Kindertjes krijgen is geen grapje! Dat is serieus.quote:Op vrijdag 27 april 2007 08:46 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hier hetzelfde hoor.
Het was maar een grapje om het op een beetje klusserige manier te melden hier.
Ik heb al bijna anderhalf jaar de hele kinderkamer uitgetekend in mijn hoofd dus ik ben zo blij dat ik eindelijk aan de slag kan.
Bedankt voor de felicitaties allemaal.
Wow!! Zelfs mijn huisje was nog duurderquote:Op zaterdag 28 april 2007 11:20 schreef Reese het volgende:Dank voor de reacties! Mooi he?
Gistermiddag verliep de inschrijving en werden de biedingen bekend gemaakt. En wij hadden het hoogste bod. Voor A_R, de indicatieve vraagprijs was 135k en wij hebben daar een beetje boven geboden.
Hate to burst your bubble, maar dat is letterlijk alleen voor het huis he? Voor de grond betalen we maandelijks een bedrag aan erfpacht.quote:Op zaterdag 28 april 2007 11:24 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Wow!! Zelfs mijn huisje was nog duurder![]()
Maar het is idd een erg mooi huis!!![]()
Ja natuurlijk, ik ga even zoeken.quote:Zijn er ook foto's van binnen??
Het is wel jammer dat ik je niet aan het werk kan zetten tegen die tijdquote:Op zaterdag 28 april 2007 08:20 schreef Brighteyes het volgende:
Jaaaaaaa!!!!!!!!Ze hebben het!
Damn, het was echt zo spannend!
En ik ben helemaal jaloersig dat dat soort leuke plekjes hier in het westen niet te vinden zijn.
Kan niet wachten tot de oplevering, ik kom echt gelijk kijken dan!Zo leuk!
Is het vreemd dat ik niet begrijp dat je dan alles met natuurmonumenten moet doornemen?quote:Op zaterdag 28 april 2007 11:32 schreef Reese het volgende:
@Sanger, het is geen monument. Wel moeten alle renovaties vantevoren doorgesproken worden met Natuurmonumenten.
Ach nee, ik vind niks vreemdquote:Op zaterdag 28 april 2007 11:45 schreef sanger het volgende:
[..]
Is het vreemd dat ik niet begrijp dat je dan alles met natuurmonumenten moet doornemen?
Wat een straf ....quote:Op zondag 29 april 2007 10:28 schreef Brighteyes het volgende:Het is de hele achtergevel van de beneden verdieping zo'n beetje...
IIg liggen we nu nog lekker in bed.Moet toch wachten tot de zon daar weg is.
Veel succes!quote:Op zondag 29 april 2007 00:36 schreef Marsepein het volgende:
Wens me succes!
Ik ontdekte het tijdens de 'We hebben het huis!'-PM van Reese. Ik hup met mijn billen op en neer zeg maar.quote:
Ik herinner me wel iets over parket in de badkamer... maar dat kan ook een post ergens zijn geweest.quote:Op zondag 29 april 2007 20:28 schreef Mirage het volgende:
Hoi !
Zijn er toevallig al topics over hout in de badkamer geweest ?
(houten vloer of hout op de muur/ plafond etc)
quote:Op zondag 29 april 2007 20:39 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik herinner me wel iets over parket in de badkamer... maar dat kan ook een post ergens zijn geweest.
Wel interessant Mirage!
Misschien kan je het hout wel behandelen.quote:Op zondag 29 april 2007 20:50 schreef Mirage het volgende:
[..]
Ik zie het al helemaal voor mij.
Warm, gezellig en prettig voor oog en lichaam (voeten) lijkt mij.
Manlief vindt het maar eng en heeft er grote vraagtekens bij,
maar volgens mij moet dat echt wel te doen zijn.
Het is niet dat je je bad leg laat lopen op de vloer... zo nat wordt het niet.
Yep ! in ons topic kun je het terugvinden. Klik maar op de blauwe tekst onderaan de post.quote:Op zondag 29 april 2007 20:28 schreef Mirage het volgende:
Hoi !
Zijn er toevallig al topics over hout in de badkamer geweest ?
(houten vloer of hout op de muur/ plafond etc)
Klinkt als een mooi comprosis in Huize Mirage. Jij hebt de uitstraling van hout en je wederhelft de 'veiligheid' van tegels. In combinatie met vloerverwarming is het ook nog hartstikke comfortabel.quote:Woodstone, natuursteen met houtstructuur-uitzicht
'De natuur is niet te imiteren, de natuur imiteert zichzelf.' Deze uitspraak vormt het idee achter de nieuwe exclusieve lijn in het Beltralinea-gamma. Het designteam van Beltrami ging op zoek naar en vond enkele unieke natuursteensoorten met een specifieke houtstructuur. De gelijkenis met parket is gewoonweg verbluffend. Deze strips kunnen zowel als vloer- als wandbekleding aangewend worden en geven elke ruimte een exotisch en 'natuurlijke' uitstraling.
Zittend springen is okayquote:Op zondag 29 april 2007 15:10 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik ontdekte het tijdens de 'We hebben het huis!'-PM van Reese. Ik hup met mijn billen op en neer zeg maar.
Hm...![]()
Hippe automagische wc-brillen zijn okayquote:Op zondag 29 april 2007 22:35 schreef AnneX het volgende:
Demostructie van een potdeksel dat niet naar beneden klapt - bv. in het holst van de nacht.
Hij sluit langzaam en zachtjes : vergelijk de moderne keukenladen en - deuren.
Alleen beneden vergis ik mij dus wel eens ! haha KADOING
quote:
En de vrijmarkt is ook okayquote:
Ja maar daar kijken we wel doorheen hoorquote:Op maandag 30 april 2007 23:55 schreef Reese het volgende:Haha, ja die heb ik wel, maar het interieur is eigenlijk over de hele linie verschrikkelijk
Ik zal er even wat online zetten. Hold on!
Ja, paneeldeurenquote:
Gelukkig is er op de hei nog geen internetverbindingquote:Op maandag 5 maart 2007 23:40 schreef Duderinnetje het volgende:
Verder hebben we de afgelopen weken ein-de-loos geschuurd, geverfd, weer geschuurd, en weer geverfd, want onze overloop heeft bij benadering 26.715,7 paneeldeuren![]()
wat ziet die badkamer er prachtig uit zeg met die vloer.quote:Op zondag 29 april 2007 22:15 schreef AnneX het volgende:
[..]
Yep ! in ons topic kun je het terugvinden. Klik maar op de blauwe tekst onderaan de post.
Hieronder volgt een up to date foto.
Wij waren op onderzoek buiten onze regio en werden uitgenodigd door de eigenaar van de parketwinkel om bij hem op de badkamer te kijken.
Hij had een badkamer met bad en 5 kinderen. om een indruk te geven hoe droog het niet blijft.
De vloer was van teak hout.
Het advies is dus om hardhout te nemen hiervoor, zoals MP aangeeft.
Wij kozen bij een parket / timmerfabriek in onze regio voor hardhout als in Muriaciatara (?) .
Hij noemde het Braziliaans tijgerhout vanwege de zwarte vlammen.
Een jaar later is hij donkerder dan op de foto: niet zo oranje meer als bij leggen.
Wij doen nog steeds voorzichtig met water, dat wel. Op zich blijft-ie mooi.
Voor onderhoud zijn speciale schoonmaakspullen vanwege de olie-wax afwerking.
Als je vragen hebt, laat maar weten...
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Ja, er staat inderdaad nog een keukenblokje aan de andere kant. Maar ik mag geen foto's meer plaatsen, want dan gaat BE over d'r nekquote:Op dinsdag 1 mei 2007 09:20 schreef truttebosje het volgende:
oh en reese, daar kun je echt een superleuk huis van maken.
staat er in de keuken op dit moment helemaal niks?
of heb je nog kastjes aan de andere kant?
Je moet je posts per page ook terugzetten, dat moet ik op sommige topics ook met deze pcquote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:14 schreef Brighteyes het volgende:
Alleen het laptopje gelukkig Marsepein. So far still good hier!
Enneh, kom maar met die foto's hoor, die paar meer of minder maken niet zo veel meer uit.
Voor die beslissingen ben jij aangenomen, Marsepeinquote:Op woensdag 2 mei 2007 23:19 schreef Marsepein het volgende:
Is de link wat op op te nemen in de FAQ?
Je krijgt er als mod zijnde toch voor betaald om links te verzamlenquote:Op woensdag 2 mei 2007 23:19 schreef Marsepein het volgende:
Zeg ik spam http://www.productwaarschuwing.nl eens een keer hier. Daar komen toch veel productwaarschuwingen op te staan die K&W betreffen. Dus neemt allen een kijkje.
Is de link wat op op te nemen in de FAQ?
Hoe doe je dat Marsepein? Hellen heeft er nogal last van namelijkquote:Op donderdag 3 mei 2007 11:12 schreef Marsepein het volgende:
Wel aardig, heel af en toe smokkel ik een sigaret. Ik rook er max 1 per dag. De eerste 2 dagen waren niet prettig, heel erg hyper en onredelijk. Maar nu gaat het goed. Die ene sigaret laat ik ook maar achterwege denk ik. Volgende week ben ik de hele week in Zwitserland, en dat gaat wel lastig worden, iedereen rookt daar.
Maar hoe hou je het dan vol Becky?quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:07 schreef becky27 het volgende:
niet doen hoor, smokkelen, ik ben clean sinds 08-02-06, na 14 jaar roken cold turkey gestopt, das echt het beste! de eerste paar dagen was ik megasjago... maar daarna heb ik nergens last meer van gehad!!!
Enne Reese, is toch leuk een topic openen....moet je doen!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |