Was gisteren nog een item over in Studio Sport. Kees Jongkind ging bij hem op bezoek ter ere van zijn 45e verjaardag. HIj keek met hem terug naar de beelden van de Milaan-San Remo die hij eigenlijk had moeten winnen, op zijn zeges het jaar daarna. Ook een aantal foto's van o.a. zijn fraaie wielerbenen werden bekeken.quote:Op zondag 25 maart 2007 17:14 schreef Berto het volgende:
Ook nog wat minder nieuws omtrent een van Neerlands voormalige gele trui drager, Teun van Vliet.
Nadat een aantal jaren geleden bij hem darmkanker was geconstateerd en verholpen, heeft de kanker opnieuw bij hem toegeslagen, maar nu in zijn hersenen.
http://www.bndestem.nl/sportalgemeen/article1242246.ece
Wat een interview.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 16:55 schreef Gitanki het volgende:
Stukje over pozzato
Die laatste alinea..
Zelfs voetballers spelen daar wel eens mee...quote:Op dinsdag 27 maart 2007 17:31 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Gerolsteiner's David Kopp is returning to action only days after his horrifying crash in Milano-Sanremo. He will be the eldest, at 28, of the young team taking on on of Belgium's Semi-Classics.
Dan heeft die toch in elk geval geen schedeltrauma en neusbreuk zou je denken
schedeltrauma kan ook hersenschudding zijn. Maar dat moet dan wel een kleine geweest zijn.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 17:31 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Gerolsteiner's David Kopp is returning to action only days after his horrifying crash in Milano-Sanremo. He will be the eldest, at 28, of the young team taking on on of Belgium's Semi-Classics.
Dan heeft die toch in elk geval geen schedeltrauma en neusbreuk zou je denken
ze willen over de keitjesquote:Op dinsdag 27 maart 2007 18:55 schreef Ambrosius het volgende:
Nu een item in het Sportjournaal over de Vuelta 2009. Met o.a. Olano.
Idd, ik was daar ook, maar eerder teruggegaan omdat het zulk slecht weer was.quote:
Toch erg netjes van die Gesink, nog nat achter de oren en dan 'gewoon' meerijdenquote:29/03: (Leon) Gesink en Weening redelijk vooraan
Robert Gesink
Robert Gesink (foto) werd veertiende en Pieter Weening twintigste in de zwaarste etappe van de Vuelta a Castilla y Leon en dat was een resultaat waar de Raboploeg vooraf voor had getekend. "Een goede uitslag. Conform onze hoop en verwachtingen. Niets meer en niets minder", vertelde ploegleider Adri van Houwelingen kort na de aankomst. Bij de bespreking 's ochtends hadden ze het er al over gehad. Een man tussen de tiende en de twintigste plaats zou mooi zijn. Het werden er twee achter het geweld van de Spanjaarden en daarmee konden alle Rabo's leven.
Dé man van etappekoersen op dit moment, Alberto Contador, was ook in de Koninginnerit niet te houden. Alleen Koldo Gil kon de Spaanse meester bijblijven. Contador won desondanks de etappe en nam de leiderstrui over van Vladimir Karpets, die in geen velden of wegen te bekennen was. De Spanjaarden hielden toch al redelijk huis, want de eerste negen plaatsen waren alle voor thuisrijders. Jan Hruska was op de tiende plaats pas de eerste niet-Spanjaard.
Van de buitenlanders deed Robert Gesink het dus helemaal niet slecht. Op een steenworpafstand van Ivan Basso won hij op iets meer dan 1:20 de sprint van een elitegroepje. "Zeker als je die zware val van eerder deze week meeneemt in je beschouwingen kun je niet anders dan concluderen dat Robert het prima heeft gedaan. Hij is helemaal niet weggereden en eindigt in een mooi groepje met Leipheimer en Danielson", vond Van Houwelingen.
Ook Pieter Weening deed het goed. Hij zat 500 meter voor de finish nog in het groepje van Gesink, maar moest er toen af. Toch moet de uitslag Weening moed geven, die geplaagd door aanvallen van hooikoorts nog zo'n lastige Parijs-Nice reed en nu eindelijk weer gezond kan rondfietsen. Van Houwelingen: "Pieter gaf ons ook aan, dat hij zeker wel tevreden was. Het seizoen is wat ongelukkig begonnen door die hooikoorts, maar nu zag het er toch weer een stuk beter uit."
Vrijdag volgt nog een etappe met twee cols van eerste categorie. De top van de laatste ligt echter ruim vijftig kilometer van de finish. De finale is echter toch weer lastig. Volgens Van Houwelingen nog zwaarder dan de aankomst van woensdag toen het peloton in tweeën brak. "Ik ken deze aankomst van drie jaar geleden in de Vuelta. Toen won Valverde daar en werd Menchov, toen nog niet in onze dienst, er derde. Dat zegt al iets over wat je morgen moet kunnen."
Zondag de tijdrit op France 3 in elk gevalquote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:33 schreef kawotski het volgende:
wordt het Criterium International nog ergens uitgezonden?
Wat stom zeg.quote:Op zondag 1 april 2007 21:50 schreef Bartoli het volgende:
Ze was ook nog eens verkeerd gestuurd maar dat ontdekte ze al na een paar meter en verloor hooguit 10 seconden.
In een interview in de krant stond dat ze dacht dat ze daardoor misschien wel gewonnen hadquote:Op zondag 1 april 2007 21:57 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Wat stom zeg.
Ze zou daardoor ook nog eens de koers hebben verloren, zeg.
Gelukkig won ze alsnog.
quote:Juan Antonio Flecha is een Spaanse
uitzondering die van de Ronde van
Vlaanderen houdt. Met een schaterlach
denkt hij terug aan z'n debuut ('02).
"Een heerlijke tijd", zegt Flecha in
GvA. "Haast iedereen van Banesto kwam
met tegenzin, ik niet. Tijdens onze
1e verkenning reed ik als enige op de
kasseien, de rest op het fietspad.
"Loco" (gek), hoorde ik hen denken."
"Daarna volgde Gent-Wevelgem. Wij met
z'n allen over de kaart gebogen om te
zien waar we gereden hadden. Vrijdag
was het de GP Pino Cerami. En weer
zochten wij op de kaart op hoe we van
Pino naar Cerami moesten rijden. Een
uur later zochten we nog", lacht hij.
Gaat over de ADR wielerploeg van fantast en financieel sjoemelaar François Lambert. De renners werden nooit betaald, maar ze wonnen wel als enige Belgische ploeg in het moderne wielrennen de Tour de France ... Ze kijken met enkele figuren uit die ploeg van toen (oa José De Cauwer en uiteraard Lemond) terug op die periode.quote:Op donderdag 5 april 2007 17:00 schreef -skippybal- het volgende:
Oeh, maandag om 20.50 op de Belg iets over dé tijdrit tussen Lemond en Fignon?
quote:
Was dat er nog op? Helemaal vergeten...quote:Op donderdag 5 april 2007 19:22 schreef du_ke het volgende:
Oh en voor de liefhebbers, de NOS schijnt de ronde van Drenthe zaterdag op internet uit te zenden.
quote:Op zaterdag 7 april 2007 19:49 schreef Bartoli het volgende:
fotos team presentation Team DSB Bank
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |