Kan je nagaan hoeveel emoties dat streamen toch bij mensen kan oproepen met zo'n gebeurtenis, kan het me wel goed voorstellen je gaat toch een beetje met die mensen "meeleven" en krijgt er ook een band mee...ik voelde het verdriet gewoon in de posts en kreeg ook even licht branderige ogenquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik had de streams niet eens aan, maar hier live meelezend was het al triest genoeg. Ik werd er verdrietig van.
http://www.youtube.com/watch?v=0tc7QVlzofEquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:38 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Mja, erg jammer dat ik het niet zelf had gezien, maar door alle reacties hier was het toch nog een beetje alsof ik het live had meegemaaktWas helaas te moe gisteren en ging net naar bed toen iets later de brief werd gelezen door Sylvia
En een beschermde diersoort dus zijn ze gewoon strafbaar als ze er mee lopen klieren.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:41 schreef Sporti het volgende:
[..]
Daar gaan ze gelukkig actie tegen ondernemen, enne die Salamanders zijn ook echt he EN levend![]()
THNXquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=0tc7QVlzofE
Ja van het ene uiterste naar het andere, het was heel heftig allemaal. Ik had Huub en Sylvia nog niet zo lief samen gezien en na 10 minuten ging Sylvia helemaal kapotquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:38 schreef Crush65 het volgende:
Wat ik vooral schokkend vond, is dat je het ene moment Syl en Huub nog lief naar elkaar ziet kijken en het volgende Syl helemaal kapot gaat ....in zo'n 10 minuten tijd....
Toen het Huub te veel werd op de bank begon ik ook gewoon. Kon het niet laten.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:42 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Kan je nagaan hoeveel emoties dat streamen toch bij mensen kan oproepen met zo'n gebeurtenis, kan het me wel goed voorstellen je gaat toch een beetje met die mensen "meeleven" en krijgt er ook een band mee...ik voelde het verdriet gewoon in de posts en kreeg ook even licht branderige ogen
Onzin, dat helpt nooit.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:36 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dan ligt het mss aan je PC, ff alle temp.files legen van je browser (cookies etc) kijken of dat helpt?
Check ff je PM please.quote:
Het werkt bij mij idd nog niet helemaal. Of eigenlijk helemaal niet.quote:
Amanda acteert helemaal niet, ze leest dr tekst verveeld op, het is een aanfluiting maar grappig dat jij dat anders ziet. Alleen dat zoenen gooit ze haar ziel en zaligheid inquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:48 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda acteert beter dan Huub, het komt bij haar natuurlijker over.
Heee Peter !!!quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:48 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda acteert beter dan Huub, het komt bij haar natuurlijker over.
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
lolquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:53 schreef Sporti het volgende:
Ik ben bang dat Silvia niet meer terugkomt in de villa![]()
40-45 % volgens de voorspellingen. Zijn die een beetje uitgekomen? Heb je al zoveel kaartjes ook?quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:55 schreef dieenebart het volgende:
[..]
40-45 % volgens de voorspellingen. Zijn die een beetje uitgekomen? Heb je al zoveel kaartjes ook?
Er knettert wel degelijk iets tussen die 2 ja....quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:55 schreef Yvet_te het volgende:
waarom zit sylvia nou niet op acteerles....ik had huub en sylvia graag deze scene zien doen
Wellicht gaat het echt heel slecht en mag ze meer tijd daar doorbrengen? Voor het geval het allemaal heel snel gaat zal ik maar zeggen.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:53 schreef Sporti het volgende:
Ik ben bang dat Silvia niet meer terugkomt in de villa![]()
Zeker gisteravond na de PP en voor die zeer vervelende brief ...quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:56 schreef Crush65 het volgende:
[..]
Er knettert wel degelijk iets tussen die 2 ja....
Wat ik drie dagen lang had, en hoe het verdween:quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:46 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Onzin, dat helpt nooit.
Alles resetten, incl modem. wil nog wel eens werken.
Ze blijft idd wel lang weg.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:53 schreef Sporti het volgende:
Ik ben bang dat Silvia niet meer terugkomt in de villa![]()
Het is niet te hopen dat Huub er zweertjes van gaat krijgenquote:
die komt zo binnen......................hoop ikquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:56 schreef farceman het volgende:
Weet brian dat ze zoenen aan het oefenen zijn?
Ik probeer van alles, maar het loopt echt niet bij mij.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat ik drie dagen lang had, en hoe het verdween:
Drie streams bufferden continue. We hebben hier 2 pc's op een router. Ik vroeg mijn vriend eens op de zijne te kijken of er bij hem ook werd gebufferd. Zijn streams liepen perfect, en, ineens... de mijne ook weer.
ja brian weet dat ze een zoenscene hebben, huub vertelde dat aan eric en brian zat erbij.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:57 schreef Sporti het volgende:
[..]
die komt zo binnen......................hoop ik![]()
Inderdaadquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:48 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda acteert beter dan Huub, het komt bij haar natuurlijker over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |