Zoooo en dan hier mijn monster-post uit China

. Allereerst bedankt voor alle lieve goede-reis, fijn-dat-je-iets-post en welkom-terug reacties... erg lief allemaal

tis hier een warm nest

Ik zal mijn eerdere posts hier ook allemaal nog even op chronologische volgorde quoten voor wie het gemist heeft (in spoilers, omdat de post anders zo lang wordt voor wie het allemaal al gelezen heeft), en de niet-quote-stukken zijn dus nieuw. De gruwelijke stukken staan in duidelijk aangegeven spoiler, en er zijn geen heel gruwelijke foto's. Wel een paar minder leuke foto's voor dierenliefhebbers, maar geen geslachte honden of op straat geslachte koeien, dus wees gerust!
BeijingBeijing kan ik als volgt kort omschrijven: ge-wel-dig. Best al wat stedentrips gemaakt, veel steden waren leuk, maar Beijing staat misschien nu wel op mijn nummer 1 van leukste steden om te bezoeken. Zelden een stad meegemaakt die me na meer dan een week nog helemaal wist te boeien.
Beijing... wat een stad 
Dit is mijn gevoel van vakantie... een wandeling door een nachtelijke vreemde stad van andere cultuur... zaligIk zal zeker niet per gebouw of tempel iets gaan beschrijven, maar wat het meeste tegenviel was waar ik erg naar uitkeek was de verboden stad. Ik keek vandaag mijn 1088 foto's terug en het viel me op dat ik van de verboden stad gewoon maar 1 foto heb gemaakt. Het is feitelijk een kasteel, met allemaal dezelfde soort gebouwen, die er veelal vervallen of te gerestaureerd uitzien. Weinig afwisseling en dus niet de moeite waard vond ik. Nu moet ik ook zeggen, China kent zo ontzettend veel mooie gebouwen die zo gedetailleerd zijn versierd dat het misschien daarom wat tegenvalt. De verboden stad is namelijk wel heel oud, maar daardoor eigenlijk ook heel saai

.
Wat ik weer heel mooi vond was de chinese muur (wow!) en het keizer zomer paleis (zelfde stijl als verboden stad, maar mooier uitgewerkt en in de natuur gebouwd) en het plein van de hemelse vrede omdat het rust uitstraalde en relaxed wandelen was met hier en daar ook nog een mooi gebouw als bonus.
"Bú dào Chángchéng fēi hao hàn" - Mao ZedongWaar Beijing mij echter ontzettend door heeft weten te boeien waren de Hutongs en de winkelstraten. Hutongs zouden wij omschrijven als achterstandswijken met kleine steegjes en oude vervallen hutten. Voor een traditionele Chinees is in de Hutong een huis hebben echter een geweldige eer, zeker in bepaalde wijken, en voor een toerist is het de mogelijkheid te zien hoe mensen leefden (en leven). Het is prachtig te zien hoe de mensen op straat leven, de was buiten ophangen, midden op een plein worden geknipt door de kapper of hoe op een bankje een groep oude mannetjes Chinees schaken spelen.
Een typische straat in de hutongEten gebeurd veel op straat, dus op iedere hoek kun je wat te "eten" kopen... tussen aanhalingstekens, want wat Chinezen eten is voor ons vaak niet herkenbaar als iets wat je in je mond zou stoppen. Wat voorbeelden op de foto's, maar denk aan schorpioen, larven, zeepaardjes, slang, hond, lotuswortel, kippenhartjes, eendenkop, varkenslong. Er geldt ongeveer: als het op een stok geprikt kan worden dan kun je het frituren en eten...
Iemand nog trek in schorpioen of meelworm-larve op een stokje?
Helaas eten ze nog steeds schildpad 
En ook een arm zeepaardje is niet veilig 
Verder is Beijing (en china in 't algemeen wel - taalprobleem uitgezonderd) een van de meest toegankelijke en veilige steden die ik ooit ben tegengekomen. Het taalprobleem is overigens wel echt een probleem, want bijna geen chinees spreekt engels, zeker niet buiten Beijing. Maar vervelender is, ze kunnen ook geen latijns schrift lezen. Straatnamen, hotelnamen, etc kunnen ze gewoon niet lezen. Zelfs de naam "Beijing" zoals wij die schrijven herkennen veel mensen niet. Ik heb dus echt altijd pen en papier bij me gehad om klokken, bussen, treinen, flesjes water, etc te tekenen. Inmiddels spreek ik wel wat Chinees (het verbaasde me maar de eerste-basis-taal is eigenlijk best goed te leren), maar veel verder dan wat standaard begroetingen en tellen en zo kom ik nog niet. Bovendien verschilt de uitspraak drastisch tussen verschillende provincies. In Beijing spreek je een bepaald karakter uit als ting, terwijl ze in Guilin Sjing zeggen... da's wel lastig.
quote:
Op woensdag 20 januari 2010 03:01 schreef MrSubtle het volgende:Dit staat enkel in spoiler tags omdat het al eens gepost is en anders de post zo lang wordt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren.
Het zuidenHet zuiden van China is een compleet andere omgeving dan het drukke Beijing. Afhankelijk van waar je gaat zien ze hier (bijna) nooit toeristen, en hier ben ik nog veel meer gefotografeerd en aangeraakt dan in Beijing.
Maar belangrijkste verschil is de rust. In het zuiden is China veel meer relaxed en aangewezen op zichzelf en hun eigen landbouw. Boertjes verbouwen wat groenten in hun achtertuin, nemen de bus en proberen de boel te verkopen op de straatjes in de grotere dorpen. De term "groot dorp" moet je ruim lezen, want je denkt dan aan 300.000 inwoners, Den Haag dus, maar dan wel volledig opgezet als dorp qua sfeer. Qua eten is het zuiden ook vreemder dan het noorden. De voor ons gekste gerechten (zoals hond en slang en zo) zijn hier meer orde van de dag, waar je er in Beijing soms naar moet zoeken of worden gebruikt om nationale en internationale toeristen te lokken.
De rust van het zuiden... hier slenteren in de motregen, en alle stress van een jaar werken is verloren
Terrasvelden van Longi... zucht
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 08:08 schreef MrSubtle het volgende:Dit staat enkel in spoiler tags omdat het al eens gepost is en anders de post zo lang wordt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren.
Li river met bamboo bootjes... het was koud, het was nat, het was een van de mooiste dingen die ik ooit heb gezienquote:
Op zondag 24 januari 2010 10:47 schreef MrSubtle het volgende:Dit staat enkel in spoiler tags omdat het al eens gepost is en anders de post zo lang word:SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren.
DEZE spoiler bevat schokkende tekstSPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren.
Dit staat enkel in spoiler tags omdat het al eens gepost is en anders de post zo lang wordtSPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren.
Oh en China is goed voor mijn ego geweest

. De aandacht is in het begin heel leuk, maar na een poosje ook echt vervelend (Ik heb 1x geteld, terwijl ik door een straatje liep in Beijing werd ik 12 keer aangesproken door mensen). Vooral vrouwen vinden de westerse mannen heel interessant. Het extreemste voorbeeld was in dat dorpje bij Jinan. Ik stond een poosje te wachten op de bus naar de stad, om vervolgens weer een andere bus te nemen naar Jinan. Komt plots een jongen + meisje op een brommer naar me toe en het meisje sprak me aan. Ze had me zien staan en dacht dat ik misschien hulp nodig had en zij sprak wat engels. Haar vriendje bleek de buschauffeur en hij zou zo komen om te rijden. 2 minuten later komt het meisje in een auto aanrijden. Ja ze had bedacht, ze moest toch nog iets brengen naar de stad waar ik heen moest, dus ik kon wel gratis meerijden. Nou prima... dus nog geen minuut in de auto "you must have a beautiful wife, because you are so handsome". Nee ik ben niet getrouwd, maar heb wel een vriendin. "oh so I have a chance?". Ze moest mijn telefoonnummer, wilde een zoen, etc

. Echt, de hoeveelheid vrouwen die in China met me hebben geflirt, in m'n kont hebben geknepen en me aanspraken op straat is niet meer normaal, ik snap hoe een filmster zich moet voelen

.
De restTja ik kan blijven typen en praten. Ik ben bijvoorbeeld nog met een hoge-snelheid trein naar Jinan geweest, van daaruit naar (een van de of het?) oudste dorpjes van China (3500 bc wordt gezegd), daar heerlijk gewandeld. Bij diverse mensen thuis geweest, thee gedronken met locals, in rare barretjes en restaurantjes gezeten. Maar goed, jullie hebben vast een beeld nu he?

Alle Engelse bordjes, hoe officieel ook, zijn in Chinglish. Dit bordje bijvoorbeeld liet mij - zelfs na twee weken nog - hardop lachen in de Beijing Zoo
[ Bericht 0% gewijzigd door MrSubtle op 01-02-2010 15:58:53 ]
Op woensdag 11 november 2009 18:10 schreef ElisaB het volgende: Ik ben ElisaB en stiekem verliefd op MrS O+
China verslagje:
[sc] 611 Waar Geer een lijk probeert te verbergen...
MrSubtle

Toe aan vakantie!
En wie wil gruwelen en China wil zien zoals China ook kan zijn, die stuurt maar even een PM

niet voor de zwak-gemaagden onder ons
Op woensdag 11 november 2009 18:10 schreef ElisaB het volgende: Ik ben ElisaB en stiekem verliefd op MrS O+
China verslagje:
[sc] 611 Waar Geer een lijk probeert te verbergen...
Strega

Het glas is altijd halfvol.
quote:
Juist die, hier ziet alles er zo gauw kleurloos en een beetje saai uit.
Van mij mag het af en toe wel knallen, zo dat de zon schijnt en je er helemaal blij van word.
De tong is het enige wapen dat scherper wordt bij veelvuldig gebruik.
Bullie is thuis
Subtiel wat een mooie reis en oooooh die bergen ( ?? euhm recht omhooggaande bulten ?? ) da's mooooooi.
As Admiral Grace Hopper once said, “I believe in having an open mind, but not so open that your brains fall out.”
quote:
Op maandag 1 februari 2010 15:35 schreef Strega het volgende:[..]
Ruilen met Bullie? Die hoor je alleen maar snurken
Welkom terug Mr.S. Fijn dat je weer heelhuids thuis bent!

Neu, wij hebben Merlijn al. Die oinkt en snurkt. Tis net een bulletje
Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl
oh-oh

Sure...fine...whatever...

Ik ben echt heeeeeeeeeeel erg jaloers Subtle, ik zou er net zo hard van genoten hebben als jij, het klinkt echt als een droomvakantie.
En wat een vreselijk mooie foto's.
Heb je al die gefrituurde dingen op stokjes wel geproefd?
Dat zou ik dus wel echt allemaal geprobeerd hebben
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
JJH

Nightdriver
Prachtig verhaal. Moest af en toe echt lachen.
Hoe mooi kan een land zijn.
| Soms zijn dingen belangrijk, en soms ook niet.|
Op maandag 30 mei 2011 22:46 schreef Woeste_Woerd het volgende:Bier is minder vermoeiend dan seks.
senesta

Risicovol
quote:
Echt he! Ik wil hier ook even mopperen nu, ik doe echt mijn uiterste best om zoveel mogelijk mee te posten hier en alles te volgen en terug te lezen, en dan in de twee topics die ik mis gaan ze dit soort discussie's voeren
Stout!
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
http://www.librarything.com/catalog/senesta
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:00 schreef oh-oh het volgende:Heb je geen mooie zomerpaleis foto's?
En pleinfoto's?
Juist die geeikte plekken wil ik ook wel graag zien.

ik ook.
As Admiral Grace Hopper once said, “I believe in having an open mind, but not so open that your brains fall out.”
Greys

Never alone
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:03 schreef senesta het volgende:[..]
Echt he! Ik wil hier ook even mopperen nu, ik doe echt mijn uiterste best om zoveel mogelijk mee te posten hier en alles te volgen en terug te lezen, en dan in de twee topics die ik mis gaan ze dit soort discussie's voeren
Stout!

Discussie op zijn tijd moet kunnen lijkt me!
Ik zal je voortaan roepen op MSN, kee?
Misschien niet de eeuwigheid, maar lang genoeg voor mij.
Strega

Het glas is altijd halfvol.
Mr. S, wat prachtig, ik hoop dat je ons flink laat meegenieten van die prachtige foto's en verhalen!!
Schitterend
Ik ga nou ff met m'n pootjes omhoog met de nieuwe Happinez op de bank
De tong is het enige wapen dat scherper wordt bij veelvuldig gebruik.
Bullie is thuis
senesta

Risicovol
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:07 schreef Greys het volgende:[..]
Discussie op zijn tijd moet kunnen lijkt me!
Ik zal je voortaan roepen op MSN, kee?

Deal!
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
http://www.librarything.com/catalog/senesta
MrSubtle

Toe aan vakantie!
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:00 schreef oh-oh het volgende:Heb je geen mooie zomerpaleis foto's?
En pleinfoto's?
Juist die geeikte plekken wil ik ook wel graag zien.
Ik heb 1088 foto's gemaakt... je moet er een paar kiezen he

maar van de standaard paleizen heb ik echt nauwelijks foto's gemaakt eigenlijk

... zal straks nog eens kijken
Op woensdag 11 november 2009 18:10 schreef ElisaB het volgende: Ik ben ElisaB en stiekem verliefd op MrS O+
China verslagje:
[sc] 611 Waar Geer een lijk probeert te verbergen...
Greys

Never alone
quote:
Teleurstellingen horen er bij in het leven zullen we maar zeggen
quote:
Hooked niet, maar het is leuker dan ik dacht.
Ik denk alleen stiekem dat je er binnen een week klaar mee bent

Maar we zullen zien.
Misschien niet de eeuwigheid, maar lang genoeg voor mij.
MrSubtle

Toe aan vakantie!
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:05 schreef oh-oh het volgende:Die foto's van die bergen zijn trouwens echt heel mooi, ik moet meteen aan de boeken van Amy Tan denken
Heb je 1000 Geheime Zintuigen wel es gelezen Mr?
Nee boek ken ik niet?
Op woensdag 11 november 2009 18:10 schreef ElisaB het volgende: Ik ben ElisaB en stiekem verliefd op MrS O+
China verslagje:
[sc] 611 Waar Geer een lijk probeert te verbergen...
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:10 schreef MrSubtle het volgende:[..]
Ik heb 1088 foto's gemaakt... je moet er een paar kiezen he

maar van de standaard paleizen heb ik echt nauwelijks foto's gemaakt eigenlijk

... zal straks nog eens kijken
Maar je koos er veel te weinig
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Helemaal geen boeken van Amy Tan?
Wil je graag iets lezen?
Ik stuur je dr zo een op
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
MrSubtle

Toe aan vakantie!
quote:
Op maandag 1 februari 2010 15:59 schreef oh-oh het volgende:En wat een vreselijk mooie foto's.
Heb je al die gefrituurde dingen op stokjes wel geproefd?
Dat zou ik dus wel echt allemaal geprobeerd hebben

Thanks wat de foto's betreft

. Ik heb er een heel aantal die ik te koop ga aanbieden op hoge resolutie... eens kijken of het wat oplevert.
Het eten op stokjes... ik heb wel wat dingetjes geprobeerd, maar gespiesde levende schorpioen laat ik toch even aan me voorbij gaan
Op woensdag 11 november 2009 18:10 schreef ElisaB het volgende: Ik ben ElisaB en stiekem verliefd op MrS O+
China verslagje:
[sc] 611 Waar Geer een lijk probeert te verbergen...
MrSubtle

Toe aan vakantie!
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:12 schreef oh-oh het volgende:[..]
Helemaal geen boeken van Amy Tan?
Wil je graag iets lezen?
Ik stuur je dr zo een op

Wat is het genre? En nee, nog nooit iets van gelezen
Op woensdag 11 november 2009 18:10 schreef ElisaB het volgende: Ik ben ElisaB en stiekem verliefd op MrS O+
China verslagje:
[sc] 611 Waar Geer een lijk probeert te verbergen...
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Het zijn literaire romans , over China, bekeken vanuit het oogpunt van Chinese Amerikanen.
Ik vind het echt schitterende boeken.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Ynske

Bedankt voor de zon...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:19 schreef oh-oh het volgende:[..]
Het zijn literaire romans , over China, bekeken vanuit het oogpunt van Chinese Amerikanen.
Ik vind het echt schitterende boeken.

zijn idd mooie boeken
Hé Leukerd, ga je mee lachen?
*WOW* wat een dag!
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Heb jij ze ook allemaal gelezen?
Ze zijn mooier dan die Wilde Zwanen.
En Mr, heb je de films van Yang Zhimou gezien, met Gong Li?
Farewell to my concubine, Raise the Red Lantern en Lifetimes en zo?
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Ynske

Bedankt voor de zon...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:21 schreef oh-oh het volgende:[..]
Heb jij ze ook allemaal gelezen?
Ze zijn mooier dan die Wilde Zwanen.
En Mr, heb je de films van Yang Zhimou gezien, met Gong Li?
Farewell to my concubine, Raise the Red Lantern en Lifetimes en zo?
allemaal niet geloof ik, maar mn mams heeft er (ik geloof) 3 liggen die ik gelezen ehb
Hé Leukerd, ga je mee lachen?
*WOW* wat een dag!
Greys

Never alone
quote:
*aai*
There there

Ik was nooit weg hoor

Ik vond het vrijdag niet gezellig genoeg om rond te blijven hangen, maar dat moge duidelijk zijn. Ik kom hier voor mijn lol en dat was toen niet. Zaterdag ben ik heel de dag bij zussie in Zwolle (

) geweest en mijn ouders waren daar ook en zondag zat ik te Farmvillen
Misschien niet de eeuwigheid, maar lang genoeg voor mij.
Ingetje79

Guess who...

Prachtig
Mooi verhaal MrS.
Klinkt als een superervaring, maar wel jammer dat je nu alleen de verhalen en foto's kan laten zien.
Het zou mij persoonlijk veel fijner lijken zo'n reis samen te maken, zodat je nog jaaaaaaaren na kunt praten
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
quote:
Dat ja

Ik vraag me af of jullie ook gaan dromen van FV.
Lang geleden speelde ik Rollercoaster Tycoon. Op een gegeven moment speelde ik het 's nachts nog en hoorde ik al die gilletjes van virtuele mensjes in achtbanen
Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl
Ingetje79

Guess who...
Haaai Greys
Hoe is het met je zussie haar wond?
En met je mams?
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
Ynske

Bedankt voor de zon...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:34 schreef nokwanda het volgende:[..]
Dat ja

Ik vraag me af of jullie ook gaan dromen van FV.
Lang geleden speelde ik Rollercoaster Tycoon. Op een gegeven moment speelde ik het 's nachts nog en hoorde ik al die gilletjes van virtuele mensjes in achtbanen

Hé Leukerd, ga je mee lachen?
*WOW* wat een dag!
tombolafan

-Miauw-fan

dag allemaal weer!!!!
MrS, mooi verhaal en mooie foto's!

En welcome back!!!!
quote:
Dat mag gezegd worden

quote:
en de meeste van zn fans zijn mentaal niet zo goed bedeeld,
Maar dat dus niet!

quote:
maar ik moet wel echt vaak om zn onnozelheid lachen als ik m zo zie, das niet gespeeld en echt heerlijk

Helemaal waar
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Op vrijdag 26 februari 2010 schreef Greys het volgende:Altijd binnen de lijntjes kleuren en op de paden blijven klinkt dan wel goed,
maar af en toe wil je gewoon over het hele vel krassen en het bos in rennen.
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Ja maar kijk es zo een zaal in waar ie staat te zingen
Echt hele tehuizen gooien ze daar leeg, daar is toch niks mis mee, die mensen mogen toch ook hun verzetjes hebben???
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Ingetje79

Guess who...
Ik heb niets met Frans, maar ook niets tegen hem.
Spontane vent, maar ik hoor toch liever een ander muziekgenre.
Howevah; de reactie op de opmerking van Ll vond ik vreselijk overtrokken.
Er lopen hier mensen rond die de bek tien x groter hebben en veel denigrerender zijn en daar wordt ook niet op gereageerd.
Want "die zijn gewoon zo", dus dat mag schijnt...
En ik hoop van harte dat Ll gewoon weer mee komt doen, ik kan altijd wel lachen om z'n opmerkingen eiks.
Zoooo, dat wilde ik ff kwijt
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
tombolafan

-Miauw-fan
quote:
En is Qwea hier al geweest vandaag?
Of zal die teveel verfdampen ingeademd hebben
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Op vrijdag 26 februari 2010 schreef Greys het volgende:Altijd binnen de lijntjes kleuren en op de paden blijven klinkt dan wel goed,
maar af en toe wil je gewoon over het hele vel krassen en het bos in rennen.
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:34 schreef nokwanda het volgende:[..]
Dat ja

Ik vraag me af of jullie ook gaan dromen van FV.
Lang geleden speelde ik Rollercoaster Tycoon. Op een gegeven moment speelde ik het 's nachts nog en hoorde ik al die gilletjes van virtuele mensjes in achtbanen
Ik heb dat met tetris
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Ingetje79

Guess who...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:44 schreef oh-oh het volgende:[..]
Ja maar kijk es zo een zaal in waar ie staat te zingen
Echt hele tehuizen gooien ze daar leeg, daar is toch niks mis mee, die mensen mogen toch ook hun verzetjes hebben???
*mompelt iets over 1 kam en scheren
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
tombolafan

-Miauw-fan
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:44 schreef oh-oh het volgende:[..]
Ja maar kijk es zo een zaal in waar ie staat te zingen
Echt hele tehuizen gooien ze daar leeg, daar is toch niks mis mee, die mensen mogen toch ook hun verzetjes hebben???
Ja, nee, maar ik bedoel meer dat Loveless werd verweten dat ie dat zei... (nou ja, hij zei zoiets als "mensen die naar Frans Bauer luisteren zijn

)
Dus nou moet jij het ook niet gaan roepen!

quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:45 schreef Ingetje79 het volgende:Ik heb niets met Frans, maar ook niets tegen hem.
Spontane vent, maar ik hoor toch liever een ander muziekgenre.
Howevah; de reactie op de opmerking van Ll vond ik vreselijk overtrokken.
Er lopen hier mensen rond die de bek tien x groter hebben en veel denigrerender zijn en daar wordt ook niet op gereageerd.
Want "die zijn gewoon zo", dus dat mag schijnt...
En ik hoop van harte dat Ll gewoon weer mee komt doen, ik kan altijd wel lachen om z'n opmerkingen eiks.
Zoooo, dat wilde ik ff kwijt

Helemaal mee eens
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Op vrijdag 26 februari 2010 schreef Greys het volgende:Altijd binnen de lijntjes kleuren en op de paden blijven klinkt dan wel goed,
maar af en toe wil je gewoon over het hele vel krassen en het bos in rennen.
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:45 schreef tombolafan het volgende:[..]
En is Qwea hier al geweest vandaag?
Of zal die teveel verfdampen ingeademd hebben
Die ging zeil leggen en zulks dacht ik
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
oh-oh

Sure...fine...whatever...
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:47 schreef tombolafan het volgende:[..]
Ja, nee, maar ik bedoel meer dat Loveless werd verweten dat ie dat zei... (nou ja, hij zei zoiets als "mensen die naar Frans Bauer luisteren zijn

)
Dus nou moet jij het ook niet gaan roepen!

[..]
Helemaal mee eens
I know, ik ben het er ook helemaal mee eens, twas weer es een discussie om helemaal niks
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
tombolafan

-Miauw-fan
quote:

Maar als je er logisch over nadenkt, zn liedjes zijn natuurlijk vrij (zeer) simpel... Dan is het logisch dat mensen met een verstandelijke beperking dat soort liedjes sneller oppikken en dat dus leuk vinden...
IK ZEG DUS NIET DAT ALLE MENSEN DIE FRANS BAUER LEUK VINDEN EEN VERSTANDELIJKE BEPERKING HEBBEN, EVEN VOOR DE DUIDELIJKHEID!!!!!
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Op vrijdag 26 februari 2010 schreef Greys het volgende:Altijd binnen de lijntjes kleuren en op de paden blijven klinkt dan wel goed,
maar af en toe wil je gewoon over het hele vel krassen en het bos in rennen.
| Forum Opties |
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |