Zet haar er maar bij in fok!wikiquote:Op donderdag 22 maart 2007 03:15 schreef santax het volgende:
Trust me, vorige week was het ook zo, toen is die tijd ook omgezet daar. Er is nu een uur minder verschil ten opzichte van ons doordat zij een nieuwe zomertijd hanteren. Er staat ook gewoon: airing now.
plaatje heb ik al voor je, die past dan mooi in de OPquote:Op donderdag 22 maart 2007 03:18 schreef santax het volgende:
Ok zal ik doen
Even kijken of ik dat plaatje van haar in de ligstoel zo vind of dat ik hem moet rippenWant in het laatste geval zal ik het morgen doen
![]()
ik zie het toch zelf zegquote:Op donderdag 22 maart 2007 03:15 schreef santax het volgende:
Trust me, vorige week was het ook zo, toen is die tijd ook omgezet daar. Er is nu een uur minder verschil ten opzichte van ons doordat zij een nieuwe zomertijd hanteren. Er staat ook gewoon: airing now.
Ahh thanks, past er inderdaad mooi bijquote:Op donderdag 22 maart 2007 03:19 schreef Agiath het volgende:
[..]
plaatje heb ik al voor je, die past dan mooi in de OP
[afbeelding]
Wat zag je vorige week dan?quote:Op donderdag 22 maart 2007 03:19 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
ik zie het toch zelf zeg
ik zie nu echt scrubs en niet southpark
Ik hoop dat ik geen fouten heb gemaaktquote:Op donderdag 22 maart 2007 03:19 schreef Agiath het volgende:
[..]
plaatje heb ik al voor je, die past dan mooi in de OP
[afbeelding]
Tja op de fora die ik nauwlettend in de gaten hoor krjig ik geen berichten dat ie niet nu bezig zou zijn (bijna afgelopen zelfs). Dus ik weet het niet, we zullen het zo zienquote:Op donderdag 22 maart 2007 03:23 schreef __Saviour__ het volgende:
vorige week keek ik gewoon via download naderhand
ik dacht aan cartmanquote:Op donderdag 22 maart 2007 13:29 schreef slindenau het volgende:
Prachtig dat einde ja...ik dacht dat het een hond was ofzo. Geweldig
.
Was zon beetje het enige moment dat ik echt moest lachen.quote:Op donderdag 22 maart 2007 14:18 schreef Sethje het volgende:
zegt mr garrison "today we gonna talk about a big problem"
en cartman "yeah the jew problem, good we finally gonna do something about it"
quote:Hoe die luis praatte vond ik wel heerlijk
quote:"I have... I have Aids"
quote:zegt mr garrison "today we gonna talk about a big problem"
en cartman "yeah the jew problem, good we finally gonna do something about it"
De hoogtepunten van de afleveringquote:en jimmy "yeah we gonna f-f-f-f-f-f-f-fuck him up"
Dit vond ik ook erg goed bedacht! Alleen vond ik het vaak dat ze deden alsof ze nog nooit een haardroger hadden meegemaakt, en wat als hij naar de kapper ging, daar moeten ze dan toch ook iets van merken?quote:(de vergelijking tussen luizen - mensenhoofd en mensen - aarde en hoe wij die gebruiken)
Net als vorige imo.quote:Op donderdag 22 maart 2007 19:01 schreef Guerra het volgende:
Matig seizoen tot nu toe.
Ik zeg alleen dat het 'minder' is dan de vorige...quote:Op donderdag 22 maart 2007 19:21 schreef Helo het volgende:
gefeliciteerd dat jullie in 3 afleveringen het hele season slechtste tot nu toe kunnen noemen, staat het je niet aan kap dan met kijken.![]()
![]()
![]()
Verder echt geweldige aflevering, mooiste vondt ik de scene vanuit THE THING echt super gaaf gedaan, ik zag het bijna meteen dat het die films was. Verder was cartman sterk en ook het met de luizen.
The baby![]()
![]()
Cheney lijkt me.quote:Op donderdag 22 maart 2007 21:47 schreef Kipman het volgende:
Die luis benadrukt wel vaak het woord 'Vice President' als hij 'm aansprak. Zou dat nog een soort van verwijzing zijn naar Al Gore of Dick Cheney?
Volgens wikipedia is het een verwijzing naar The Day After Tomorrowquote:Op donderdag 22 maart 2007 21:47 schreef Kipman het volgende:
Die luis benadrukt wel vaak het woord 'Vice President' als hij 'm aansprak. Zou dat nog een soort van verwijzing zijn naar Al Gore of Dick Cheney?
eh...daar waar geen beharing meer is wellicht?quote:
helemaal mee eens, maar nog steeds is het leukquote:Op donderdag 22 maart 2007 19:03 schreef Agiath het volgende:
[..]
Net als vorige imo.
Ik kijk nu veel oude afleveringen en die zijn gewoon veel beter.... seizoen 4 tm 9 zijn veel beter als 10 en 11 tot nu toe.
Maar das mijn mening.
Moest wel lachen om het einde
daar heb je vast lang over nagedachtquote:Op vrijdag 23 maart 2007 16:27 schreef Flashwin het volgende:
[..]
eh...daar waar geen beharing meer is wellicht?
Je bedoelt de zoveelste geslaagde poging om te laten zien hoe maf en irritant die milieumalloten zijn.quote:Op donderdag 22 maart 2007 17:51 schreef __Saviour__ het volgende:
De verkapte kritiek op ons gebruik van de aarde was wel leuk gevonden.
Voor de rest nogal een tamme aflevering, het einde was dan weer wel leuk
Vorige vond ik ook niet zo heel sterk, maar deze vind ik tot nu toe weer net zo goed als de eerdere seizoenen. South Park bewijst dat iets na 10 seizoenen net zo leuk kan blijven.quote:Op donderdag 22 maart 2007 19:03 schreef Agiath het volgende:
[..]
Net als vorige imo.
Ik kijk nu veel oude afleveringen en die zijn gewoon veel beter.... seizoen 4 tm 9 zijn veel beter als 10 en 11 tot nu toe.
Maar das mijn mening.
Moest wel lachen om het einde
Ze zaten nu hoog in het haar, daarom waaide ze weg door de haardroger.quote:Op donderdag 22 maart 2007 15:27 schreef Xurk het volgende:
Dit vond ik ook erg goed bedacht! Alleen vond ik het vaak dat ze deden alsof ze nog nooit een haardroger hadden meegemaakt, en wat als hij naar de kapper ging, daar moeten ze dan toch ook iets van merken?
Vroeger was ie wat actiever in de aflevering idd. Nu is butters veel meer een hoofdpersoon dan kenny aan het worden.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 16:27 schreef sinterklaaskapoent... het volgende:
ben hem (nu) pas aan het kijken
"and this is exactely what kenny would do, stand here and do nothing"
kenny doet ook eigenlijk nooit wat
'quote:Op vrijdag 23 maart 2007 20:46 schreef __Saviour__ het volgende:
kenny is waardeloos. vroeger was het onverstaanbaar zijn een leuk grapje, maar met zo'n karakter kun je echt helemaal niks doen, ook niet qua karakterontwikkeling
Die adopteert alleen maar kinderen ipv zelf iets met dr doos te doenquote:Op vrijdag 23 maart 2007 19:37 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
ja, waarom nou weer angelina jolie, slaat dat nog ergens op?
Vind je? Ik vind het elke aflevering beter worden tbh, die met Jesse Jackson vond ik weinig aan.quote:Op donderdag 22 maart 2007 19:02 schreef Toon_Tetten het volgende:
minste van dit seizoen tot nu toe
had ik juist niet verwachtquote:Op zaterdag 24 maart 2007 16:42 schreef PeRi het volgende:
En voorspelbaar dat ze allemaal luizen hadden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |