Wees maar niet ongerust. Het is niet als een vraag bedoeld. Heel je "openbaringen" zijn voor mij maar epilepsie aanvallen met een persoonlijk gewin sausje.quote:Op maandag 26 maart 2007 20:33 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Waren de openbaringen al klaar dan?
Akker soms stel je echt van die domme vragen.
Zo ken ik je weer.quote:Op maandag 26 maart 2007 20:39 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Wees maar niet ongerust. Het is niet als een vraag bedoeld. Heel je "openbaringen" zijn voor mij maar epilepsie aanvallen met een persoonlijk gewin sausje.
Hoe zo. Als Ik nu die messias ben ?quote:Op maandag 26 maart 2007 20:38 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Omdat de messias geen problemen met spelling heeft.
Surequote:Op maandag 26 maart 2007 20:40 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Hoe zo. Als Ik nu die messias ben ?
En de openbaringen zijn nog niet klaar. Van God moet je vanaf nu "ik wordt " schrijven.
Trigger bedoelt de "echte" bijbel. "Voor de verandering door christenen, voor geld".quote:Op maandag 26 maart 2007 16:56 schreef Masterix het volgende:
[Ben ik even blij dat de heilige bijbel niet representatief is voor jouw mening en gedrag]
Huh?
Wat bedoel je?
Ik ook niet. Zo was er volgens de nazi's ook een Jezus aua (Ariers uber Alle). ("Mama van Jezus was vreemd gegaan met een romeinse soldaat, een germaan").quote:Op maandag 26 maart 2007 15:54 schreef Masterix het volgende:
Enne, Jezus vzmh ken ik niet.
Vroeger weleens, maar dat is zo'n suf programma.quote:Op maandag 26 maart 2007 20:31 schreef Verbal het volgende:
[..]
Straks ga je me nog vertellen dat je ook Per seconde wijzer kijkt
V.
Ah, je was ook een fan van Rad van Fortuin?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 14:41 schreef Gia het volgende:
[..]
Vroeger weleens, maar dat is zo'n suf programma.
Vind van 2 voor 12 juist het puzzelen op het woord leuk. Vooral als je thuis wél de goede letters hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |