nouja wel tot der 19de toch? syl is 29 jaar toch?quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:27 schreef PirE het volgende:
[..]
Ze bedoelt het goed. Ze is niet de slimste, vergeef haar dit gewoon.
Ja je moet het rationeel benaderen, dat doet de redactie ookquote:Op woensdag 7 maart 2007 01:25 schreef Peter6000 het volgende:
Jaap benadert het als "een model met zoveel beslissingsvariabelen erom heen".
Geniaal.![]()
![]()
Hij moet ook even z'n gedachten verzetten...quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:27 schreef droomkoningin het volgende:
en huub is nou salamandertjes vangen?
en t is toch zo'n grote kerel?
wees er dan voor je vriendin...
cora van mora? dan stapt ie gewoon over op beckersquote:Op woensdag 7 maart 2007 01:28 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik ben HEEL benieuwd hoe zakelijk Japio gaat zijn als C.O.R.A. bijvoorbeeld sterft...
Het wachten is op Brian ...... zuchtquote:Op woensdag 7 maart 2007 01:27 schreef obezzi het volgende:
wanneer is bekend of ze 12 uur krijgt??
...dan veer je net zo hard weer terug van dit springkussen, ben ik bangquote:Op woensdag 7 maart 2007 01:27 schreef Pulu het volgende:
Als ik Jaap in de toekomst op de Eramus Universiteit zie rondlopen, krijgt ie van mij een flying ninja kick in zijn bek
Ik niet, zelfs natasia en brian zouden hem krijgenquote:Op woensdag 7 maart 2007 01:25 schreef avonne het volgende:
[..]
bijna
Maar ik denk dat niemand de ballen heeft om het te blokkeren
Hmm, misschien vraagt hij dan de 12-uur aan, als MCdonalds failliet gaat stapt hij eruitquote:Op woensdag 7 maart 2007 01:28 schreef obezzi het volgende:
[..]
cora van mora? dan stapt ie gewoon over op beckers
Je weet niet wat er is gebeurt, zo te horen is er in die familie wel heel veel meer gebeurt. Je kan hierover niet oordelen.quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:21 schreef agter het volgende:
En toch ben ik het met Brian eens.
Ik zeg niet dat ze geen 12 uur moet krijgen. Maar zijn punt klopt wel.
Hoe kan Sylvia hiervoor 12 uur aanvragen???
Dat varken kent bijna geen emoties.quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:28 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik ben HEEL benieuwd hoe zakelijk Japio gaat zijn als C.O.R.A. bijvoorbeeld sterft...
quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:28 schreef Taurus het volgende:
Ik vind sommige reacties hier overigens zwáár overtrokken. Ik zou bijna tegen die mensen willen zeggen kijk ff uit dat DGK geen obsessie voor je wordt, en zet in godsnaam even iets anders op dan de streams o.i.d.
Zelfs Huub en Eric zijn al wat afleiding aan 't zoeken, en hier wordt achter elkaar nog gescholden en getierd op mensen die zich wat minder aantrekken van de dood van de vader van 'n ander.
doet ie ook, die salamanders zijn voor in het bed van degene die tegenstemt.quote:Op woensdag 7 maart 2007 01:27 schreef droomkoningin het volgende:
en huub is nou salamandertjes vangen?
en t is toch zo'n grote kerel?
wees er dan voor je vriendin...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |