Hier wilde ik toch nog even over klagen, zo op de vroege ochtend.
Iedereen kent het wel, je staat in de kroeg een beetje te zuipen en wijven te checken. Dan zie je een gigantisch lelijk wijf naar je kijken en je denkt bij je zelf: "ha ha als ik daar mee zoen schiet ik een kogel door mn kop".
Naarmate de avond vordert, en je steeds lammer wordt raak je op één of andere manier toch in gesprek met dan mens. Diep van binnen weet je dat je verkeerd bezig bent maar de drank laat jou denken dat het een neukbaar wijf is. Het niet-uitziende mokkel maakt avances en probeert je te zoenen. Door de drank denk je: "ach fuck it" en voor je het weet ben je aan de haak geslagen door een lelijk wijf

En je weet dat je vrienden een paar meter verder je uitlachen en foto's maken
DIT IS GEWOON GEMEEN DAMES! Misbruik maken van weerloze mannen is onsportief. Probeer het dan als de man nuchter is! maar nee, dan lukt het niet he!
In de erge gevallen ga je met zo'n wijf mee naar huis en dan ben je helemaal "fucked"
Klacht: ugly bitches maken misbruik van de weerloosheid van dronken mannen.
Het is niet dat ik dit recentelijk heb meegemaakt, maar het is mij wel eens overkomen
Op dinsdag 1 februari 2011 17:41 schreef ß het volgende:11% per 25 gram? Dus er zit totaal 74,8% zout in?