quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 07:40 schreef PeuRac het volgende:Is dat het enige dat je gaat doen? K bedoel, aan je MX-5 had je veel meer gedaan
Nee, dat is het eerste wat ik ga doen
![]()
Er zal nog veel meer gaan volgen. Er is de afgelopen 3 jaar maar erg weinig met de auto gereden, de banden zijn dus ook al minstens 3 jaar oud en waarschijnlijk al een beetje aan het uitdrogen, die gaan dus hoogst waarschijnlijk vervangen worden. Ik laat dan meteen de velgen stralen en zwart poedercoaten.
Hoe het onderstel er aan toe is weet ik niet, standaard zitten er koni's onder, als die al eens vervangen zijn dan kan ik daar nog wel even mee vooruit, als ze nog orgineel zijn dan is er waarschijnlijk niet veel meer van over en dan worden ze ook vervangen.
Verder wil ik nog wat carbon goodies aanbrengen, staat erg mooi bij dit kleurtje volgens mij.
![]()
Er zullen tzt 4 punts gordels inkomen. Ik weet niet wat er al aan de uitlaat gedaan is, deze leek nog helemaal orgineel, dat zie ik volgende week wel