Huh?.... Wat is het idee daarachter? We mogen wel over games discussiëren, en niet over consoles?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:01 schreef RaymanNL het volgende:
Centrale game topics blijven wel hoorAlleen de console topics zijn tijdelijk dicht
![]()
Dat zou kunnen, maar je kunt dus iig terugquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:53 schreef Pronk het volgende:
[..]
Ik warpte dus automatisch naar Eldin met Midna en de brug, dus ik had het pas kunnen zien als ik dat hele stuk terug was gelopen, en dat heb ik dus uiteraard niet gedaan. Daar ben ik dan toch te lui voor vrees ik.
Ah, thx voor de tip! Ik weet hoe ik aan Magic armor kan komen, dat wordt geen probleem.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:13 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, maar je kunt dus iig terug
Zorg dat je 4 bottles vol zijn of dat je je magic armor aan hebt. En je hebt wat spullen uit de kerkers nodig, maar volgens mij heb je die al, gezien je al bij Zant was
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:25 schreef Pronk het volgende:
[..]
Ah, thx voor de tip! Ik weet hoe ik aan Magic armor kan komen, dat wordt geen probleem.
Maar... 4 bottles? Ik heb er maar 3? Hoe kom ik aan 4 bottles?
Van wie ik de eerste 2 bottles heb gekregen weet ik niet meer, de 3e kreeg ik van die vent voor wie ik Poe souls moet verzamelen nadat ik er 20 heb verzameld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:36 schreef Pheno het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja lekker!
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:40 schreef Pronk het volgende:
[..]
No problemo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
Ik kan zonder, (wel alle hearts nu) maar ik ga even uit van het slechtste geval uitquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:25 schreef ScienceFriction het volgende:
Heb je die bottles per se nodig voor de cave of ordeals? Ik heb er 2 of zo... en vrijwel alle heart containers. 1 met magic en 1 met life potion lijkt me wel genoeg...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 10 mei 2007 17:48 schreef Young_David het volgende:
De Zora zullen je ook vertellen dat er één persoon is die die vis heeeel goed kan vangen. Als je die nou eens zoekt. Misschien heeft hij een tip.Had hem idd al gevonden. Ben nu in dat huis in de bergen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Thanks anyways.
![]()
Nietquote:Op zaterdag 12 mei 2007 18:25 schreef Pronk het volgende:
Ik heb het spel vanmiddag uitgespeeld! Het einde is heel mooi!
Ben nu even in de 'Cave of Ordeals' gaan kijken (3 verdiepingen), hoe kan ik zien in welke verdieping ik ben?
Er is geen reuze spin in de forest temple toch?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 20:04 schreef kkk12 het volgende:
ik zit nu vast in de forest temple!! nadat ik de reuze spin he verslagen wat nu?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
Die watertempel in Oracle of seasons of ages was idd vreeeeeeselijk, maar deze is gelukkig wel iets makkelijkerquote:Op maandag 28 mei 2007 15:57 schreef Chav het volgende:
Ik ben alweer wat verderHeb al water.
(ik heb gewoon een gruwelijke hekel aan watertempels)
Jij bent ook wel een heel stoer persoon.quote:Op zondag 14 oktober 2007 23:03 schreef Rosbief het volgende:
Ik zeg altijd kerkers, dat klinkt veel stoerder.
quote:Op maandag 15 oktober 2007 11:44 schreef Chanty87 het volgende:
^ Gerudo MesaWaar dat stuk van de Bridge of Eldin stond.
mijn tijd staat op 12 uur, en jij?quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:58 schreef Chav het volgende:
Uitgespeeld![]()
![]()
![]()
Moet alleen nog de cave of ordeals halen en heb 30 poes....
Maar Ganendorf is verslagen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder is het spel niet echt moeilijk, maar ik vind 't geweldig dat er overal wel een geheim hoekje of kiertje zit
Ik sta nu voor de deur van de Temple of Time:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Anyways, ik heb nog lekker veel te gaan aangezien ik al 80 uur bezig ben, waarschijnlijk omdat ik meer tijd buiten dan in tempels besteed. En dan heb ik de Cave of Ordeals nog niet eens gehad
The world doesn't makes sense, why should we do? ©
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |