Alle grote universiteiten en instanties die je maar kan bedenken van greenpeace tot een of andere japanse univ. kijk maar ff de eerste 10 minquote:Op zondag 11 maart 2007 11:43 schreef Lord_Vetinari het volgende:
En dat wordt beweerd door...?
De mens heeft toch maar zoveel tiende procent bij gedragen heb ik ooit ergens gelezen.quote:Op zondag 11 maart 2007 11:42 schreef salutem het volgende:
De industriele revolutie heeft geen hol te maken met de opwarming vd aarde.
Oftewel Co2 is niet de boosdoener.
geen idee hoeveel procent maar als je het filmpje ziet dan zie je dat het iig geen ene drol is tov bv dode bladeren in de herfst.quote:Op zondag 11 maart 2007 12:30 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
De mens heeft toch maar zoveel tiende procent bij gedragen heb ik ooit ergens gelezen.
Je kan em hier DL'equote:Op zondag 11 maart 2007 12:35 schreef dubidub het volgende:
Interessant, tvp'tje dus, ff kijken als ik tijd heb
Al Gort kan beter in een heeeeele diepe put springen met zn filmpje.quote:Op zondag 11 maart 2007 13:33 schreef proteus het volgende:
Grappig ook die Al Gore die een correlatie ziet tussen CO2 en de temperatuur. Duh.
Wat jij wil, jij bent de modquote:Op zondag 11 maart 2007 13:57 schreef Drugshond het volgende:
De links moet ik nog bekijken, maar dit lijkt me meer een topic voor [DE].
Ik wil hem best terug in [NWS] kwakken, als e.e.a. mainstream is/wordt. Het is nog geen absoluut feit wat hier gepresenteerd wordt.quote:Op zondag 11 maart 2007 14:03 schreef salutem het volgende:
[..]
Wat jij wil, jij bent de modmaar laat hem aub ff in NWS als je iets lijkt voordat je hem zomaar wegzet.
Maar aangezien dit nogal NIEUWE geluiden zijn die wij hier nog niet eerder hebben gehoord, lijkt mij de nieuwswaarde wel degelijk aanwezig !!
AUB als jij niet eens de moeite neemt deze doc te bekijken maar wel besluit dat het geen feit is ?!?!?!?!quote:Op zondag 11 maart 2007 14:06 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik wil hem best terug in [NWS] kwakken, als e.e.a. mainstream is/wordt. Het is nog geen absoluut feit wat hier gepresenteerd wordt.
Niet helemaal. Als al het geld dat nu wordt geïnvesteerd in het bewijzen van een theorie en het aanpassen van de geïndustrialiseerde levensstandaard zou worden geïnvesteerd in het ontwikkelen van oplossingen voor de gevolgen van de echte opwarming, hoe klein en kortstondig ook, zou dat veel meer resultaat opleveren voor de mensen die er last van hebben of gaan krijgen.quote:Op zondag 11 maart 2007 14:28 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Toch raar dat op sommige van die sites gesuggereerd wordt dat een natuurlijke opwarming iets is om niet bang voor te zijn. Of het natuurlijk is of niet, het blijft ernstig. Het enige verschil is dat lieden zo kunnen zeggen: ach, we kunnen er toch niks tegen doen.
Wie zegt dat er niet geinvesteerd zal worden in duurzaamheid? Volgens mij zijn we allemaal de boodschap van Bill Clinton vergeten.quote:Op zondag 11 maart 2007 14:44 schreef Tirion het volgende:
[..]
Niet helemaal. Als al het geld dat nu wordt geïnvesteerd in het bewijzen van een theorie en het aanpassen van de geïndustrialiseerde levensstandaard zou worden geïnvesteerd in het ontwikkelen van oplossingen voor de gevolgen van de echte opwarming, hoe klein en kortstondig ook, zou dat veel meer resultaat opleveren voor de mensen die er last van hebben of gaan krijgen.
Een quote uit de film die toch vragen oproept: "One clear thing that emerges from the whole environmental debate is the point that there is somebody keen to kill the African Dream, which is to develop."
"I did not have sexual relations with that woman"?quote:Op zondag 11 maart 2007 14:48 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Wie zegt dat er niet geinvesteerd zal worden in duurzaamheid? Volgens mij zijn we allemaal de boodschap van Bill Clinton vergeten.
Nee, maar dat was ook een goeiequote:Op zondag 11 maart 2007 14:53 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
"I did not have sexual relations with that woman"?
Niemand?quote:Op zondag 11 maart 2007 14:48 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Wie zegt dat er niet geinvesteerd zal worden in duurzaamheid?
Jazeker. Er wordt telkens gezegd dat er geld over de balk wordt gesmeten en dat het de economie zal schaden als we Kyoto een andere maatregelen nemen. Het is juist een stok achter de deur voor die bedrijven en landen die milieuregels aan hun laars lappen om milieuvriendelijker te worden. Het is veel meer dan een klimaathype. Het gaat erom hoe wij straks in een overbevolkte wereld nog leefbaar kunnen wonen.quote:
Ik vind het altijd heel erg moeilijk om bij dit soort onderwerpen een goed onderbouwde mening te hebben. De één roept dit en klinkt aannemelijk en de ander roept het tegenovergestelde en ook dat klinkt aannemelijk. Ik heb er dan vervolgens te weinig verstand van om te weten wie er nou gelijk heeft. Beide partijen zijn vaak niet geheel onafhankelijk van bijv. industrie of andere belanghebbenden en er lijkt altijd wel een verborgen agenda te bestaan. Hoe kan je als leek nu weten wat er werkelijk aan de hand isquote:Op zondag 11 maart 2007 15:16 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Toch frapant dat media het nog niet voor elkaar hebben gekregen om een groot debat in Nederland te organiseren. Zou verhelderend zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |