post waar ik het meest mee eens bbenquote:Op zondag 18 maart 2007 16:32 schreef Pritt het volgende:
Zoals van Gaal zou zeggen: "PSV moet dit maar eens zien te managen."
Ik ga jullie niet uitlachen want alsnog worden jullie kampioen.
Maar toch voelt het wel lekker om eindelijk daar te winnen en nog ruim ook.
Ik hoopte zelf op een 1-0 of 0-0quote:Op zondag 18 maart 2007 17:10 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ik denk dat er weinig realistische 'lampjes' waren die PSV zonder kromkamp, kone en Alex wel even Ajax op zagen rollen.
Ik was er iig niet één van...
Al zei hij daarna dat het een geintje wasquote:Koeman: spelers misschien rust geven tegen Liverpool
Ronald Koeman liet zojuist op de persconferentie weten dat de personele problemen dusdanig zijn, dat hij erover nadenkt om spelers misschien rust te gaan geven bij de Champions League duels tegen Liverpool. "Het kampioenschap is nu veel belangrijker" aldus Koeman.
Bij mij ook niet.quote:Op zondag 18 maart 2007 17:15 schreef ganzenherder het volgende:
Het dringt eigenlijk alleen maar door dat we verloren hebben van Ajax....Maar de score, 5-1, Feyenoord deed het zelfs beter. Dringt nog niet echt tot me door....![]()
Hey een vaste bezoeker van het PSV-topic! Welkom! Leuk dat je even langs komt!quote:Op zondag 18 maart 2007 16:24 schreef EdAtTheBar het volgende:
[..]
![]()
Sterker nog: psv heeft amper supporters. Alleen maar van die dikke nooit-buiten-hun-eigen-dorp-komende bierdrinkende wannabee nazi boeren
En ja, ik kan het weten want ik woon er MIDDEN in.
Cultheld aub, die wordt ook omver geblazen! Afellay kwam er ook niet uit. PSV miste Vennegoor.quote:Op zondag 18 maart 2007 16:44 schreef cultheld het volgende:
Aissati had best van pas kunnen komen vandaag.
Idd aanpakken anders krijg je oer 2 wekend hetzelfde verhaal.quote:Op zondag 18 maart 2007 17:19 schreef Dylan Dog het volgende:
Sorry hoor dit is gewoon een vernedering en dat mogen ze ook wel weten. Je laat je niet door Ajax in eigen huis met 1-5 vernederen. Dit kán niet. En dan niet aankomen met dat het Zuid-Amerikanen zijn, want als het Boca-River is sterven ze wel op het veld.
Die Alcides, ongenadig. En Da Costa met zijn lankmoedige optredens. En Culina, dat belachelijke balletje waaruit Sneijder de overigens weergaloze 0-2 maakt. Dit kan niet zonder gevolgen blijven.
Daar is een smiley voor uitgevonden:quote:Op zondag 18 maart 2007 16:24 schreef EdAtTheBar het volgende:
[..]
![]()
Sterker nog: psv heeft amper supporters. Alleen maar van die dikke nooit-buiten-hun-eigen-dorp-komende bierdrinkende wannabee nazi boeren
En ja, ik kan het weten want ik woon er MIDDEN in.
Ik weet alleen dat vandaag Ajax is gebeurd.quote:Op zondag 18 maart 2007 17:29 schreef mcyodogg het volgende:
9 wedstrijden na de winterstop: 4 overwinningen, 2 gelijke spelen en 3 nederlagen. Wat is er gebeurd?
Ze zijn stuk voor stuk keihard verkracht op het trainingskamp in de winterstopquote:Op zondag 18 maart 2007 17:29 schreef mcyodogg het volgende:
9 wedstrijden na de winterstop: 4 overwinningen, 2 gelijke spelen en 3 nederlagen. Wat is er gebeurd?
Afellay is dan ook enorm gehyped en blijft een blessuregevoelig spelvertragertje. Aissati is fysiek sterker dan Afellay (ondanks z'n geringe lengte) en beschikt over veel meer voetbalintelligentie. PSV miste Vennegoor niet, want in Amsterdam wist men ook te winnen. Alex werd achterin gemist en Koné voorin, maar desondanks had het niet zo erg hoeven zijn.quote:Op zondag 18 maart 2007 17:24 schreef okee6 het volgende:
[..]
Cultheld aub, die wordt ook omver geblazen! Afellay kwam er ook niet uit. PSV miste Vennegoor.
Een detail; PSV speelde thuis en moest dus vooruit denken, met één spits! Dat je zonder Alex en Koné aantreedt, kan je niets aan doen, achterin was er in principe voldoende, voorin is het al langer mis. Had Kluivert 90 minuten kunnen spelen, was de wedstrijd heel anders geweest. Hij is ook een goed aanspeelpunt, net als Koné en Vennegoor.quote:Op zondag 18 maart 2007 17:31 schreef cultheld het volgende:
[..]
Afellay is dan ook enorm gehyped en blijft een blessuregevoelig spelvertragertje. Aissati is fysiek sterker dan Afellay (ondanks z'n geringe lengte) en beschikt over veel meer voetbalintelligentie. PSV miste Vennegoor niet, want in Amsterdam wist men ook te winnen. Alex werd achterin gemist en Koné voorin, maar desondanks had het niet zo erg hoeven zijn.
Dat is bijvoorbeeld al een fout van Knoeiman. Kluivert niet laten startenquote:Op zondag 18 maart 2007 17:42 schreef okee6 het volgende:
[..]
Een detail; PSV speelde thuis en moest dus vooruit denken, met één spits! Dat je zonder Alex en Koné aantreedt, kan je niets aan doen, achterin was er in principe voldoende, voorin is het al langer mis. Had Kluivert 90 minuten kunnen spelen, was de wedstrijd heel anders geweest. Hij is ook een goed aanspeelpunt, net als Koné en Vennegoor.
Kluivert laten starten kan niet. Je hebt tegen Liverpool meer nodig dan Tardelli. Als Kluivert langer nodig is dan 60 minuten, ga je net als wat Alex tegen Excelsior overkwam, spelen met overbelasting. Dat Kluivert zo goed zou invallen, was voorts geen zekerheid.quote:Op zondag 18 maart 2007 17:44 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat is bijvoorbeeld al een fout van Knoeiman. Kluivert niet laten starten. Verder had hij Väyrynen gewoon in de basis moeten laten starten. Aissati had nooit verhuurd mogen worden. Met die drie spelers in de basis had PSV al een heel andere wedstrijd gespeeld. Verder is het veelzeggend dat alleen Ajacieden kaarten hebben gepakt (die zijn dus over het randje gegaan, i.t.t. PSV).
Vooraf dacht Koeman niet zo, nu krabt ie aan het hoofd.quote:Op zondag 18 maart 2007 17:51 schreef cultheld het volgende:
Het kampioenschap is belangrijker dan Liverpool.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |