Ik vond het de kutste waar ik geweest ben. Auxerre was nog gezelliger. Maar dat had er ook mee te maken dat er volgens mij 1 op 1 bewaking van de politie was, of misschien zelfs wel nog meer smeris dan supporters.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:47 schreef DutchGooner het volgende:
[..]idd, was in 2000 1 van mijn leukste European aways tot nu toe
Heel ontspannen destijds auf den marktplatz.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:50 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Ik vond het de kutste waar ik geweest ben. Auxerre was nog gezelliger. Maar dat had er ook mee te maken dat er volgens mij 1 op 1 bewaking van de politie was, of misschien zelfs wel nog meer smeris dan supporters.
Ik kon door omstandigheden niet naar Bremen, maar als zelfs Auxerre leuker was, ben ik blij dat ik niet geweest benquote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:50 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Ik vond het de kutste waar ik geweest ben. Auxerre was nog gezelliger. Maar dat had er ook mee te maken dat er volgens mij 1 op 1 bewaking van de politie was, of misschien zelfs wel nog meer smeris dan supporters.
Goed geregeldquote:Op vrijdag 16 maart 2007 10:31 schreef Gatalin het volgende:
Een zeer nette prestatie, door omstandigheden helaas m'n kaartje moeten weggeven aan m'n broertje, maar gelukkig kan ik er de volgende ronde thuis weer bij zijn. Hopelijk loten ze een Duitse club, dan kan ik ook naar de uitwedstrijd.
AZ speelde tegen Besiktas, niet tegen Galatassary, dat was PSVquote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:32 schreef BonJovi het volgende:
Gefeliciteerd hopelijk winnen jullie de UEFA-Cup.Het was ook mooi gedaan tegen Galatassary, ik had niet verwacht dat jullie het zelfde prestatie konden verwerken na de 4-2 op Newcastle.Maar ik vind het echt top dat jullie door zijn, jullie mogen winnen. Maar sorry ik als echte ajacied zeg dat we de KNVB beker pakken
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
AZ speelde tegen Besiktas, niet tegen Galatassary, dat was PSV
Ja sorry AJACIED he ik heb fout gekeken.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
AZ speelde tegen Besiktas, niet tegen Galatassary, dat was PSV
OMGquote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:09 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Ja sorry AJACIED he ik heb fout gekeken.
Ik kan die gast niet serieus nemen.quote:
Zou goed kunnen, maar ja, andere clubs hebben dat ook vaak gehad natuurlijk ...quote:Op zondag 18 maart 2007 16:23 schreef Norrage het volgende:
Als AZ geen Uefacup zou spelen zouden ze volgens mij dik landskampioen geworden zijn...Volgens mij hebben ze na bijna alle europese wedstrijden punten verspeeld, en meestal nog tegen slechte teams ook...
Volgens mij hebben ze slechts 1x gewonnen, toen tegen Willem II?
Daarom vind ik het klote. Stond PSV nou met 15 punten voor dan had die overwinning van Ajax mij niet uitgemaakt, maar het is gewoon nog realistisch om te stellen dat het kampioenschap voor PSV echt nog geen zekerheidje is en dat nu Ajax de beste papieren heeft van de achtervolgers om die titel toch nog binnen te halen.quote:Op zondag 18 maart 2007 16:43 schreef Norrage het volgende:
Van Heracles dien je gewoon te winnen als #2 van Nederland en een UEFAcup kwartfinalist. Hoe moe je ook bent. Dus is gewoon heel jammer. PSV zit echt in een vormcrisis nu, die zie ik nog wel meer punten verliezen...Ben benieuwd of Ajax genoeg punten haalt om toch nog verrassend landskampioen te worden....het zou me niet verbazen.
Uiteraard, maar ik heb het gevoel dat het in het geval van AZ wel heel extreem is. En er zijn ook nog teams die juist winnen na zulke UEFAsuccessen puur doordat ze dat momentum doortrekken..quote:Op zondag 18 maart 2007 16:42 schreef gday het volgende:
[..]
Zou goed kunnen, maar ja, andere clubs hebben dat ook vaak gehad natuurlijk ...
quote:Blessure Opdam lijkt ernstig
ALMELO- AZ verloor zondag tegen Heracles Almelo (0-0) na een halfuur Barry Opdam. De verdediger, die net van een pijnlijke hamstring hersteld was, moest met letsel aan zijn linkerknie naar de kant. Louis van Gaal: "Het lijkt een zware blessure. Hij heeft de binnenband van zijn knie verscheurd of verrekt. Wat het precies is, zal moeten blijken."
Van Gaal zag het kort na afloop van Heracles-AZ niet positief in. "Ik denk dat Opdam er weken uit zal zijn."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |