FOK!forum / De Gouden Kooi / [COS # 797] Amanda in discussie
donpspzondag 11 maart 2007 @ 16:48
jaja
donpspzondag 11 maart 2007 @ 16:49
Voor zover dat mogelijk is
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 16:49
Werd tijd..............
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 16:49
Zelfs de ruzies zijn saai vandaag.

Tijd voor nieuwe bewoners.
Borgazondag 11 maart 2007 @ 16:50
Aan de lichaamshouding van Breenless is duidelijk te zien dat hij met zichzelf in de knoop zit.
Loserkidzondag 11 maart 2007 @ 16:50
Brian die verdraait altijd alles met zn domme rot kop
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 16:50
pffffffffffffffff waar gaat dit over..................laat elkaar met rust dan!!!!! archhhhh
donpspzondag 11 maart 2007 @ 16:50
Amanda is alles vergeten, behalve dat Brian haar vannacht een bitch noemde
Noekzondag 11 maart 2007 @ 16:50
Het zou verdomme tijd worden. Nou Amanda, bijt z'n strot eraf.
Fikkertzondag 11 maart 2007 @ 16:50
brian wordt klem geluld door amandel
Clankzondag 11 maart 2007 @ 16:50
Huub weet zo ontzettend veel feitjes.. ik blijf me er over verbazen.
Disanazondag 11 maart 2007 @ 16:50
Amanda tegen Brian: jij rukte mijn zwembroek van mijn kont. Hoe kun jij dan zeggen dat IK geen respect voor mijn eigen lichaam heb. Je hebt gezegd dat ik een bitch was. Heb ik dat niet teruggenomen, zegt Brian. Amanda: ik ga jou ook niet eerst uitschelden. Brian: je moet niet luisteren naar wat ik te zeggen heb, jij weet het het beste. A: eerst hadden we een vriendenband. B: tegen een echte vriend zeg je de waarheid. Ik zie jou hier zo los... dat is mijn indruk ervan. Je bent heel makkelijk in de omgang. A: ik heb maar met 1 iemand seks gehad hier hoor. B: ik kraak je ook helemaal niet af. Ik heb het over specifieke dingen. A: ja, dat jij m'n broek aftrekt. B: ja, okee. A: voor mij heb je gewoon wat stuk gemaakt. Stilte..... A: waarom geef je zo'n oordeel over mij. B: we praten toch met elkaar, dan mag ik toch zeggen wat ik van je vind. B: waarom laat je het zo op je inwerken. A: ja, iedereen die het tegen me zegt, raakt het. B: dan laat je het toch langs je heen varen. A: ja, dan heb je wel gezegd hoe je over me denkt. B: ik maak niet zo vaak in mijn verleden mee, iemand die zo makkelijk is in de omgang. A: jij doet het met een meisje zonder condoom. B: mijn eigen fout, heb ik allang uitgesproken. A: dan moet je niet tegen een ander zeggen dat ie geen respect voor z'n lichaam heeft. A: anders ben je zo aardig, zo anders als je gisteren deed. Je zegt dat ik een bitch ben. Dat zit me dwars. B: en wat wil je dat ik daaraan doe. Ga je weer opstappen?
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 16:50
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:50 schreef donpsp het volgende:
Amanda is alles vergeten, behalve dat Brian haar vannacht een bitch noemde
en dat ze geen respect heeft voor haar lichaam.........
grazygirlzondag 11 maart 2007 @ 16:51
ze kan net zo goed tegen een deur aanlullen, hij denkt toch dat ie slimmer is dan wie dan ook maar er komt geen zinnig woord uit
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:50 schreef Fikkert het volgende:
brian wordt klem geluld door amandel
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 16:51
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:50 schreef noekje het volgende:
Het zou verdomme tijd worden. Nou Amanda, bijt z'n strot eraf.
Jij komt altijd weer op het juiste moment binnen he..........
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 16:51
je merk wel dat ie gekker was op nena...dit doet hem weinig.....en hij gaat ook niet flippen ....jammer
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 16:51
ik vind dat brian wel zijn punten heeft, ze is heel makkelijk
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 16:52
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:50 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
en dat ze geen respect heeft voor haar lichaam.........
Dat was dan ook het enige zinnige wat Brian zei en het is te hopen dat ze dat wat langer onthoudt.
Loserkidzondag 11 maart 2007 @ 16:52
Ik vind dat Amanda gewoon weg moet lopen en m de tering moet laten genieten
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 16:52
Ik zit te wachten totdat ze net zo tekeer gaat tegen Brainless dan dat ze tegen Huub doet, maar ben bang dat dit het felste is wat we van haar te zien gaan krijgen
BBWzondag 11 maart 2007 @ 16:52
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:51 schreef robert2006 het volgende:
ik vind dat brian wel zijn punten heeft, ze is heel makkelijk
onzin, het is gewoon dat hij stoer is omdat hij met iedereen neukt en zei meteen een slet is als ze zoend
donpspzondag 11 maart 2007 @ 16:52
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:51 schreef milk-shake het volgende:
je merk wel dat ie gekker was op nena...dit doet hem weinig.....en hij gaat ook niet flippen ....jammer
Vind je 't gek... hij voelt niks voor haar, hij maakt alleen gebruik van haar capaciteiten;
BBWzondag 11 maart 2007 @ 16:53
Hahaha, en brian snapt het weer niet
Fikkertzondag 11 maart 2007 @ 16:53
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:51 schreef milk-shake het volgende:
je merk wel dat ie gekker was op nena...dit doet hem weinig.....en hij gaat ook niet flippen ....jammer
dat flippen komt nog wel
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 16:53
Ik val er lekker in.
Brian: ik zeg helemaal niet dat je een slecht kind bent
Amanda: ik ben ook geen kind


milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 16:53
ik begrijp het ook niet................ze hebben geen relatie ...dus !!!???? waar gaat dit over
Sportizondag 11 maart 2007 @ 16:53
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:51 schreef robert2006 het volgende:
ik vind dat brian wel zijn punten heeft, ze is heel makkelijk
En Brian 3 vrouwen en ook nog onveilig
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 16:54
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:51 schreef robert2006 het volgende:
ik vind dat brian wel zijn punten heeft, ze is heel makkelijk
Brian is nog makkelijker..... de slet.
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 16:54
Zou Eric Amanda nog in het spel willen houden over 11 dagen?
Noekzondag 11 maart 2007 @ 16:54
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:51 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Jij komt altijd weer op het juiste moment binnen he..........
Ik werd een beetje onrustig buiten en dacht, laat ik de streams eens aanknallen en zie daar...!
donpspzondag 11 maart 2007 @ 16:55
B: Amanda ik zal zulke dingen niet meer tegen je zeggen

uhu, tuurlijk
the_undertakerzondag 11 maart 2007 @ 16:55
Nog 10 minuten dom gelul.. en vanavond weer neuken
grazygirlzondag 11 maart 2007 @ 16:55
jij blijft continue in herhaling vallen zegt dat ei
euhhhhhhhh is hij daar de ster niet in?
Borgazondag 11 maart 2007 @ 16:55
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:52 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat was dan ook het enige zinnige wat Brian zei en het is te hopen dat ze dat wat langer onthoudt.
Hoezo, respecteert Amanda haar lichaam dan niet??
jincazondag 11 maart 2007 @ 16:55
OMG...wat heeft Brian nu een spijt...en kelere..wat praat ze een onzin...
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 16:56
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:53 schreef milk-shake het volgende:
ik begrijp het ook niet................ze hebben geen relatie ...dus !!!???? waar gaat dit over
Ze gaat er ook te lang over door. Ze zijn beide erg makkelijk. En idd ze hebben geen relatie dus let it goooo
Oeverloos gelul dit
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 16:56
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:53 schreef milk-shake het volgende:
ik begrijp het ook niet................ze hebben geen relatie ...dus !!!???? waar gaat dit over
Dat vond ik juist een kortzichtig punt van Amanda. Ook al heb je geen relatie, je hoeft niet alles te pikken van iemand waarmee je seks hebt. Wellicht dat je iemand niet voor jezelf kunt claimen, maar dan kun je wel zeggen nadat de ander zoent met een ander 'ik heb er geen zin meer in'. Zo'n dronken tor telkens zou ik ook geen zin in hebben, en iemand die half naakt rondloopt en zo hangerig is met anderen. Relatie of niet.
Apple-tjezondag 11 maart 2007 @ 16:57
Brian begrijpt het niet.
A: We hebben geen relatie, we doen beiden ons ding. Dus als je geen relatie hebt, waarom zeg je dan toch die dingen tegen mij.
B: Come again?
A: We hebben geen relatie, we doen beiden ons ding. Dus als je geen relatie hebt, waarom zeg je dan toch die dingen tegen mij....
B: ..... (ik hoorde hier zijn hersens kraken)

A zegt later: ik vind je gewoon niet duidelijk in de dingen die je zegt.

Ja Bwian, wees eens duidelijk en zeg dat je (cq mamsie) haar een slet vindt. Dan begrijpt ze het tenminste, dat is haar taal!
Disanazondag 11 maart 2007 @ 16:57
B: Ik ben niet gewend aan iemand die met iedereen zoent. A: nee ik ook niet, vanaf die avond ging het fout. Zelf doe je ook van alles. B: daar heb je gelijk in. Stilte...... B: je bent helemaal geen slecht kind of zo hoor. A: ik ben geen kind. B: meisje...... Iedereen heeft z'n dingen, ik heb ook m'n problemen en slechte kanten. A: waar gaat het hier dan fout als we geen relatie hebben, we doen ons ding en het doet je niks, nou dan mag het toch? Als je toch niet om me geeft, waarom noem je me dan een bitch en zeg je dat ik niks om m'n lichaam geef. B: Tjajaja....... Als we geen vrienden zijn ga ik niks zeggen. A: wat vind je van de manier waarop je het hebt gezegd. B: moet ik het netter brengen of zo. Als het waar is, dan heb je er toch geen moeite mee. B: jij blijft continu in herhaling vallen. Al vier keer hetzelfde gesprek. A: voor mij is het belangrijk. B: verwacht je dat ik het terugneem. A:.... B: okee, ik zal zulke dingen niet meer zeggen. A: jij maakt het zelf allemaal in je hoofd op en daarna ga je zulke dingen zeggen. Als je eerlijk had gezegd wat je vindt dan was het niet misgelopen. B: ik heb ook ingezien dat ik fout zat met mijn ding. A: we hebben daarna nog een keer in bed gelegen. Wat is er dan ineens gebeurd. B: ik wil dat zelf ook helemaal niet meer. Je bent stomdronken, je lebbert in mijn oor... A: wat is er dan gebeurd dat je niet meer wil. B: ik voel me niet prettig bij iemand te gaan liggen of te gaan kussen die een uur daarvoor... A: met wie dan. B: met huub,.... A: niet waar. Ik weet zelf wel wat er is gebeurd. Ik ben niet alles kwijt. B: anyway, ik hoefde dat niet.
Noekzondag 11 maart 2007 @ 16:57
Ga het je vriendjes vragen met z'n zalvende stemmetje. Hahaha
HellFreezzondag 11 maart 2007 @ 16:57
lul niet amanda je hebt met huub gezoend
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 16:58
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:54 schreef noekje het volgende:

[..]

Ik werd een beetje onrustig buiten en dacht, laat ik de streams eens aanknallen en zie daar...!
Bofkont............al val ik bijna in slaap, het is een herhaling van vannacht, alleen Snollie is nu nuchter...
Borgazondag 11 maart 2007 @ 16:58
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:57 schreef HellFreez het volgende:
lul niet amanda je hebt met huub gezoend
Dat was acteren
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 16:58
alles wat met nena gebeurde.....gebeurt nu weer.........dus er komt gauw een moment dat hij het beter vind dat amandel eruit moet.............(mama vind dit vast al) stemmingronde!!??
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 16:58
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:55 schreef Borga het volgende:
[..]
Hoezo, respecteert Amanda haar lichaam dan niet??
Ze gebruikt het als een gebruiksvoorwerp, ze laat zich neuken door Brian omdat ze behoefte heeft aan aandacht en/of intimiteit.
Als ze zich niet door hem liet neuken had ze waarschijnlijk meer aandacht van hem.
Sportizondag 11 maart 2007 @ 16:59
Brian en Amanda
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 16:59
Dit gaat de verkeerde kant op. Brainless en Natasja die aanpappen met SHE --> geen ruzies meer. En Amanda en Brainless die uit elkaar gaan --> geen sex meer. Hoe willen ze de tv uitzendingen nu gaan vullen?
Noekzondag 11 maart 2007 @ 16:59
Dit is echt veel leuker om naar te kijken dan toen met Nena. Ik was toen altijd pro Nena maar nu zal het me jeuken en dat is echt kostelijk.
Clankzondag 11 maart 2007 @ 16:59
Amanda wil gewoon weten waarom Brian er nu ineens anders over denkt.
Brian moet gewoon de waarheid zeggen .. 'Het mag niet meer van mijn moeder!'
jincazondag 11 maart 2007 @ 16:59
Het is uit...snif..
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 16:59
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:56 schreef BuffyJan het volgende:
[..]
Ze gaat er ook te lang over door. Ze zijn beide erg makkelijk. En idd ze hebben geen relatie dus let it goooo
Oeverloos gelul dit
Dat zag Brian dan kennelijk toch een beetje anders want die heeft het gisteren "uitgemaakt" met Amanda.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 16:59
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:58 schreef milk-shake het volgende:
alles wat met nena gebeurde.....gebeurt nu weer.........dus er komt gauw een moment dat hij het beter vind dat amandel eruit moet.............(mama vind dit vast al) stemmingronde!!??
Dat moment was er gisteren al. Toen vroeg hij zich al af of HES zover zou zijn over een week of twee om haar eruit te stemmen.
ruudpuntenelzondag 11 maart 2007 @ 17:00
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:53 schreef milk-shake het volgende:
ik begrijp het ook niet................ze hebben geen relatie ...dus !!!???? waar gaat dit over
Als hij haar geneukt heeft dan is ze zijn eigendom (vindt hij), daar gaat dit over.
DGK_Tegengaszondag 11 maart 2007 @ 17:00
Vind het wel goed dat Brainless zich eindelijk eens duidelijk uitspreekt ....

Denk alleen dat ze vanavond weer bij elkaar in bed belanden.
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:00
Had Amanda nu wel of niet met die blonde cocktail-guy gezoend?
Noekzondag 11 maart 2007 @ 17:01
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:59 schreef jinca het volgende:

Het is uit...snif..
Ja jammer. Ik zat al te wachten op de liefdesbaby.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:01
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:59 schreef Mika25 het volgende:
Dit gaat de verkeerde kant op. Brainless en Natasja die aanpappen met SHE --> geen ruzies meer. En Amanda en Brainless die uit elkaar gaan --> geen sex meer. Hoe willen ze de tv uitzendingen nu gaan vullen?
Dat komt wel weer als Amanda er eenmaal uit is. Dan heeft BN geen baat meer bij dat aardige gedoe met HES.
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:01
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:59 schreef Clank het volgende:
Amanda wil gewoon weten waarom Brian er nu ineens anders over denkt.
Brian moet gewoon de waarheid zeggen .. 'Het mag niet meer van mijn moeder!'
zo eenvoudig is het
Clankzondag 11 maart 2007 @ 17:01
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:00 schreef ruudpuntenel het volgende:

[..]

Als hij haar geneukt heeft dan is ze zijn eigendom (vindt hij), daar gaat dit over.
Maar andersom ook hoor. Na de eerste vrijpartij met Brian had Amanda een nieuwe 'relatie'
uniekhoornzondag 11 maart 2007 @ 17:01
Wat een oeverloos gezever weer... heerlijk, schop hem Amanda
Borgazondag 11 maart 2007 @ 17:01
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:58 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ze gebruikt het als een gebruiksvoorwerp, ze laat zich neuken door Brian omdat ze behoefte heeft aan aandacht en/of intimiteit.
Als ze zich niet door hem liet neuken had ze waarschijnlijk meer aandacht van hem.
Als Amanda zin heeft om te neuken ( wel graag met een condoom ) dan mag ze dat toch, met wie ze maar wil..Dat maakt iedereen toch voor zich zelf uit of bepaal jij dat??? Zit jij bij de neukpolitie of zo?
Gertzondag 11 maart 2007 @ 17:01
Brian: "Laat het los... laat het naast je."

Mika25zondag 11 maart 2007 @ 17:01
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:00 schreef Copycat het volgende:
Had Amanda nu wel of niet met die blonde cocktail-guy gezoend?
Dacht het wel, ook met Huub. En dat was voordat ze in de Jacuzzi zaten...
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:02
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:59 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat zag Brian dan kennelijk toch een beetje anders want die heeft het gisteren "uitgemaakt" met Amanda.
Precies. Waarom dan nog die ellenlange discussies
DGK_Tegengaszondag 11 maart 2007 @ 17:02
Zo, die Amanda is echt wel gedumpt nu ..... dat is nu wel duidelijk denk ik.
theemutsjezondag 11 maart 2007 @ 17:03
hoor nu dat brian nog dommer is dan amanda dacht dat bijna niet kon
Loserkidzondag 11 maart 2007 @ 17:03
*snurk geluid*
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:03
Zitten jullie ook allemaal met tranen in de ogen om deze lovestory gone wrong?
ruudpuntenelzondag 11 maart 2007 @ 17:03
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:01 schreef Clank het volgende:

[..]

Maar andersom ook hoor. Na de eerste vrijpartij met Brian had Amanda een nieuwe 'relatie'
Er zit bij allebei een schroefje los.
Noekzondag 11 maart 2007 @ 17:03
Aman ziet er trouwens niet best uit. Kater en Brian op je dak lijken me ook vrij kut op een zondagmiddag.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:03
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:01 schreef Borga het volgende:

[..]

Als Amanda zin heeft om te neuken ( wel graag met een condoom ) dan mag ze dat toch, met wie ze maar wil..Dat maakt iedereen toch voor zich zelf uit of bepaal jij dat???
Dat bepaalt ze zelf maar dat zegt wel wat over hoe ze met zichzelf omgaat.
Het ging er niet om of ze dat zelf bepaalt, het ging erom of ze haar lichaam als gebruiksvoorwerp gebruikt.
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:03
B: ik voel me er niet prettig bij om na alle festiviteitn, kom jij dronken, wil je kroelen. Ik heb er geen behoefte aan, wijs ik het af, dan zeg ik nee. A: okee. dat is toch precies wat je met dat andere meisje ook deed. B: ja ja..... Ik ben ook helemaal niet heilig. Alleen nu wel voor mezelf bewuste keus om niet meer attached te worden aan jou voor mezelf hier, omdat ik ook merk, allebei vrijgezel, gaat geen richting op. Dus waarom wil je haar beschermen. Dus waarom die privileges. Gewoon goed met elkaar opschieten, meer niet. A: gewoon normaal vrienden met elkaar kunnen zijn. Moet je niet zulke nare dingen tegen je vriend zeggen. B: doe ik bij andere vrienden ook. A: ik vind het wel minimaal dat je tegen een vrouw zegt dat ze geen respect voor haar eigen lichaam heeft. B: was het een belediging? A: Ja. B: let it slide. Ga niet vragen waarom ik iets doe. Ik heb het je uitgelegd. A: ik vind jou veranderd. B: Ja. Ik til je niet meer op, ik kus je niet meer, we slapen niet meer naast elkaar. Allemaal bewuste keuzes die ik heb gemaakt. Je kunt doen en gaan en alles wat je wilt. Ik heb niets te zeggen en ga me er niet meer druk om maken. Door me druk te maken zei ik dingen die verkeerd werden begrepen. Zij moet en mag haar eigen weg kiezen. Ik laat m'n handen ervan los, maar geen geknuffel meer want ik als persoon zijnde ga daar graag naartoe leven. Ik kan om iemand gaan geven en dat is niet wat ik wil. En ik heb dat gedaan bij jou. En het botst. We moeten gewoon los zijn. A: als jij niets zegt kan ik daar niets mee.
FdWzondag 11 maart 2007 @ 17:03
Modemrator, kun je voor zorgen dat Eric niet meer streakt en onfrisse dingen doet voor de camera?
Dank!
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:03
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:01 schreef Clank het volgende:
[..]
Maar andersom ook hoor. Na de eerste vrijpartij met Brian had Amanda een nieuwe 'relatie'
Ja, en zo heeft Amanda altijd een relatie... vrijgezel zijn betekent voor Amanda dus niet neuken...
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:03
Ik heb echt de indruk dat ie suf word gehouden met een pilletje....hoe die gast praat........
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:03
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef ruudpuntenel het volgende:

[..]

Er zit bij allebei een schroefje los.
HellFreezzondag 11 maart 2007 @ 17:04
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:58 schreef Borga het volgende:

[..]

Dat was acteren
een keer tijdens het acteren ja, en daarvoor nog 2x en dat was echt.
Loserkidzondag 11 maart 2007 @ 17:04
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef Disana het volgende:
B: ik voel me er niet prettig bij om na alle festiviteitn, kom jij dronken, wil je kroelen. Ik heb er geen behoefte aan, wijs ik het af, dan zeg ik nee. A: okee. dat is toch precies wat je met dat andere meisje ook deed. B: ja ja..... Ik ben ook helemaal niet heilig. Alleen nu wel voor mezelf bewuste keus om niet meer attached te worden aan jou voor mezelf hier, omdat ik ook merk, allebei vrijgezel, gaat geen richting op. Dus waarom wil je haar beschermen. Dus waarom die privileges. Gewoon goed met elkaar opschieten, meer niet. A: gewoon normaal vrienden met elkaar kunnen zijn. Moet je niet zulke nare dingen tegen je vriend zeggen. B: doe ik bij andere vrienden ook. A: ik vind het wel minimaal dat je tegen een vrouw zegt dat ze geen respect voor haar eigen lichaam heeft. B: was het een belediging? A: Ja. B: let it slide. Ga niet vragen waarom ik iets doe. Ik heb het je uitgelegd. A: ik vind jou veranderd. B: Ja. Ik til je niet meer op, ik kus je niet meer, we slapen niet meer naast elkaar. Allemaal bewuste keuzes die ik heb gemaakt. Je kunt doen en gaan en alles wat je wilt. Ik heb niets te zeggen en ga me er niet meer druk om maken. Door me druk te maken zei ik dingen die verkeerd werden begrepen. Zij moet en mag haar eigen weg kiezen. Ik laat m'n handen ervan los, maar geen geknuffel meer want ik als persoon zijnde ga daar graag naartoe leven. Ik kan om iemand gaan geven en dat is niet wat ik wil. En ik heb dat gedaan bij jou. En het botst. We moeten gewoon los zijn. A: als jij niets zegt kan ik daar niets mee.
Jezus niks beters te doen?
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 17:04
ja haahahaha schoppen...............maar
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:04
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef Mokum020 het volgende:
Ik heb echt de indruk dat ie suf word gehouden met een pilletje....hoe die gast praat........
Hij is haar gewoon hartstikke zat. Kan me voorstellen dat ze moe worden van elkaar.
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:04
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:01 schreef Borga het volgende:

[..]

Als Amanda zin heeft om te neuken ( wel graag met een condoom ) dan mag ze dat toch, met wie ze maar wil..Dat maakt iedereen toch voor zich zelf uit of bepaal jij dat??? Zit jij bij de neukpolitie of zo?
Niet zo doen hoor!
Ze is gewoon een beetje eenkennig. Een beetje maar!
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:04
B: jij zou kunnen begrijpen als ik je in bescherming neem. Ik lijk dan een gefrustreerde persoon. Ik weet hoe je bent als je dronken bent. A: zulke dingen moet je gewoon zeggen, dan kan iemand er iets mee. B: wil je wat drinken? A: een sapje.
Mani89zondag 11 maart 2007 @ 17:05
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef Copycat het volgende:
Zitten jullie ook allemaal met tranen in de ogen om deze lovestory gone wrong?
Apple-tjezondag 11 maart 2007 @ 17:05
Amandel luistert naar het oeverloze gelul van Bwian:

Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:05
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ja, en zo heeft Amanda altijd een relatie... vrijgezel zijn betekent voor Amanda dus niet neuken...
Ja ze heeft nooit zonder gezeten en nu gaat dat gaatje niet meer gevuld worden...
daar gaat het gewoon om..
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 17:05
hij wou ff raad vragen aan mama 2 ..maar die was er niet
Borgazondag 11 maart 2007 @ 17:05
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef Marrije het volgende:

[..]

Dat bepaalt ze zelf maar dat zegt wel wat over hoe ze met zichzelf omgaat.
Het ging er niet om of ze dat zelf bepaalt, het ging erom of ze haar lichaam als gebruiksvoorwerp gebruikt.
Daar raakt haar lichaam toch niet door beschadigd, voorop gesteld dat ze een condoom gebruikt
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:05
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:01 schreef Borga het volgende:
[..]
Als Amanda zin heeft om te neuken ( wel graag met een condoom ) dan mag ze dat toch, met wie ze maar wil..Dat maakt iedereen toch voor zich zelf uit of bepaal jij dat??? Zit jij bij de neukpolitie of zo?
Als ze het deed omdat ze zin had om te neuken dan zou ik het nog wel kunnen begrijpen, maar ze gebruikt het neuken als vervanging voor intimiteit...... waarom denk je dat ze er nu zo'n drama van maakt? Als het neuken om het neuken was dan doe je daar toch niet moeilijk over? Dan is t gewoon "Next"
grazygirlzondag 11 maart 2007 @ 17:06
ze moeten kappen met dat gesprek en lekker bij huub en erik gaan zitten
uniekhoornzondag 11 maart 2007 @ 17:06
Whehe, Amanda wil een sapje.... nou willen niet maar ze durft niet aan Brian wijn te vragen.
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 17:06
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:04 schreef Disana het volgende:
B: jij zou kunnen begrijpen als ik je in bescherming neem. Ik lijk dan een gefrustreerde persoon. Ik weet hoe je bent als je dronken bent. A: zulke dingen moet je gewoon zeggen, dan kan iemand er iets mee. B: wil je wat drinken? A: een sapje.
nou lekker....een sapje met iets erin????
Loserkidzondag 11 maart 2007 @ 17:06
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:05 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Ja ze heeft nooit zonder gezeten en nu gaat dat gaatje niet meer gevuld worden...
daar gaat het gewoon om..
Dan is er altijd nog huub
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:06
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:05 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Ja ze heeft nooit zonder gezeten en nu gaat dat gaatje niet meer gevuld worden...
daar gaat het gewoon om..
Hoezo, wil Huub dat ook niet doen?
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:07
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef Copycat het volgende:
Zitten jullie ook allemaal met tranen in de ogen om deze lovestory gone wrong?
Ach, dat kon er ook nog wel bij vandaag...
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:07
Brian is iets te drinken halen. Dit gesprek is inderdaad een herhaling van zetten. Maar natuurlijk kan Amanda niet weten dat Brian door zijn moeder is gewaarschuwd voor haar. DAT vertelt hij haar niet. En ook niet dat hij en Natasia dit besproken hebben en het erover eens waren dat hij Amanda los moest laten.
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:07
De lichaamstaal van Brian spreekt zulke enorme boekdelen. Ver, verder, verst weg van Amanda.
Noekzondag 11 maart 2007 @ 17:07
Amanda wordt nu binnen een zeer korte tijd 2x aan de kant gezet. Och toch!
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:07
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:05 schreef Borga het volgende:

[..]

Daar raakt haar lichaam toch niet door beschadigd, voorop gesteld dat ze een condoom gebruikt
Maar dat zeg ik ook niet.
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:08
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:06 schreef Marrije het volgende:

[..]

Hoezo, wil Huub dat ook niet doen?
Ik acht die kans zeer klein........praatjes vullen nog geen gaatjes.......
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:08
Precies Brian, omdat Aman jouw moest delen moet jij haar ook delen.
Zo simpel is dat.
Darkzondag 11 maart 2007 @ 17:08
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:04 schreef Loserkid het volgende:

[..]

Jezus niks beters te doen?
Niet zo lelijk doen, Disana, ik ben er blij mee
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:08
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:59 schreef Clank het volgende:
Amanda wil gewoon weten waarom Brian er nu ineens anders over denkt.
Brian moet gewoon de waarheid zeggen .. 'Het mag niet meer van mijn moeder!'
Juist.
Borgazondag 11 maart 2007 @ 17:08
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:05 schreef Leandra het volgende:

[..]

Als ze het deed omdat ze zin had om te neuken dan zou ik het nog wel kunnen begrijpen, maar ze gebruikt het neuken als vervanging voor intimiteit...... waarom denk je dat ze er nu zo'n drama van maakt? Als het neuken om het neuken was dan doe je daar toch niet moeilijk over? Dan is t gewoon "Next"
Dat doet Amanda ook in het ''normale '' leven, dat heeft ze zelf gezegd. In DGK gaat dat niet zo makkelijk en ze blijft Brian proberen omdat ze weet dat ze anders met Huub moet/gaat neuken.
grazygirlzondag 11 maart 2007 @ 17:09
oke, amanda is miisschien niet de slimste maar Brian is wel de stomste
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:09
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:07 schreef PietjePuk63 het volgende:

[..]

Ach, dat kon er ook nog wel bij vandaag...
Kut he.............zo'n zondag!
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:09
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:08 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Ik acht die kans zeer klein........praatjes vullen nog geen gaatjes.......
Daarbij: Huub zegt eerlijk dat hij haar alleen maar wil neuken om het neuken, Brian liegt dat hij haar echt leuk vindt.... daarom wil ze Huub niet, want ze wil niet neuken om t neuken, ze wil neuken om lief gevonden te worden.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:09
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:08 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Ik acht die kans zeer klein........praatjes vullen nog geen gaatjes.......
Ik weet het niet, ik schat de kans 50-50
Gertzondag 11 maart 2007 @ 17:10
quote:
Op zondag 11 maart 2007 16:58 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ze gebruikt het als een gebruiksvoorwerp, ze laat zich neuken door Brian omdat ze behoefte heeft aan aandacht en/of intimiteit.
Volgens mij vindt ze hem ook wel echt leuk / charmant hoor.
En ze kan niet al te lang zonder sex.
Dus van haar kant uit, vind ik het niet zo raar. Alleen: ze lijkt (leek) niet door te hebben dat Brian haar op zijn beurt helemaal niet leuk vindt, hij vindt 'r alleen maar lekker. Gisteren versprak hij zich een beetje.
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:10
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:09 schreef Marrije het volgende:

[..]

Ik weet het niet, ik schat de kans 50-50
Ja die is makkelijk.........
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:10
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:08 schreef Dark het volgende:

[..]

Niet zo lelijk doen, Disana, ik ben er blij mee
Ja, ik denk, ik doe mijn best voor degenen die later willen bijlezen. Maar ik stop met het verslaan van deze 'discussie', want het echt STEEDS hetzelfde
BBWzondag 11 maart 2007 @ 17:10
Het geen wat je zegt is het eerste wat in je opkomt dus.
luckywomanzondag 11 maart 2007 @ 17:11
AmanDEL wil brian op een goed voet houden; zij wil graag sex met hem, alleen maar voor haar eigen behoefte. Brian daarintegen wil geen dronkenlap meer in zijn bed (goed punt overigens).
AmanDEL maar zeggen dat zij toen niet met zoveel heeft gezoend.....ai ai ai ze blijft maar dom overkomen.
Denk dat nu Brian wel verstandig is om het tegen te houden nu (ja ja ondanks zijn overdreven uitspraak.....wat idd heel vermoeiend is)
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:11
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:09 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Kut he.............zo'n zondag!
Ik ben blij dat mijn kilometersdiepe poel van ellende jou nog wat plezier bezorgt.
Maar dat is dan weer mijn altruïstische kant.
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 17:11
ze verdienen zo elkaar
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:11
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:11 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat mijn kilometersdiepe poel van ellende jou nog wat plezier bezorgt.
Maar dat is dan weer mijn altruïstische kant.
Zie ik daar een romance ontstaan??
Michelleezondag 11 maart 2007 @ 17:12
Wil Amanda hem nu terug?
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:12
Het woord DAME uit de mond van Brian bezorgd mij al braakneigingen.
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:12
Wat ik nou zo vervelend vind... dat de meest verkeerde persoon de juiste dingen zegt over het losse gedrag van Amanda.
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:12
Waarom besteden Amanda en Brian zo enorm veel tijd aan iets wat van geen betekenis was voor beiden?
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 17:12
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:11 schreef Leandra het volgende:

[..]

Zie ik daar een romance ontstaan??
nou nou wat romantisch op deze zondag
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:13
wiaaif, naaien, tis echt net een bootwerker die Amanda
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:13
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:10 schreef Disana het volgende:

[..]

Ja, ik denk, ik doe mijn best voor degenen die later willen bijlezen. Maar ik stop met het verslaan van deze 'discussie', want het echt STEEDS hetzelfde
Heb je het ook in het streamverslagen-topic gezet?
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:13
amanda wilt brian nog heel graag terug
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:13
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:12 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Waarom besteden Amanda en Brian zo enorm veel tijd aan iets wat van geen betekenis was voor beiden?
Omdat Amanda liegt... ze wil niet alleen maar neuken om het neuken, ze wil meer, ze wil alles.
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:13
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:11 schreef Leandra het volgende:

[..]

Zie ik daar een romance ontstaan??
Niets is wat het lijkt........
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:13
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:13 schreef Marrije het volgende:

[..]

Heb je het ook in het streamverslagen-topic gezet?
Nee, volgens mij komt daar bijna niemand?
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:13
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:12 schreef Michellee het volgende:
Wil Amanda hem nu terug?
Maar natuurlijk.
milk-shakezondag 11 maart 2007 @ 17:14
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:12 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Waarom besteden Amanda en Brian zo enorm veel tijd aan iets wat van geen betekenis was voor beiden?
zeg dan gewoon ....als we zin in elkaar hebben gaan we neuken...en verder elkaar met rust laten
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:14
Brian : ik volg je niet achter je bil de hele tijd
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:14
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:13 schreef robert2006 het volgende:
amanda wilt brian nog heel graag terug
Ze wil haar neukertje in het huis niet kwijt. Zo simpel is het volgens mij voor Amanda.
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:14
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:12 schreef Disana het volgende:
Wat ik nou zo vervelend vind... dat de meest verkeerde persoon de juiste dingen zegt over het losse gedrag van Amanda.
Ja, degene die er (het meeste) misbruik van maakt verwijt het haar nu... En is zelf een grotere slet.
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:14
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:13 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Niets is wat het lijkt........
ik zeg, ik hou derfan!
gesellig!
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:14
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:13 schreef robert2006 het volgende:
amanda wilt brian nog heel graag terug
neuken....

Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:14
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:13 schreef Disana het volgende:

[..]

Nee, volgens mij komt daar bijna niemand?
Ik denk meer mensen dan dat er mensen zijn die alle COS'en nalezen.
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 17:15
Amanda kan toch gewoon een gigolo bestellen
Probleem opgelost!
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:15
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:14 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ze wil haar neukertje in het huis niet kwijt. Zo simpel is het volgens mij voor Amanda.
Wat houdt haar tegen om over te stappen naar Hupert?
Apple-tjezondag 11 maart 2007 @ 17:16
Neeee! Hij gaat het NOG een keer uitleggen.
Zeg gewoon waar het op staat, dan ben je van dat gelul af!
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:16
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:14 schreef milk-shake het volgende:

[..]

zeg dan gewoon ....als we zin in elkaar hebben gaan we neuken...en verder elkaar met rust laten
Dat hebben ze al een paar keer gezegd maar dat werkt blijkbaar niet zo.

Hahahaha, Brian: iedereen zit maar aan je in de jacuzzi
Amanda: ik kan wel nee zeggen maar iedereen doet het toch wel
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:16
Nu raakt Brian wel aan de kern. Wel op z'n Brianiaans, maar toch.
BBWzondag 11 maart 2007 @ 17:16
carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:16
ahha Amanda: Ken je Kim uit Twente? Huub: Hallo weet je hoeveel mensen daar wonen! Amanda: eehh oww. Waar is dat dan?
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:16
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:14 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
neuken....
Amanda wil meer dan alleen maar neuken.
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:17
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:16 schreef Apple-tje het volgende:
Neeee! Hij gaat het NOG een keer uitleggen.
Zeg gewoon waar het op staat, dan ben je van dat gelul af!
hij wil niet zeggen: amanda je bent een hoer
Borgazondag 11 maart 2007 @ 17:17
Amanda is eigenlijk echt een sneu meisje
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:17
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:15 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:

Wat houdt haar tegen om over te stappen naar Hupert?
Een dag of wat .
deminszondag 11 maart 2007 @ 17:17
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:10 schreef Disana het volgende:

[..]

Ja, ik denk, ik doe mijn best voor degenen die later willen bijlezen. Maar ik stop met het verslaan van deze 'discussie', want het echt STEEDS hetzelfde
Hoe doe je dat??? Kan je heel hard typen?
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:17
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:14 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ja, degene die er (het meeste) misbruik van maakt verwijt het haar nu... En is zelf een grotere slet.
Hetgeen dan weer aansluit op een van de thema's van deze DGK-zondag: Eenkennigheid kent geen tijd!
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 17:17
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:15 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:

Wat houdt haar tegen om over te stappen naar Hupert?
Denk niet dat Huub haar nog wilt neuken nadat ze afgewezen is door Brainless. Denk dat Huub dan liever Gaby op bezoek laat komen...
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:17
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:15 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:

[..]

Wat houdt haar tegen om over te stappen naar Hupert?
Gisteravond bij haar Teaser friends liet ze weten Brian veruit de lekkerste in huis te vinden, die meiden probeerde haar nog te waarschuwen voor Brian maar ze snapte er geen reet van.
luckywomanzondag 11 maart 2007 @ 17:17
ze wil graag neuken en als dat niet meer bij brian kan dan zal zij spoedig DGK verlaten heb ik het idee.
Denk niet dat Huub haar neemt
Zij wilt gewoon graag neuken.....dat blijkt wel weer
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:18
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:15 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Wat houdt haar tegen om over te stappen naar Hupert?
Huub wil haar alleen maar neuken om het neuken, Amanda wil een "relatie" en dat kan ze met Huub niet krijgen, dus Huub is geen optie.
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:18
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:15 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:

[..]

Wat houdt haar tegen om over te stappen naar Hupert?
omdat ze huub niets vindt, ze vindt hem sexueel niet aantrekkelijk, heeft ze gisteren gezegd tegen vriendin
Apple-tjezondag 11 maart 2007 @ 17:18
B: Zou een vriendin zich zo aan laten raken als ze in de jacuzzi zat?
A: Nee... na, maar ........ blablabla

(Grappige woordspeling)
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:19
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:17 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Hetgeen dan weer aansluit op een van de thema's van deze DGK-zondag: Eenkennigheid kent geen tijd!
Toch een volhoudertje
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:20
die amanda denkt, ik moet vanavond klaarkomen, het is al zo lang geleden
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:20
B: iedereen mag aan je zitten, of je bent exhibionistisch... A: Exhibitionistisch?!? B: iedereen zit aan je in de jacuzi. A: nee, jullie luisteren niet, dus moet ik weglopen? B: kun jij je stem niet genoeg verheffen? Zou een vriendin het ook zo aanpakken? Die zou wel iemand op de kast krijgen. A: jullie doen het toch wel. Sinds ik binnen ben heb ik vaker 'tieten' gehoord dan iets anders. B:jij bent toch de baas over je eigen lichaam?

A: niemand zit aan de plekken waar ik wil dat je niet aankomt. ik kan wel zeggen kom niet aan mijn tieten maar dat ding wordt gewoon van me afgescheurd. B: hoe sterk sta jij in je schoenen, dat je voor jezelf opkomt. Je zit op iedereen. A: nee, maar ik heb met niemand gezoend. Als ik nou het hele huis had genaaid... maar nu is het niet erg. B: ik kijk er anders naar. A: bij een relatie doe ik het niet. B: begrijp je me nu een beetje? Alles is kapot gegaan. A: voor mij niet om te kroelen.

Afijn, zo gaat het maar door. Amanda heeft geen zelfrespect.
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:20
Amandel zou nooit met iemand anders sex hebben als ze een relatie heeft. Wat deed ze dan met Brain toen ze met Rogier ging
Dat is ze vast vergeten
Borgazondag 11 maart 2007 @ 17:21
Brian is echt ongelofelijk
ruudpuntenelzondag 11 maart 2007 @ 17:21
Nena heeft de rat meerdere keren laten flippen. Dat gaat Amanda NOOIT lukken. Jammer, want ik heb echt een hekel aan die viespeuk.
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:21
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:20 schreef BuffyJan het volgende:
Amandel zou nooit met iemand anders sex hebben als ze een relatie heeft. Wat deed ze dan met Brain toen ze met Rogier ging
Dat is ze vast vergeten
THEY WERE ON A BREAK!
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:21
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:17 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Denk niet dat Huub haar nog wilt neuken nadat ze afgewezen is door Brainless. Denk dat Huub dan liever Gaby op bezoek laat komen...
Mwuah...denk niet dat het Hupert wat zal uitmaken...hij zou het alleen al doen om het tijdens een ruzie tegen haar te kunnen gebruiken
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:21
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:20 schreef Disana het volgende:
Afijn, zo gaat het maar door. Amanda heeft geen zelfrespect.
En dat is Amanda dr grote probleem, als ze dat wel had dan had ze zich nog met geen vinger door Brian laten aanraken
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:21
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:17 schreef demins het volgende:

[..]

Hoe doe je dat??? Kan je heel hard typen?
Ja, maar 't is niet iets wat je lang moet doen... vooral niet bij deze twee
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:21
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:21 schreef Copycat het volgende:

[..]

THEY WERE ON A BREAK!
Oh ja
Clankzondag 11 maart 2007 @ 17:23
Brian wil ook niet meer dat ze bij hem komt staan of in z'n oor likken.
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:23
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:19 schreef Leandra het volgende:

[..]

Toch een volhoudertje

Jaap is er niks bij.
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:23
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:21 schreef ruudpuntenel het volgende:
Nena heeft de rat meerdere keren laten flippen. Dat gaat Amanda NOOIT lukken. Jammer, want ik heb echt een hekel aan die viespeuk.
Brian vond Nena leuk, om Amanda geeft hij niets dus die kan hem niet raken
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:23
Marije, bedankt! Ik begon net met overhevelen toen ik zag dat jij het al had gedaan.
Apple-tjezondag 11 maart 2007 @ 17:24
B: .... je rende de kamer uit omdat het te heet onder je bil wordt
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:24
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:20 schreef Disana het volgende:
Amanda heeft geen zelfrespect.
Geen enkel greintje. En dat is best sneu voor dat kind.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:24
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:20 schreef Disana het volgende:
-knip-

Afijn, zo gaat het maar door. Amanda heeft geen zelfrespect.
Ik heb ze gekopieerd naar het streamverslagentopic.
Niet omdat ik zou vinden dat het hier niet thuishoort maar omdat ik hoop dat meer mensen er wat aan hebben.
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:24
Brain krabbelt terug; het hoeft allemaal niet zo strak
Clankzondag 11 maart 2007 @ 17:24
Amanda: Dan zal ik niet meer aan je zitten.
Brian: Het hoeft allemaal niet zo strak. Je weet toch hoe vrienden met elkaar omgaan.
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:24
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, maar 't is niet iets wat je lang moet doen... vooral niet bij deze twee
Voor Brian en Amanda geldt: copy & paste is your friend

Maar ik vind je verslagen geweldig
Ik hoop dat je ze ook ff copy & paste in het streamverslagentopic doet.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:25
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:23 schreef Disana het volgende:
Marije, bedankt! Ik begon net met overhevelen toen ik zag dat jij het al had gedaan.
Graag gedaan
carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:25
Eric&Huub bedankt voor de herrinnering over de IB schuld, ik moet nog studeren anders mag ik ook terug betalen.
the_undertakerzondag 11 maart 2007 @ 17:25
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:24 schreef Clank het volgende:
Amanda: Dan zal ik niet meer aan je zitten.
Brian: Het hoeft allemaal niet zo strak. Je weet toch hoe vrienden met elkaar omgaan.
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:25
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:23 schreef PietjePuk63 het volgende:

[..]


Jaap is er niks bij.
Gewichtsproblemen?
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:26
heeft amanda echt ook verteld aan de anderen dat brian zijn excuses heeft aangeboden nadat-ie haar bitch heeft genoemd
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:26
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:24 schreef Clank het volgende:
Amanda: Dan zal ik niet meer aan je zitten.
Brian: Het hoeft allemaal niet zo strak. Je weet toch hoe vrienden met elkaar omgaan.
Altijd alle opties openhouden!
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:27
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:24 schreef Clank het volgende:
Amanda: Dan zal ik niet meer aan je zitten.
Brian: Het hoeft allemaal niet zo strak. Je weet toch hoe vrienden met elkaar omgaan.
En de rat zet de deur naar een volgende nominatie voor de "worst fuck ever" award weer wagenwijd open...
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:27
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:25 schreef carpediem23 het volgende:
Eric&Huub bedankt voor de herrinnering over de IB schuld, ik moet nog studeren anders mag ik ook terug betalen.
Heb ik gemist hebben ze allebei een schuld?
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:27
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:25 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Gewichtsproblemen?
Neuj. Valt best mee.
Maar Jaap is wat volhouden betreft toch hét icoon van 2007?
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:27
Amanda hoopt niet dat dit, wat toch blijft zitten, niet onder de vriendschap tussen haar en Brian lijdt.
farcemanzondag 11 maart 2007 @ 17:27
Brian heeft het er toch al over gehad om Amanda eruit te stemmen?
happyme28zondag 11 maart 2007 @ 17:28
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:27 schreef Sporti het volgende:

[..]

Heb ik gemist hebben ze allebei een schuld?
Nee, Huub had een schuld en Eric krijgt een schuld als hij niet gaat studeren in DGK want hij moet nog 2 vakken halen voor zijn Propedeuse
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:28
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:27 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Neuj. Valt best mee.
Maar Jaap is wat volhouden betreft toch hét icoon van 2007?
Het is maart....... nog 9½ maand 2007 over om Jaap van de troon te stoten
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:28
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:26 schreef Copycat het volgende:

[..]

Altijd alle opties openhouden!
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:30
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:27 schreef farceman het volgende:
Brian heeft het er toch al over gehad om Amanda eruit te stemmen?
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:30
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:28 schreef Leandra het volgende:

[..]

Het is maart....... nog 9½ maand 2007 over om Jaap van de troon te stoten
Kan dat niet voordat het echt zomer gaat worden?
Een Jaap dagelijks zonnend in de tuin trek ik echt niet...
farcemanzondag 11 maart 2007 @ 17:30
Krijgt Amanda de boodschap nu echt niet door?! Veel duidelijker kan het toch niet..
Als Brian nu sex relatie voorsteld zegt ze gelijk ja..
fanvanheteersteuurzondag 11 maart 2007 @ 17:30
Zo ben net weer een kwartiertje aan het luisteren naar brian en amanda

pffffffff wat een oeverloze en zinloze dicussie zeg

Clankzondag 11 maart 2007 @ 17:31
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:27 schreef farceman het volgende:
Brian heeft het er toch al over gehad om Amanda eruit te stemmen?
Yep en Natasia zei van de week nog dat ze het vol zou houden tot de stemming en daarna Amanda 'los zou laten'
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:31
Ze hebben beiden geen vragen meer.
Einde gesprek??
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:32
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:30 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Kan dat niet voordat het echt zomer gaat worden?
Een Jaap dagelijks zonnend in de tuin trek ik echt niet...
Schaam je niet dear, niemand wil Jaap trekken...
Darkzondag 11 maart 2007 @ 17:32
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:27 schreef farceman het volgende:
Brian heeft het er toch al over gehad om Amanda eruit te stemmen?
Yep, met Natasia. Ze hebben ook besloten zich meer aan te sluiten bij HES.
If you can't beat them, join them!
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:32
[quote]Op zondag 11 maart 2007 17:28 schreef happyme28 het volgende:

[..]

Nee, Huub had een schuld en Eric krijgt een schuld als hij niet gaat studeren in DGK want hij moet nog 2 vakken halen voor zijn Propedeuse
[/quot

ik hoop dat het hem wel gaat lukken , ietsjes minder feesten denk ik
Clankzondag 11 maart 2007 @ 17:32
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:30 schreef farceman het volgende:
Krijgt Amanda de boodschap nu echt niet door?! Veel duidelijker kan het toch niet..
Als Brian nu sex relatie voorsteld zegt ze gelijk ja..
Ja, op dat voorstel zit ze te wachten!
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:33
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:30 schreef farceman het volgende:
Krijgt Amanda de boodschap nu echt niet door?! Veel duidelijker kan het toch niet..
Als Brian nu sex relatie voorsteld zegt ze gelijk ja..
Het woord "relatie" zit erin hè...
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:33
Waarom heeft Brian die ketting eigenlijk aan?
Gaat hij zich straks weer verkleden als Miss Briana?
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 17:33
Dus het lot van Amanda ligt nu in handen van Huub en Eric (want Sylvia zal haar er wel uitstemmen denk ik).
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:33
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:30 schreef farceman het volgende:

Als Brian nu sex relatie voorsteld zegt ze gelijk ja..
Op dat antwoord hoopte ze volgens mij stiekem toen ze hem net vroeg of hij nog vragen had.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:34
Amanda: voel jij je buiten onze vriendschap nog aangetrokken tot mij?
Brian: ja hoor, in mindere mate he, ik heb ook behoefte aan dit of dat
the_undertakerzondag 11 maart 2007 @ 17:35
Wat een loverboy praatjes
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:35
Mag die Brian UIT
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:35
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:34 schreef Marrije het volgende:

Brian: ja hoor, in mindere mate he, ik heb ook behoefte aan dit of dat
of dit kwam er vervolgens weer achteraan .
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:35
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:34 schreef Marrije het volgende:
Amanda: voel jij je buiten onze vriendschap nog aangetrokken tot mij?
Brian: ja hoor, in mindere mate he, ik heb ook behoefte aan dit of dat
Damn.... ze mag fungeren als voorwerp om zijn behoeftes te bevredigen... gebruiksvoorwerp dus.
farcemanzondag 11 maart 2007 @ 17:35
Sorry hoor maar kent iemand ze zo goedkoop? Ze zit te smeken om sex
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:35
En weeeeeeer gaat het over Nena.
Dat Amanda daar niet helemaal zat van wordt en het afkapt.
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:35
beginnen gewoon weer opnieuw met het hele verhaal
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:35
ze wil brian, hij wilt 'r niet zielig
nena zit nu te genieten als ze dit ziet
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:36
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:33 schreef Mika25 het volgende:
Dus het lot van Amanda ligt nu in handen van Huub en Eric (want Sylvia zal haar er wel uitstemmen denk ik).
Als Syl de reactie van Amandel had gezien gisteravond helemaal. Huilen omdat de teasers weg waren. Mooie avond, dubbele avond volgens Eric. Maar dat was ze even vergeten
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:36
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:32 schreef Leandra het volgende:

[..]

Schaam je niet dear, niemand wil Jaap trekken...
Daarom is er gelukkig Greenpeace, mocht het nodig blijken.
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:36
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:35 schreef Leandra het volgende:

[..]

Damn.... ze mag fungeren als voorwerp om zijn behoeftes te bevredigen... gebruiksvoorwerp dus.
Dat was ze al een tijdje, ze heeft het alleen niet door...
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:37
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:35 schreef Leandra het volgende:

[..]

Damn.... ze mag fungeren als voorwerp om zijn behoeftes te bevredigen... gebruiksvoorwerp dus.
En ze valt er gewoon weer voor
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:37
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:33 schreef PietjePuk63 het volgende:
Waarom heeft Brian die ketting eigenlijk aan?
Gaat hij zich straks weer verkleden als Miss Briana?
Dat is gewoon zijn eigen ketting...daar hangt vast zo'n groot dollarteken aan, zo'n Tupac brother ding
carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:37
Amanda is gewoon jaloers op Nena en wil haar gewoon na doen.
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:37
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:35 schreef farceman het volgende:
Sorry hoor maar kent iemand ze zo goedkoop? Ze zit te smeken om sex
amanda heeft echt een probleem, het is voor haar genant dat nu vele mensen daarvan op de hoogte zijn
ruudpuntenelzondag 11 maart 2007 @ 17:37
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:35 schreef Leandra het volgende:

[..]

Damn.... ze mag fungeren als voorwerp om zijn behoeftes te bevredigen... gebruiksvoorwerp dus.
Daar komt het dus wel op neer.
Valt me erg tegen dit ´gesprek´. Ik probeer even wat nuttigs te doen hier in huis.
Tot straks.
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:38
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:36 schreef Mokum020 het volgende:

Dat was ze al een tijdje, ze heeft het alleen niet door...
Ik denk eerder dat ze dat al lang prima vindt.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:38
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:35 schreef Sporti het volgende:
beginnen gewoon weer opnieuw met het hele verhaal
Gezellig he?
Ian_Nickzondag 11 maart 2007 @ 17:38
Net de laatste paar COSsen door zitten lezen, ben blij om te zien dat er weer netjes ontopic gepost is!


Ik kan er echt niet bij dat Amanda niet gewoon weg loopt...
Ze heeft toch zelf wel door dat dit toch nergens heen gaat!?
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:38
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:37 schreef robert2006 het volgende:

[..]

amanda heeft echt een probleem, het is voor haar genant dat nu vele mensen daarvan op de hoogte zijn
Haar moeder zit niet voor niks in Belgie...gevlucht voor haar eigen kind...
Rens_Wilderszondag 11 maart 2007 @ 17:38
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:36 schreef PietjePuk63 het volgende:

[..]

Daarom is er gelukkig Greenpeace, mocht het nodig blijken.
Het is zelfs Greenpeace nog niet gelukt Jaap terug de zee in te trekken.
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:38
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:35 schreef Copycat het volgende:

[..]

of dit kwam er vervolgens weer achteraan .
Control-C, Control-V
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:38
Huub : Eric wie zou je vanavond als eerste willen gekmaken?

Eric : iedereen
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:38
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:37 schreef carpediem23 het volgende:
Amanda is gewoon jaloers op Nena en wil haar gewoon na doen.
Wat ze gister tegen dr teaser vriendinnen zei was t andersom hoor. Nena is heel erg jaloers op Amandel
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:38
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:33 schreef Mika25 het volgende:
Dus het lot van Amanda ligt nu in handen van Huub en Eric (want Sylvia zal haar er wel uitstemmen denk ik).
Ik denk dat iedereen haar er wel uit zal stemmen
carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:38
Brian de carriere man
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:39
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef BuffyJan het volgende:
Wat ze gister tegen dr teaser vriendinnen zei was t andersom hoor. Nena is heel erg jaloers op Amandel
Zei ze dat echt, ja?
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:40
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef Ian_Nick het volgende:
Net de laatste paar COSsen door zitten lezen, ben blij om te zien dat er weer netjes ontopic gepost is!


Ik kan er echt niet bij dat Amanda niet gewoon weg loopt...
Ze heeft toch zelf wel door dat dit toch nergens heen gaat!?
Ze is zelf t gesprek weer aangegaan met m
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:40
amanda de psycholoog
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:40
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef Ian_Nick het volgende:
Net de laatste paar COSsen door zitten lezen, ben blij om te zien dat er weer netjes ontopic gepost is!


Ik kan er echt niet bij dat Amanda niet gewoon weg loopt...
Ze heeft toch zelf wel door dat dit toch nergens heen gaat!?
Ik denk dat je het niet hebt begrepen.
Het is wel degelijk 'ergens heen gegaan'. Zei Brian eerst nog dat ze niet meer in zijn oor moest sabbelen en geen andere dingen mocht doen om hem op te geilen, einde van het gesprek leert haar toch dat Brian ook zo zijn behoeftes heeft waar ze wellicht een aandeel in mag hebben om die te bevredigen. Alleen wat meer op zijn commando. Maar daar went ze vast wel aan.
Borgazondag 11 maart 2007 @ 17:40
Wil iemand Breenless even laten inslapen
Ian_Nickzondag 11 maart 2007 @ 17:40
Amanda: Volgens mij zit jij met dingen, waar je je dan boos over maakt. En daar spreek je je niet goed over uit...

Err... Hij spreekt helemaal niets goed uit...
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:40
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:39 schreef Copycat het volgende:

[..]

Zei ze dat echt, ja?
Jep, ze hadden t erover waarom ze ruzie had met Nena. Toen zei ze dat Nena heel erg jaloers op Amandel was, en dat dat altijd zo is geweest
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:41
Brian geeft dus toe dat hij niet om haar geeft
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:41
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Haar moeder zit niet voor niks in Belgie...gevlucht voor haar eigen kind...
Watvoor voorbeeld is zij geweest voor haar 3 dochters ?? Belgie zit ze omdat haar vriend daar vandaan komt.
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:41
Brian zegt nu heel duidelijk dat hij niets om Amanda geeft.
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:41
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef Rens_Wilders het volgende:

[..]

Het is zelfs Greenpeace nog niet gelukt Jaap terug de zee in te trekken.
Dus, lieve COSsertjes, ga naar de Greenpeace-site en wordt donateur!
farcemanzondag 11 maart 2007 @ 17:42
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef carpediem23 het volgende:
Brian de carriere man
tja die gesolliciteerd heeft als poolboy bij DGK in eerste instantie..
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:42
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:40 schreef BuffyJan het volgende:

Jep, ze hadden t erover waarom ze ruzie had met Nena. Toen zei ze dat Nena heel erg jaloers op Amandel was, en dat dat altijd zo is geweest


En die meiden natuurlijk allemaal zo van "Oh Yeah!" "Wowie!" ?

carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:42
Amanda wil echt graag dat mensen om haar geven.......hahahahah braiiaann zegt IK BEN GEEN PLAYER.......hihihhihihiihiwwwhahah...

Amanda blblblaablbla soca boys soca chika's enz enz Elliee blabla je geeft om mij.......jij geeft gewoon om me zeg het dan tegen me brian: eehh Huh? Nauw....
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:42
amanda is echt verliefd op brian
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:42
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat ze dat al lang prima vindt.
Ik denk dat ze dat helemaal niet "prima" vindt, ik ben bang dat ze zo weinig respect voor zichzelf heeft dat dit haar manier van een "relatie" hebben is.... Maar ze vindt het niet leuk.
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:43
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:41 schreef Copycat het volgende:
Brian zegt nu heel duidelijk dat hij niets om Amanda geeft.
Dringt alleen niet helemaal tot d'r door.
Frostingzondag 11 maart 2007 @ 17:43
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:43
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:37 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:

[..]

Dat is gewoon zijn eigen ketting...daar hangt vast zo'n groot dollarteken aan, zo'n Tupac brother ding
Als teken van verbondenheid, omdat zijn eigen brein ook is overleden.
carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:44
laat haar volgend jaar mee doen met de iq test, zal geen verrassing meer zijn maar toch.......
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:45
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:42 schreef Leandra het volgende:

Ik denk dat ze dat helemaal niet "prima" vindt, ik ben bang dat ze zo weinig respect voor zichzelf heeft dat dit haar manier van een "relatie" hebben is.... Maar ze vindt het niet leuk.
Ik ben het helemaal met je eens.
Behalve dat ik bang ben dat ze zelf totaal niet ziet hoe het écht in haar zit.
Ze weet niet dat ze het eigenlijk niet leuk vindt. Zoiets.
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:45
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:42 schreef farceman het volgende:
[..]
tja die gesolliciteerd heeft als poolboy bij DGK in eerste instantie..
Ja idd, ze hadden beter Brian gewoon poolboy kunnen laten worden (dat ene uurtje per 2 weken red ik nog wel) en David in het huis moeten zetten
Disanazondag 11 maart 2007 @ 17:45
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:40 schreef Marrije het volgende:

[..]

Ik denk dat je het niet hebt begrepen.
Het is wel degelijk 'ergens heen gegaan'. Zei Brian eerst nog dat ze niet meer in zijn oor moest sabbelen en geen andere dingen mocht doen om hem op te geilen, einde van het gesprek leert haar toch dat Brian ook zo zijn behoeftes heeft waar ze wellicht een aandeel in mag hebben om die te bevredigen. Alleen wat meer op zijn commando. Maar daar went ze vast wel aan.
Ik denk dat je helemaal goed zit.
carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:46
Brian vertel......haha
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:47


Het verhaal van Amanda, Rogier en het vriendinnetje van Rogier.
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:47
Grote lol op de fatboy nu
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:47
Tamara heeft blijkbaar nog geschreven met Brian...
Zij kende iemand bij Teasers en die heeft haar dingen verteld over Rogier...Amanda etc.etc.
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:47
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:45 schreef Disana het volgende:

[..]

Ik denk dat je helemaal goed zit.
Lamme vingertjes, dus jij kan het weten
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:48
Amanda krijgt het er helemaal warm van.
Ian_Nickzondag 11 maart 2007 @ 17:48
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:47 schreef Copycat het volgende:


Het verhaal van Amanda, Rogier en het vriendinnetje van Rogier.
Ik wil net zo graag dat Brian nou eens goed uit de doeken doet hoe het zit als Amanda
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:48
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:47 schreef BuffyJan het volgende:
Grote lol op de fatboy nu
Jaap is dus eindelijk gesignaleerd?
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:49
Brian: dat is wat er in de brief stond en voor de rest moet je betalen.
Amanda:. . .hoe??
Brian: doe mij ook maar 31 dagen butler
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:49
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:48 schreef Ian_Nick het volgende:

[..]

Ik wil net zo graag dat Brian nou eens goed uit de doeken doet hoe het zit als Amanda
Aagje!
BuffyJanzondag 11 maart 2007 @ 17:49
Die ex van Rogier is 37, ze lijkt helemaal geen 36 volgens Amandel
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:49
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:48 schreef Copycat het volgende:
Amanda krijgt het er helemaal warm van.
amanda is niet zo'n onschuldig meisje, blijkbaar
Ian_Nickzondag 11 maart 2007 @ 17:49
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:49 schreef Mokum020 het volgende:

[..]

Aagje!
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:50
Ook triest dat die Tamara nog loopt te kwijlen bij Brian
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:50
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:49 schreef robert2006 het volgende:

[..]

amanda is niet zo'n onschuldig meisje, blijkbaar
hahaha ben je wakker?
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:50
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:49 schreef Marrije het volgende:
Brian: dat is wat er in de brief stond en voor de rest moet je betalen.
Amanda:. . .hoe??
Brian: doe mij ook maar 31 dagen butler
Zo hee...... wie is er hier nou een hoer?!
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:50
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:49 schreef Marrije het volgende:
Brian: dat is wat er in de brief stond en voor de rest moet je betalen.
Amanda:. . .hoe??
Brian: doe mij ook maar 31 dagen butler
Waar Amanda hoopte op eenzelfde alternatief voor die 31 dagen als Huub bood.
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:50
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:49 schreef BuffyJan het volgende:
Die ex van Rogier is 37, ze lijkt helemaal geen 36 volgens Amandel
een geheugen als een zeef
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 17:50
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:50 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Ook triest dat die Tamara nog loopt te kwijlen bij Brian
Zelfde IQ als Amanda en Nena, dat was al vrij snel duidelijk. Blijklbaar heeft Tamara niet gehoord wat Brainless allemaal over haar gezegt heeft...
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:51
Volgens mij zit ik verkeerd en heeft hij het niet over die Tamara maar over 1 van die Surinaamse dates die hij destijds had...
Mokum020zondag 11 maart 2007 @ 17:52
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:50 schreef robert2006 het volgende:

[..]

een geheugen als een zeef
Of selectief.............
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:52
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:50 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Zelfde IQ als Amanda en Nena, dat was al vrij snel duidelijk. Blijklbaar heeft Tamara niet gehoord wat Brainless allemaal over haar gezegt heeft...
Wat heeft ie over haar gezegd dan, niets nadeligs toch?
Ian_Nickzondag 11 maart 2007 @ 17:53
Amanda: Jij stemt toch niet op mij...
Brian: Daar ga jij dus fout, jij maakt je eigen wereldje...
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:53
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:51 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Volgens mij zit ik verkeerd en heeft hij het niet over die Tamara maar over 1 van die Surinaamse dates die hij destijds had...
Die heette toch ook Tamara....... dat was al de helft van de aantrekkingskracht voor Brian: dezelfde naam als zijn ex.

God wat ben ik blij dat mij dat iig niet kan overkomen
Ian_Nickzondag 11 maart 2007 @ 17:54
Brian: Ben ik zo onbegrijpelijk? Daarom schrijf ik ook gedichten...
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:54
Amanda vindt Brian onbegrijpelijk....waarom...omdat hij haar afwijst?
Noekzondag 11 maart 2007 @ 17:54
Brian heeft brieven gekregen waarin stond dat Amanda gek was.

Dat begrijpt die waarschijnlijk ook net weer verkeerd.

Amanda: jij bent onbegrijpelijk
Brian: daarom schrijf ik ook gedichten..

whoehaha
Sportizondag 11 maart 2007 @ 17:54
Amanda : jij bent onbegrijpelijk

Brian : ja daarom schrijf ik ook gedichten
carpediem23zondag 11 maart 2007 @ 17:54
Iemand een foto van Rogier, of wat hij voor een werk deed?
Copycatzondag 11 maart 2007 @ 17:54
Zeg 't, Amanda: "Die gedichten van jou zijn óók onbegrijpelijk!!!"
Mika25zondag 11 maart 2007 @ 17:54
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:52 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:

Wat heeft ie over haar gezegd dan, niets nadeligs toch?
Gewoon standaard beledigingen, heeft ie wel tegen meerdere van die meiden gedaan.

Was er trouwens geen gehandicapt meisje bij, eentje die doof was? Meen me te herrinneren dat ie die eens uitgelacht had...
uniekhoornzondag 11 maart 2007 @ 17:55
Ben ik beland in een sollicitatiegesprek?
fanvanheteersteuurzondag 11 maart 2007 @ 17:56
brian denkt volgens mij nu alleen nog maar
meid hou je kop
en lazer op

Ian_Nickzondag 11 maart 2007 @ 17:56
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:55 schreef uniekhoorn het volgende:
Ben ik beland in een sollicitatiegesprek?
Leandrazondag 11 maart 2007 @ 17:56
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:55 schreef uniekhoorn het volgende:
Ben ik beland in een sollicitatiegesprek?
Nou.... als jij zulke sollicitatiegesprekken hebt....
it_was_mezondag 11 maart 2007 @ 17:56
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:40 schreef BuffyJan het volgende:

[..]

Ze is zelf t gesprek weer aangegaan met m
Als de nood het hoogst is, is de redding nabij!

Tja en dan heb je in dat huis Brian nabij, dan moet je iets he.
fanvanheteersteuurzondag 11 maart 2007 @ 17:56
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:55 schreef uniekhoorn het volgende:
Ben ik beland in een sollicitatiegesprek?
ja, amanda solliciteert naar aandacht

Hathorzondag 11 maart 2007 @ 17:57
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:54 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Gewoon standaard beledigingen, heeft ie wel tegen meerdere van die meiden gedaan.

Was er trouwens geen gehandicapt meisje bij, eentje die doof was? Meen me te herrinneren dat ie die eens uitgelacht had...
Uitgelacht ?
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:57
In en in en in en in en intriest dit gebedel van Amanda om haar alsjeblieft weer te laten gebruiken als neukpop
Marrijezondag 11 maart 2007 @ 17:57
Brian: we kunnen leuk met elkaar babbelen en dat soort dingetjes. Soms kom je niet zo scherp over dan kijken Huub en ik elkaar aan 'wat zegt ze nou??'. Soms vraag je dingen waar een ander wel het antwoord op weet dan denk je die is ook niet al te pienter.
PietjePuk63zondag 11 maart 2007 @ 17:58
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:56 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

[..]

ja, amanda solliciteert naar aandacht


En naar een unanieme exit-stemming!
Noekzondag 11 maart 2007 @ 17:58
Brian vindt Amanda niet zo scherp uit de hoek komen.

Dom dus.
robert2006zondag 11 maart 2007 @ 17:58
amanda's 3e poging bij brian om te krikken op korte termijn
rooie3zondag 11 maart 2007 @ 17:58
Huub legt het netjes uit van gisteren.
Gelukkig verteld hij het eerlijk.
uniekhoornzondag 11 maart 2007 @ 17:59
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:56 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nou.... als jij zulke sollicitatiegesprekken hebt....
Ik krijg wel eens de vraag wat mijn negatieve kanten zijn ja...

Ze zijn zo overduidelijk uitgelult, ga dan weg... pffffff
fanvanheteersteuurzondag 11 maart 2007 @ 17:59
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:58 schreef PietjePuk63 het volgende:

[..]


En naar een unanieme exit-stemming!
dat denk ik ook ja

Noekzondag 11 maart 2007 @ 17:59
Amanda:ingewikkeld
Brian:kind

Nou nou, als er toch één in dat huis niet ingewikkeld is dan is het onze Aman wel.
Geefmegeentjoerizondag 11 maart 2007 @ 17:59
quote:
Op zondag 11 maart 2007 17:57 schreef Hathor het volgende:

[..]

Uitgelacht ?
Geen idee hoor maar soms hebben mensen Nederlands niet als moedertaal...dan denk ik toch altijd petje af voor hoe goed iemand schrijft...dan mag er best weleens een woordje niet goed zijn toch?
fanvanheteersteuurzondag 11 maart 2007 @ 18:00
kolere zeg d'r komt geen einde aan



brian zegt dat amanda loslippig is