Gepoogdquote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:54 schreef petraa het volgende:
Er is dus NIET geslagen ????
Dan weet hij dat uit ervaring.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:56 schreef scanman01 het volgende:
Huub zegt dat hij gezien heeft in een reactie van Brian dat hij vaker fysiek geweld tegen ex vriendinnen heeft gebruikt. Eric zegt dat het hem niets verbaast.
Zou mij ook niets verbazen, Brian is een en al agressiequote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:56 schreef scanman01 het volgende:
Huub zegt dat hij gezien heeft in een reactie van Brian dat hij vaker fysiek geweld tegen ex vriendinnen heeft gebruikt. Eric zegt dat het hem niets verbaast.
Uiteraard, het zou ook niet kloppen als ze dat niet deed, Natasia komt niet voor in SHE.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:56 schreef uniekhoorn het volgende:
En natasia verteld alles door aan Brian en Jaap....
Als jaap over de zeik is komt er echt wel een tegenaanvalquote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:52 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Tegenaanval zal niet lukken, daar zijn die twee te laf voor
Heeft hij eerder al gedaan. Vanaf het moment dat de rat tranquilizers mag gebruiken is hij veel rustiger geworden, vanavond was hij weer even zichzelf.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:54 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Toch denk ik dat Brainless vanavond eindellijk zijn ware aard eens heeft getoond![]()
Als hij om zoiets onbelulligs al graag wil slaan, heb je hem binnen de korste keren wel zo ver.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:57 schreef petraa het volgende:
[..]
jammer had wel een exit van brian gewild.
Idd. Die heeft zeker weten losse handjes.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:57 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Zou mij ook niets verbazen, Brian is een en al agressie
Mij ook niet, dat denigerende over Nena en Amanda... en doorzeiken dat hij ze wil beschermen... jajajaja.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:56 schreef scanman01 het volgende:
Huub zegt dat hij gezien heeft in een reactie van Brian dat hij vaker fysiek geweld tegen ex vriendinnen heeft gebruikt. Eric zegt dat het hem niets verbaast.
2 vechten, 2 schuld toch?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 03:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan ga je dus op zeker voor de rechter verschijnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |