Kom eens met een gedegen argumentatie.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 21:23 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Dat hoef ik niet te ontkrachten. Als je een genuanceerde geest bezit, zou je dat zelf al moeten kunnen.
Het verkiezen van een anoniem, minder goed controleerbaar orgaan, doet af aan de nationale eenheid en daarom is die grondwet ook zo massaal afgewezen. Ik wil het liefst zo direct mogelijk mijn bestuur kunnen controleren en e.v.t wegstemmen. Zoethoudertjes als het burger-initiatief doen daar geen afbreuk aan. En met mij +- 70% van Nederland.quote:Veto's waar we nooit gebruik van maken. Overigens is grondwet nog steeds een slecht gekozen naam, omdat het geen grondwet is. Maar dat terzijde, want je gaat weer een vreemde kant op, namelijk dat we bij het verkiezen van een hoger orgaan dan de nationale, we 'onze eigen' identiteit zouden verliezen. Dat hoeft helemaal niet natuurlijk.
Het is waardeloos en het geeft de E.U een nog bredere machtsbasis. Aangezien ik de E.U in haar huidige vorm een instabiel, op zichzelf staand, anoniem orgaan vind weiger ik daar mijn kostbare democratie voor op te offeren.quote:Ook zou het de Europese 'grondwet' het juist veel gemakkelijker maken om de politieke kant te kunnen controleren, omdat de wijze van besturen nog niet is veranderd sinds de oprichting van de EU. Je hebt dus kritiek op iets wat juist zou verbeteren met dit verdrag. Het is uiteraard niet perfect, maar wel een stap de goede richting op.
Bestuurskundig erg handig.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 21:41 schreef Lithion het volgende:
[..]
De vraag die je je moet stellen is waarom die grenzen wél nog zouden moeten bestaan en een écht geldige reden daarvoor ís er niet, juist omdat die grenzen zo volstrekt arbitrair zijn, zéker in deze tijd.
Wat een drogredenatie,quote:Op zaterdag 17 maart 2007 21:41 schreef Lithion het volgende:
[..]
De vraag die je je moet stellen is waarom die grenzen wél nog zouden moeten bestaan en een écht geldige reden daarvoor ís er niet, juist omdat die grenzen zo volstrekt arbitrair zijn, zéker in deze tijd. Já, het is voorlopig een utopie om te denken dat wereldwijd geen grenzen meer nodig zijn, maar het is wél de enige juiste richting om op te gaan. Niet voor Wilders c.s. echter, die zien liever weer sterke afzonderlijke protectionistische staatjes; een situatie die per definitie tot xenofobie en internationale spanningen leidt.
Dat zijn gewoon een soort provincies en ze worden ook als dusdanig beschouwd en erkent , beetje flauw argument dus.quote:Case in point: de VS. Staten die onder de federale vlag een unie vormen; daarbinnen zijn geen échte strubbelingen onderling. De VS tegenover andere natiestaten echter is een heel ander verhaal.
Ja,quote:Ons land is juist groot geworden door de grenzen wagenwijd open te zetten. Amsterdam was een immigrantenstad pur sang in de 17e en 18e eeuw.
Je doet wederom een aanname.quote:Dat is het punt juist, geen enkele Nederlander is gebonden aan enige grenzen, behalve de grenzen die hij/zij zichzelf stelt. Het is je eigen instelling waar het om gaat en já, ik begeef mij op de globale arbeidsmarkt, juist omdat ik alle kansen wil uitnutten en mezelf niet ga beperken tot wat arbitraire grenzen en dat is precies wat die nationalisten doen. Mensen zijn het afgeleerd dat ze moeten concurreren... en eigenlijk is dat wat Wilders en Marijnissen voor ogen staat; dat concurrentie niet nodig is (of alleen tegen mede-Nederlanders). Dat is puur en alleen door angst ingegeven.
Je gaat nu de eenwording van europa en verschillende landen vergelijken met het openstaan voor nieuwe technologieeen en innovaties. Dikke bullshit natuurlijk, want als je de geschiedenis een beetje kent weet je dat we daar helemaal geen europa voor nodig hebben.quote:Concurrentie komt namelijk ook niet alleen van andere nationaliteiten, maar ook van andere technologieën. De computer maakte een einde aan een gigantische overhead van administratieve medewerkers (ook een volledige arbitraire groep), hadden we die ook maar moeten beschermen en de computer in de ban moeten doen? Natuurlijk niet, het is juist zaak de meest efficiënte methoden en mensen te omarmen en dat kunnen ook mensen van andere nationaliteiten zijn. De computer heeft daarbij ook niet voor een gigantische structurele werkloosheid gezorgd (zoals destijds ook werd voorspeld), net als toetreding van de Polen en Tsjechen op de arbeidsmarkt er niet voor zal zorgen dat honderdduizenden mensen structureel thuis moeten gaan zitten.
Niet dat ik een voorstander ben van protectionisme op de arbeidsmarkt, maar is dat niet juist veroorzaakt door de komst van goedkope arbeidskrachten uit het oostblok?. Beetje onnozel voorbeeld dus.quote:Ook steeds meer vrachtwagenchauffeurs vertrekken die kant op.
Jij hebt daar geen bescherming voor nodig. Maar nogmaals: jij bent w.s academisch geschoold in een dusdanig vakgebied dat grenzen geen rol meer spelen. Meer dan 75% van NL is dit niet en heeft te maken met de lokale structuur en de lokale arbeidsmarkt. Dat is geen pleidooi voor protectionisme op de arbeidsmarkt, maar een nuchtere veronderstelling. Vanuit die structuur moeten we daarom ook dealen en dat gaat ons (zonder overdrijven) al een aantal eeuwen buitengewoon goed af. Vooralsnog geen enkele reden om onze kop te diep in het instabiel wespennest dat europa heet te steken.quote:We leven nu eenmaal in een tijd waarin grenzen er steeds minder toe doen omdat de hele wereld bereikbaar is geworden. Waarom zou je dan tóch nog al die protectionistische maatregelen in willen stellen? Omdat je de Nederlander moet beschermen? Onzin; ik heb daar geen bescherming voor nodig. Denkt iemand het beter te kunnen? Bring him on!
Duitsers, Engelsen, Fransen. Het gaat ver om het een handje vol te noemen (en dan heb je het eigenlijk alleen over de 17e eeuw).quote:Op zaterdag 17 maart 2007 22:34 schreef Hor het volgende:
Vlamingen, Brabanders, een handje vol joodse handelsreizigers en een paar Franse Hugenoten. Grapjurk!
Afrikaanse volkeren onder de knoet? In Zuid-Afrika heeft Nederland handelsposten en volksplantingen gehad, maar geen heerschappij over het gebied. In de Goudkust hadden Nederlandse handelaars met lokale vorsten contact wegens de handel in een economisch niet onbelangrijk goed: slaven.quote:
Ik heb het over het buitenhouden van achtergestelde (Afrikaanse) volkeren die NL destijds goed onder de knoet had zonder dat ze daadwerkelijk hierheen kwamen.
I thought about it a lot of times. Maar toch, wat een boute veronderstelling. Waarvan is welvaart afhankelijk? Productiemogelijkheden, handelsvoordelen, voordelige afzetmarkten, arbeidsintensiviteit, weinig handelsbelemmering, vrede, betrouwbare en stabiele legaal systemen. Leg uit waarom je denkt dat we 'onze huidige welvaart' te danken hebben aan 'de koloniale periodes uit onze geschiedenis'.quote:Onze huidige welvaart hebben we mede te danken aan de koloniale periodes uit onze geschiedenis. Think about it Again!
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 23:54 schreef gelly het volgende:
Nederland was na de 2e wereldoorlog zo goed als failliet, onze huidige maatschappij heeft bijzonder weinig te maken met de gouden eeuw.
Het zal. Ik leef liever in het heden.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 23:57 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
... jij bent in iedereen geval iemand die belang van geschiedenis niet kent.
Waarom denk je dat men het de "gouden" eeuw noemt? Maar ik begrijp je punt wel als je bedoelt hoe de situatie NU is en hoe het vroeger was....quote:Op zaterdag 17 maart 2007 23:54 schreef gelly het volgende:
Nederland was na de 2e wereldoorlog zo goed als failliet, onze huidige maatschappij heeft bijzonder weinig te maken met de gouden eeuw.
Inderdaad je bent gewoon een rechtse lulquote:
Als je die niet zelf kan verzinnen, wordt het nooit een vruchtbare discussie.quote:
Je kan ook nu niet het bestuur direct controleren en eventueel wegstemmen. We hebben geen directe democratie, maar een vertegenwoordigende. Als je denkt dat je zonder Europa meer inspraak zou hebben als individu, moet ik je helaas betitelen met de nodige naïviteit.quote:Het verkiezen van een anoniem, minder goed controleerbaar orgaan, doet af aan de nationale eenheid en daarom is die grondwet ook zo massaal afgewezen. Ik wil het liefst zo direct mogelijk mijn bestuur kunnen controleren en e.v.t wegstemmen. Zoethoudertjes als het burger-initiatief doen daar geen afbreuk aan. En met mij +- 70% van Nederland.
Een dergelijk verdrag typeren als waardeloos is ver beneden de waarheid. Ook de EU een grotere machtsbasis geven. Een betere vorm van besturen had het mogelijk gemaakt, aangezien we veel nieuwe toegetreden landen hebben. Maar het bangmakerij heeft in elk geval bij jou werking gehad.quote:Het is waardeloos en het geeft de E.U een nog bredere machtsbasis. Aangezien ik de E.U in haar huidige vorm een instabiel, op zichzelf staand, anoniem orgaan vind weiger ik daar mijn kostbare democratie voor op te offeren.
Gelukkig zie jij wel die voordelen ... komt zeker doordat je studeerd?quote:Op zondag 18 maart 2007 16:26 schreef WeirdMicky het volgende:
Het volk is over het algemeen onbekwaam de voordelen van Europa in te zien.
Je studeert. Althans, jij natuurlijk niet. Als je dergelijke taalfouten maakt, ben je daar niet capabel genoeg voor.quote:Op zondag 18 maart 2007 16:39 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
Gelukkig zie jij wel die voordelen ... komt zeker doordat je studeerd?
Mickey we moeten niet over mij praten, al de aandacht moet uitgaan naar jouw. Vertel nog een keerhoe je politicologie studeerd. Want als er een deskundig is om zijn mening te posten in dit topic dan ben jij het wel.quote:Op zondag 18 maart 2007 16:43 schreef WeirdMicky het volgende:
Je studeert. Althans, jij natuurlijk niet. Als je dergelijke taalfouten maakt, ben je daar niet capabel genoeg voor.
Ja prachtig vind ik dat, mensen die denken dat ze niet bij het "volk" horen en geen kuddegedrag vertonen.quote:Op zondag 18 maart 2007 16:48 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
Mickey we moeten niet over mij praten, al de aandacht moet uitgaan naar jouw. Vertel nog een keerhoe je politicologie studeerd. Want als er een deskundig is om zijn mening te posten in dit topic dan ben jij het wel.
Dan weet je echt niet wat er tegenwoordig allemaal in de collegebankjes zit.quote:Op zondag 18 maart 2007 16:43 schreef WeirdMicky het volgende:
Je studeert. Althans, jij natuurlijk niet. Als je dergelijke taalfouten maakt, ben je daar niet capabel genoeg voor.
Er is geen enkele aanleiding om te verwachten dat jij dat beter weet ik dan ik. Rare veronderstelling dus.quote:Op zondag 18 maart 2007 18:00 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Dan weet je echt niet wat er tegenwoordig allemaal in de collegebankjes zit.
Shmm, dat mensen denken dat ze het beter weten dan jouw. Wat een sukkels ze weten blijkbaar niet hoe slim mickey wel niet is.quote:Op zondag 18 maart 2007 18:44 schreef WeirdMicky het volgende:
Er is geen enkele aanleiding om te verwachten dat jij dat beter weet ik dan ik. Rare veronderstelling dus.
Nou, ik heb een aantal universiteiten bezocht. Ik weet niet op hoeveel jij er gezeten hebt.quote:Op zondag 18 maart 2007 18:44 schreef WeirdMicky het volgende:
Er is geen enkele aanleiding om te verwachten dat jij dat beter weet ik dan ik. Rare veronderstelling dus.
quote:Op zondag 18 maart 2007 18:52 schreef PJORourke het volgende:
Nou, ik heb een aantal universiteiten bezocht. Ik weet niet op hoeveel jij er gezeten hebt.
Ook dan is er nog steeds geen aanleiding om te zeggen 'dat ik niet weet wat er op de collegebanken zit'. Zelfs al had je alle universiteiten bezocht, want ook dan heb je nog nauwelijks een beeld van de kwaliteiten van studenten. Als je een leuke bron hebt met daarin de zorgelijke ontwikkelingen van veel studenten die bijv. 'je studeert' met een d schrijven, geef ik je gelijk.quote:Op zondag 18 maart 2007 18:52 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nou, ik heb een aantal universiteiten bezocht. Ik weet niet op hoeveel jij er gezeten hebt.
Jij bent wel heel zelfingenomen he?quote:Op zondag 18 maart 2007 18:54 schreef WeirdMicky het volgende:
Ook dan is er nog steeds geen aanleiding om te zeggen 'dat ik niet weet wat er op de collegebanken zit'. Zelfs al had je alle universiteiten bezocht, want ook dan heb je nog nauwelijks een beeld van de kwaliteiten van studenten. Als je een leuke bron hebt met daarin de zorgelijke ontwikkelingen van veel studenten die bijv. 'je studeert' met een d schrijven, geef ik je gelijk.
Als je zo ongelofelijk slim zou zijn, dan zou ik er niet zo mee te koop lopen en eens een inhoudelijke discussie gaan voeren.....quote:Op zondag 18 maart 2007 18:54 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Ook dan is er nog steeds geen aanleiding om te zeggen 'dat ik niet weet wat er op de collegebanken zit'. Zelfs al had je alle universiteiten bezocht, want ook dan heb je nog nauwelijks een beeld van de kwaliteiten van studenten. Als je een leuke bron hebt met daarin de zorgelijke ontwikkelingen van veel studenten die bijv. 'je studeert' met een d schrijven, geef ik je gelijk.
Tuurlijk hoef je geen bron te geven, maar dat geeft wel aan dat je het uit je duim zuigt. En dat mag je doen, maar dat maakt de deugdelijkheid van je argumentatie nihiel. Je hebt immers enkel een paar eigen ervaringen en geen echt bewijs. Want als je op die manier alles moet geloven, kan je werkelijk wel alles beweren met de onderbouwing 'dat het toch echt zo is, want je hebt het gezien'.quote:Op zondag 18 maart 2007 18:59 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Jij bent wel heel zelfingenomen he?
Ik hoef daar geen bron voor te geven, want ik kan zeggen dat ik met eigen ogen gezien heb dat er op drie verschillende universiteiten belabberd Nederlands gebruikt wordt. Klaar. Dat jij veronderstelt dat het niet zo is, uiteindelijk om een ander af te katten, doet daar niks aan af, en dat gejengel om een bron is eerlijk gezegd nogal treurig.
Bwhahaha. Ik heb het nog nooit gezegd op Fok maar voor alles is een eerste keer, wat een zielig persoon ben jij zeg. Gast, je doet politicologie ....quote:Op zondag 18 maart 2007 19:02 schreef WeirdMicky het volgende:
Tuurlijk hoef je geen bron te geven, maar dat geeft wel aan dat je het uit je duim zuigt. En dat mag je doen, maar dat maakt de deugdelijkheid van je argumentatie nihiel. Je hebt immers enkel een paar eigen ervaringen en geen echt bewijs. Want als je op die manier alles moet geloven, kan je werkelijk wel alles beweren met de onderbouwing 'dat het toch echt zo is, want je hebt het gezien'.
Het is enigequote:Op zondag 18 maart 2007 18:53 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
... weet je nog niet dat mickey de enigste is die hier op een universiteit zit. Bwahaha.
Dat is net zo goed extreem links.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 23:46 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Extreem rechts is als je op basis van culturele achtergrond en/geloof onderscheid gaat maken en daarop je oordeel baseert.
Deze opmerking is werkelijk te triest voor worden. Bewaar dat pseudo-wetenschappelijke gelul maar voor anderen, ik stink er niet in.quote:Op zondag 18 maart 2007 19:02 schreef WeirdMicky het volgende:
Tuurlijk hoef je geen bron te geven, maar dat geeft wel aan dat je het uit je duim zuigt.
Nee hoor, het zijn algemeen aanvaarde conclusies van een heleboel mensen op die drie universiteiten. Het is zeg maar de consensus.quote:En dat mag je doen, maar dat maakt de deugdelijkheid van je argumentatie nihiel.
Ik heb er geen peiling op losgelaten nee, maar iedereen die wel eens op een universiteit komt weet dat het niveau van aankomende studenten treurig is, ook op het gebied van taalgebruik. Ik ben alleen bang dat dat voor een "vak" als politicologie toch geen hol uitmaakt.quote:Je hebt immers enkel een paar eigen ervaringen en geen echt bewijs. Want als je op die manier alles moet geloven, kan je werkelijk wel alles beweren met de onderbouwing 'dat het toch echt zo is, want je hebt het gezien'.
Nou, die kan je op buik laten tatoeeren, want ik laat het hierbij.quote:Op zondag 18 maart 2007 20:40 schreef WeirdMicky het volgende:
Tuurlijk heb je geen peiling gedaan. Je zuigt alles, zoals gewoonlijk, weer uit je duim. Drogredenaties van 'iedereen die wel eens op een universiteit komt weet dat...' vieren bij jou hoogtij. Ik wacht met smart op je volgende drogredenatie.
quote:Op zondag 18 maart 2007 20:42 schreef PJORourke het volgende:
Nou, die kan je op buik laten tatoeren, want ik laat het hierbij.
Ja, VWO-wiskunde B is ondermaats om goed aan te sluiten bij de studie wiskunde. Daar ga je als kenniseconomie...quote:Op zondag 18 maart 2007 20:48 schreef Apropos het volgende:
Wat betreft vaardigheid in het oplossen van staartdelingen trouwens ook.
Als je het maar niet leest, toch?quote:Op zondag 18 maart 2007 20:48 schreef Apropos het volgende:
Verder hoor ik ook met enige regelmaat taalfouten
Van de pakweg tien werkgroepdocenten die ik heb gehad was er maar een die zo'n student meteen na afloop verbeterde, dus ik neem aan dat zulke fouten ook in essays belanden.quote:
quote:Op zondag 18 maart 2007 20:51 schreef WeirdMicky het volgende:
Maar ook in die bronnen zijn de fouten niet zo erg als 'hij studeerd'.
Ben je lomp ofzo ... ik zeg net dat ik een betastudie doe.quote:Op zondag 18 maart 2007 21:06 schreef WeirdMicky het volgende:
Je zit er wel mee he dat je niet kan studeren?
En je denkt werkelijk dat mensen je geloven? Wat een lachertje ben je toch.quote:Op zondag 18 maart 2007 21:07 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
Ben je lomp ofzo ... ik zeg net dat ik een betastudie doe.
Ehm, lees je post nog eens na: je zei het niet.quote:Op zondag 18 maart 2007 21:07 schreef -Angelus- het volgende:
[..]
Ben je lomp ofzo ... ik zeg net dat ik een betastudie doe.
quote:Op zondag 18 maart 2007 21:18 schreef WeirdMicky het volgende:
Voor iemand die een betastudie doet, kan hij wel erg slecht rekenen: How much lovin do you need?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |