quote:Waarom zou een partij per se met een andere partij in discussie moeten gaan?
Op vrijdag 14 november 2003 15:27 schreef Sickie het volgende:[..]
Ik heb het niet over jou. Ik heb het over het parlement. Wat jij wel of niet doet zal wij werkelijk waar aan mijn aars jeuken.
quote:fatsoenlijk extreem-rechts
Op vrijdag 14 november 2003 13:09 schreef freako het volgende:[..]
Als het een fatsoenlijke extreem-rechtse partij is, scheurt de boel wel een keer.
Maar zoals DeWinter regeert bij het Vlaams Blok is het (nog) niet misgegaan.
quote:Omdat ze nog geen verantwoordelijkheid hebben hoeven dragen.
Op vrijdag 14 november 2003 15:40 schreef pberends het volgende:[..]
fatsoenlijk extreem-rechts
![]()
![]()
Maar zoals DeWinter regeert bij het Vlaams Blok is het (nog) niet misgegaan.
quote:Ik doel ook meer op Nederland. Extreem-rechts in Nederland is een grote hoop ruzies, scheuringen en fusies (gevolgd door nieuwe scheuringen
Op vrijdag 14 november 2003 15:40 schreef pberends het volgende:[..]
fatsoenlijk extreem-rechts
![]()
![]()
Maar zoals DeWinter regeert bij het Vlaams Blok is het (nog) niet misgegaan.
En bij Dewinter zijn er ook al aardig wat uit de partij gezet.
quote:Janmaat heeft ook nooit geregeerd. Dewinter is iemand die blijkbaar wel sympathie opwekt bij mensen. Net zoals Haider bijvoorbeeld. Maar dat zijn wat betere debatteerders dan Smit. Die hebben ook een iets beter imago.
Op vrijdag 14 november 2003 15:44 schreef Sidekick het volgende:[..]
Omdat ze nog geen verantwoordelijkheid hebben hoeven dragen.
quote:Smits motto was toch "Einreich door inhoud"
Op vrijdag 14 november 2003 15:47 schreef freako het volgende:[..]
Ik doel ook meer op Nederland. Extreem-rechts in Nederland is een grote hoop ruzies, scheuringen en fusies (gevolgd door nieuwe scheuringen
.). Zelfs de LPF, die niet extreem-rechts is, heeft er last van.
En bij Dewinter zijn er ook al aardig wat uit de partij gezet.
quote:
Op vrijdag 14 november 2003 15:50 schreef pberends het volgende:[..]
Smits motto was toch "Einreich door inhoud"
Eenheid door inhoud.
quote:Een parlementslid heeft net zoals jij en ik het recht om iemand in de kamer te negeren. En als jou dat niet bevalt dan moet je gewoon niet op de betreffende partij stemmen.
Op vrijdag 14 november 2003 15:27 schreef Sickie het volgende:[..]
Ik heb het niet over jou. Ik heb het over het parlement. Wat jij wel of niet doet zal wij werkelijk waar aan mijn aars jeuken.
quote:En gelukkig is politiek veel meer dan dit item
Op vrijdag 14 november 2003 18:22 schreef pberends het volgende:
Wat iig een feit is, is dat er een behoefte is aan een partij met een keihard veiligheids- en immigratie- en integratiebeleid.
quote:Jammer genoeg zijn er elke dag 100.000en mensen die voor 90% alleen met het falende veiligheids-, immigratie- en integratiebeleid te maken hebben.
Op vrijdag 14 november 2003 19:54 schreef Re het volgende:[..]
En gelukkig is politiek veel meer dan dit item
[Dit bericht is gewijzigd door pberends op 14-11-2003 20:04]
quote:vind jij
Op vrijdag 14 november 2003 19:59 schreef pberends het volgende:[..]
Jammer genoeg zijn er elke dag 100.000en mensen die voor 90% alleen met het slappe veiligheids-, immigratie- en integratiebeleid te maken hebben.
quote:
Op vrijdag 14 november 2003 20:05 schreef Re het volgende:[..]
vind jij
quote:hmmm ik ben toch echt een autochtoon en leef in grote steden. Het gaat mij erom dat je geen land kan regeren met 3 aandachtspuntjes, en wat dat met Melkert te maken heeft? Kom eens met iets beters
Op vrijdag 14 november 2003 20:10 schreef pberends het volgende:[..]
Dan heb je nooit iets begrepen van de psychologische gevoelens bij autochtonen in grote steden. Je lijkt Melkert wel.
quote:Smit is niet een 2de Fortuyn. Niet qua charisma en niet qua inhoud. Fortuyn had niets met extreem-rechts. Smit zoekt het daarentegen zelf op. Dat zal voorkomen dat hij ooit meer dan 5 zetels haalt. En dan reken ik heel ruim...
Op vrijdag 14 november 2003 21:51 schreef RPF het volgende:
Zolang onze politici zich vooral bezig houden met onzinnige schandaaltjes rond het Koningshuis, en zich verder onledig houden met het uitkleden van de bevolking en zich vooral druk maken over Verweggistan zullen de kiezers meer en meer gaan braken van de politiek, en op dit stinkende braaksel gedijen partijtjes zoals Nieuw Rechts uitstekend!
Wat weet de intellectueel a la Rosenmöller nou van de ellende die de bewoners van de grote steden dagelijks aan den lijve ondervinden, linkse salonsocialisten in hun mooie optrekjes midden in het groen, da's makkelijk "multicultureel" zijn, jawel.
Pim Fortuyn wist niet alleen dank zij z'n kale kop en charisma 1.6 miljoen stemmen te krijgen, ook omdat hij de echte problemen van dit land op de kaart wist te zetten.
Links heeft Pim laten vermoorden, maar daarmee niet zijn gedachtengoed, de miljoenen teleurgestelde LPF kiezers zullen desnoods iemand als Smit de kamer inhelpen met een fors zetelaantal, Den Haag ZAL een keertje moeten gaan luisteren!
Rosenmuller was btw niet een echte salonsocialist; hij werkte jarenlang als havenarbeider.
Helemaal mee eens, Michiel kan nog niet in Fortuyn's schaduw staan.
Fortuyn had niets met extreem rechts?
Wanneer je de Islam achterlijk noemt, van mening bent dat de grenzen dicht moeten, zeker voor moslims en er voor pleit dat profiteurs aan het werk moeten, dan wordt je door de linkse media al gauw in de extreem rechtse hoek gezet, ondanks dat hij ook linkse standpunten had (generaal pardon).
Dit is altijd de eerste reactie van de media wanneer iemand dergelijke uitspraken doet, dat gold voor Pim en dat geldt voor Michiel.
Op die manier probeert men een dergelijke partij gelijk kapot te demoniseren. Persoonlijk vind ik Smit niet extreem rechts, al is hij af en toe wel ontzettend dom bezig, maar als je in een vijver vist waar je de enige hengelaar bent, (LPF en LR zijn niet meer geloofwaardig) dan heb je toch wel een goede vangst ook al vis je met een slechte haak!
quote:En kom nou zelf eens met een mening, ipv steeds van die goedkope en inhoudsloze onzin aan te komen. Fortuyn gaf idd voor een deel aan wat er in bepaalde gedeelten van het land fout was, maar weigerde daarna met fatsoenlijke oplossingen te komen. Je kan een hoop signaleren, maar daar schiet je niks mee op. Je kan van die kale zeggen wat je wil, maar van goed doordachte en haalbare oplossingen kun je hem niet ig niet beschuldigen
Op vrijdag 14 november 2003 21:51 schreef RPF het volgende:
Veel geblaat
Pim Fortuyn wist niet alleen dank zij z'n kale kop en charisma 1.6 miljoen stemmen te krijgen, ook omdat hij de echte problemen van dit land op de kaart wist te zetten.
Links heeft Pim laten vermoorden, maar daarmee niet zijn gedachtengoed.Nog wat onzinnig geblaat
En de complete onzin dat "links"die kale vermoord heeft is te triest voor woorden. Hij is door één persoon overhoop geschoten. Dan kan je net zo goed zeggen dat Rechts de 3e wereldoorlog aan het ontketenen is.
Ongenuanceerd lullen is makkelijk, maar veel schiet je er niet mee op
_________________________________________________________
Of Volkert deze moord alleen beraamd heeft of dat hij opdracht van hogerhand heeft gekregen zal wel nooit duidelijk worden, dit zal hoe dan ook nooit uit mogen komen.
Feit is dat de links-georienteerde media en de linkse Wim Kok niets nalieten om Pim als gevaarlijke rechts extremist weg te zetten, niet omdat hij dat was, maar omdat hij een regelrechte bedreiging was voor de gevestigde macht.
Of Fortuyn de door hem gesignaleerde problemen werkelijk had kunnen aanpakken zullen we nooit weten, hij had in ieder geval wel degelijk gedetailleerde oplossingen uitgewerkt, wellicht heb je nooit de moeite genomen om je eens te verdiepen in z'n boeken.....
Maar goed, het ging over Nieuw Rechts, en ik ben van mening dat deze partij best eens kan uitgroeien tot een grote protestpartij die een factor van belang gaat worden in de 2e kamer.
En dat is heel goed voor de democratie, het dwingt de gevestigde orde om eens heel goed naar de gewone burger te gaan luisteren, dat is de grote verdienste van de "extreem rechtse" activisten a la Smit.
quote:...en waarom wordt er zoveel aandacht geschonken aan Michiel Smit
Op donderdag 13 november 2003 23:58 schreef Strolie75 het volgende:
Waarom wordt er toch altijd zoveel aandacht gegeven aan die peilingen van De Hond.
Ik heb die wandelende Spitting Image-kop deze week al diverse keren langs zien komen op tv...
Optyfen met die stupide volksmenner.
V.
Optyfen met die stupide volksmenner.
"_____________________________
Kom op zeg, kom eens met argumenten, inplaats van nietszeggend gescheld op iemand die jou niet aanstaat.
quote:Als dat gebeurt dan zou ik me schamen om hier te leven. Iemand die loze kreten naar buiten brengt en zelfs voor de camera z'n mensen niet in de hand kan houden en schaapachtig meelacht om racistische grappen van Filip De Winter. Als er echt zo'n groot draagvlak is onder een bepaald deel van de bevolking is denk ik dat het gerechtvaardigd is om te zeggen dat het onderwijs de afgelopen jaren gefaald heeft op een aantal punten, vooral op het punt van geschiedenis en verdraagzaamheid
Op vrijdag 14 november 2003 22:39 schreef RPF het volgende:Maar goed, het ging over Nieuw Rechts, en ik ben van mening dat deze partij best eens kan uitgroeien tot een grote protestpartij die een factor van belang gaat worden in de 2e kamer.
En dat is heel goed voor de democratie, het dwingt de gevestigde orde om eens heel goed naar de gewone burger te gaan luisteren, dat is de grote verdienste van de "extreem rechtse" activisten a la Smit.
quote:Je hebt het waarschijnlijk over m'n lieve Marokkaanse schoondochter en de Turkse buurman die toevallig een schat is. Tuurlijk is de meerheid redelijk geintegreerd, maar nog veel te weinig. Het is een feit dat daar 100.000 autochtonen én geintegreerde allochtonen last van hebben. Daarom is er genoeg animo voor 'een' NieuwRechts.
Op vrijdag 14 november 2003 20:35 schreef Re het volgende:[..]
hmmm ik ben toch echt een autochtoon en leef in grote steden. Het gaat mij erom dat je geen land kan regeren met 3 aandachtspuntjes, en wat dat met Melkert te maken heeft? Kom eens met iets beters
quote:Het is vrij dom om de integratie zo duidelijk te linken aan criminaliteit. Die kut-Marokkaantjes kunnen maar al te goed Nederlands spreken...
Op vrijdag 14 november 2003 23:05 schreef pberends het volgende:[..]
Je hebt het waarschijnlijk over m'n lieve Marokkaanse schoondochter en de Turkse buurman die toevallig een schat is. Tuurlijk is de meerheid redelijk geintegreerd, maar nog veel te weinig. Het is een feit dat daar 100.000 autochtonen én geintegreerde allochtonen last van hebben. Daarom is er genoeg animo voor 'een' NieuwRechts.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |