Nee, natuurlijk niet. Als we het meervoudig gaan doen is het natuurlijk minimaal in 6-voudquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:27 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het gaat erom dat sommige hiet denken dat Huub expres die brief heeft laten liggen , mag ik daarom vragen aub, of moet ik het in drievoud indienen.?
Je vergeet dat ie denkt dat ie goeroe is (dat spreekt hij alleen nog niet uit)quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:24 schreef jacqjacq het volgende:
oh god, waarschijnlijk heeft hij gewoon in zo leuk gekleurd vliegtuigje op de kermis een paar gratis rondjes mogen draaien.
maar brian heeft wel weer een extra beroep op zijn cv staan vanaf vandaag:
volgens brian is hij namelijk nu:
ondernemer
bn-er
it-er
songwriter
zanger
gitarist
dichter
piloot
bodybuilder
Ik dacht hetzelfde als jijquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar ging het niet alleen over, en de reactie van Stap01 waar ik op reageerde ging daar IMO iig niet over:
[..]
[..]
[..]
[..]
Als ik het goed begrepen heb moeten ze morgen overdag toneelspelen.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:24 schreef scanman01 het volgende:
Amanda wil de scene goed spelen met Huub. Maar wanneer is dat spelen dan? Want voor zover amanda weet ligt Huub er morgen toch uit
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:30 schreef kybe het volgende:
[..]
Als ik het goed begrepen heb moeten ze morgen overdag toneelspelen.
Huub is toen langsgelopen en heeft of de brief niet gezien, of ging er vanuit dat hij niet voor hem of Sylvia zou zijn omdat zij immers net hun enorme popipoll overwinning aan het vieren waren.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:25 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Ik snap eerlijk gezegd niet wat je wilt zien.
Als Huub de brief voor Sylvia had gezien had hij deze echt wel gelijk gegeven.
mms://81.173.4.10/talpa006?MSWMExt=.asfquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:24 schreef Ashrak het volgende:
Weet iemand wat ik kan of moet navragen bij mijn ISP om het gebuffer op te kunnen lossen ?
Geen enkele site werkt bij mij normaal.
Doe eens even een speedtest op www.speedtest.nl en dan kan je zien of je wel de normale snelheden haalt, is dat niet het geval, dan ff bellen naar de helpdesk en die meten dan je verbinding doorquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:24 schreef Ashrak het volgende:
Weet iemand wat ik kan of moet navragen bij mijn ISP om het gebuffer op te kunnen lossen ?
Geen enkele site werkt bij mij normaal.
DJ!quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je vergeet dat ie denkt dat ie goeroe is (dat spreekt hij alleen nog niet uit)
Ja, ik ken ze maar ze lopen helaas voor geen meter.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:32 schreef Sporti het volgende:
[..]
mms://81.173.4.10/talpa006?MSWMExt=.asf
mms://81.173.4.10/talpa008?MSWMExt=.asf
mms://81.173.4.10/talpa007?MSWMExt=.asf
mms://81.173.4.10/talpa005?MSWMExt=.asf
ik heb ook met alle steams problemen behalve deze, ken je die ?
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:22 schreef waldorfsalad het volgende:
[..]
Kun je hem niet in zijn rattenogen kijken.
Je vergeet: acteurquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:24 schreef jacqjacq het volgende:
[..]
oh god, waarschijnlijk heeft hij gewoon in zo leuk gekleurd vliegtuigje op de kermis een paar gratis rondjes mogen draaien.
maar brian heeft wel weer een extra beroep op zijn cv staan vanaf vandaag:
volgens brian is hij namelijk nu:
ondernemer
bn-er
it-er
songwriter
zanger
gitarist
dichter
piloot
bodybuilder
Snelheid is normaal.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:33 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Doe eens even een speedtest op www.speedtest.nl en dan kan je zien of je wel de normale snelheden haalt, is dat niet het geval, dan ff bellen naar de helpdesk en die meten dan je verbinding door
En laten we vooral potentieel toptennisser en thaibox-kampioen niet vergeten.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je vergeet dat ie denkt dat ie goeroe is (dat spreekt hij alleen nog niet uit)
Dan ligt het mss aan je PC, ff alle temp.files legen van je browser (cookies etc) kijken of dat helpt?quote:
Oke oke......point taken.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:29 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Als we het meervoudig gaan doen is het natuurlijk minimaal in 6-voud![]()
Je hebt het al een aantal keer gevraagd en er is volgens mij aangegeven dat hij de brief niet heeft gezien. Ik ben ook van mening dat hij de post niet heeft zien liggen.
Ja, dat is zeker.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:34 schreef BONG4002 het volgende:
Maargoed, heel wat gebeurd dus vannacht, heb úren alle cossen bijgelezen en was erg heftig allemaal....
Mja, erg jammer dat ik het niet zelf had gezien, maar door alle reacties hier was het toch nog een beetje alsof ik het live had meegemaaktquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:36 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Ja, dat is zeker.
Iedereen ging op zijn eigen manier om met de loskomende emoties en dan had je nog een paar van die oelewappers (excuse my french) die toch nog het spelelement erin wilden brengen.
En dat bontje... want helaas is die wel echtquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:35 schreef Sporti het volgende:
Als ze op dit moment alles wat Nep is aan Amanda zouden weghalen bleef er alleen nog een plas water over.
Ik had de streams niet eens aan, maar hier live meelezend was het al triest genoeg. Ik werd er verdrietig van.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:38 schreef BONG4002 het volgende:
Mja, erg jammer dat ik het niet zelf had gezien, maar door alle reacties hier was het toch nog een beetje alsof ik het live had meegemaaktWas helaas te moe gisteren en ging net naar bed toen iets later de brief werd gelezen door Sylvia
Daar gaan ze gelukkig actie tegen ondernemen, enne die Salamanders zijn ook echt he EN levendquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:40 schreef Sug4r het volgende:
[..]
En dat bontje... want helaas is die wel echt![]()
Dat gun je helemaal niemand.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:38 schreef Crush65 het volgende:
Wat ik vooral schokkend vond, is dat je het ene moment Syl en Huub nog lief naar elkaar ziet kijken en het volgende Syl helemaal kapot gaat ....in zo'n 10 minuten tijd....
Kan je nagaan hoeveel emoties dat streamen toch bij mensen kan oproepen met zo'n gebeurtenis, kan het me wel goed voorstellen je gaat toch een beetje met die mensen "meeleven" en krijgt er ook een band mee...ik voelde het verdriet gewoon in de posts en kreeg ook even licht branderige ogenquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik had de streams niet eens aan, maar hier live meelezend was het al triest genoeg. Ik werd er verdrietig van.
http://www.youtube.com/watch?v=0tc7QVlzofEquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:38 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Mja, erg jammer dat ik het niet zelf had gezien, maar door alle reacties hier was het toch nog een beetje alsof ik het live had meegemaaktWas helaas te moe gisteren en ging net naar bed toen iets later de brief werd gelezen door Sylvia
En een beschermde diersoort dus zijn ze gewoon strafbaar als ze er mee lopen klieren.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:41 schreef Sporti het volgende:
[..]
Daar gaan ze gelukkig actie tegen ondernemen, enne die Salamanders zijn ook echt he EN levend![]()
THNXquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=0tc7QVlzofE
Ja van het ene uiterste naar het andere, het was heel heftig allemaal. Ik had Huub en Sylvia nog niet zo lief samen gezien en na 10 minuten ging Sylvia helemaal kapotquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:38 schreef Crush65 het volgende:
Wat ik vooral schokkend vond, is dat je het ene moment Syl en Huub nog lief naar elkaar ziet kijken en het volgende Syl helemaal kapot gaat ....in zo'n 10 minuten tijd....
Toen het Huub te veel werd op de bank begon ik ook gewoon. Kon het niet laten.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:42 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Kan je nagaan hoeveel emoties dat streamen toch bij mensen kan oproepen met zo'n gebeurtenis, kan het me wel goed voorstellen je gaat toch een beetje met die mensen "meeleven" en krijgt er ook een band mee...ik voelde het verdriet gewoon in de posts en kreeg ook even licht branderige ogen
Onzin, dat helpt nooit.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:36 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dan ligt het mss aan je PC, ff alle temp.files legen van je browser (cookies etc) kijken of dat helpt?
Check ff je PM please.quote:
Het werkt bij mij idd nog niet helemaal. Of eigenlijk helemaal niet.quote:
Amanda acteert helemaal niet, ze leest dr tekst verveeld op, het is een aanfluiting maar grappig dat jij dat anders ziet. Alleen dat zoenen gooit ze haar ziel en zaligheid inquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:48 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda acteert beter dan Huub, het komt bij haar natuurlijker over.
Heee Peter !!!quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:48 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda acteert beter dan Huub, het komt bij haar natuurlijker over.
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
lolquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:53 schreef Sporti het volgende:
Ik ben bang dat Silvia niet meer terugkomt in de villa![]()
40-45 % volgens de voorspellingen. Zijn die een beetje uitgekomen? Heb je al zoveel kaartjes ook?quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heee Peter !!!
Hoeveel % had Huub ook alweer ???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |