ik ben docente inderdaadquote:Op maandag 4 juni 2012 13:39 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
je zit neem ik aan niet meer op school maar werkt er?
Hij doet veldwerk in Zuid-Spanje (is zijn laatste mastervak, volgend jaar alleen nog stage en scriptie.. stage is misschien 8 weken Amerika...). Hij studeert aardwetenschappen (paleogeobiologie) en dit is een practicum zeg maar, onderzoeksvraag, gebiedje met veel steenlagen blootliggend, en graven maar!quote:Op maandag 4 juni 2012 13:41 schreef LadyBlack het volgende:
Wat is je vriendje eigenlijk aan het doen kwak, dat ie een maand (?) niet thuis is?
Welk vak geef je?quote:Op maandag 4 juni 2012 14:10 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik ben docente inderdaadvandaag vrij, maar ga toch maar naar de vergadering...
misschien olie, gas of andere grondstofwining?quote:Op maandag 4 juni 2012 14:10 schreef Etcetera het volgende:
Zit daar nog werk inna z'n studie bedoel ik
Gaaf!quote:Op maandag 4 juni 2012 14:10 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik ben docente inderdaadvandaag vrij, maar ga toch maar naar de vergadering...
[..]
Hij doet veldwerk in Zuid-Spanje (is zijn laatste mastervak, volgend jaar alleen nog stage en scriptie.. stage is misschien 8 weken Amerika...). Hij studeert aardwetenschappen (paleogeobiologie) en dit is een practicum zeg maar, onderzoeksvraag, gebiedje met veel steenlagen blootliggend, en graven maar!
oh dat zou best wel kunnenquote:Op maandag 4 juni 2012 14:11 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
misschien olie, gas of andere grondstofwining?
Ik heb ook even gedacht aan archeologie, maar dat kwam met name door Indiana Jones. Toen ik ontdekte dat echte archeologen niet steeds hoeven weg te rennen voor slangen, moordende sektes en rollende rotsen werd het toch een stuk minder interessant.quote:Op maandag 4 juni 2012 14:13 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Gaaf!
Ik heb vroeger getwijfeld of ik archeologie of kunstgeschiedenis moest gaan studeren.
Pull my fingerquote:Op maandag 4 juni 2012 14:14 schreef Etcetera het volgende:
oh dat zou best wel kunnengaswinning is goud waard geloof ik
Mijn pc is vergelijkbaar. Voor gaming is het niet geschikt, maar ik geloof niet dat jij dat veel doet. Verder werkt alles lekker snel.quote:
Misschien dat ik op processorgebied iets moet toegeven (Phenom II X3 720 hier), maar voor de rest is het wel aardig te vergelijken. Systeem werkt primaquote:Op maandag 4 juni 2012 14:21 schreef ß het volgende:
[..]
Mijn pc is vergelijkbaar. Voor gaming is het niet geschikt, maar ik geloof niet dat jij dat veel doet. Verder werkt alles lekker snel.
quote:Op maandag 4 juni 2012 14:23 schreef ß het volgende:
[ afbeelding ]
Vers van buienradar. Dit kan toch geen toeval zijn?
Het is tegenwoordig ook verplicht geloof ikquote:Op maandag 4 juni 2012 14:37 schreef Mark het volgende:
Hier in Nijmegen is bodemonderzoek standaard zodra er gegraven wordt. Er ligt namelijk altijd wat
ja echt wel!!quote:Op maandag 4 juni 2012 08:09 schreef iamredleader het volgende:
[..]wat leuk! Kom je dan ook op bezoek bij ons?
Tevens eenvoor C4
Ja was een stuk rustiger in mijn hoofd!quote:Op maandag 4 juni 2012 16:19 schreef LadyBlack het volgende:
Lekker geslapen met je thuisreis in gedachten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |