Bedreigen doet wonderen.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:19 schreef Adelante het volgende:
Hoe kan zoiets een jaar lang door gaan? Dan moet zo'n kind het toch steeds verzwijgen
dat is eigenlijk het belangrijkste nieuws in dit bericht.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:10 schreef newsman het volgende:
MIDDELKERKE - Drie minderjarige broers uit het Belgische Middelkerke hebben een jaar lang een meisje herhaaldelijk verkracht. De moslimse jongens van Marokkaanse komaf verklaarden dat ze dat niet gedaan zouden hebben als het meisje ook islamitisch was geweest.
De broers van 15, 16 en 17 jaar vergrepen zich aan een 13-jarig meisje uit hun buurt, meldden Belgische media donderdag. De oudste jongen is naar een jeugdgevangenis gebracht, de twee andere broers kwamen in een jeugdinstelling. De politie greep in na een klacht van de moeder van het slachtoffer.
Bron:nu.nl
Maar wij generaliseren niet, als we het doen, pakken we niet iedereen. Als zij het doen doen ze het alleen bij niet-moslimsquote:Op donderdag 22 maart 2007 22:21 schreef yvonne het volgende:
Gelukkig doen blanke europeanen dit nooit
Dat maakt me nog het kwaadste van die hele situatie. Er staat ook niet eens bij hoe het met dat meisje is.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:23 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
dat is eigenlijk het belangrijkste nieuws in dit bericht.
(dat anderen mensen ook wel eens verkrachten weten we namelijk wel)
Ga toch heenquote:Op donderdag 22 maart 2007 22:23 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Maar wij generaliseren niet, als we het doen, pakken we niet iedereen. Als zij het doen doen ze het alleen bij niet-moslims
Baal jij even dat Middelkerke niet in Vlaams-Brabant ligt...quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:25 schreef gelly het volgende:
Erg he, voor dat meisje.
Ja, helaas ben jij geen 13 meer en dus geen potentieel slachtofferquote:Op donderdag 22 maart 2007 22:28 schreef Loedertje het volgende:
Elke dag sex met twee jonge kereltjes? Wow...
* Loedertje is jaloers
Gelukkig heb je de oppo niet gelezen. 't waren er namelijk 3.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:28 schreef Loedertje het volgende:
Elke dag sex met twee jonge kereltjes? Wow...
* Loedertje is jaloers
dus je vindt het wel goed geïntegreerd van ze?quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:21 schreef yvonne het volgende:
Gelukkig doen blanke europeanen dit nooit
Foei, die stouterds (ondeugden) toch .quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:17 schreef Biggs. het volgende:
Ze zouden een kopje thee moeten drinken met deze bengels. Zal ze leren.
Dan hebben ze nog een flinke inhaalslag voor de boeg, als het op verkrachtingen aankomt.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:31 schreef Herald het volgende:
[..]
dus je vindt het wel goed geïntegreerd van ze?
Sarcasme mijn zoon. Ik stel voor: doodknuppelen als een zeehondje, of anders tegen de muur en afschieten!quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:30 schreef gelly het volgende:
[..]
Zo te zien ben je zo'n ranzige kutpool.
Ze hebben nog een lange weg te gaanquote:Op donderdag 22 maart 2007 22:31 schreef Herald het volgende:
[..]
dus je vindt het wel goed geïntegreerd van ze?
Jij komt hier alleen maar omdat je benieuwd bent of dat 13-jarige meisje wel of geen schaamhaar heeft...quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:31 schreef Herald het volgende:
dus je vindt het wel goed geïntegreerd van ze?
quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:32 schreef gelly het volgende:
[..]
Dan hebben ze nog een flinke inhaalslag voor de boeg, als het op verkrachtingen aankomt.
Nee, wij doen dat alleen bij moslims. Blanke Christelijke meisjes laten we hier met rustquote:Op donderdag 22 maart 2007 22:21 schreef yvonne het volgende:
Gelukkig doen blanke europeanen dit nooit
De belgische kranten zijn het niet daar niet mee eens en vermelden geen van allen de afkomst of het geloof.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:23 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
dat is eigenlijk het belangrijkste nieuws in dit bericht.
(dat anderen mensen ook wel eens verkrachten weten we namelijk wel)
Als Calvobbes het zegt dan zou je bijna denken dat het waar is ...quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:41 schreef calvobbes het volgende:
Het gezond verstand van Marokkanen. Dat is in veel gevallen zeer ver te zoeken (ik zeg dus niet in alle gevallen). Diegene op wie dat van toepassing bevestigen dat zelf steeds en gaan dan lopen klagen dat Marokkanen in een kwaad daglicht worden gezet.
Hoe hypocriet en jammer om te zien dat wanneer het om allochtonen gaat, bij veel mensen het verstand op nul gaat en niks goed is behalve dat allochtonen....
Ik dacht : laat ik eens lekker meedoen in de ranzige manier van posten. Lachen toch ?quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:35 schreef MaGNeT het volgende:
Waarom begint iedereen hier elkaar uit te schelden?
Het gaat toch om 3 jongens die dit deden? Niet je mede-Fok!'ers.
Ook die mogen bij dit soort acties fijn verwijderd worden uit de maatschappij. Rehabiliteren van dit soort ontsporingen is in ieder geval aanzienlijk meer moeite dan het mij waard is.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:21 schreef yvonne het volgende:
Gelukkig doen blanke europeanen dit nooit
Het zijn pubers, spijbelpercentage bij dagelijkse terugkerende taken/veroplichtingen is erg hoog op die leeftijd dus mag je al blij zijn als 66% komt opdagen hè..quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:31 schreef JimmieTheSaint het volgende:
[..]
Gelukkig heb je de oppo niet gelezen. 't waren er namelijk 3.
Naja, gelukkig is de M.E. er nu.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:36 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik dacht : laat ik eens lekker meedoen in de ranzige manier van posten. Lachen toch ?
Censuur is idd een goede zaakquote:Op donderdag 22 maart 2007 22:35 schreef Dagonet het volgende:
[..]
De belgische kranten zijn het niet daar niet mee eens en vermelden geen van allen de afkomst of het geloof.
Vrolijkheidshalve ronden we dat af naar 69%...quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:38 schreef Loedertje het volgende:
Het zijn pubers, spijbelpercentage bij dagelijkse terugkerende taken/veroplichtingen is erg hoog op die leeftijd dus mag je al blij zijn als 66% komt opdagen hè..
Jammer dat je zo zwak bent. Je zou ook proberen een normale discussie aan te gaan.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:44 schreef gelly het volgende:
Verder iemand nog wat *nuttigs* te melden ?
Er kan gewoon over gepraat worden. Maar in topic als deze is altijd weer te zien hoe genadeloos links door de mand valt. Als het ze niet aanstaat, gewoon extreem kloten totdat er een slotje komt en voila, ze hebben 'gewonnen'.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:47 schreef retteketet het volgende:
Wat valt er te discussiëren? Het lijkt me duidelijk dat dit afkeurenswaardig is.
Het met elkaar in verband brengen van etniciteit en criminaliteit is onzin, en een discussie op dat vlak is daarom onnodig.
hahahahahaahquote:De moslimse jongens van Marokkaanse komaf verklaarden dat ze dat niet gedaan zouden hebben als het meisje ook islamitisch was geweest.
Het is helaas geen onzin; bepaalde bevolkingsgroepen vertonen wel vaker dit soort gedrag; wat echter niet betekent dat je alle mensen uit die bevolkingsgroepen daarop moet gaan lopen afrekenen...quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:47 schreef retteketet het volgende:
[..]
Wat valt er te discussiëren? Het lijkt me duidelijk dat dit afkeurenswaardig is.
Het met elkaar in verband brengen van etniciteit en criminaliteit is onzin, en een discussie op dat vlak is daarom onnodig.
de discussie:quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:45 schreef __Saviour__ het volgende:
Jammer dat je zo zwak bent. Je zou ook proberen een normale discussie aan te gaan.
Neh, je hoeft niet overal over te discussiëren. De ervaring leert dat er onderwerpen van discussie zijn die alleen maar uitlopen op een loze woordenwisseling waarbij beide partijen zich verschuilen achter "het is nu eenmaal zo".quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:49 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Er kan gewoon over gepraat worden. Maar in topic als deze is altijd weer te zien hoe genadeloos links door de mand valt. Als het ze niet aanstaat, gewoon extreem kloten totdat er een slotje komt en voila, ze hebben 'gewonnen'.
Helaas, jammer voor je, maar zo staat het ook op nu.nl, weliswaar in iets andere bewoordingen.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:51 schreef BansheeBoy het volgende:
Hahahaah, wat een heerlijk suggestieve openingspost. Het ligt er zo dik bovenop dat het verre van betrouwbaar is.
[..]
hahahahahaah![]()
![]()
²
Dat vond NU.nl ook, gezien de prioriteit in de RSSquote:Op donderdag 22 maart 2007 22:23 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
dat is eigenlijk het belangrijkste nieuws in dit bericht.
(dat anderen mensen ook wel eens verkrachten weten we namelijk wel)
quote:Minderjarige broers verkrachtten meisje een jaar lang 22/03 | 21:55
Moslimbroers België verkrachtten meisje 22/03 | 21:40
Koenders wil hardere aanpak Mugabe 22/03 | 21:25
Leidse VN-expert vergelijkt Israël met apartheid 22/03 | 21:10
Ondiep op lijst probleemwijken (video) 22/03 | 19:25
bronquote:Minderjarige broers verkrachtten meisje een jaar lang
Uitgegeven: 22 maart 2007 21:24
Laatst gewijzigd: 22 maart 2007 22:19
MIDDELKERKE - Drie minderjarige broers uit het Belgische Middelkerke hebben een jaar lang een meisje herhaaldelijk verkracht. De jongens van Marokkaanse komaf zijn moslim en verklaarden dat ze het niet gedaan zouden hebben als het meisje ook islamitisch was geweest.
De broers van 15, 16 en 17 jaar vergrepen zich aan een 13-jarig meisje uit hun buurt, meldden Belgische media donderdag. De oudste jongen is naar een jeugdgevangenis gebracht, de twee andere broers kwamen in een jeugdinstelling. De politie greep in na een klacht van de moeder van het slachtoffer.
Wat heeft dit te maken met religie?quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:55 schreef CasB het volgende:
Fijn zeg, religie.
Jij bent echt dom. LEES:quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:56 schreef retteketet het volgende:
[..]
Wat heeft dit te maken met religie?
Tja, wat valt er over te zeggen. Die jongens zaten fout, ze worden bestraft. Maar een logisch denkend iemand, iemand met hersens, een man of vrouw van de ratio, zullen dit slechte gedrag van deze jongens niet koppelen aan een religie.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:58 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
flikker eens op als je echt niks toe te voegen hebt![]()
Dus? Wat heeft het dan met religie te maken?quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:59 schreef zure_apple het volgende:
[..]
Jij bent echt dom. LEES:
De jongens van Marokkaanse komaf zijn moslim en verklaarden dat ze het niet gedaan zouden hebben als het meisje ook islamitisch was geweest.
Daar gaat het hier niet om.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:02 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Tja, wat valt er over te zeggen. Die jongens zaten fout, ze worden bestraft. Maar een logisch denkend iemand, iemand met hersens, een man of vrouw van de ratio, zullen dit slechte gedrag van deze jongens niet koppelen aan een religie.²
Klopt, maar gelukkig doen ze dat dit keer zelf al voor ons en hoeven wij het niet te doen:quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:02 schreef BansheeBoy het volgende:
Maar een logisch denkend iemand, iemand met hersens, een man of vrouw van de ratio, zullen dit slechte gedrag van deze jongens niet koppelen aan een religie.
quote:De jongens van Marokkaanse komaf zijn moslim en verklaarden dat ze het niet gedaan zouden hebben als het meisje ook islamitisch was geweest.
Voor die drie kerels kennelijk alles, en ipv de zaak hier te bagetaliseren zou je je beter druk maken om mensen (zoals die drie uit het bericht) die jouw geloof vervuilen.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:04 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dus? Wat heeft het dan met religie te maken?²
Die jongens zijn gewoon racisten, zij maakten een uitzondering op basis van religie. Verder zijn ze ziek en moeten ze behandeld worden, maar bovenal bestraft.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:02 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Tja, wat valt er over te zeggen. Die jongens zaten fout, ze worden bestraft. Maar een logisch denkend iemand, iemand met hersens, een man of vrouw van de ratio, zullen dit slechte gedrag van deze jongens niet koppelen aan een religie.²
Ík, dom? Ooit wel eens van religieus geïnspireerde verkrachtingen gehoord? En kom nu niet aan met gevallen uit Pakistan, want dat is iets achterlijks dat voortkomt uit een pre-islamitische stammencultuur.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:59 schreef zure_apple het volgende:
[..]
Jij bent echt dom. LEES:
De jongens van Marokkaanse komaf zijn moslim en verklaarden dat ze het niet gedaan zouden hebben als het meisje ook islamitisch was geweest.
inderdaad, dat praat het weer helemaal goed. Straffen is onnodig want anderen doen het ook!quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:04 schreef Gabry het volgende:
Alsof Christenen zelf nooit met twee broers een meisje van dertien uit de straat herhaaldelijk verkrachten met religieuze argumenten om het te rechtvaardigen
Het feit dat ze zulke daden verrichten zegt toch wel wat over hun intelligentie (het gebrek daar aan) en hun geestelijke gesteldheid. Mensen die dan waarde hechten aan hun uitspraken moeten bij hunzelf te raden gaan. Ze willen dingen zien of horen en hun selectiebeleid is zeer soepel, alles wat maar enigzins negatief is dat ter sprake wordt gebracht over de Islam wordt direct (maar al te graag) voor waarheid aangezien.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:04 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Daar gaat het hier niet om.
Het gaat er om dat die jongens bij het plegen van hun misdrijf die koppeling juist wel maakten.
Nee hoor, ze geven aan dat ze het niet zouden doen met een Islamitisch meisje. Wat heeft dit dan van doen met de Islam zelf? Niets!quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:05 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Voor die drie kerels kennelijk alles, en ipv de zaak hier te bagetaliseren zou je je beter druk maken om mensen (zoals die drie uit het bericht) die jouw geloof vervuilen.
Dat heeft helemaal niets met nationalisme te maken. Als iemand een misdaad pleegt dan wordt diegene toch ook onmiddelijk uit de samenleving verwijdert? (behalve in NL, want daar krijg je TBS en dan kan je alsnog mensen verkrachten/moorden)quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:07 schreef retteketet het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat vreemd. Wat een achterlijke, arrogante opmerking. Nationalisme dat tot in het absurde doorgedreven wordt.
Nou ja, ik begin toch langzamerhand een patroon te ontdekken...quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:21 schreef yvonne het volgende:
Gelukkig doen blanke europeanen dit nooit
allesquote:Op donderdag 22 maart 2007 23:09 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee hoor, ze geven aan dat ze het niet zouden doen met een Islamitisch meisje. Wat heeft dit dan van doen met de Islam zelf? Niets!²
Je netjes aan de regels houden is niet meer dan normaal, en daar ben ik het ook roerend mee eens. Totale aanpassing eisen van immigranten vind ik echter uit den boze, en ik sta daar niet alleen in; in het grondvest van de EU is vastgelegd dat de lidstaten van de Unie de in hun land aanwezige etnische diversiteit moeten bewaken. Assimilatie is dus not done.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:09 schreef Hayek het volgende:
[..]
als ik mensen bij mij thuis uitnodig verwacht ik ook dat ze zich netjes aan de regels houden.. blijkbaar ben ik ook een extreme nationalist volgens jou, maar ik vind dat vrij normaal om te eisen..
Ze schijnen te denken dat moslim zijn inhoudt dat je onbeperkt mag afgeven op en je mag vergrijpen aan niet-moslims. Bizar, gewoon.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:09 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee hoor, ze geven aan dat ze het niet zouden doen met een Islamitisch meisje. Wat heeft dit dan van doen met de Islam zelf? Niets!²
nee, een vlinderjacht in hun thuisland!quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:11 schreef Herald het volgende:
[..]
volgens de Linkse Garde is het juist wel aangepast gedrag omdat niet-moslims ook 13jarige meisjes verkrachten. Eigenlijk zouden die jongens dus een lintje moeten krijgen.
net alsof mensen eisen dat ze geen kabab mogen eten of ramadan moeten vieren..quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:11 schreef retteketet het volgende:
[..]
Je netjes aan de regels houden is niet meer dan normaal, en daar ben ik het ook roerend mee eens. Totale aanpassing eisen van immigranten vind ik echter uit den boze, en ik sta daar niet alleen in; in het grondvest van de EU is vastgelegd dat de lidstaten van de Unie de in hun land aanwezige etnische diversiteit moeten bewaken. Assimilatie is dus not done.
Daar heb ik ook een goed plan voor. Ik ga misschien later er een soort boek over schrijven (serieus!). Het heeft niets met Mein Kampf te maken omdat je geen bepaalde bevolkingsgroepen ermee benadeeld. Het is namelijk het principe zoals in een film waarvan ik de naam niet meer weet. Escape from Absolom ofzoiets. De overheid moet gewoon een kunstmatig eiland 100 km van bijv. Scheveningen aanleggen, en daar dan alle criminelen van zware delicten (zoals moord/verkrachting/pedofielen) op dat eiland plaatsen. En dan mogen ze zelf uitzoeken hoe ze moeten overleven. Er zijn dan geen bewakers aanwezig op dat eiland, alleen schepen van de Marine en radars die de boel in de gaten houden op dat eiland. Aan de andere kant heeft het ook een positief effect, criminelen zijn dan als het ware weer vrij, maar vallen op deze manier de "normale" samenleving niet meer lastig. De titel van het boek wordt denk ik: Mijn Eilandquote:Op donderdag 22 maart 2007 23:12 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat doe je dan met de Sjonnies en andere autochtone criminelen? Je kunt niet een beleid gaan vormen dat onderscheid maakt op basis van afkomst. Dat is discriminatie en bij wet verboden.²
Wel? Wie respecteert die zaken dan niet?quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:15 schreef Hayek het volgende:
[..]
net alsof mensen eisen dat ze geen kabab mogen eten of ramadan moeten vieren..
het gaat hier om de erkenning van democratie, rechtstaat, gelijkwaardigheid man/vrouw, vrijheid van meningsuiting enzovoort.. als ze die zaken respecteren (zoals de italianen, spanjaarden, chinezen, koreanen, en vele anere immigranten) hoor je niemand klagen
Maar serieus, ik ben heus geen racist, want ik ben zelf ook allochtoon (100%). Maar dit lijkt mij gewoon een zeer reëele oplossing voor bijvoorbeeld het cellen-tekort, TBS, doodstraf, etc. Je vangt meerdere vliegen in 1 klap.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:18 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Daar heb ik ook een goed plan voor. Ik ga misschien later er een soort boek over schrijven (serieus!). Het heeft niets met Mein Kampf te maken omdat je geen bepaalde bevolkingsgroepen ermee benadeeld. Het is namelijk het principe zoals in een film waarvan ik de naam niet meer weet. Escape from Absolom ofzoiets. De overheid moet gewoon een kunstmatig eiland 100 km van bijv. Scheveningen aanleggen, en daar dan alle criminelen van zware delicten (zoals moord/verkrachting/pedofielen) op dat eiland plaatsen. En dan mogen ze zelf uitzoeken hoe ze moeten overleven. Er zijn dan geen bewakers aanwezig op dat eiland, alleen schepen van de Marine en radars die de boel in de gaten houden op dat eiland. Aan de andere kant heeft het ook een positief effect, criminelen zijn dan als het ware weer vrij, maar vallen op deze manier de "normale" samenleving niet meer lastig. De titel van het boek wordt denk ik: Mijn Eiland
Meki to the rescue!quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:20 schreef Meki het volgende:
Reageren tot je bloeddruk omhoog is.
waar waren jullie gebleven bij Nederlandse pedofielen ?? in Thailand ??.
Je vervangt het woord Joden voor Marokkanen en je zou het boek anno 2007 als non fictie en wetenschappelijk recent onderzoek kunnen bestempelen.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:18 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Daar heb ik ook een goed plan voor. Ik ga misschien later er een soort boek over schrijven (serieus!). Het heeft niets met Mein Kampf te maken omdat je geen bepaalde bevolkingsgroepen ermee benadeeld.
duurde lang een reactie van jouw kant, wilde de dertienjarige niet meewerken vanavond?quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:20 schreef Meki het volgende:
Reageren tot je bloeddruk omhoog is.
waar waren jullie gebleven bij Nederlandse pedofielen ?? in Thailand ??.
Offtopicquote:Op donderdag 22 maart 2007 23:20 schreef Meki het volgende:
Reageren tot je bloeddruk omhoog is.
waar waren jullie gebleven bij Nederlandse pedofielen ?? in Thailand ??.
dat laat nou zien hoe eenzijdig veel mensen hier zijn.quote:
Erg overdreven zo niet verwerpelijk, juist omdat antisemitisme binnen de Arabische wereld haast gemeengoed is.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:22 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je vervangt het woord Joden voor Marokkanen en je zou het boek anno 2007 als non fictie en wetenschappelijk recent onderzoek kunnen bestempelen.
Veel mensen zijn ook voor gelijke bestrafing voor verkrachters en pedofielen, ongeacht afkomst.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:24 schreef Meki het volgende:
[..]
dat laat nou zien hoe eenzijdig veel mensen hier zijn.
dit is absoluut vreselijk diep triest en de doodstraf staat hier alleen maar op.
maar om wakker te worden bij dit topic en bij Nederlandse pedofielen door te slapen is ook not done of wel
Laat me niet lachenquote:Op donderdag 22 maart 2007 23:26 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Veel mensen zijn ook voor gelijke bestrafing voor verkrachters en pedofielen, ongeacht afkomst.![]()
Dan mis jij heel wat topic's.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:27 schreef Meki het volgende:
[..]
Laat me niet lachen
bij dat soort topics komen de reacties nooit boven de 10
en dit vliegt erdoor heen.![]()
In België is de doodstraf afgeschaft (1996) en pedofilie is een ernstig delict.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:24 schreef Meki het volgende:
[..]
dat laat nou zien hoe eenzijdig veel mensen hier zijn.
dit is absoluut vreselijk diep triest en de doodstraf staat hier alleen maar op.
maar om wakker te worden bij dit topic en bij Nederlandse pedofielen door te slapen is ook not done of wel
Daar moeten we dus voor gaan oppassen. Je zou toch denken dat de schuldgevoelens die Nederland aan hun verraard hebben overgehouden in de 2de wereldoorlog ze tot slimmere wezens heeft gemaakt, maar helaas. Juist Nederland moet geleerd hebben van de geschiedenis. Gedurende 40-45 werden de Joden massaal aangegeven bij de Duitsers, vaak in ruil voor een degelijke knijpkat of een verse hyacintenbol. De gevolgen kennen we: 2-6 miljoen joden hebben een lijdzame dood tegemoet kunnen zien. En het is allemaal begonnen met dit soort ideeën. Ik reken op je begrip en ga er vanuit dat je meewerkt.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:13 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ohjawel hoor, dat gaan we op termijn gewoon doen. Moet jij eens opletten.
ik mis geen enkele topic op NWSquote:
Inderdaad helaas, voor multicultureel tuig tenminste.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:30 schreef BansheeBoy het volgende:
Je zou toch denken dat de schuldgevoelens die Nederland aan hun verraard hebben overgehouden in de 2de wereldoorlog ze tot slimmere wezens heeft gemaakt, maar helaas.
Ik heb het over onze Nederlandse medeburgers die kinderen aan het misbruiken zijn over het gehele wereld.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:30 schreef damian5700 het volgende:
[..]
In België is de doodstraf afgeschaft (1996) en pedofilie is een ernstig delict.
We dwalen weer af.
Dat is het verschil, ik heb het gehad met elk tuig, jij alleen met Marokkaans tuig.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:29 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik ben zelf geen kaalkoppie hoor. Gewoon een hele nette aardige hoogopgeleide jongeman die het zolangzamerhand een beetje gehad heeft met die multikulcrap, en met Marokkaans tuig in het bijzonder.
Ja, wat wordt er gezeurd zeg, waar gaat het over? Een verkrachting van een 13- jarig meisjequote:Op donderdag 22 maart 2007 23:32 schreef Meki het volgende:
[..]
En dan nog zeuren om een verkrachting en eenzijdig blijven kijken![]()
Ik hoor eigenlijk bijna alleen maar van Marokkaans tuig.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:33 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat is het verschil, ik heb het gehad met elk tuig, jij alleen met Marokkaans tuig.²
quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:33 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Ja, wat wordt er gezeurd zeg, waar gaat het over? Een verkrachting van een 13- jarig meisje![]()
Elke verkrachter mag aan z'n ballen opgehangen worden, ongeacht afkomst.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:34 schreef Meki het volgende:
[..]
Dat is zeer slecht. Maar om dat slecht te vinden enkel om de Marokkaanse daders![]()
Het gaat er vooral om dat deze Marokkaanse daders hun religie opvoeren als goedmakertje voor hun wandaden.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:34 schreef Meki het volgende:
[..]
Dat is zeer slecht. Maar om dat slecht te vinden enkel om de Marokkaanse daders![]()
Dit nú aan de orde stellen is offtopic. Hoe verhoudt jouw opmerking zich tot deze topic?quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:32 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik heb het over onze Nederlandse medeburgers die kinderen aan het misbruiken zijn over het gehele wereld.
Ik heb het over een Nederlandse meneer die met hun 2 kinderen door de trein gaat springen.
En dan nog zeuren om een verkrachting en eenzijdig blijven kijken![]()
Gebaseerd op the film, escape from New york, met Kurt Russel.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:18 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Daar heb ik ook een goed plan voor. Ik ga misschien later er een soort boek over schrijven (serieus!). Het heeft niets met Mein Kampf te maken omdat je geen bepaalde bevolkingsgroepen ermee benadeeld. Het is namelijk het principe zoals in een film waarvan ik de naam niet meer weet. Escape from Absolom ofzoiets. De overheid moet gewoon een kunstmatig eiland 100 km van bijv. Scheveningen aanleggen, en daar dan alle criminelen van zware delicten (zoals moord/verkrachting/pedofielen) op dat eiland plaatsen. En dan mogen ze zelf uitzoeken hoe ze moeten overleven. Er zijn dan geen bewakers aanwezig op dat eiland, alleen schepen van de Marine en radars die de boel in de gaten houden op dat eiland. Aan de andere kant heeft het ook een positief effect, criminelen zijn dan als het ware weer vrij, maar vallen op deze manier de "normale" samenleving niet meer lastig. De titel van het boek wordt denk ik: Mijn Eiland
Het feit dat deze knulletjes aan hun verklaring toevoegen dat ze het niet bij eenquote:Op donderdag 22 maart 2007 23:36 schreef Fcuker het volgende:
Goed dat er wordt vermeld dat het marrokaantjes zijn en moslims, om het allemaal erger te maken, met al die kutracisten hier. Ik keur het natuurlijk niet goed wat er is gebeurd, laat ze maar verotten in de cel!! maar om gelijk met moslimS te schelden en te doen, vindt ik overdreven, want Niet-moslims doen dit natuurlijk NOOIT..en die zijn goed geintegreerd. Nogmaals ik keur het niet goed afschuwelijk dit..maar om gelijk iedereen over 1 kam te scheren en uit te schelden gaat nergens over
![]()
Erg scherp. Dat geef ik je toe.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:39 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Er staat een niet kloppend bijvoeglijk naamwoord in. "Moslimse" moet "islamitische" zijn.²
Hoe ze zijn opgevoed? Dat is het probleem juist, ze zijn niet opgevoed. Zo duidelijk genoeg voor je?quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:39 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Het feit dat deze knulletjes aan hun verklaring toevoegen dat ze het niet bij een
islamitisch meisje gedaan zouden hebben zou je toch in elk geval aan het denken moeten zetten
hoe deze jongens opgevoed zijn, zeker gezien hun leeftijd.
Maar natuurlijk. Een WO2 vergelijking. Godwin enzo is het niet.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:30 schreef BansheeBoy het volgende:
Daar moeten we dus voor gaan oppassen.
<blaat blaat huil>
Neen, het zet me niet aan het denken. Geen enkele ouder zou hun kinderen hiertoe aanmoedigen. Ik geloof zelfs dat Dutroux, de (voor sommigen sensuele) Belg met het 3 harige ruwe torso, heeft zeer waarschijnlijk een stabiele en degelijke opvoeding gehad.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:39 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Het feit dat deze knulletjes aan hun verklaring toevoegen dat ze het niet bij een
islamitisch meisje gedaan zouden hebben zou je toch in elk geval aan het denken moeten zetten
hoe deze jongens opgevoed zijn, zeker gezien hun leeftijd.
Of ze zijn juist heel goed opgevoed en hebben heel goed opgelet bij de koranlessen.quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:41 schreef JohannesPaulus het volgende:
[..]
Hoe ze zijn opgevoed? Dat is het probleem juist, ze zijn niet opgevoed. Zo duidelijk genoeg voor je?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |