abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_112224929
deel 2.

Beste fokkers,

al een tijdje knaagt er al een rotgevoel aan mij. Ik heb al langer dan twee jaar een vriend en alles gaat super, ook is er absoluut niks te klagen over ons seksleven. Maar ik vroeg mij wat af.
Ik weet van mijn vriend dat hij masturbeert, waar op zich niets mis mee is, maar ik weet ook dat hij daarbij wel eens porno kijkt en dat hij fantaseert over anderen.
Mijn vraag is: waarom? Waarom fantaseert hij dan niet over mij of ons als we geile dingen doen..?
Ik begin dan altijd erg te twijfelen aan mezelf, ben ik niet goed genoeg?
Als ik het aan hem vraag, krijg ik eigenlijk nooit echt een antwoord.
Sekstekort kan de oorzaak echt niet zijn, want ik heb eigenlijk altijd zin en zeg dus nooit nee tegen seks.

Ik zit er best wel mee.. Hebben jullie misschien ook een ervaring met zo'n soortgelijke situatie? Of misschien wat tips/goede raad om ermee om te gaan?

Ik hoop dat hier serieus op wordt gereageerd,

Liefs.
  Moderator woensdag 30 mei 2012 @ 17:27:37 #2
9859 crew  Karina
Woman
pi_112224981
Zo interessant dat er een tweede deel voor nodig is ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  woensdag 30 mei 2012 @ 17:28:10 #3
333374 Lithia
Too serious
pi_112225004
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  woensdag 30 mei 2012 @ 17:28:21 #4
139330 TNA
For the stars that shine
pi_112225017
Alle mannen kijken porno, ook de mannen in een relatie. Het is een makkelijke manier om geil te worden en die vrouwen doen nu eenmaal weleens dingen die je vriendin niet wil doen. Helemaal geen probleem als je vriendin die dingen niet wil doen, maar wel leuk om eens bij te fantaseren. En masturberen is soms gewoon lekker, hoe goed de seks ook is. Dan is porno een makkelijk hulpmiddel.

Geen zorgen over maken dus, het zegt 0.0 over de kwaliteit van jullie seksleven.
  woensdag 30 mei 2012 @ 17:29:17 #5
135890 Bootje84
Bewuste taalnazi
pi_112225056
Niets voelt zo nauw, als je eigen klauw.

Heeft niets met jou of jouw prestaties te maken. Wij willen af en toe gewoon porno kijken. Dat is gezond :)
Leer spaties gebruiken!
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
pi_112225460
Naast dat er genoeg vrouwen zijn die ook gewoon porno kijken lezen veel vrouwen toch ook "romantische" verhalen over tall, dark en handsome mannen met veel geld die wel oog hebben voor de bescheiden deerne-next-door, en dat is vast niet omdat ze denken "wat leuk voor d'r" maar omdat ze zich eventjes indenken dat zij ook zoiets kunnen meemaken. Vind ik eigenlijk hetzelfde.

(zo, ik ga me nu verder bezondigen aan de guilty pleasure die 50 shades of grey heet :') Zo fout maar toch lekker)
pi_112226342
Mannen zijn geprogrammeerd om zo veel mogelijk vrouwen te bevruchten. Het zaad moet zoveel mogelijk verspreid worden. Die drang hebben vrijwel alle mannen en dit leidt niet alleen tot seksueel gefrustreerde masturbatie, maar ook tot het bouwen van raketten, het winnen van discussies, vernieuwende kunst maken en het stijgen tot grote hoogtes om onbewust, voor de vrouwen op te vallen.

Wisten jullie dat alle mensen die tot nu toe geleefd hebben van 30% van alle mannen afstammen? Dat betekent dus dat, voor we het huwelijk, de pil, het condoom en hoeren verzonnen hebben, 70% van de mannen zich niet heeft voortgepland... Anders gezegd, neukte 70% van de mannen simpelweg niet!

En zo gaat het vandaag de dag bij veel zoogdieren nog steeds. De vrouwen zien we de man is met de beste genen, danwel de sterkste, slimste of creatiefste, en willen zijn zaad. Vervolgens neukt deze 'alfa man' alle vrouwtjes uit de groep. De overige mannetjes kunnen ofwel hulpeloos toekijken, ofwel zich zo goed mogelijk voordoen door de alfa man uit te dagen in spelletjes of vechtpartijen.

Enfin, lichtelijk afgeweken om mijn punt te maken. Mannen zijn geprogrammeerd om een alfaman te zijn of zich te wanen en hun zaad zo veel mogelijk te verspreiden.
Dit kan (helaas) in deze wereld niet meer, want dan wordt vriendinlief of moeders boos... In deze tijd neuken namelijk niet meer alleen de alfa mannetjes, maar ook de mannen die het vroeger nooit voor elkaar hadden gekregen. Deze maatschappij is niet meer berekend op het 'oude systeem'.

Dus wat is dan het alternatief? Simpel. Alle vrouwen die je kent niet in het echt neuken, waar je lichaam naar snakt, maar in je hoofd. Krijg je toch het gevoel dat je een beetje doet waar je voor gemaakt bent... Namelijk zo veel mogelijk vrouwen volspuiten!

Wat is de wereld toch zo heerlijk simpel en dierlijk eigenlijk.
  woensdag 30 mei 2012 @ 18:01:13 #8
73345 B-FliP
Like it ain't no thang..
pi_112226400
Niet alleen mannen kijken porno hoor.. En als het een paar dagen niet goed uitkomt is masturbatie gewoon goed om de druk van de ketel te halen. Anders gaan je hormonen spelen en ben je door de dag heen veel te veel met sexuele gevoelens bezig.

Wat veel vrouwen niet beseffen is dat er na ejaculatie vaak helemaal niets meer over blijft van die fantasien.. En komop zeg, jaloers zijn op een fantasie? Wees blij dat mannen er eerlijk over kunnen zijn...

Het is natuurlijk belangrijk dat seks goed is binnen een relatie en dat je allebei voldoening hebt. Vrouwen gaan net zo goed rondkijken als hun behoeftens niet beantwoord worden, en het moet maar lang genoeg duren of ze gaan zelf grenzen over die ze openlijk afkeuren bij anderen..

Als je zelf genoeg sexuele voldoening hebt ben je er helemaal niet mee bezig, maar dat betekent niet dat iemand anders er niet mee bezig is. Gewoon ff de druk ervanaf halen is erg makkelijk en goed voor relaties in periodes in de relatie waarin de behoeftens niet overeen komen..

Dit is erg algemeen, ik vond de South Park aflevering Creme Fraiche erg goed, het einde laat heel goed zien dat een mannetje eigenlijk heel tevreden kan zijn als je hier rekening mee houd.

http://www.southpark.nl/episodes/1414/
What you pay attention to, you become conscious of...
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
pi_112227018
quote:
0s.gif Op woensdag 30 mei 2012 18:01 schreef B-FliP het volgende:
Wat veel vrouwen niet beseffen is dat er na ejaculatie vaak helemaal niets meer over blijft van die fantasien.. En komop zeg, jaloers zijn op een fantasie? Wees blij dat mannen er eerlijk over kunnen zijn...
Zo...Helemaal eens! Het lucht op, relaxed en is snel ;)
Het is mijn ervaring dat vrouwen (generaliseer alert) nou eenmaal wat dat betreft wat moeilijker in elkaar zitten. Die vinden het lastiger om hun hoofd ernaar te zetten. terwijl ik dagelijks wel een portie lust. Ik kijk alleen dan liever naar http://www.myfreecams.com/?baf=7881431 dan naar southpark, lol (NSFW)
pi_112227314
quote:
0s.gif Op woensdag 30 mei 2012 18:15 schreef SDULL het volgende:

[..]

Zo...Helemaal eens! Het lucht op, relaxed en is snel ;)
Het is mijn ervaring dat vrouwen (generaliseer alert) nou eenmaal wat dat betreft wat moeilijker in elkaar zitten. Die vinden het lastiger om hun hoofd ernaar te zetten. terwijl ik dagelijks wel een portie lust. Ik kijk alleen dan liever naar http://www.myfreecams.com/?baf=7881431 dan naar southpark, lol (NSFW)
Inderdaad lekker gegeneraliseerd...ik lust ook wel een dagelijkse portie O-) En kijk net zo lief porno als SP...
pi_112232518
Omdat rukken the closest thing to cheating is waarmee nog weggekomen kan worden.
pi_112317053
Hij doet dat om jou onzeker te maken.
Sound
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')