Ach jee, gaan de dames aan de revival...schattigquote:Op donderdag 22 maart 2007 14:18 schreef Grobbel het volgende:
Welk lid van the Shangri-Las brengt voor het eerst in decennia nieuw werk uit in de vorm van een soloplaat?
Mijn eerste gedachte was: ranja zal deze vraag wel wetenquote:Op donderdag 22 maart 2007 14:30 schreef ranja het volgende:
Ik ken niet eens een naam van een van de Shangri La's
En waarschijnlijk ben ik degene die het meeste muziek van hun in huis heeft van de trivia-ers
Same herequote:Op donderdag 22 maart 2007 14:31 schreef iggy_in_the_house het volgende:
[..]
Mijn eerste gedachte was: ranja zal deze vraag wel weten![]()
Eerlijk gezegd dacht ik ook al zoiets. "Die plaat wordt op zich redelijk positief in de muziekpers besproken, dus wellicht dat bepaalde mensen het al hebben opgepikt. En zelfs als dat niet zo is, hebben we altijd ranja nog."quote:
Kun je geen rebus maken, of of anders pictionary! Dat is veel leuker!quote:Op donderdag 22 maart 2007 14:41 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd dacht ik ook al zoiets. "Die plaat wordt op zich redelijk positief in de muziekpers besproken, dus wellicht dat bepaalde mensen het al hebben opgepikt. En zelfs als dat niet zo is, hebben we altijd ranja nog."![]()
Als het echt niet anders kan plaats ik wel een foto van de dames - en degene die als eerste de juiste aanwijst, krijgt het punt.![]()
Merrie (Mary) Weisses-Vier Eck?quote:Op donderdag 22 maart 2007 15:20 schreef Grobbel het volgende:
Vooruit dan maar. Een echt spannende naam is het nu ook weer niet, maar enfin.
[afbeelding][afbeelding]
Met het tweede plaatje uitgesproken op z'n [afbeelding]
quote:Op donderdag 22 maart 2007 15:35 schreef Bimmel het volgende:
Mary Weiss (und ein hubsche Bübe in Lederhosen)![]()
Babies & Bad Englishquote:Op donderdag 22 maart 2007 19:55 schreef ranja het volgende:
In welke 2 bands zong John Waite?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |