quote:
Goed, hij speelde er 5:
I Don't Want To Change You (single) begon goed, maar halverwege het nummer ging hij (jammer genoeg) over naar Insane.
The Greatest Bastard was prachtig. Live komt de tekst nog harder aan, en het moge duidelijk zijn dat hij toch nog niet helemaal over Lisa heen is.
Colour Me In is ook een mooi stuk, maar gisteravond een beetje ondergesneeuwd tussen zijn bekendere nummers en het gitaargeweld.
My Favorite Faded Fantasy (studio versie) kon mij nog niet echt bekoren, maar live viel me op hoe sterk de opbouw van het nummer is.
Trusty and True zal waarschijnlijk de meeste mensen met een gelukzalig gevoel achtergelaten hebben. Een lang, maar optimistisch nummer, prachtig afgebouwd met een koor.
Mijn persoonlijke hoogtepunten waren de onversterkte Eskimo, en I Remember (gezongen met het voorprogramma), waarbij Damien aan het einde helemaal los ging.
Hier wat filmpjes:
https://www.youtube.com/r(...)=video_date_uploadedEn de recensie van OOR:
http://oor.nl/#!/articles(...)_damien_rice/concert
It's never over..
my kingdom for a kiss upon her shoulder..
It's never over..
all my riches for her smile when I slept so soft against her..