Jaarlijkse periodiek is natuurlijk ook eindig einde van een schaal.quote:Op woensdag 23 april 2025 07:35 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Lachwekkend? Wees blij. Bij de meeste organisaties die weten dat ze het financieel heel zwaar gaan krijgen, zul je niet zulke verhogingen krijgen. En dan moet je ook niet je jaarlijkse periodiek vergeten natuurlijk.
Ja leuk altijd dat artificieel beter doen lijken dat het is door de verhogingen te spreiden. Maar voor bijvoorbeeld iemand in schaal 8 periodiek 8 is de reële loonsverhoging (hoeveel heeft de werknemer sec meer gekregen aan het einde van de looptijd van de nieuwe CAO dan hij had gekregen zonder verhoging) 4,67 procent. Meer is er echt niet van te maken.quote:
Mijn ervaring: intern gaat altijd voor.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 20:26 schreef Dazalbest1 het volgende:
Wat zijn jullie ervaringen met interne sollicitatie binnen de overheid?
Gaan die in principe altijd voor op extern of kan dit tegelijk? Moet dit dan worden aangegeven in de vacature?
Of ervaren jullie dat de overheid er wat losjes mee omgaat? Bijvoorbeeld gesprekken met externe kandidaten voor intern...?
Bij een interne sollicitatie moet de externe echt hopen dat niemand komt. #semantics.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 22:21 schreef kaputwiehund het volgende:
Bij een externe openstelling hebben officieel alleen kandidaten met een formele voorrangspositie een andere startpositie. Officieus hangt het echt van de functie af.
bij ons in juliquote:Op dinsdag 24 juni 2025 07:28 schreef Dazalbest1 het volgende:
Wordt de cao verhoging vanaf april deze maand uitbetaald of volgende?
Dat was ook mijn gedachte, kennelijk is de nullijn overboord gegooid.quote:Op woensdag 30 juli 2025 13:37 schreef Neo_ het volgende:
een politieagent is toch een ambtenaar... Ik dacht dat ambtenaren op de NUL lijn gingen? Hmmmm nu hoor ik de CAO verhoging van de Police en dan heb ik goede hoop voor mijn eigen CAO (Rijksoverheid)
Muis en toetsenbord enzo kan via de regeling voor kleine ict middelen, dat hoeft niet uit die ¤ 750quote:Op woensdag 30 juli 2025 15:01 schreef murp het volgende:
Klein vraagje, hebben jullie die 750 euro al uitgegeven en waaraan?
https://www.p-direkt.nl/i(...)fering-thuiswerkplek
ikke:
-Zit/sta bureau met 2 schermen, muis en toetsenbord
-rolgordijn
-reparatie kozijnen.
quote:Op woensdag 30 juli 2025 13:37 schreef Neo_ het volgende:
een politieagent is toch een ambtenaar... Ik dacht dat ambtenaren op de NUL lijn gingen? Hmmmm nu hoor ik de CAO verhoging van de Police en dan heb ik goede hoop voor mijn eigen CAO (Rijksoverheid)
Politie heeft een aparte CAO. Ze vallen niet onder ons (Rijksoverheid).quote:Op woensdag 30 juli 2025 15:08 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dat was ook mijn gedachte, kennelijk is de nullijn overboord gegooid.
klopt, maar het zijn toch wel (rijks)Ambtenaren?quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:39 schreef Yasmin__x het volgende:
[..]
[..]
Politie heeft een aparte CAO. Ze vallen niet onder ons (Rijksoverheid).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |