september 2006 @ 09:27 |
quote:De hekjes en parkeerplaats erachter lopen schuin af en daarbinnen zit een driehoekig rode mond. Daar iets boven zit tussen wat geel 2 gebouwtjes die wel op ogen lijken. Daarboven staan nog 2 gebouwtjes, wat me doet denken aan Vaders helm. Maar nu ik wat beter kijk zie ik er meer een boze man of een raar masker in, dan een Darth Vader | |
__Saviour__ | vrijdag 29 september 2006 @ 09:48 |
quote:de hogeresolutiebeelden ja. maar van grote hoogte zijn het uiteraard wel sattelietbeelden | |
__Saviour__ | vrijdag 29 september 2006 @ 09:57 |
quote:In het midden. Goed kijken | |
jna | vrijdag 29 september 2006 @ 11:14 |
quote: | |
TARAraboemdijee | vrijdag 29 september 2006 @ 12:36 |
quote: | |
MoChe | vrijdag 29 september 2006 @ 13:38 |
quote:uiteraard... maar sommigen schijnen te denken dat de hogeresoluti fotos ook allemaal door satelieten genomen zijn | |
calvobbes | vrijdag 29 september 2006 @ 14:59 |
12°36'31.12"S, 131°17'21.18"E Explosieven test gebied in Australie? | |
-CRASH- | vrijdag 29 september 2006 @ 18:26 |
quote:Misschien is het een opaalmijn | |
calvobbes | vrijdag 29 september 2006 @ 18:41 |
quote:Hmmm... Denk het niet. Die zien er anders uit. Hier zijn opaalmijnen 29° 3'30.69"S, 134°47'27.26"E Bij nadere bestudering zie ik ook veel antennes staan. Het gebouw wat in het midden staat is ook wel heel modern. |