Je moet het ook door een marokkaanse bril bekijken om te begrijpen.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:49 schreef hanskraaijjr het volgende:
Die vent is zelf agressief naar de politie toe, hij wil schijnbaar het gevecht aan gaan. Daarnaast zijn die vriendjes van hem de politie bijna aan het belemmeren. Ik zie de politie hier niets verkeerd doen.
Doet Moszkowicz ook zulke kleine zaakjes? Crisis?quote:Beste vrienden en fans van The Flexican,
Gisteravond na Sneakerz in Eindhoven is er een vervelend incident gebeurt waarbij The Flexican hardhandig is opgepakt door de politie.
Nadat The Flexican en Sef het evenement verlieten en richting parkeerplaats liepen, kwam er een politieauto hard aangereden. Door extra gas te geven wilde ze duidelijk maken dat alle festivalgangers aan de kant moesten gaan, waarbij ze over The Flexican's voet reden. Hierbij gebaarde Flex tegen de politie dat ze rustig aan moesten doen om ongelukken te voorkomen. De politie reageerde daar zo heftig op, dat ze uit de auto sprongen en Flex een klap gaven. Op onderstaand filmpje zie je wat er vervolgens gebeurde.
Een hardhandig optreden van de politie dat leidde tot de arrestatie van The Flexican. Aan zijn verwondingen is duidelijk te zien hoe de politie te werk is gegaan. Hij wordt op dit moment nog vastgehouden op het politiebureau.
Om aan te kunnen tonen wat er voorafgaand aan dit filmpje heeft afgespeeld willen we alle getuigen oproepen hun beeldmateriaal en verklaringen te mailen naar info@vissers-moszkowicz.nl (The Flexican's advocaat).
Help The Flexican en vertel je verhaal!
Publiciteit natuurlijk.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:52 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Doet Moszkowicz ook zulke kleine zaakjes? Crisis?
Andere Moszkowicz, waarschijnlijk.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:52 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Doet Moszkowicz ook zulke kleine zaakjes? Crisis?
Jup, en daarna rossen ze hem als de eerste de beste rodney King in elkaar. Zo gaat dat in brabant.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:54 schreef Ulx het volgende:
Een politiewagen rijdt met hoge snelheid over iemands voet heen?
Zo is de politie jaquote:"Ik heb gewoon klappen gekregen van de politie. Voor niks", twittert Yousef Gnaoui alias Sef. "De politie vindt het blijkbaar normaal om mensen te slaan en te wurgen voor niks. Zonder enige aanleiding hebben ze Flex geslagen en gewurgd."
Als ze onderweg waren, met zoveel haast, naar een melding neem je de tijd niet om één jongeman op te pakken omdat hij het niet eens is met je idiote rijgedrag, lijkt me..quote:Op zondag 29 juli 2012 14:13 schreef mstx het volgende:
Als house/hiphop DJagent moet je je natuurlijk wel bewijzen tegenover je het publiek dat je gangsta bent macht heb.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |