abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_47486979
Hmm, een zieke masseur helpt ook niet echt..
Gewoon goed voor jezelf zorgen.. Warme douche, lekker smeren, beker hete melk met honing, een goed boek. En lekker vroeg naar bed...
En morgen weer vrolijk op..

Bordje is misschien wel een idee. Als in zondag desperate wordt, zal ik wel wat in elkaar flansen..
pi_47487779
Voor eventuele buikvoelers kun je altijd nog de volgende buikband aanschaffen



Ik heb er gelukkig tot op heden nog geen last van gehad, heb ook geen mega buik nog.
Alleen de kinderen op mijn werk zitten wel aan mijn buik.
Kloppen dan even met de vraag of er iemand thuis is daarbinnen of leggen hun oor tegen mijn buik om te luisteren Maar dat vind ik alleen maar leuk en schattig
pi_47487810
Vanavond zwangerschapsgym gehad... ok zo'n cursus is dus echt niet mijn ding... Maar goed ik vind van mezelf dat zoiets erbij hoort en ik ga het vast wel 7 avonden overleven hihi
pi_47488038
Hmm, een website genaamd proud to wear, maar dan toch niet helemaal proud op je buikje zijn.. Maar als het echt irritant wordt..

Mijn zwangerschapscursus begint vermoedelijk mits april.. Hier zijn het 11 lessen voor de bevalling, en een erna. Als ik het hier zo hoor wordt dat nog wel een uitdaging..
  dinsdag 20 maart 2007 @ 21:35:35 #155
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_47488886
Ik had Minoes nog niet gefeliciteerd geloof ik, dus bij deze! Proficiat!

En even een voor het goede nieuws van Lishe!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_47489115
Ik heb vanavond ook mijn eerste zwangerschapsgymles gehad vind het wel grappig! maar het is ook niet echt mijn ding
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  woensdag 21 maart 2007 @ 08:02:54 #157
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_47498733
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 21:11 schreef p_iglet het volgende:
Vanavond zwangerschapsgym gehad... ok zo'n cursus is dus echt niet mijn ding... Maar goed ik vind van mezelf dat zoiets erbij hoort en ik ga het vast wel 7 avonden overleven hihi
Ben blij dat ik niet de enige ben die er zo over denkt. Waren jullie met veel dames? Vergeet niet dat je na je zwangerschap ook nog een aantal keer moet he! Dus het is iets meer dan 7 avonden...
Ik mag vanavond weer. Joepie!

Ben gisteren nog bij de dok geweest. Vreselijke pijn in mijn linkerbil. Nu drukt mijn SI gewricht op een zenuw. Gistermiddag ook bij een gespecialiseerde fysio geweest en nu maar zien of het wat minder wordt. Mag iig liever geen trappen meer lopen.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  woensdag 21 maart 2007 @ 08:54:34 #158
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_47499449
Wat doet een mens nou precies bij zwangerschapsgym? Ik heb vanavond derde keer yoga, en dat is voornamelijk spiergroepen oefenen en zo. Niet bijster veel ademhalingslessen. Heb je veel ademhalingslessen bij zwangersschapsgym, en zo ja, wat leer je dan?
Bij de yoga zei ze dat je door laag te ademen (richten mbv handen laag op buik) endorfines en oxytocine produceert, wat de bevalling sterker maakt en de pijn verzacht. Heb je iets dergelijks gehoord bij de gym? Ben erg benieuwd.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_47499950
Zo, net weer terug van de VK..
En helemaal goed gekeurd. Bloeddruk 120/70. fundus ter hoogte van mijn navel, en hartje klopt heerlijk netjes. Was in 10 minuten weer buiten.
Nu is het wachten op de echo van maandag..

Nijna, hoe voel je je vanochtend? De rugpijn alweer weg?
pi_47500230
Deepfreeze ook maandag echo .

Rugpijn is minder gelukkig. Gisteren voor ik in bed ging, ingesmeerd en goed gaan liggen. Nu zorgen dat ik een beetje in de gaten blijf houden hoe ik zit en sta enzo. Mn moeder nog even aan de lijn gehad, die had het ook wel. Waarschijnlijk is het mn houding waar ik op moet letten. Kijken hoe het gaat als ik daar meer op let.
Fake it till you make it...
pi_47500516
Memmel... wat vervelend dat je rug zoveel last geeft !
hoop van harte dat je effecten merkt van de therapie.

en Nijna, laat jij net als ik je partner lekker smeren ?
hihi

Deepfreeze, weer goede berichten !
leuk hoor die echo maandag!

Davinia, ik ga ook naar zw.schapsyoga, waar JUIST ademhalingstechnieken worden besproken.
Dit in combinatie met houdingen die evt. prettig kunnen zijn.
Ben nu 4x geweest, vanavond weer!
(zou ik wakker blijven ??? )
pi_47500697
Mijn lief had gisteren zelf een zere rug en was niet helemaal fit, dus die heb ik maar niet aan het smeren gezet . Maar wat niet is kan nog komen natuurlijk he .

Neem een pakje lucifers mee marit, dan kan je die tussen je oogleden zetten mocht je slaperig worden vanavond .
Fake it till you make it...
  woensdag 21 maart 2007 @ 10:03:01 #163
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_47501080
p_iglet nog te zweverig ?
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_47501253
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 08:54 schreef DaviniaHR het volgende:
Bij de yoga zei ze dat je door laag te ademen (richten mbv handen laag op buik) endorfines en oxytocine produceert, wat de bevalling sterker maakt en de pijn verzacht. Heb je iets dergelijks gehoord bij de gym? Ben erg benieuwd.
Ja, dat heb ik wel geleerd bij zwangerschapsgym.
Tenminste we moest wel richting onze handen ademen (die bij wijze van oefening steeds lager op de buik gelegd werden) en daardoor zou je meer ontspannen --> bevalling zou dan vlotter verlopen. Ze heeft dus specifiek over de endorfines e.d. gehad. volgens mij
Maar ik heb er zeker wat aan gehad Het werkte wel
pi_47501810
naast die 'diep-ademen' manier
kregen we vorige week uitgelegd dat je op momenten dat je het niet meer lijkt te kunnen opvangen juist ook door je neus in kunt ademen.
Je ademt dan als het waren naar je hoofd toe, waardoor je afstand creeërt
ofzo

het voelt wel heel anders dan naar je buik ademen !
pi_47502083
Memmel, wij waren met 13 dames gisteren. Op zich wel heel grappig om zo allemaal te zien, en iedereen zich voor te horen stellen, want het is nogal een gemelleerde groep qua sociale afkomst zeg maar.

Maar ademhalingstechnieken en al dat soort dingen zijn gewoon niet mijn ding. En rondstappen als een pinguin op muziek al helemaaaaaaaaal niet . Zodra er muziek bij komt kijken ben ik hopeloos motorisch onhandig. Ik ben nog slechter in de kabouterdans als de ernstig meervoudig gehandicapte kids op mijn werk.

Ik ben zo'n muts die met alles rationalistisch is. Iik heb ooit 5x mensendieck therapie gehad, en vond dat al absoluut niets. Maar het is ongetwijfeld goed om die ademhalingsdingen enzo te leren. Dus daarom moest ik van mezelf ook naar zo'n cursus, en die ga ik overleven ook hihi.
pi_47502310
whahahaha p_iglet
je schrijft het wel heel beeldend, ik zie je al gaan !!!

sinds vannacht/vanmorgen rare steken onderin mijn rechter thorax-helft
gemeen pijnlijk!
vooralsnog hou ik het op kramp in spiertje daar ergens

* en nu moet ik echt aan het werk
  woensdag 21 maart 2007 @ 13:31:41 #168
28034 jellyrose
BoggleMeister
pi_47508297
Hoi weer allemaal! Ik zie dat er niet veel bijzonders is gebeurd de afgelopen week, behalve dan de melding van Minoes! Nog van harte gefeliciteerd!!

Schoonouders zijn nu voor anderhalve week naar Griekenland, dus wij hebben even rust. Lieve mensen hoor, maar wel een beetje teveel van het goede om het maar zo uit te drukken

We hebben de 20 weken echo gehad en alles was prima met de blobster en we weten nu ook het geslacht (maar ik ben er nog niet over uit of we dat buiten paps & mams aan mensen gaan vertellen.. hm).

Gisteren naar de verloskundige en die vrouw blijft er bij elk bezoek maar op hameren dat ik nu toch echt wel een zwangerschaps yoga/mensendieck/gym cursus moet gaan regelen. Terwijl ik dacht dat dat niet zo nodig zou zijn en probeerde me er nog uit te redden met "maar ik zwem en waterpolo nog elke week hoor en ik heb allemaal boekjes over puffen enzo..". Van de foldertjes die ik van haar kreeg kreeg ik spontane kriebel ("deze cursus is voor vrouwen die hun zwangerschap bewust en gerust willen voldragen, met zoveel mogelijk contact met het leven in hun buik" ). Echt niets voor mij dus en manlief heeft in de auto smakelijk moeten lachen om mijn uitbarstingen als "ik wil niet met 12 van die dozen over m'n buik zitten aaien en liedjes zingen!". Als wraak heb ik ons nu maar opgegeven voor de BeideOuderCursus.. wat betekent dat meneer vrolijk meemag naar pufles
Thoughts arrive like butterflies.
Red de zeehond!
  woensdag 21 maart 2007 @ 13:36:47 #169
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_47508488
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 10:39 schreef p_iglet het volgende:
Memmel, wij waren met 13 dames gisteren. Op zich wel heel grappig om zo allemaal te zien, en iedereen zich voor te horen stellen, want het is nogal een gemelleerde groep qua sociale afkomst zeg maar.

Maar ademhalingstechnieken en al dat soort dingen zijn gewoon niet mijn ding. En rondstappen als een pinguin op muziek al helemaaaaaaaaal niet . Zodra er muziek bij komt kijken ben ik hopeloos motorisch onhandig. Ik ben nog slechter in de kabouterdans als de ernstig meervoudig gehandicapte kids op mijn werk.

Ik ben zo'n muts die met alles rationalistisch is. Iik heb ooit 5x mensendieck therapie gehad, en vond dat al absoluut niets. Maar het is ongetwijfeld goed om die ademhalingsdingen enzo te leren. Dus daarom moest ik van mezelf ook naar zo'n cursus, en die ga ik overleven ook hihi.
Whahahaha! Heel herkenbaar!
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
  woensdag 21 maart 2007 @ 13:59:35 #170
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_47509243
Ah er zijn er hier dus meer aan de cursus

Ik ben gisterenavond geweest bij de preventieles van Carita Salome (van het boek 'Duik in je weeen'). Deze les is vooral bedoelt om bekkenklachten te voorkomen maar daar was ik dus al te laat mee. Dus dan maar gewoon ter preventie van het erger worden. Vond het wel een erg nuttige avond. Ik let nu ook al meer op mijn houding. Binnenkort ga ik ook een gewone zwangerschapscursus bij haar doen. Lijkt me best leuk!

Viel me trouwens wel op dat het dus echt klopt wat ze allemaal zeggen over dat moeders steeds ouder worden. Van de 20 moeders was er maar 1 jonger dan 30. De oudste moeder was 45 en de rest allemaal daartussenin. Opvallend was dat het voor bijna alle moeders hun eerste kindje is.
pi_47510051
hahaha
bij een tweede kindje passen ze wel op om weer collectief te gaan zweven !
pi_47510407
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 13:31 schreef jellyrose het volgende:
Als wraak heb ik ons nu maar opgegeven voor de BeideOuderCursus.. wat betekent dat meneer vrolijk meemag naar pufles
Hahaha gedeelde smart is halve smart he! .
Fake it till you make it...
  woensdag 21 maart 2007 @ 14:45:09 #173
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_47510792
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 14:23 schreef marit1978 het volgende:
hahaha
bij een tweede kindje passen ze wel op om weer collectief te gaan zweven !
Hahaha ja dat zou het misschien ook kunnen zijn Al vond ik het zweverige nogal meevallen. Vooral letten op je houding, hoe kan je je het beste omdraaien in bed als je bekkenklachten hebt, traplopen, tillen (ook straks met de baby) welke sporten kunnen en welke niet etc Meer gewoon fysiotherapie-achtig dan je een voelen met de baby enzo *ril*

[ Bericht 1% gewijzigd door Stiemie op 21-03-2007 17:04:07 ]
pi_47516386
bij mij waren er van de 13 dames, toch zeker 5 voor wie het hun 2e of 3e kindje wordt...
Ik was met mijn 22 jaar inderdaad ook redelijk de jongste.. verder vooral in de 30 en een aantal eind 20.

Maar ach het hoort bij 1e keer zwanger zijn vind ik, zo'n mutsencursus.
Een eventuele volgende zwangerschap laten we dat lekker achterwege.

Ik heb minstens 2x per jaar op mijn werk tilcursus, en dat vind ik wel weer genoeg

Maar als bijna iedereen het hier zweverige mutsencursussen vind... waarom maken ze dan niet ook gewoon een leuke cursus?????
Of kan leuk, nuttig, cursus en zwanger niet samen?
Ik wil best bewegen enzo, maar niet rondhopsen als een pinguin op muziek in een kringetje... Ook zijn ademhalingsoefeningen vast nuttig, maar volgens mij heeft een groot gedeelte van de zwangeren geen behoefte aan het zweverige geneuzel van "wordt een met je buik en baby enzo".
Iemand die me gewoon meld "als je nou door je mond ipv je neus uitademt, dan verdeelt je lichaam de lucht beter" ipv "adem door je mond en voel hoe je hele lichaam uitzet en je een wordt met je buik en je baby" dan krijg ik er vast al een stuk minder de kriebels van
pi_47517497
Jellyrose waarom moet je dat dan persee?

Ik heb helemaal geen zwangerschapscursus gehad en het puffen ging hier helemaal vanzelf hoor.
Ik merkte vanzelf hoe ik het fijnst kon ademen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')