Dit is pas de eerste keer dat ze op blauw gravel spelen dus dat weet je niet.quote:Op zondag 13 mei 2012 19:26 schreef BobW het volgende:
[..]
Op blauw gravel doen ze het altijd andersom.
Ja, geweldig. Volgende week Rome, dan even rust en dan RG. Heb weer twee weken vakantie maar ik moet in de ochtenden werken omdat het druk is.quote:Op zondag 13 mei 2012 19:26 schreef Anonymousz het volgende:
morgen rome open![]()
heerlijk achter elkaar tennis toernooien
En uitgefloten ook nog. Ik vind dat geen stijl hoor.quote:
Zucht....quote:Op zondag 13 mei 2012 19:26 schreef Federer-fan het volgende:
Lichtelijk offtopic, maar Haase speelt zijn eerste wedstrijd in Rome tegen Wawrinka.
Ik hoorde het net en had het nog niet gezien dus ik dacht ik meld het even voor de mensen die het ook nog niet wisten.quote:
quote:Op zondag 13 mei 2012 19:22 schreef Federer-fan het volgende:
![]()
![]()
Federer.
![]()
![]()
![]()
Morgen nummer 2 op de wereld.
![]()
20e Masterstitel: gelijk met Nadal.
74e titel in zijn carriere
4e titel van het jaar.
![]()
Ben zeker blijquote:Op zondag 13 mei 2012 20:17 schreef Federer-fan het volgende:
Ik heb onze vriend TheGeneral vandaag niet gezien. Die is hier ook wel blij mee neem ik aan.
quote:Op zondag 13 mei 2012 19:32 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik hoorde het net en had het nog niet gezien dus ik dacht ik meld het even voor de mensen die het ook nog niet wisten.
Nog meer gefluit, nu voor Ion Tiriac.
Maar op de AO verloor ie 'gewoon' van Rafaquote:Op zondag 13 mei 2012 21:34 schreef Federer-fan het volgende:
Het was Federers zevende toernooioverwinning uit zijn laatste tien toernooien. Wat absoluut weergaloos zeg.
Ach, dat Grand Slam record heeft hij al. Maar die van de Masters nog nietquote:Op zondag 13 mei 2012 21:50 schreef Norrage het volgende:
[..]
Maar op de AO verloor ie 'gewoon' van Rafa
quote:
Ja, zeker, erg goed gedaan.quote:Kon het helaas niet zien maar zag net van set 2 en 3 de laatste games in de herhaling op Sport1.
Mooie overwinning weer voor Federer
Oké, ik snap het.quote:Op zondag 13 mei 2012 21:50 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik zuchtte vooral om Roowbin, die dit weer kansloos met 6-3 6-2 gaat verliezen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |