abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 25 januari 2009 @ 19:53:57 #76
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_65396162
quote:
Op zondag 25 januari 2009 19:52 schreef Halcon het volgende:
Er zijn al wat Zuidamerikanen weggepest en ingeruild voor prutsers, maar dat heeft geen resultaat opgeleverd.

Stevens is gewoon een misvatting gebleken van Reker. Niet zijn eerste misvatting en zeker ook niet zijn laatste. Stevens zal het seizoen wel af mogen maken. Dit seizoen is voor PSV toch al verloren!
de rotte appels zitten er nog steeds. Dit zijn namelijk mendez en salcido.
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_65396322
quote:
Op zondag 25 januari 2009 19:53 schreef DANILXL het volgende:

[..]

de rotte appels zitten er nog steeds. Dit zijn namelijk mendez en salcido.
Waarom zijn dat rotte appels? Mendez en Salcido zijn prima voetballers voor PSV. Dankzij Reker kan PSV dat soort voetballers overigens niet meer halen, maar moet men zich behelpen met voetballers van FC Utrecht, VVV en wat prutsers uit het buitenland zoals Isaksson en Brechet.
pi_65429401
quote:
Stevens wilde opstappen bij PSV
Gedreven voetbaltrainer in het nauw

Gepubliceerd: 26 januari 2009 16:43 | Gewijzigd: 26 januari 2009 17:14
In het verleden was Huub Stevens bij Roda JC, HSV en Schalke 04 succesvol. Bij PSV vallen de resultaten tegen. „De druk is hier veel groter dan in Duitsland.”
Door onze redacteur Koen Greven

Als Huub Stevens (55) begin november vorig jaar na de verloren uitwedstrijd tegen NEC naar Jan Reker stapt met de mededeling dat hij het moeilijk heeft als trainer van PSV en aan stoppen denkt, stelt de algemeen directeur hem gerust. „‘Trek het je niet te zwaar aan, dit hoort bij voetbal. We hebben gewoon een wisselvallig seizoen en in de groep zitten minder persoonlijkheden’, zei ik toen tegen hem”, stelt Reker vrijdag in de directiekamer van PSV. „Na die wedstrijd tegen NEC zijn de trainers en de spelers bij elkaar gaan zitten. Met zijn allen hebben ze geconcludeerd dat er aanpassingen nodig waren. Sindsdien is er meer duidelijkheid.”

De technische staf en de groep beginnen twee maanden geleden dan met nieuwe moed aan een reeks van tien wedstrijden. Daarvan worden er drie gewonnen. De clubleiding hoopt vurig op een opleving na de winterstop, maar die komt er niet. „De resultaten blijven nog uit”, stelt Reker in de aanloop naar PSV-NAC. „Als ik het eerste half jaar bezie dan kan ik voor mezelf alleen maar concluderen dat Huub Stevens een fantastische coach voor PSV kan zijn.”

Een dag nadat algemeen directeur Reker de woorden over de hoofdtrainer heeft uitgesproken, loopt PSV in de thuiswedstrijd tegen NAC voor de tiende keer dit seizoen tegen puntenverlies aan. Als de bezoekers uit Breda in de tweede helft op voorsprong komen, roert het Eindhovense publiek zich. Voor het eerst deze eeuw zwaaien de fans in het Philips Stadion met witte zakdoekjes. Reker: „De stem van het volk is belangrijk, maar niet beslissend.”

Stevens wordt in Eindhoven omringd door oude bekenden. Zijn oud-trainer Reker is algemeen directeur, oud-ploeggenoten Adrie van Kraaij en Willy van der Kuylen zijn respectievelijk manager Transfers en Scouting en hoofdscout van de club. Maar van Stevens’ doelstelling om het familiegevoel terug te brengen komt weinig terecht.

Voordat Stevens op 1 juli 2008 samen met zijn assistenten Dwight Lodeweges en Jan Wouters aan de slag gaat bij PSV, waarschuwt Sef Vergoossen zijn opvolger voor de „complexe en onevenwichtige samenstelling van de selectie”. „Ik weet dat Huub in het verleden in Duitsland iedereen Duits liet praten. Maar het is anders om Nederlandse jongens als Rafael van der Vaart, Nigel de Jong of Youri Mulder Duits te laten spreken dan de Zuid-Amerikanen bij PSV Nederlands te laten praten. Dat is met jongens als Carlos Salcido en Edison Méndez niet haalbaar. Maar je moet wél goed met ze communiceren. Dat heb ik Huub verteld”, zegt Vergoossen.

Stevens communiceert slecht bij PSV. Een groot deel van de spelersgroep weet niet waar ze aan toe is bij de mijnwerkerszoon. Stevens heeft in het verleden naam gemaakt met de wijze waarop hij Roda JC, Schalke 04 en HSV uit de sportieve malaise wist te halen. Orde, discipline, saamhorigheid en hard werken zijn de sleutelbegrippen van zijn werkmethode. In Duitsland krijgt hij de bijnaam Der Harter Hund en vooral in Gelsenkirchen en in Hamburg wordt hij op handen gedragen.

De profs van PSV moeten wennen aan zijn regels. Zo moeten ze zich tientallen malen opdrukken als iemand tijdens de training de bal met de hand raakt. De voetballers vragen zich in de voorbereiding vooral af hoe het ideale elftal van de coach eruit zal zien. Een vraag die tot op de dag van vandaag onbeantwoord is.

In de richting van de media is het gedrag van Stevens ook moeilijk te voorspellen. Het ene moment neemt de coach uitgebreid de tijd om de pers te woord te staan. Geduldig legt de oud-verdediger dan uit welke stappen hij met ‘het nieuwe PSV’ wil maken. Maar als de druk op de ploeg toeneemt, trekt hij een schild op. Dan reageert Stevens kortaf of probeert zijn toehoorders met een boze blik of gebaar te intimideren. Zo weigert hij bijvoorbeeld een hand van een verslaggever van de NOS met de woorden: „Ik geef alleen vrienden een hand.” Niet zelden volgt na zo’n actie een bulderende lach ten teken dat hij het allemaal niet zo bedoelt. Om met Stevens eigen woorden te spreken: zijn humor wordt niet altijd goed begrepen.

Middenvelder Tommie van der Leegte, die Stevens in het verleden nog als jeugdtrainer bij PSV meemaakte, is de eerste speler die in de voorbereiding gedesillusioneerd vertrekt. Hij verwijt de coach vooral een gebrek aan helderheid. Een klacht die tijdens het seizoen vaker te horen is binnen de selectie van PSV. Assistenten Lodeweges en Wouters slagen er niet of nauwelijks in de stemming binnen de spelersgroep te peilen. Door de vele wisselingen in de opstellingen groeit de onvrede bij veel spelers. Het grootst is de verbazing als Stevens eind oktober uit het niets Eric Addo centraal in de verdediging zet. De Ghanees blundert in het uitduel met Olympique Marseille en is er daarmee deels verantwoordelijk voor dat PSV wordt uitgeschakeld in de Champions League. Een paar dagen later speelt PSV bij NEC, dan zonder Addo, de slechtste wedstrijd van het seizoen.

De geboren straatvechter wil stoppen, maar blijft op aandringen van Reker aan. Hij vraagt zijn spelers om zelf met oplossingen te komen. Uit verschillende relletjes blijkt in de weken daarna hoe diep de onvrede zit bij sommige spelers. Zo scheldt Danko Lazovic zijn trainer tijdens een wedstrijd tegen Ajax openlijk uit en stelt vice-aanvoerder Carlos Salcido in een interview dat hij zich als voetballer „mentaal voelt doodgemaakt”.

Stevens probeert de voorvallen af te doen als incidenten. Zo zegt hij over Lazovic afgelopen week in Voetbal International: „Die jongen heeft zijn excuses gemaakt en een boete gekregen van de directie. Dan is het toch goed?” En Salcido is in de ogen van Stevens uit op een vertrek. „Salcido heeft vanaf dag één gezegd dat hij weg wil. Diezelfde speler wilde vorig seizoen al een negatief verhaal vertellen over de trainer (Sef Vergoossen, red.) die er toen zat. En nu gebruikt hij mij om een breuk te forceren.”

De Mexicaan lacht zelf een beetje minzaam als hem na het teleurstellende gelijkspel tegen NAC om een reactie op de recente uitlatingen van Stevens wordt gevraagd. Salcido: „Het interesseert mij niets meer wat hij allemaal zegt. Ik speel voor PSV. Binnen de groep heb ik met niemand problemen.”

Stevens deelt in het vraaggesprek met VI ook een steek onder water uit aan Lodeweges en Wouters door te stellen dat hij „deze staf niet heeft samengesteld”. De assistenten willen niet reageren. Ook Adrie van Kraaij, Willy van der Kuylen en Mart van den Heuvel willen over „vriend” Stevens niet praten. Na afloop van PSV-NAC neemt een aantal spelers een vluchtroute naar het spelershome.

Aanvoerder Timmy Simons stelt zich diplomatiek op als hem wordt gevraagd naar de opmerkingen van Stevens. „We hebben te maken met volwassen mensen die zelf wel weten wat ze wel en niet moeten zeggen”, stelt de captain, die ook moedeloos wordt van de resultaten. „Ik had het gevoel dat er een verbetering in zat, maar de resultaten blijven uit. Daar kan je niet omheen. Je kan niet hetzelfde verhaal blijven vertellen. Er moet een keer een oplossing komen. Welke dat is, weet ik ook niet.”

Reker probeert vooral de rust te bewaren. „Ik had verwacht dat Huub het wat makkelijker van zich af zou kunnen zetten dat dit een moeilijk jaar wordt. Maar zijn gedrevenheid en winnaarsmentaliteit is zo enorm waardoor de teleurstelling extra groot is bij hem. Ik denk dat de druk hier voor hem groter is dan in Duitsland. Daar mocht hij winnen, hier moet het. Dat ik hem goed ken is geen probleem. Dan zeg je elkaar juist de waarheid. Maar iedereen heeft wel zijn eigen functie. En iedereen heeft zijn eigen verantwoordelijkheid. Het belang van PSV staat altijd bovenaan. Dat weet Huub.”
bron: NRC
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 26 januari 2009 @ 19:46:03 #79
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_65430837
ik krijg hier een beetje het idee dat er een brand is in de selectie, Stevens probeert links te blussen, dan breekt er rechts weer een brandje uit en langzaam staat het hele gebouw in lichterlaaien. Zijn collega brandweermannen Wouters en Lodeweges begint hij af te vallen. en de leider van het korps Reker staat er zo bij:

"Niks aan de hand, gewoon een ongelukkig seizoen, de trainer doet prima werk, we komen er wel!"
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_65434389
Wat een laffe haas ondanks alles wanneer ie in Oktober al had willen stoppen .

En dan al die slechte teksten rond het trainingskamp zijn nu al helemaal niets meer waard .
pi_65434615
Ik blijf er bij dat het misschien toch beter is voor Huub om op te stappen. Ook al is het jammer, want het is een echte PSV'er en ik denk dat hij echt het beste met de club voorheeft. Maar het werkt gewoon niet.

Hij heeft natuurlijk ook wel pech dat er in de selectie ook verschrikkelijke lamballen zitten. Zo'n Salcido, verschrikkelijk toch gewoon ...
pi_65434681
Ik vind het altijd zo aandoenlijk dat er bij PSV altijd wordt gedaan alsof er helemaal niets aan de hand is en dat het zo rustig is in Eindhoven. Bij een ruzie met Mendez op het trainingsveld is er niets aan de hand, met Salcido gaat het prima, de assistenten zijn prima, puntverlies kan gebeuren, Lazovic maakt excuses en alles is koek en ei, etc, etc.

Die crisis mag echt wel eens naar buiten komen, snap niet waarom het anders wordt gebracht.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 26 januari 2009 @ 21:51:44 #83
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_65436090
nou tis al bijna 1,5 jaar niet meer rustig in Eindhoven
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_65436158
Toch frappant dat sinds de entree van Jan Reker het constant gezeik is bij PSV.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 26 januari 2009 @ 21:56:35 #85
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_65436299
da's niet zo frappant hoor
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_65436535
quote:
Op maandag 26 januari 2009 21:56 schreef rubbereend het volgende:
da's niet zo frappant hoor
Je hebt gelijk eigenlijk, vooraf had men moeten weten dat Reker geen goede keus zou zijn en dat is nu wel gebleken.
pi_65490049
En weg
  woensdag 28 januari 2009 @ 13:41:23 #88
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_65490165
Wat een lachertje
pi_65490206
Nou na F'noord weer een club in de problemen... Ben benieuwd wie daadwerkelijk de opvolger zal zijn!
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
  woensdag 28 januari 2009 @ 13:44:13 #90
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_65490273
Dit komt toch wel onverwacht voor mij, ondanks de problemen in Eindhoven.
  woensdag 28 januari 2009 @ 13:53:16 #91
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_65490642
quote:
Op woensdag 28 januari 2009 13:44 schreef pfaf het volgende:
Dit komt toch wel onverwacht voor mij, ondanks de problemen in Eindhoven.
Voor mij ook. Al zie je bij Feyenoord hoe snel het kan gaan als de sfeer in de groep verziekt is en het zogenaamde vertrouwen en de chemie wegzijn. Bij Derksen waren al geruchten te horen over vechtende spelers in de kleedkamer bij PSV.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  woensdag 28 januari 2009 @ 13:55:09 #92
67205 Colplay
How you doin??
pi_65490721
Ben wel benieuwd wie hier nu in wil stappen...

Wordt de zesde trainer in 2,5 jaar. En als een echte clubman als Stevens het al niet redt hier.
"En dan hebben ze nou de regel dat je handjes mot schudden voor het gevecht. Ik wil helemaal geen handjes schuden met m'n tegenstander. Ik wil de kop van z'n romp afslaan."
pi_65490929
Wauw.
pi_65490964
Die domme spelersgroep heeft het er gewoon naar gemaakt ..
Ik vind dit echt kut.
Money won is twice as sweet as money earned.
pi_65491051
Huub kon het niet op zijn manier en hij kan het maar op een manier. Het getuigt van klasse dat ie dan zelf opstapt.
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
  woensdag 28 januari 2009 @ 14:03:06 #96
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_65491073
Stevens taait weer eens af...

Same shit different club!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  woensdag 28 januari 2009 @ 14:03:23 #97
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_65491085
quote:
Op woensdag 28 januari 2009 14:00 schreef neilpad het volgende:
Die domme spelersgroep heeft het er gewoon naar gemaakt ..
Ik vind dit echt kut.
Stevens was/is ook gewoon een proleet waar moeilijk mee samen te werken valt hoor.

Maar met deze spelersgroep speel je gewoon niet voor het kampioenschap. Het wegvallen van Gomes was een veel groter gemis, die hield voorgaande jaren gewoon echt ELKE bal eruit. En dat terwijl PSV ook voorgaande seizoen gigantisch veel doelpogingen tegen kreeg.

Maargoed, voor PSV is het beter dat Stevens weggaat. Zou toch nooit meer goed komen.
Gourmetten of steengrillen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 28 januari 2009 @ 14:03:45 #98
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_65491098
quote:
Op woensdag 28 januari 2009 14:00 schreef neilpad het volgende:
Die domme spelersgroep heeft het er gewoon naar gemaakt ..
Ik vind dit echt kut.
ga toch weg, Reker heeft met de spelers gesold. Elke week een ander systeem/spelers. Nergens kwam vastigheid en automatismen. Daar wordt je toch waanhopig van als speler. Neem nou de schoffering van de spitsen. Toivonen is de ene week nog lang niet klaar voor een basisplek en de week erop staat hij in de basis terwijl die jongen NOG NOOIT in een dergelijk systeem heeft gespeeld.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_65491163
Hij wilde té graag!
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
pi_65491221
quote:
Op zondag 9 november 2008 22:38 schreef BliksemSchigt het volgende:
Knappe jongen als ie het seizoen gaat afmaken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')