Limburgs. De taal van de toekomst.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:02 schreef sigme het volgende:
Besoffen?
http://www.politico.com/b(...)Heart_Treatment.htmlquote:Former Defense Secretary Donald Rumsfeld was admitted to Washington Hospital Center for a heart procedure, although was released from the hospital earlier today.
Rumsfeld was discharged Thursday from Washington Hospital Center, according to hospital spokesman Leroy Tillman. Tillman said that because of federal patient confidentiality
regulations, he could not say how long Rumsfeld had been a patient, how Rumsfeld was doing or what unit had treated him.
http://www.gulfnews.com/region/Iran/10110935.htmlquote:Israeli Ambassador Yitzhak Levanon said he found the remarks so offensive that he and his delegation walked out during the speech.
"Everybody noticed that we left because we made a small noise, showing everybody that we disagree with his remarks," he said.
They were followed immediately by the US delegation, Levanon said.
Omdat-ie grappig is.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:25 schreef Autodidact het volgende:
[..]
http://www.politico.com/b(...)Heart_Treatment.html
Dus ze gaan bij hem, na 75, en hart inbouwen?
Why...
Als het de prijs is voor een ban van Ryan lijkt me dat best op te brengen.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:21 schreef PJORourke het volgende:
Overigens ben ik van mening dat Aaah een unban verdient.
quote:Op donderdag 15 maart 2007 10:53 schreef sigme het volgende:
() dat pedogebash zou wat mij betreft per keer dat het woord uit een toetstenbord vloeit beloond mogen worden met een mededeling, ()
Ik las laatst ergens een stukje (HP de Tijd?) over een afscheidingsbeweging van Limburg. Weet jij daar iets van?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:21 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Limburgs. De taal van de toekomst.
Was het niet zo dat Ryan dit keer begon met het pedogebash? Wat zeurt die man?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:27 schreef sigme het volgende:
Als het de prijs is voor een ban van Ryan lijkt me dat best op te brengen.
Baron van Scherpenzeel-Heusch? (Een Brabander).quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:28 schreef sigme het volgende:
Ik las laatst ergens een stukje (HP de Tijd?) over een afscheidingsbeweging van Limburg. Weet jij daar iets van?
www.hpdetijd.nlquote:PvdA-Kamerlid Khadija Arib zit in een werkgroep die de Marokkaanse koning Mohammed VI adviseert. Nou en, vindt vrijwel de gehele Tweede Kamer. Een Belgisch-Marokkaans lid van het Brusselse parlement heeft echter ‘op ethische gronden’ geweigerd om in de werkgroep zitting te nemen.
Het gaat om Fatiha Saïdi. Ze is sinds 1999 parlements-lid van het gewest Brussel en schepen (wethouder) in een kleine gemeente nabij de Belgische hoofdstad. Haar partij is de ‘Waalse PvdA’, de Parti Socialiste. Ook Saïdi werd gevraagd voor Aribs mensenrechtenwerkgroep. Ze piekerde er echter niet over om aan die invitatie gehoor te geven, zegt ze.
Saïdi vindt dat ze het volste recht heeft om Marokkanen in België of Marokko goede raad te geven als ze daar prijs op stellen, maar officieel zitting nemen in een werkgroep van de Marokkaanse overheid gaat haar veel te ver. “Ik kan toch niet twee staten tegelijk dienen? Als men mij vraagt voor een Nederlandse werkgroep, zeg ik ook nee.”
Wie beweert dat Aribs werkgroep onafhankelijk is, weet niet waarover hij het heeft, waarschuwt Saïdi. De leden zijn bij elkaar gezocht door de zogenaamd ‘onafhankelijke’ Mensenrechtenraad CCDH (Conseil Consultatif des Droits de l’Homme). Maar volgens Saïdi is de CCDH ‘absoluut niet onafhankelijk’. “De voorzitter is koning Mohammed himself.”
Andere criticasters hebben er al op gewezen dat de CCDH destijds is opgericht door Mohammeds vader Hassan II, een despoot die de raad installeerde om in het Westen voor verlicht vorst te kunnen doorgaan.
Nee, ze waren al eerder geband, men kon het weer niet opbrengen dat netjes te melden.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:31 schreef du_ke het volgende:
Wel raar dat ze pas ruim een dag later geband zijn.
Overigens was die ban in dit geval voor beiden meer dan verdiend.
Dit keer.. alsof er aan dit hele verhaal nog kop of staart te onderscheiden valt.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:29 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Was het niet zo dat Ryan dit keer begon met het pedogebash? Wat zeurt die man?
Nee, modern, nu, jonge Limburgers.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:30 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Baron van Scherpenzeel-Heusch? (Een Brabander).
quote:
Ze zijn donderdagavond geband terwijl het SC topic van woensdagavond/ nacht was. Dus de ban was bijna een dag later.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:34 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nee, ze waren al eerder geband, men kon het weer niet opbrengen dat netjes te melden.
Overigens ben ik van mening dat Aaah een unban verdient.
http://limburg.startkabel.nl/forum/?id=5quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:35 schreef sigme het volgende:
Nee, modern, nu, jonge Limburgers.
En de mededeling verscheen pas vanmorgen.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:37 schreef du_ke het volgende:
Ze zijn donderdagavond geband terwijl het SC topic van woensdagavond/ nacht was. Dus de ban was bijna een dag later.
Ik had er zelf ook al wat op gegoogeld laatst, nog iets over rooie leeuwen gevonden, maar ik begrijp dat het nu niet zo breed leeft dat jij er bijvoorbeeld zelf wel eens van / over hoort, daaro.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:39 schreef PJORourke het volgende:
[..]
<knip>
Meer dat dit soort dingen zie je er niet over. Helaas is men nogal verslaafd geraakt aan de Hollandse subsidies. Gevalletje Schotland.![]()
Dat klopt is ook raar en laat.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:40 schreef PJORourke het volgende:
[..]
En de mededeling verscheen pas vanmorgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |